Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 00:05   #9981
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
nije nešto strašno bitno, niti bi ih zastavice drugačije boje učinile simpatičnijima ali svaki nogometni klub je u suštini ambasador pokrajine, grada i zemlje iz koje dolazi i trebao bi težiti tome da u ekipi ima pokojeg igrača koji če predstavljati lokalni identitet, lokalni talent i pamet.


a da ne govorimo i o sičušnim prednostima koje donosi mogučnost normalnog komuniciranja izmedžu suigrača.
Ne bih se složio u generalnom slučaju nogometnih klubova, uvaženi kolega, ali mislim da ste upravo odgonetnuli tajnu iza Pikeovog tvitanja!
motangens is offline  
Old 17.04.2017., 00:09   #9982
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Kakvo fino međusobno natezanje u zadnjih desetak postova, milina je citati.
Idila, omolavazavanje zidanea a ovaj ih konstsntno samara znanjen tj sricon, kako bi rekli znalci s forum.hr-a
Georgi Kakalov is online now  
Old 17.04.2017., 00:26   #9983



Toto

Nadam se da ce u Sevillu ili Valenciju ukoliko vec ne ostane u Vigu,samo da ga ne pokupi neki englez.
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is online now  
Old 17.04.2017., 00:28   #9984
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Ljepi Victor se pisa po forumaskim neznalicama tako sto je raspaloj ekipi,neplanski skockanoj ekipi ciji je prvi napadac panjiina dovedena iz jbene Numancije, ciji je najbolji igrac cetrdesepetogodisnji Joaquin ,cija je ekipa sklopljena mahom igracima koji igraju svoju prvu sezonu zajedno, obezbjedjuje sest kola prije kraja opstanak koji nikada nije ni dolazio u pitanje,no eto ambiciozni navijaci Betisa i dalje mu zviđe na izmjenama koje je neznalica napravila a kasnije se ispostavilo pametnim.

Da ne podsjecam kako je Betis izgubio bar 5-6 bodova u nesrecnim okolnostima gdje bi njegovi igraci pogadjali okvire gola a protivnici zabijali nakon jedne sanse. No dobro. Neznalica kazu . Pa dovedite jednom neko provjereno ime koje kosta pet miliona godisnje pa zahtjevajte neke rezultate,ne tipove koji u svom siviju nemaju ama bas nikakvih uspjeha . Kako smo bahati . Jedva cekam da vidim ime nasljednika ljepog Victora


Nazvati treću pobjedu u 2017. pišanjem po forumskim neznalicama

Rekao sam ja da će se na kraju Victora gledati kao spasitelja jer je uspio krvavo izboriti opstanak iako se od desetog kola moglo reći tko napušta ligu. Kakav vizionar, slobodno si ga uzmite u Atletico. Mislim, ostavimo osobne ukuse na stranu jer netko preferira lijepe trenere, a netko sposobne. Čovjek je drugi najgori trener u povijesti kluba, gledano po učinku. Pametnom dosta.
UNAM is offline  
Old 17.04.2017., 00:35   #9985
Quote:
Georgi Kakalov kaže: Pogledaj post
Idila, omolavazavanje zidanea a ovaj ih konstsntno samara znanjen tj sricon, kako bi rekli znalci s forum.hr-a
Ljubomorni smo na igru koju je stvorio, razumi
Laporta is offline  
Old 17.04.2017., 01:18   #9986
Quote:
UNAM kaže: Pogledaj post


Nazvati treću pobjedu u 2017. pišanjem po forumskim neznalicama

Rekao sam ja da će se na kraju Victora gledati kao spasitelja jer je uspio krvavo izboriti opstanak iako se od desetog kola moglo reći tko napušta ligu. Kakav vizionar, slobodno si ga uzmite u Atletico. Mislim, ostavimo osobne ukuse na stranu jer netko preferira lijepe trenere, a netko sposobne. Čovjek je drugi najgori trener u povijesti kluba, gledano po učinku. Pametnom dosta.
Da se razumjemo,Betis zasluzuje eminentno trenersko ime koje moze dati klubu stablinost a zatim i prostor za daljni iskorak . Po meni taj trener je bio Juande Ramos a zasto ga se nije angazovalo samo celnici Betisa znaju koji godinama vuku lose poteze. Victor je dobar trener ali u ovom momentu pogresan covjek isto tako za njega je Betis pogresan klub. Njemu treba nesto manji klub koji se bori za opstanak gdje bi mogao peci zanat za klubove renomea Betisa,gdje nije toliki pritisak navijaca,no zahvaljujuci celnicima Betis je trenutno klub gdje tipovi kao on ili Poyeta ili Merino peku zanat , u stvari taj mali klub koji se bori za opstanak i nema ambicija za vise. Da ima doveli bi jako trenersko ime. Za trenutnu situaciju Victor je trener po mjeri . Kada ga se imenovalo za trenera ja sam napisao da ima potencijal da bude dobar trener i nista vise.

Za sada ima sasvim dobru pocetnicku karijeru kao trener u Deporu i Betis gdje je ispunio ono sto mu se zacrtalo kao zadatak. Vidjecemo kada odradi pripreme sa ekipom sljedece sezone,skocka ekipu po svom gustu,mozda bude mnogo bolja situacija .
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is online now  
Old 17.04.2017., 06:34   #9987
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
najvažnija referenca je renome i ostavština koju je ostavio za sobom kao igrač, praktički neokrznuta i idealna karijera i ponašanje, i kao igrač i koa trener.

njima/igračima treba netko takav, netko tko se ne treba nikom dodvoravati,
istinska nogometna legenda koja nije mjenjala dresove ko prostitutka
samo je jedan koji odgovara tom opisu

__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 17.04.2017., 10:21   #9988
Lako se madridistima rugati, oni imaju riješenu trenersku situaciju: Zidane do prvog većeg poraza
Sudden Sid is offline  
Old 17.04.2017., 10:36   #9989
Al ovo nemoguce, znaci ekipa koja u zivotu vjerovatno nije vodila ni kvartovsku ekipu nikad govori kako zidane nema pojma, i svaki njegov uspjeh je srica pas mater koji obrazi
Georgi Kakalov is online now  
Old 17.04.2017., 10:50   #9990
Quote:
Georgi Kakalov kaže: Pogledaj post
Al ovo nemoguce, znaci ekipa koja u zivotu vjerovatno nije vodila ni kvartovsku ekipu nikad govori kako zidane nema pojma, i svaki njegov uspjeh je srica pas mater koji obrazi
I mene čudi kako madridisti nemaju poštovanje za Zidaneov uspjeh.
Sudden Sid is offline  
Old 17.04.2017., 11:07   #9991
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
nije nešto strašno bitno, niti bi ih zastavice drugačije boje učinile simpatičnijima ali svaki nogometni klub je u suštini ambasador pokrajine, grada i zemlje iz koje dolazi i trebao bi težiti tome da u ekipi ima pokojeg igrača koji če predstavljati lokalni identitet, lokalni talent i pamet.


a da ne govorimo i o sičušnim prednostima koje donosi mogučnost normalnog komuniciranja izmedžu suigrača.
Apsolutno se slažem.
Grupa Queen is offline  
Old 17.04.2017., 13:17   #9992
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Za sada ima sasvim dobru pocetnicku karijeru kao trener u Deporu i Betis gdje je ispunio ono sto mu se zacrtalo kao zadatak. Vidjecemo kada odradi pripreme sa ekipom sljedece sezone,skocka ekipu po svom gustu,mozda bude mnogo bolja situacija .
Nije ispunio ono što mu se zacrtalo u Betisu.
Nadam se da do toga neće doći jer ako on bude slagao ekipu po svom guštu vjerojatno ćemo umjesto Ceballosa dovesti 7 obrambenih.
UNAM is offline  
Old 17.04.2017., 15:06   #9993
Ne znam je li već bilo, ali veliku prednost bijelim ratnicima dobra donosi činjenica da su sigurni kako mogu i pogriješiti, bez da ugroze budućnost svog najdražeg vođe: http://www.marca.com/en/football/rea...93a8b4624.html

Sigurni su koga im nosi bliska budućnost i mirni su oko toga. Jedini zadatak jest okititi svog omiljenog taktičkog maga sa što više trofeja!
motangens is offline  
Old 17.04.2017., 15:10   #9994
Quote:
Georgi Kakalov kaže: Pogledaj post
Idila, omolavazavanje zidanea a ovaj ih konstsntno samara znanjen tj sricon, kako bi rekli znalci s forum.hr-a
Pa koga to on samara, u primeri je jedino atletica dobia u teskim tekmama .

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 17.04.2017., 15:49   #9995
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Pa koga to on samara, u primeri je jedino atletica dobia u teskim tekmama .

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Nikoga, sve je to srica. Bayerna dobit u munchenu je srica, osvojit lp je srica, ima srice pa je prvi u primeri, ove mlade sta uvodi je isto srica, das ljudima dokaz da od prva tri kluba real daje najmanje golove u zadnjin minutama al neeee, srica brateEee

Odradija je vrhunski faze bez balea, modrica radi ozljeda, ali ne. Sricaaaa
Georgi Kakalov is online now  
Old 17.04.2017., 18:00   #9996
Gereth propušta u utorak bayern m. ali govore da bi se trebao vratiti protiv Barcelone
woow123 is offline  
Old 17.04.2017., 18:38   #9997
Čitam da je Real ove sezone dobio 19 bodova iz utakmica u kojima je gubio. Zato se vjerojatno razvio mit o 90. minuti. To puno govori o snažnom karakteru momčadi, ali i o opuštenosti na samom početku.
Sudden Sid is offline  
Old 17.04.2017., 18:48   #9998
tako je najbolje, kada si opušten na samom početku i nakon kraja
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 17.04.2017., 20:11   #9999
Quote:
woow123 kaže: Pogledaj post
Gereth propušta u utorak bayern m. ali govore da bi se trebao vratiti protiv Barcelone
Gareth mi djeluje kao gotov. Doveo bih Perišića.
mitch is offline  
Old 17.04.2017., 20:25   #10000
Nova tema..vol2

https://www.forum.hr/showthread.php?p...7#post63472807
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.