Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 10:21   #441
i meni
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 22:39   #442
Ekipa,vratila sam paket na Asos prije cca tjedan dana,isprintala onu naljepnicu i predala u posti,bez ikakve potvrde i icega,ali danas mi se paket vratio i na njemu naljepnica od DHL-a, ne kužim zasto? Jeli kome bilo isto tako?
jopina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 08:11   #443
Pa, jel to onaj njemački DHL, što Asos vraća? Možda ti nisu priznali povrat pa ti robu vraćaju nazad?
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 08:16   #444
Ajooj zaista ne znam zasto su ti to vratili, kontaktiraj ih sto prije i slikaj paket pa im posalji upit.

Meni je upravo dosla sms poruka da ce mi dhl dostaviti paket, no ja sam narucila robu u utorak i tada mi je i shippana. Uz to sam prije tjedan i pol isto vratila jedan paket i sad se stvarno nadam da se nece taj vratiti
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:00   #445
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Ajooj zaista ne znam zasto su ti to vratili, kontaktiraj ih sto prije i slikaj paket pa im posalji upit.

Meni je upravo dosla sms poruka da ce mi dhl dostaviti paket, no ja sam narucila robu u utorak i tada mi je i shippana. Uz to sam prije tjedan i pol isto vratila jedan paket i sad se stvarno nadam da se nece taj vratiti
Vratila sam taman nekako 27-i dan,ali kao sto ste pisale oni ne znaju kad sam zaprimila paket da ipak datumi nisu mjerodavni. Da posaljem upit na Asos? Na koji mail ili kontakt?
jopina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:07   #446
Kako misliš da oni ne znaju kada si zaprimila paket? Pa zna se sat, a kamoli dan. Datumi se znaju i mjerodavni su.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:03   #447
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Kako misliš da oni ne znaju kada si zaprimila paket? Pa zna se sat, a kamoli dan. Datumi se znaju i mjerodavni su.
upravo sam provjerila na mailu, uglavnom poslala sam prije 28 dana tako da mi nije jasno zašto je vraćen paket. di da pošaljem upit?
tj.prije nego je isteklo 28 dana
jopina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:09   #448
Ja ne kužim što ti sad pričaš, zadnja dva tvoja posta su mi enigma.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:13   #449
Quote:
jopina kaže: Pogledaj post
Vratila sam taman nekako 27-i dan,ali kao sto ste pisale oni ne znaju kad sam zaprimila paket da ipak datumi nisu mjerodavni. Da posaljem upit na Asos? Na koji mail ili kontakt?
Nema to bas neke veze, ja sam vracala stvari dva mjeseca stare, jedino kaj su uvijek imale etiketu. Mislila sam da cu nositi, no to su bile stvari koje mi bas i nisu bile nes, pa sam ih na kraju vratila i dobila bih povrat.


Evo da prijavim da mi je stigao paket narucen i posaln u utorak i to dpd-om, tolko sam ugodno iznenadjena da sam sva euforicna bila bas im je super tak brza dostava
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:27   #450
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim što ti sad pričaš, zadnja dva tvoja posta su mi enigma.
sorry ali šta tebi tu nije jasno?
znači napravila sam povrat paketa prije isteka roka od 30 dana, i paket se vratio od DHL-a
jopina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:30   #451
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Nema to bas neke veze, ja sam vracala stvari dva mjeseca stare, jedino kaj su uvijek imale etiketu. Mislila sam da cu nositi, no to su bile stvari koje mi bas i nisu bile nes, pa sam ih na kraju vratila i dobila bih povrat.


Evo da prijavim da mi je stigao paket narucen i posaln u utorak i to dpd-om, tolko sam ugodno iznenadjena da sam sva euforicna bila bas im je super tak brza dostava
pa da, zato i kažem, i moja haljina je s etiketom i u istoj ambalaži kako sam ju i primila, i još unutar 30 dana sam napravila povrat, zato mi nije jsano zašto su vratili
jopina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:28   #452
Quote:
jopina kaže: Pogledaj post
pa da, zato i kažem, i moja haljina je s etiketom i u istoj ambalaži kako sam ju i primila, i još unutar 30 dana sam napravila povrat, zato mi nije jsano zašto su vratili
Kontaktiraj ih preko facebooka ili preko web stranice
Ocito je da je doslo do greske...
http://m.asos.com/customer-service/c...lp=/app/home_m
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 18:25   #453
ASOS #6 (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

Jopina da nisi na paket zaljepila onu naljepnicu na kojoj nije adresa asosa za povrat, nego link na web stranicu?
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 20:02   #454
Meni su jučer uplatili povrat. Uzela sam dvoje cipele i traku za kosu i jedne cipele mi nisu odgovarale. Siprintala sam si naljepnicu i u pošti su to uzeli bez pitanja i za cca 2 tjedna evo mi novčeka natrag na paypal.

Jako zadovoljna
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 20:08   #455
Nakon nevjerojatna 3 dana mi stigao ovaj prekrasan jumpsuit ali nazalost mali mi je. Ne mogu ga prezaliti :'(

http://m.asos.com/tfnc/tfnc-wedding-...rref=263058600
Anesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:04   #456
09.05. sam naručila jedan artikl koji je dugo bio OOS sa španjolske stranice, inače su mi ostale narudžbe bile shippane za 2 dana, a za ovu i dalje stoji "Order Processing". Novce sa računa su mi skinuli, trebam li biti zabrinuta da možda ipak nemaju artikl, iako ga sada vidim na UK stranici u svojem broju?
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 13:13   #457
Evo odg su mi na mailove,jedan kaze da pokušam ponovo a ova druga da ako šaljem iz HR adresa za povrat nije Malmo,Švedska?? Sta radim??
Jeste vi vraćali svi u švedsku?
jopina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:47   #458
Pozdrav, ima li netko kod , a ne treba mu? Racunala sam na svoj rodendanski ali je istekao..
agleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 16:26   #459
Quote:
jopina kaže: Pogledaj post
Evo odg su mi na mailove,jedan kaze da pokušam ponovo a ova druga da ako šaljem iz HR adresa za povrat nije Malmo,Švedska?? Sta radim??
Jeste vi vraćali svi u švedsku?
Ja sam vraćala u Švedsku i nisam imala nikakvih problema sa povratom.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 17:19   #460
Ja sam prije 7 dana slala svoj prvi paket za povrat, ali kad idem na tracking, piše mi samo "return registred online", i datum od dana kada sam ispunila podatke za naljepnicu. Ne bi li trebalo pisati još nešto u statusu, npr. da je zaprimljeno u našoj pošti?
Znam da treba i 2 tjedna dok njima stigne i po mjesec dana da se novci vrate, nije to problem, nego ovako ispada kao da paket nisam ni predala u pošti?
Kakva su vaša iskustva i koji je prvi status nakon što ste pakete predavale u pošti? Unaprijed puno hvala na odgovorima.
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.