Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 20:49   #1
E, ovo si želim!

Mislim da ova tema jos nije bila.
Jest prezvakana kroz druge teme, ali nijedna konkretna.
Bez obzira koristili se pri ovome sa zakonom privlacnosti, trenutnom stanju ili cak zeljama i snovima, raspisite se.
Svatko ima razlicite zelje. Nekome je fizicki izgled vazniji od karaktera, nekome obratno, a nekome oboje jednako.

Dakle, molila bih forumase i forumasice da opuste prstice i opisu osobu s kojom bi htjeli imati vezu, brak ili ju vec imaju.

Da vidimo za cime teze usamljeni (ili i sretno vezani) forumasi.

Preznatizeljna sam u ovome. Posto se u slobodno vrijeme bavim psihologijom, raznom literaturom na tu temu i ostalo, razmisljala sam trebam li ovu temu staviti pod "Psihologija" ili ovdje. Ali sam se ipak odlucila ovdje, jer je vise povezano sa zeljama i musko-zenskim odnosima.
Rado to i prijatelje ispitujem, kad vise nemamo tema na kavi, pa se bacimo na mastanje ili zamisljanje.
Nece skoditi, dozvolite si biti i neskromni.
Mnogo mi je ljudi i reklo da "za njih ne postoji savrseni tip osobe", a onda, kad bolje razmisle, shvate da ni oni ne zele "bilo sta".
Ali pisite u stilu kao da takvu osobu vec imate i eto, opisujete ju jednostavno, vas odnos..i tako to...

A da ja samo ne lupetam, dat cu i primjer. Mozete dati i primjer kako se zelite upoznati, a mozete to i izostaviti.

Uglavnom, dozvolite si par minuta plivanja u masti.


Imam kraj sebe osobu koja mi dode kao lijek. Ono, boli vas glava i popijete tabletu i prode. Tako on djeluje na mene. A nije vam on bas nesto lijep i zgodan. Mislim, meni je, ali ne bi se bas mogao konkurirati za lice naslovnice Men´s Health. Mislim da je visok negdje oko 187, tezak oko 88 kila. On "njeguje" zapusten izgled. Brijac mu traje i po godinu dana. Nekad me ta brada i zivcira, ali mu jako lijepo stoji i privlaci me. Ne bas toliko dok se ljubimo, ali dobro. Ima tamnosmede oci, fura neki hippie/sportski/sminkerski stil, ne znam ni ja, ne bih ga mogla definirati.

Ima stan i posao. Mislim, ionako je on vec muskarac od 27 godina, stao je na noge. Ja sam na faksu jos, teski predmeti, a on ne moze pomoc, nije njegovo polje. Nije ni nesto romantican, sto mi pase jer nisam ni ja. On je vise onaj tip da ce privrzenost pokazat kroz briznost. Nece mi poslati 73782 ruza na vrata, vec ce me pokriti ako se otkrijem u noci, smotat mi pljugu kad sam prezivcana, pa da mu ne puknem sa zivcima. Ne tjeram ga da ide samnom u shopping jer me samo nazivcira. Primjer, ja gledam traperice, on gleda haltere i korzete i nosi mi ih sa smjeskom i zahtjevom da ih probam. I onda ja zaboravim na majicu. Ili traperice. Ne znam po sto sam dosla. Ima malo duzu kosu pa mu nekad kad zaspe prije mene napravim pletenice ili mini pundzice haha al iskreno, ima bolju kosu od mene.

Nitko mi ne kuha bolju kavu od njeg, samo u njeg se pouzdam da mu kazem, aj nam napravi kavu. Zna me itekako pohvalit pred prijateljima i rodbinom. Ali ono sto mrzi je kad ja pustim svoju glazbu glasno. Ali bolje moja nego njegova, ono sto on slusa je stvarno lose. Netko bi dok bi ovo citao rekao - pa vi ko prijatelji. jesmo da, dok se previse ne priblizimo jedno drugom pa poludimo. U tim stvarima ne zakazuje, a ljubi se bolje od velike vecine. Konacno netko ko me ne udavi jezikom...

Ne znam sto cete misliti, treba li meni psiholog ili nesto slicno, ali eto. Tko hoce, mislim da nebi zanimalo samo mene nego i ostale forumase. Pisite dulje od mene, krace, ugrubo, detaljirano, kako god...
VanillaMalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 20:57   #2
cool ti je tema. jedva čekam da vidim kako će se razvijati :-)
ekspertica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:07   #3
Ja sam bila prije neke dvije godine ovo radila samo u natuknicama i onda sam nakon toga na kraju privukla osobu kakvu želim ali sam na to bila skroz zaboravila jer sam to napisala bila na neki random papir koji sam na kraju bacila,ali se bez obzira na to sjećam svakog napisanog detalja... Naravno sad sam u lošoj situaciji s tom svojom osobom ali svejedno i dalje mi je suludo da sam bila privukla sve što sam htjela.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:12   #4
Zanimljivo da. Zasad mogu samo reći da po mom iskustvu, ako je dvojac za duge pruge, mora biti apsolutno kompatibilan. Znači 100 % sa varijacijama u okviru tih 100%. Suprotnosti se privlače? Ne slažem se, to obično završava katastrofalno. I još mogu reći da imam i jedno i drugo iskustvo.
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:14   #5
hej hej ..super tema moram priznati volim maštati..

Evo da vam ga opišem hehe..On je super, mogla bih vam samo to reći, ali ipak to da je super je samo moje mišljenje. On nije osoba koja će se svakome svidjeti a niti tome ne teži. Vesel je, optimistićan iako je naučio da je život nekad grub. On me zna smiriti kada sam ljuta na sebe i živčana..ma ne smiruje me rječima, samo me grli, jako, dok ne prođe...
Kad vidi da sam loše samo me zagrli, a kad budem bolje razgovaramo, satima..
Volim pričati s njim jer zna puno toga, uvijek se od njega može ćuti neka zanimljiva priča..ali isto tako zna me slušati..naši razgovori su mi najbolji lijek.
Volimo slične stvari, slušamo sličnu muziku, ali imamo različite hobije i interese..to je super jer uvijek naučimo nešto jedno od drugoga. E da, nekad samo ležimo na terasi i gledamo u nebo..ili random počnemo trčati po ulici tjekom šetnje..nekad si ostavljamo slatke poruke po stanu..ili kuhamo zajedničke večere..volim ga.
Volim što je tolerantan, nije ljubomorna ni škrtava osoba i zbilja voli pomagati drugima..njegov je karakter nekako smiren i topao.
Sada ću vam reći kako izgleda, izgled mi nije toliko bitan al njegov je za mene savršen..kad sam ga prvi put vidjela znala sam da ima najbolje usne na svijetu..Ima smeđe zelene oči, smeđu čupavu kosu :3 i te najmekše usne na svijetu s kojima je kao bonus dobio predivan osmjeh ^^ Visok je oko 185 cm..što je za mene puno jer sam ja niska samo 157 cm xD ali obožavam to što je viši od mene :3
Stil mu je nekako "njegov" , poseban , pomalo alternativan , skejterski ali i nekada sasvim ležeran..volim to što mi poklanja svoje majice ( koje nikad ne poželim oprati samo da ostane njegov miris na njima)..
On mi je prije svega najbolji prijatelj, siguran zagrljaj i osoba koja me uvijek može oraspoložiti, on mi ne dopušta da potonem u svoje misli koje su često precrne...
volim ga..a voli i on mene (malo više nego ja njega hihi od viška glava ne boli )

evo , sad si malo zvučim kao luđakinja ali to je on , takvog ga želim..iako jedno su želje a drugo stvarnost (treba raditi kompromise)..ipak,super je maštati :3
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:16   #6
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Ja sam bila prije neke dvije godine ovo radila samo u natuknicama i onda sam nakon toga na kraju privukla osobu kakvu želim ali sam na to bila skroz zaboravila jer sam to napisala bila na neki random papir koji sam na kraju bacila,ali se bez obzira na to sjećam svakog napisanog detalja... Naravno sad sam u lošoj situaciji s tom svojom osobom ali svejedno i dalje mi je suludo da sam bila privukla sve što sam htjela.
haha i ja sam to napravila nakon prekida s bivšim, tada sam znala točno što želim kod nove osobe tj dečka. I privukla sam gaaa C: čak sam mu pročitala to šta sam pisala haha oboje smo se čudili kako je moguće, kao da sam njega opisivala..ali da također trenutno nisam u nekoj bajnoj situaciji s njim xD
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:19   #7
Quote:
coloredsoul kaže: Pogledaj post
haha i ja sam to napravila nakon prekida s bivšim, tada sam znala točno što želim kod nove osobe tj dečka. I privukla sam gaaa C: čak sam mu pročitala to šta sam pisala haha oboje smo se čudili kako je moguće, kao da sam njega opisivala..ali da također trenutno nisam u nekoj bajnoj situaciji s njim xD
coloredsoul and lost-soul
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:23   #8
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
coloredsoul and lost-soul
haha daaa,ima nešto u tim nicovima xD
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:26   #9
@coloredsoul @lost-soul

Zato sam i napomenula zakon privlacnosti. Slicno se i meni dogodilo...
treba uvrstiti i natuknicu -medu nama je sve lijepo i traje
VanillaMalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:32   #10
jel' se ovdje može naručiti i ovako nešto ili samo ljubav?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:41   #11
a ono mogao bi ja svasta napisati, realno nema smisla, ja ne mogu naci niti neku obicnu curu kamoli onu savrsenu
NitkoBitan123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:52   #12
Quote:
NitkoBitan123 kaže: Pogledaj post
a ono mogao bi ja svasta napisati, realno nema smisla, ja ne mogu naci niti neku obicnu curu kamoli onu savrsenu
nema tu obična/ savršena , tebi obična , nekome je savršena (i obrnuto)
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:54   #13
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Ja sam bila prije neke dvije godine ovo radila samo u natuknicama i onda sam nakon toga na kraju privukla osobu kakvu želim ali sam na to bila skroz zaboravila jer sam to napisala bila na neki random papir koji sam na kraju bacila,ali se bez obzira na to sjećam svakog napisanog detalja... Naravno sad sam u lošoj situaciji s tom svojom osobom ali svejedno i dalje mi je suludo da sam bila privukla sve što sam htjela.
i meni se je to isto desilo

jedino što sam s tom osobom u sretnoj vezi...što reći, ne bih ga mijenjala za čitav svijet
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:57   #14
i popisi karakteristika i liste ispunjene apriori i ciljana traženja su tako hladne stvari, odvratne, za osobe lišene ljubavi. Kad naiđe jednostavno -znaš.

znam samo da sam nailazio na jako puno cura koje vole moje sunce
a njega je lako voljeti
imati nekoga kraj sebe tko voli i tvoje oblake ...
to je onda to.
Nikki2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:00   #15
Quote:
Nikki2222 kaže: Pogledaj post
i popisi karakteristika i liste ispunjene apriori i ciljana traženja su tako hladne stvari, odvratne, za osobe lišene ljubavi. Kad naiđe jednostavno -znaš.

znam samo da sam nailazio na jako puno cura koje vole moje sunce
a njega je lako voljeti
imati nekoga kraj sebe tko voli i tvoje oblake ...
to je onda to.


valjda. rezultat mi ne ide u prilog
da, netko tko voli naše oblake ..nije lako naći takvu osobu..
i slažem se da je nabrajati karakteristike pomalo hladno ( ali to je samo maštanje) ..jer kad se dogodi ljubav sve pada u vodu
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:02   #16
Da odmah stanem na kraj ovakvim postovima. Ako je autorica zamislila da se na temi opisuju idealni partneri, onda opišite idealne partnere. Bez "to je glupo i hladno" ili "ja mislim da ljudi moraju biti 100% kompatibilni" i slično. To nema veze s temom. Ako vam se tema sviđa, dajte svoj doprinos, ako vam se ne sviđa, nemojte pisati na njoj.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:18   #17
Ona: Ajme, prežderala sam se.
Ja: Ae , i daješ malo na balon.
Ona: I ti isto.
Ja: I idemo kroz pustinju i naletimo na kaktus.
Ona: Oćemo se puknut?
Ja:


...


Ona: Ja sam čitala da je najbolje kad se parovi ne gledaju goli dok su skupa, nego samo dok se...jel...
Ja: Di si to čitala?
Ona: U kliku.
Ja: Ok. Idem se otuširat
Ona: Ajde.
...
Ja se otuširao, ona me gleda kako se brišem šugamanom. Ja se namjerno brišem tako da ona gleda direkt u mog pišu.
Ona: sklapa oči
Ja :
Ona: otvara oči
Ja: brišem tintaru, skakućem na mistu i govorim: uf sto je hladno.
Ona: Okreće glavu
...
Ona: Jesi se obrisa više!?
Ja:
Ona: Majmune!

...

Ona me traži da joj dodam daljinski dok sjedi na kauču ispred mene okrenuta mi ledjima i čita klik.
Ja brze bolje skidam gace, dodajem joj pisu.
Ona poteze, pa odustane, pa pipka, i onda se okrene sa osmijehom: Ocemo?!

...


Ona mi poklanja kuvertu za Valentinovo. Otvaram, vidim cestitku, otvaram cestitku, vidim pjesmu, i prepoznam je.
Ja: Jesi ovo ti pisala?
Ona: Da
Ja: Ja mislim da nisi. Ovo sam procitao na internetu.
Ona: brizne u plac, i trk kroz vrata van.
Ja: za njom.
Ona: place i govori da je ne pratim, da ide mami,
Ja: uvjeravam je slijedecih 5 minuta da znam izvalit glupost, bit bezobziran, i molim za oprost.
Ona: produzila je pored tramvajske, i kod druge se odlucila vratiti nazad samnom, odjednom sretna i brisuci suze.
Ja: skidam jaketu, oblacim nju.
Ona: Smrznut ces se!
Ja: Ma je, sto ti je, ja sam ti ko konj.
Ona: Znam
Ja: Najebala si kad dodjemo doma.
Ona: Obecavas?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:57   #18
Pozove me kod sebe na večeru. Živi negdje na rubu grada, u podsljemenskoj zoni. Ali kad stignem, zamoli me da odem nacjepati drva iza kuće.

Ja:

Ipak odem. Nisam baš najbolji u tome. Cjepam, ali sporo.

Ona dolazi i gleda.

Ne ide ti baš?

Ja: Ma ide. Malo sam istegnuo biceps na treningu, pa eto, malo sporije.

Ona: Sorry na gnjavaži. Daj, pokazat ću ti.

Ja dajem sjekiru. Ona zamahne svojom dugom crvenom kosom i počne rokati te cjepanice.

Znaš, živim tu s djedom. Brinem se za njega otkako je baka preminula... ima staru peć na drva pa moramo ložiti.

Ja: Aha, tako je i moj pokojni djed imao. Izgleda da su takve peći popularne među đedovima.

Ona: Paše mi živjeti s njim ovdje u šumi, u tišini. Odjebala sam roditelje jer su bili luđaci.

Zamahne po cjepanici jače. Pukne kao da je od stakla. Dobru tehniku mala ima, mislim si....

Ona: A odjebala sam i ljude uglavnom. I oni su većinom luđaci. Često zamišljam kako su ove cjepanice.

Ja:

Ona: Gotovo. Hajdemo unutra na večeru.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:17   #19
Ne kalkulira i ne misli samo na svoju guz'cu. Nema tih para da bi nekog zeznuo. A opet, ima kičmu.

Spontan je (puno više nego ja), često me iznenadi i izbaci iz kolotečine.
On: Puf, hejbok, ajmo do Samobora na kremšnite!
Ja: Ma ne, pa kasno je, i umorna sam, i loše izgledam i kosa mi je katastrofa i blablabla.
On: A daj, mogu li te potkupiti pivom?
...


Jako je pametan, ali ne uzvisuje se zbog toga. Strpljiv je kad mi objašnjava nešto što ne kužim. Strašno je zanimljiv i nikad nam nije dosadno, čak ni kad šutimo. Zreo je i emocionalno inteligentan, a opet, nekad je veliko dijete. <3 Jako je jednostavan, a opet nikad nemam osjećaj da znam sve SVE o njemu jer me često iznenadi na najrazličitije načine. Dovoljno je realističan da me spusti na zemlju kad pretjeram sa sanjarenjem i dovoljno optimističan da me "digne" kad se osjećam loše. Nije zlopamtilo. Nije mu bed ispričati se kad nešto zezne. Velika je pričalica, stalno brbljamo, a opet, zna slušati s mnogo razumijevanja. Osoba je kojoj je povjerenje jako važno. Silno se šali i uvijek me obori s nogu sa svojim humorom. Velika je maza. Muzikalan je i ugodnog glasa. Ima svoje hobije koje voli i masu interesa. Sve živo ga zanima i uvijek ima odgovor na svako moje pitanje (ma kako glupo pitanje i odgovor bili). Nikad ne povisuje ton. Raznježi se kad vidi malu djecu i životinje premda ima dva metra i 110 kg. Poštuje svoje i moje roditelje. U društvu me uvijek onako zaštitnički zagrli. I kad hodamo negdje uvijek se držimo za ruke. Nije škrt. Razumije me kad pričam nebuloze. Ne misli da je plakanje samo za "curice". Okreće očima kad vidi iritantne žene na ulici i privije me još jače uz sebe. Kad mu kažem nemoj hrkat, zbunjeno me pogleda i kaže: "Ko hrče? Ja ne hrčem." Ponekad me iznenadi sitnicama. Zajedno čistimo i kuhamo. Škaklja me i mazi na sto različitih načina. Svojom me dobrotom "tjera" da budem što bolja osoba kako bih ga bila dostojna. I naravno, voli me jako puno i volim ga jako puno. Silno se volimo, istovremeno.


Isuse, za psihijatriju sam. Zanijela sam se malo.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:20   #20
sve do male djece kao da si mene opisivala
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.