Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 07:49   #481
Quote:
Annie Lou kaže: Pogledaj post
PayPal.
Bez razmišljanja.
Nikad nisam bila on line konzument pa pojma nemam kako to funkcionira
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 07:58   #482
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Nikad nisam bila on line konzument pa pojma nemam kako to funkcionira
Pročitaj si ovo
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:12   #483
Upravo listam

Koliko sam shvatila (a osjecam se stvarno ko da sam iz pećine ispuzala) to je virtualni novac koji mogu trositi npr preko svoje PBZ Visa kartice, a dovoljno je napravi account.

Sad se osjecam oko kreten jer sam platila preko amexa.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 09:14   #484
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post


P.S Budući da sam nova kod online kupovine zanima me koja je kartica "najsigurnija" za plaćanje tj kako vi plaćate ?
Budući da je Asos pouzdan webshop plaćam Visa karticom kunskog žiro računa. Isplati mi se više nego deviznim ili paypalom zbog manjeg gubitka na konverziji valute.
Paypalom plaćam u shopovima u kojima rijeđe kupujem jer paypal refundira 10 povrata godišnje (a kod Asosa su potrati ionako besplatni), a i nisu svi shopovi skloni pod svaku cijenu sporove rješavat u korist kupaca (kao Asos) pa je Paypal ipak uvijek najsigurnija opcija.


Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 10:52   #485
Kako mogu pratiti gdje je paket koji sam naručila?
Piše ovako "If your order has been sent to you using a trackable service, you can follow its journey to you. You'll receive a shipping confirmation email from our warehouse once your order is on its way; simply click on your tracking link on this email to view the up to date tracking."

No ja sam dobila samo onaj pocetni mail u kojem zahvaljuju na kupovini. Imam taj kod ali ne znam gdje se mora ukucati.

Po ovome mail bi trebali poslati kada posiljka krene iz skladista?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:35   #486
P.s upravo su poslali mail :klap:
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:18   #487
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Budući da je Asos pouzdan webshop plaćam Visa karticom kunskog žiro računa. Isplati mi se više nego deviznim ili paypalom zbog manjeg gubitka na konverziji valute.
Paypalom plaćam u shopovima u kojima rijeđe kupujem jer paypal refundira 10 povrata godišnje (a kod Asosa su potrati ionako besplatni), a i nisu svi shopovi skloni pod svaku cijenu sporove rješavat u korist kupaca (kao Asos) pa je Paypal ipak uvijek najsigurnija opcija.


Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Svasta covjek od tebe nauči . Postoji i opcija na Paypalu za podesavanje konverzije bez provizije. Mislim da cu i ja ovako na dalje direkt s visa žiro.
Paypal je samo konverter.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:21   #488
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Svasta covjek od tebe nauči . Postoji i opcija na Paypalu za podesavanje konverzije bez provizije. Mislim da cu i ja ovako na dalje direkt s visa žiro.
Paypal je samo konverter.
Otkrila si mi toplu vodu.
Unatoč opciji pp mi pojede više.
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:33   #489
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Budući da je Asos pouzdan webshop plaćam Visa karticom kunskog žiro računa. Isplati mi se više nego deviznim ili paypalom zbog manjeg gubitka na konverziji valute.
Paypalom plaćam u shopovima u kojima rijeđe kupujem jer paypal refundira 10 povrata godišnje (a kod Asosa su potrati ionako besplatni), a i nisu svi shopovi skloni pod svaku cijenu sporove rješavat u korist kupaca (kao Asos) pa je Paypal ipak uvijek najsigurnija opcija.


Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Istina, tako i ja...
Asos i većinu europskih web shopova plaćam direktno karticom, Paypal u biti koristim samo za Ebay i neke divlje web shopove...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 14:00   #490
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Otkrila si mi toplu vodu.
Unatoč opciji pp mi pojede više.

Meni i dalje nije jasno zasto je na spanjolskom asosu manja prodajna vrijednost u glavnini, po tecaju funte, jel mozda imaju manji porez???
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 14:02   #491
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Paypalom plaćam u shopovima u kojima rijeđe kupujem jer paypal refundira 10 povrata godišnje
"Exclusions apply. This is an exclusive offer offered to eligible PayPal account owners"

- ovo pise na PayPal webu. Koliko vidim, tu mogucnost imaju samo US accounti. Ili se varam?
Moram priznat da prvi put cujem za to.
green_eyes is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 14:29   #492
Koliko cesto vam ASOS zna poslati krivu velicinu?
Ja sam samo 2x do sad narucila i vec na drugoj narudzbi je dosla suknja krive velicine.
green_eyes is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 18:50   #493
Ja sam naručivala sigurno 20-ak puta i nikad nije došlo ništa krivo niti oštećeno.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 20:23   #494
Imam problem. Prva kupovina mi se izjalovila. Naručila sam patike (ne baš jeftine) prije 20 dana koje nisu stigle. Prema treking broju jasno je da su isporučene u Rumunjsku umjesto u HR. Prijavila sam službi za kupce i sad to oni kao istražuju a stvar je jasna ko dan. Svaki put mi netko drugi pošalje mail tko imam dojam uopće ne čita dosadašnju prijepisku i ja onda ponovo obrazlažem. Sluđena sam već jer me nitko tamo ozbiljno ne doživljava. Očito ništa koristi od svega. Koje su moje daljnje mogućnosti ako ih uopće ima?
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 20:55   #495
Ja sam imala isti slučaj. Po tracking broju je pisalo da je pošiljka isporučena negdje u Rumunjskoj. Kontaktirala sam ih, morala naravno sto puta napisati o ćemu se radi i dobila sam povrat novca da bi se taj paket na kraju ipak pojavio kod mene.. Kako, nemam pojma...
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 06:55   #496
Čovječe, što se sve može dogoditi, da ne povjeruješ. Ja sam sad već 10-ak paketa vratila, nikad problema. I sad koju sam glupost napravila... Naručila tri stvari, dvije haljine i narukvicu. Odlučim vratiti narukvicu, isprintam papir, sve fino posložim i pošaljem. Već dobila lovu nazad. I onda se odlučim vratiti i tu jednu od haljina. I taj ispit papir za slanje stavim u paket. Deset dana kasnije, shvatim, meni sad lijepo piše za tu narudžbu da sam lovu dobila nazad, a paket tko zna gdje. Na sreću, piše mi ime i prezime čitko na paketu i unutra je Order No. Jutros sam se čula s korisničkom službom preko chata, uvjeravaju me da će sve biti ok. Pitaju kad sam poslala, nije još stigao. A ja kontam kako će ga i očitati, ako je taj broj već passe. Pitat ću, opet, za dva-tri dana. Odu novci u vjetar bojim se, a nije baš iznos za odmahnut rukom.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 07:58   #497
Quote:
maja_21 kaže: Pogledaj post
Ja sam imala isti slučaj. Po tracking broju je pisalo da je pošiljka isporučena negdje u Rumunjskoj. Kontaktirala sam ih, morala naravno sto puta napisati o ćemu se radi i dobila sam povrat novca da bi se taj paket na kraju ipak pojavio kod mene.. Kako, nemam pojma...
Ja ne bi povrat novca jer sam kupila na sniženju a sad su 20 funti skuplje. Prema praćenju pošiljke iz Rumunjske su završile u Ninbergu. Nije mi jasno kako oni u službi za korisnike to ne vide nego svaki put nanovo istražuju. Pet puta su me tražili da potvrdim adresu a rekla sam im da mi je druga narudžba stigla za 4 dana. Sad već gubim strpljenje a ne mogu napravizi ništa. Za koliko se vremena pojavio tvoj paket?
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:20   #498
ASOS #6 (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

Quote:
green_eyes kaže: Pogledaj post
"Exclusions apply. This is an exclusive offer offered to eligible PayPal account owners"

- ovo pise na PayPal webu. Koliko vidim, tu mogucnost imaju samo US accounti. Ili se varam?
Moram priznat da prvi put cujem za to.
Ne znam jesmo li po novom isključeni iz te opcije, al prošle godine u studenom sam dobila dva povrata poštarine od njih i to u roku od 5 dana od podnošenja zahtjeva. Uvjet je da kupnja bude izvršena PPom naravno. Nije to novo. Znam da su forumašice koristile tu opciju kad Asos nije imao besplatne povrate.

Edit: Pogledaj hrvatsku verziju PP stranice, a ne američku. Vidim da ta opcija još postoji. Čak je sad 12 besplatnih povrata.
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:36   #499
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
Ja ne bi povrat novca jer sam kupila na sniženju a sad su 20 funti skuplje. Prema praćenju pošiljke iz Rumunjske su završile u Ninbergu. Nije mi jasno kako oni u službi za korisnike to ne vide nego svaki put nanovo istražuju. Pet puta su me tražili da potvrdim adresu a rekla sam im da mi je druga narudžba stigla za 4 dana. Sad već gubim strpljenje a ne mogu napravizi ništa. Za koliko se vremena pojavio tvoj paket?


Moje iskustvo je da uvijek vrate. Povremeno imaju te glupe fore sa sto puta dokazivanjem i pricanjem iste price. Ali uvijek na kraju vrate (i kod neisporucene, i ostecene robe i kod povrata). Ne treba se samo zivcirat. Nego fino kolko god puta pitaju isto pitanje samo c/p svoju pricu i na kraju se uvijek nade netko ko odobri povrat
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:50   #500
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
Ja ne bi povrat novca jer sam kupila na sniženju a sad su 20 funti skuplje. Prema praćenju pošiljke iz Rumunjske su završile u Ninbergu. Nije mi jasno kako oni u službi za korisnike to ne vide nego svaki put nanovo istražuju. Pet puta su me tražili da potvrdim adresu a rekla sam im da mi je druga narudžba stigla za 4 dana. Sad već gubim strpljenje a ne mogu napravizi ništa. Za koliko se vremena pojavio tvoj paket?
Imala sam isti problem, paket bio u Rumunjskoj cca 3 tjedna, nakon toga vracen u Njemacku i u roku od 24 h bio na mojoj adresi. Sluzba za korisnike uopce nije imala volje ni zelje pratiti paket, svaki puta je bio drugi sluzbenik i sve ispitivao od pocetka, tako da od njih i nema neke koristi u takvom slucaju, ali sve se dobro zavrsilo.
Lucy013 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.