Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2014., 01:00   #41
Razumijem stanje, sama sam se predugo osjecala tako. Pun tučak grinja i prašine dok se drugima pričinja da bumbari izviruju iz mojih latica, ja samo od puste lijenosti ne bi komentirala prljavštinu svoje aseksualnosti. Pa nek se praše ako ne moje latice, onda bar leteći konji koji stampedom trče kroz moje krajolike u filmskim scenama dokonih babetina (muskih i zenskih)
Ja sam kao jedan podulji period aseksualac shvatila da je to samo jedna racionalizacija uslijed kojecega, bilo izvana bilo iznutra. Kod mene je bilo ovo izvana – tzv nedostatan podrazaj, pa sam vegetirala ko onaj cvijet koji otvori latice jednom u ohohoho, a u biti jedva čekala biti otvorena.
I tako sam dugo pricala kako mi se ne da seksati jer ono, odvikla sam se i ne puca me u prazno da bi ispaljivala cestice zavodljivosti iz nisana svoje micice sve ne bi li omamila kakvog bunbara. Dok bunbar nije sam sletjeo i napravio podrazaj. Ja sam znaci neka to bi mu doslo kao sekundarna aseksualka, rado osvjezavam latice samo ako osjetim da bi to bila vrijedna ticala. Uocim li izdanke koji mi se priblize a znam da bi za njih moj tucak ostao kameni svod, ja se neutraliziram i pustim samo da hladna voda tece niz moj svod. Znaci nije da ugibam i da zatvaram pipu, ali ono peru me neke druge stvari. Mislim da sam najproduktivnija razdoblja u zivotu imala kad mi je bio kamen svod. Volim uglavnom svoje sekundarne manifestacije svijesti, volim svoje aseksualne faze. A najvise volim kad se nabodem na ticalo uslijed jedne takve, kad slomim svoju ljusku na necijem dlanu. Cudesno kako neki dodir kao rukovanje (ne licko ) ne samo da slomi ljusku, vec i da se orah baci u pečnjicu i napravi od sebe slatki kolač. Jebeno i jedno i drugo!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=uB_dYLTHsPA
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 01:04   #42
Srećica... hahha svaka čast na ovom živopisnom opisu.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 08:51   #43
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Ima li još ljudi koji se mogu naći u tom opisu, kakva su vaša iskustva?
Evo mene, ja sam u fazi aseksualnosti već neko vrijeme

Ovo je za većinu ekipe koja komentira nešto ovdje - zašto ste uopće na ovoj temi ako niste aseksualni i ako čak imate probleme s definiranjem aseksualnosti? odite na neku drugu temu....

Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim
Dakle, tek sam od neki dan počela razmišljati da imam gadan problem, a samoj sebi nemogu priznati jer sama nisam sigurna dali je to uopće problem asexualnosti ili samo prolazna faza u životu...dakle, godinu dana sam solo, i nijednom se nisam posexala. Što više, nemam želju uopće stupiti u sexualni odnos sa nekim. Muško kao muško sa kitom među nogama trebao bi me uzbuditi a ja santa leda.
Koji mi je qurac?? Nije teško ovako otići sa nekim muškim na piče, teško je kada treba doći do intimnosti jer ja nemogu.

Molim dobre duše za savjete, ostali koji imaju ružno za reći nek odfakaju
i meni je slično, suosjećam...

prije je sve bilo normalno, imala sam dečke. Odjednom se nešto promijenilo u meni, drugačije su mi se posložile stvari u glavi i ne da mi se, nemam potrebe za ičim seksualnim

kad mi se dečki nabacuju i pokušavaju nešto sa mnom, prije nego ih uopće pogledam, već u glavi razmišljam kako da se maknem od njega, ne da mi se gnjaviti s time...

tu i tamo mi se netko svidi, ali to su sve neke simpatijice, na razini osnovne škole, lijep mi je, ali samo za gledanje, bez nekih seksualnih pomisli

prije godinu dana mi se jako sviđao jedan dečko i nikako se nisam mogla niti zamisliti da se seksam s njim :/
spavali bi skupa u istom krevetu, ali se nikad nismo poljubili niti seksali. i tako nekoliko mjeseci

možda je faza i prođe me, možda ostane, ne znam
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 09:01   #44
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Molim dobre duše za savjete, ostali koji imaju ružno za reći nek odfakaju
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
možda je faza i prođe me, možda ostane, ne znam
nakon zadnje preloše veze i hrpe sranja i ja sam izgubila sexulani nagon

fora je u tome da niti meni nije do kraja jasno zakaj ali uopce se nemrem zamisliti da me netko dira ili nekaj više

dapace smetaju me dodiri

vjerujem da je to faza dok ne dođe netko spešl i obori me s nogu...ne zamaram se uopce s tim...uživam u drugim stvarima i mislim da mi nikad nije bilo bolje

a i, najiskrenije, nece mi se više trošiti živce na random kretene i ONS-e
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 09:31   #45
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
nakon zadnje preloše veze i hrpe sranja i ja sam izgubila sexulani nagon

fora je u tome da niti meni nije do kraja jasno zakaj ali uopce se nemrem zamisliti da me netko dira ili nekaj više

dapace smetaju me dodiri

vjerujem da je to faza dok ne dođe netko spešl i obori me s nogu...ne zamaram se uopce s tim...uživam u drugim stvarima i mislim da mi nikad nije bilo bolje

a i, najiskrenije, nece mi se više trošiti živce na random kretene i ONS-e
da, možda nam je to samo faza, vrijeme će pokazati...
ali meni se to desilo nakon eksperimentiranja s psihom pa možda nije baš tako prolazno, neke veze u mozgu su nestale i stvorile se neke nove

random kretene i ONS sam prerasla negdje na prvoj godini faksa, gade mi se
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 09:50   #46
Buba Smrad, odlično napisano, vidim da ima još par ljudi koji kuže što pišem.
Dakle, muško kao muško, pojava, partner koji bi me trebao uzbuditi i zadovoljiti, jednostavno ne budi ono nešto da se pokrenem.

I kad vidim nekoga tko mi je simpa, izostane potreba za fizičkim dodirom.

Netko je napisao da mu u ovakvom stanju nikad nije bilo bolje, tako je i meni, ravnodušna sam na sve, je, istina, sex mi više ne predstavlja užitak i moju strast da ga podjelim s nekim, već obavezu i teret, koja mi se neda ispunjavati.

Samoj sebi sam dovoljna, maštam o nekom liku (imaginarnom) koji će doći i poremetiti moju svakodnevnicu, i probuditi želju za sexom. Mada i tu nastaje problem kada riječi treba pretočiti u djelo.

Sve je ok, dok ajmo reći, on treba ući. To mi je katastrofa.
Uopće neznam kak ću se posexati nekad.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:01   #47
Evo malo pojednostavljenog prikaza za one kojima cijela ta prica oko aseksualnosti nije jasna.


EDIT: I facebook stranica ako koga zanima.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''

Zadnje uređivanje Eugen C : 09.09.2014. at 10:20.
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:05   #48
Nisam aseksualna, ali kao što je već netko napisao prije, ne mogu osjetiti fizičku privlačnost bez emocionalne. Ni kad bih se trudila.
Ne shvaćam uopće kad netko kaže: "Volim Marka, ali i Ivan me privlači!" To mi je nezamislivo.
Znači, muškarac kakav god da je, kako god izgledao, neće me privući, ako nema emocionalne poveznice. Možeš staviti oko mene 100 golih tipova, ja to uopće ne doživljavam u smislu ikakve privlačnosti.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:08   #49
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Nisam aseksualna, ali kao što je već netko napisao prije, ne mogu osjetiti fizičku privlačnost bez emocionalne. Ni kad bih se trudila.
Ne shvaćam uopće kad netko kaže: "Volim Marka, ali i Ivan me privlači!" To mi je nezamislivo.
Znači, muškarac kakav god da je, kako god izgledao, neće me privući, ako nema emocionalne poveznice. Možeš staviti oko mene 100 golih tipova, ja to uopće ne doživljavam u smislu ikakve privlačnosti.
__________________
Fredo, you're nothing to me now
sophieee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:27   #50
Ovo bi pretpostavljam trebala biti tema za rodjene aseksualce, a ne one koji su se zasitili suprotnog spola zbog previse ili preloseg seksa.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:30   #51
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ovo bi pretpostavljam trebala biti tema za rodjene aseksualce, a ne one koji su se zasitili suprotnog spola zbog previse ili preloseg seksa.
nije sve u sexu angry

koji put loš tretman muškarca (tzv kretenoidni debil) dovodi ženu na takvo razmišljanje i stanje uma
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:37   #52
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ovo bi pretpostavljam trebala biti tema za rodjene aseksualce, a ne one koji su se zasitili suprotnog spola zbog previse ili preloseg seksa.
I meni se čini da autor nije otvorio temu za sve koji bi se jebali s pravim/pravom.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:40   #53
Da, aseksualnost bi valjda trebala biti urođena?

za one kojima se zgadi seks ima puno drugih tema

a ovdje bi trebali ići samo oni koji nikad nisu željeli seks


jel ima tko takav?
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:57   #54
Tema bi vjerojatno trebala biti za one koji nikada nisu osjetili seksualnu privlačnost. Ja sam takva, ali svaki put kad to napišem na Forumu me netko napadne tak da radije
__________________
Emocionalna manipulacija
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:03   #55
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Evo malo pojednostavljenog prikaza za one kojima cijela ta prica oko aseksualnosti nije jasna.
Tako je, ovdje piše da je to urođena seksualna orijentacija, dakle kao i homoseksualci.

Doduše aseksualci mogu imati seksualne odnose, ali poanta je u tome da to ne čine zbog seksa samog, nego zbog drugih ciljeva - npr zbog djece ili zbog udovoljavanja partneru ...

... meni se čini da osim tebe @nova_xy ovdje na temi nemamo autentičnog antiseksualca

pa, dobrodošla na svoju temu
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:07   #56
Današnje je doba- doba korektnosti i uvažavanja prema svačijem mišljenju.
Sve što si netko "zabrije" danas se smatra jednako važnim kao isve ostalo.
I odmah se smisli prikladni naziv za to i stvaraju oznake i definicije za svako postojeće psihičko stanje, jer, ispada da kada nešto ima ime, to je također "normalno".
Neka cvate tisuću cvjetova u miru i koegzistenciji, to je današnji stav.

Ne dao Bog da se danas nešto proglasi... devijacijom. Stanjem koje može i treba liječiti.

Evo, ovo kada sam napisao, zvuči mi kao da ću nekoga uvrijediti, eto do čega je politička korektnost dovela...

Po mom mišljenju, aseksualci ne postoje. Jedino ako netko nije postao eunuh prije puberteta ili ima generalni masivni poremećaj u lučenju hormona.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:13   #57
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Današnje je doba- doba korektnosti i uvažavanja prema svačijem mišljenju.
Sve što si netko "zabrije" danas se smatra jednako važnim kao isve ostalo.
I odmah se smisli prikladni naziv za to i stvaraju oznake i definicije za svako postojeće psihičko stanje, jer, ispada da kada nešto ima ime, to je također "normalno".
Neka cvate tisuću cvjetova u miru i koegzistenciji, to je današnji stav.

Ne dao Bog da se danas nešto proglasi... devijacijom. Stanjem koje može i treba liječiti.
slažem se, samo ovo je daleko manja devijacija nego što je homoseksualnost.
gabriela00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:18   #58
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
... meni se čini da osim tebe @nova_xy ovdje na temi nemamo autentičnog antiseksualca

pa, dobrodošla na svoju temu
Imam svoju temu.
Hvala na dobrodošlici ali mislim da se neću dugo zadržati. Takve teme se većinom pretvore u postavljanje dijagnoza. Zapravo takvo nešto ne treba ni čuditi s obzirom da na jednoj temi forumaši jedni druge nazivaju ludima na temelju toga što vole ili ne vole Milka čokoladu.
Ja znam tko sam i što sam. Nikoga ne tjeram da su druži samnom, a kamoli da bude u vezi. Kome se ne sviđam nek me zaobiđe.
__________________
Emocionalna manipulacija
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:20   #59
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ovo bi pretpostavljam trebala biti tema za rodjene aseksualce, a ne one koji su se zasitili suprotnog spola zbog previse ili preloseg seksa.
postoje različite vrste aseksualnosti, nisu svi aseksualni od rođenja...
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
nije sve u sexu angry

koji put loš tretman muškarca (tzv kretenoidni debil) dovodi ženu na takvo razmišljanje i stanje uma
Angry, slušaj Bubu
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Da, aseksualnost bi valjda trebala biti urođena?

za one kojima se zgadi seks ima puno drugih tema

a ovdje bi trebali ići samo oni koji nikad nisu željeli seks

Quote:
nova_xy kaže: Pogledaj post
Tema bi vjerojatno trebala biti za one koji nikada nisu osjetili seksualnu privlačnost. Ja sam takva, ali svaki put kad to napišem na Forumu me netko napadne tak da radije


ništa, neka autor teme i nova tu razgovaraju, idem se ja nekom drugom žaliti

ima neki podforum s drogama?
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:24   #60
Quote:
gabriela00 kaže: Pogledaj post
slažem se, samo ovo je daleko manja devijacija nego što je homoseksualnost.
Ekstremno škakljiv teren...

Mislim da homoseksualnost stvarno jest devijacija, ali je ne treba liječiti jer dozvoljava ljudima da potpuno uživaju u svojoj seksualnosti.
Osobe koje se proglašavaju aseksualnima, ostaju zakinute za iskustvo seksualnosti i šteta je što je ne mogu iskusiti ili realizirati.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.