Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2016., 19:17   #81
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Kad si to svi skupa priznamo, možda možemo naprijed.
u evropi već jesmo, di ćemo dalje?

ontopik, jeste li već odgovorili na pitanje zašto u nekim vezama idila traje duže nego u drugima?
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:27   #82
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Pobogu ako priroda ženama nije namijenila uživanje u seksu, zašto im je dala klitoris i xyz erogenih zona?
Pa žene uživaju u seksu, ali to je samo zato da bi kroz seks zadržale muškarca.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:32   #83
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Da, i ne postoji "poanta" imanja oka, to je samo nasumično nastala karakteristika koja ničime ne doprinosi reproduktivnoj uspješnosti okatih organizama.
Ako nisi primjetila, samo sam se vodila tvojom logikom kojom pobijaš sama sebe.

Kako nešto neživo i nesvjesno može biti tako inteligentno da svaki dio našeg organizma učini savršenim za određenu funkciju?
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:32   #84
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Pa žene uživaju u seksu, ali to je samo zato da bi kroz seks zadržale muškarca.
Aha, sad kužim. Hvala ti.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:38   #85
Quote:
Trickie Q. kaže:
ontopik, jeste li već odgovorili na pitanje zašto u nekim vezama idila traje duže nego u drugima?
Ja uopće ne znam o čemu je topik, onaj drogirani poremećeni početak ne bih ni u drogiranom poremećenom ludilu nazvala idilom jer idilu više zamišljam kao osunčane proplanke i latice trešanja nošene vjetrom i pahuljaste oblačke nego kao to manično stanje, i ne mogu zamisliti da to ikome traje dosta od prilično kratko niti zašto bi itko htio da to traje dugo. Lijepo je, ali ne može se vječno živjeti na 500 kalorija dnevno jedva nekako naguranih u usta, ni na 5 sati sna, niti bez interesa za išta drugo. Povremeni šiljci na grafiću zaljubitosti su mi normalna pojava i kasnije.

Ovo mi tvoje pitanje više zvuči kao "jeste li odgovorili na pitanje zašto u nekim vezama dugo bude lijepo i nakon što prođe taj početni rush, a u nekima baš i ne".
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:47   #86
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Kako nešto neživo i nesvjesno može biti tako inteligentno da svaki dio našeg organizma učini savršenim za određenu funkciju?
Pa nisu savršeni, daleko od toga. Da netko ide dizajnirati optimalan organizam, sigurno ne bi napravio čovjeka. Ni, ne znam, kita ili mačku ili jorgovan.

Ali dijelovi su nam organizama ovoliko dobri i učinkoviti u onome što rade zbog toga što su evoluirali. Nisu svi organizmi isti. Neke različitosti poboljšavaju šanse da organizam preživi, da se razmnoži i da mu se potomci razmnože. Oni organizmi čije su različitosti korisnije za preživljavanje i razmnožavanje imaju više potomaka. Zato s vremenom njihovih gena u populaciji bude više.

Možda ti ovo bude korisno.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:00   #87
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja uopće ne znam o čemu je topik, onaj drogirani poremećeni početak ne bih ni u drogiranom poremećenom ludilu nazvala idilom
Oooo, ja bih nazvala idilom ali imam dovoljno godina da znam da bi najvjerojatnije završila na psihijatriji da se to stanje protegne na dulji vremenski period.

Nema te zalihe dopamina, serotonina i ostalih da opskrbe produženi tulum kakav bude u mojoj glavi.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:02   #88
ae, sjećam se i ja nešto tako slično kroz maglu. i baš bi rado opet.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:03   #89
Ali nije li idila po definiciji spokojna, za razliku od mahnitosti koja to po definiciji nije?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:09   #90
Hihi.

https://www.youtube.com/watch?v=C663F9pTqaM
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:11   #91
Ne znam zašto, očekivala sam da je link na Proljeće je, a u meni nemir.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:11   #92
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ae, sjećam se i ja nešto tako slično kroz maglu. i baš bi rado opet.
Nije valjda da nema ni jednog kavalira na vidiku za uslišit želju ovoj dami? Dečki?

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ali nije li idila po definiciji spokojna, za razliku od mahnitosti koja to po definiciji nije?
U pravu si cookie, mene malo ponijelo prisjećanje na zaljubljivanje.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:13   #93
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ali nije li idila po definiciji spokojna, za razliku od mahnitosti koja to po definiciji nije?
da. idila mi nikako ne ide uz ludu zaljubljenost.
__________________
švrljbrlj
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:20   #94
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ovo mi tvoje pitanje više zvuči kao "jeste li odgovorili na pitanje zašto u nekim vezama dugo bude lijepo i nakon što prođe taj početni rush, a u nekima baš i ne".
e. to sam i pitala. mislila sam da je o tome topic.
jer i meni idilično zvuči spokojno. kao osunčani proplanci i latice trešanja nošene vjetrom i pahuljasti oblački.
zapravo osunčani proplanci i latice trešanja nošene vjetrom i pahuljasti oblački me asociraju na grizlija i adamsa pa bi mi idila u ljubavnoj vezi više bila dvoje koji zagrljeni sjede na trijemu, zamotani u dekicu jer kasna je već jesen i vjetar raznosi lišće a kišica sipi. oni griju ruke na šalicama čaja. ikea.
u ljetnoj kuhinji se krčka sarma. djeca su u školi.
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:25   #95
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto, očekivala sam da je link na Proljeće je, a u meni nemir.
Nisam ipak toliko derle.


Link je za Gazdu.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:54   #96
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Nisam ipak toliko derle.




Baba je jako simpa. Vjerujem joj da su sve živo pokidali. Zamisli, devetnaest godina a suša od kad znaš za sebe.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:59   #97
to u startu je užasna nabrijanost i sreća šta god da se dešava oko tebe, kao da si dopingiran. jel to zatelebanost?
a idila je mirnija, da. i dragost i uzbuđenost kad god pomisliš na njega, samo što više ne moraš 24/7 mislit samo na njega. to nema neki rok, inače znači da ti je postao prijateljica.

derište nije oglas sam velim da je lijepo uronit u to s nekim, pa se pogubit skroz
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 21:23   #98
Dragost i uzbuđenost jest zaljubljenost, nego šta drugo?

Ovo 24/7 je infantilna zaljubljenost, brijem. Nije da se ne može desiti i u poznijoj dobi

Ne bih voljela da mi muškarac koji mi je nekad bio uzbudljiv postane prijateljica. Dosadno.
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 22:48   #99
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja uopće ne znam o čemu je topik, onaj drogirani poremećeni početak ne bih ni u drogiranom poremećenom ludilu nazvala idilom jer idilu više zamišljam kao osunčane proplanke i latice trešanja nošene vjetrom i pahuljaste oblačke nego kao to manično stanje, i ne mogu zamisliti da to ikome traje dosta od prilično kratko niti zašto bi itko htio da to traje dugo. Lijepo je, ali ne može se vječno živjeti na 500 kalorija dnevno jedva nekako naguranih u usta, ni na 5 sati sna, niti bez interesa za išta drugo.
Ovako sam se zaljubljivala samo s petnaest. I nekako sam mislila da se ljudi poslije, ne znam, okvirno dvadeste više ne osjećaju tako nadrogirano čak ni na početcima zaljubljenosti. Ono, teško mi je zamisliti da tijelo ne-tinejđera luči toliku količinu hormona. Pa pitanje za one koji su se malo stariji zaljubljivali: Znam da je teško objektivno procijenit, ali jesu ti bućkuriši feniletilamina i tih sranja u početnim stadijima odnosa istog intenziteta kao i kad ste imali petnaest?

Ja čak nisam sigurna želim li da jesu.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 22:53   #100
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Ono, teško mi je zamisliti da tijelo ne-tinejđera luči toliku količinu hormona.
Je, teško je zamisliti.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.