Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2012., 12:01   #621
Quote:
vlasta29 kaže: Pogledaj post
Znam da ti je teško i po smajliću vidim da si očajna.Mene je to snašlo prije tri godine i da se ne ponavljam s objašnjavanjem znam kako ti je.Iz čista mira dođeš na aparatić.Teško se pomiriti sa sudbinom i početi novi naćin života.Nisam pesimista u životu nego sam optimista.Tako da moj savjet nemoj shvatit tragično.Nažalost imat ćeš loše i bolje trenutke ,loše i bolje dane,ali netreba to tako crno gledati.Sad ti se čini da je smak svijeta,ali nije.Opet ponavljam od toga se ne umire.Osvrni se malo oko sebe i vidjet češ da svatko ima nekakav problem zdravstveni ili privatni.Naš je naravno najveći.Ne odustaj od komunikacije s drugim ljudima i ne ustručavaj tražiti da ti se ponovi dok ne razumiješ.Ipak imaš priliku i dalje komunicirati sa svijetom oko sebe.Naučit češ se uživanju slušajući ptičice i svim ostalim zvukovima koje nismo svijesni i prihvačamo ih zdravo za gotovo dok normalno čujemo.Gledaj to i s pozitivne strane mogla si i čisto izgubiti sluh.To je tragedija.Ovak ne predavaj se i ne posustaj.Život je borba.A kaj se tiče zujanja nakon nekog vremena češ se priviknut. Moje zujanje ja zovem sinfionijski orkestar.Imam povremeno prvu,drugu violinu povremeno kontabasA povremeno flautu.Pa tko to može poželjeti,a besplatno.Šala mala bilo bi smješno da nije istinito.Dakle draga Vlasta glavu gore nisi sama ne posustaj i već znaš da nisi sama.Ima puno ljudi sa sličnim problemom i žive.Pusa.I nadam se da će sljedeći smajlić biti bolji.Ah što se raspisah.
sarah kay sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:50   #622
pozz svim tinitusima weto da vas pozdravim!!!nemakom manje nekoj jače zuji,ali ne smijemo se predati!!

HVALA TI PUNO!!DOBRO JE DA NAS IMA.VEĆ SE OSJEĆAM JAČE!!MORAM DALJE NA UČENJE,PA NA POSAO!!POZZ

Zadnje uređivanje Sashica : 17.04.2012. at 23:15. Reason: spajanje postova
vlasta29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 18:39   #623
Nikad se ne treba predati. Za ovaj problem u 80% slucaeva nema pomoci, nije skroz izlijecivo ali mi sami smo si najbolji lijecnici. Ja se vise ni ne sjecam kad mi nije zujalo u usima, cini mi se da sam sa zujanjem roden. Ponekad zuji vise ponekad manje. Kad je promjena vremena zna zujati vise, kad se pritisak digne onda opet vise zuji, kad sam nervozan zuji vise, kad sam nenaspavan ili ako sam lose spavao zuiji isto tako vise nego normalno a ponekad prilikom promjene tlaka (visine) zna zujati skoro da necujem nista ali se opet vrati (zacepis nos i zatvoris usta i onda puhnes i zrak ide kroz usi i to ponekad pomaze ali samo ponekad i onda zuji manje i bolje cujem). Ali kad sam odmoran, naspavan i nemam stres-a onda se zujanje dosta povuce, ne skroz cuje se "jako" ali je mnogo podnoslijivije a to je mozda i zato sto se mozak lakse nosi sa zujanjem nego kad sam pod stresom. Eto par dugogodisnjih iskustava.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 19:35   #624
Evo još jedan koristan link za možda trenutno najbolji program koji je tisućama pomogao da se riješe tinitusa...ove spravice i to sve mislim da nemaju tako dugotrajan učinak kao kad se pridržavaš svega ovog opisanog u knjizi i prilaziš problemu sa više strana,u najmanju ruku smanjit ćeš simptome sigurno...
Tip je imao 12 godina Tinitus,nije mogao spavat pio svakakve lijekove,na kraju otišao i na operaciju da bi poslije svega mu bilo još gore i tinitus se svejedno pojačao nije mogao funkcionirat normalno,radit i onda je počeo istraživat sve moguće knjige o tinitusu i načine na koji se može liječit i uspio se u roku 8 tjedana potpuno izliječit od Tinitusa i u knjizi predstavlja svoj program od 5 koraka koji su mu nakon godina pokušaja i grešaka raznim terapijama konačno urodili plodom da je eliminirao Tinitus,kao i većina onih koji su se pridržavali tog programa i to kroz svega nekoliko tjedana neki čak i kroz nekoliko dana!

http://www.tinnitusmiracle.com/
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:05   #625
Konstantno razmišljanje i briga oko tintiusa će ga samo i dalje pojačavat i rasplamsat,taj zvuk obično nije tako jak kao što ga mi percipiramo i onda se uključe emocije i stvori se jedan negativan osječaj prema tvom zvuku pa mozak taj zvuk onda prepoznaje kao nešto opasno i tako ukrug...ne bi vjerovali koliko naš um ima utjecaja na naše tijelo...
Treba pročitat tih 350 stranica pa će bit bolje
Nemojte slušat ove sa foruma koji ti kažu da moraš živit s tim,Od njih će vam samo još više zvonit
zato jer njima neki glupi doktor to rekao a nisu nikad istražili sve mogućnosti niti isprobali sve metode koje su pomogle tisućama ljudi koji su prošli to sve isto!!!
Doktori nemaju pojma o tome,da ti Betaserc 24 mg i misli da je jeben doktor i to je to ako prođe prođe(katastrofa) jer njih zanima samo da te se riješe čim prije,a ovo su pisali ljudi koji godinama su patili i istražili sve moguće načine,pričali sa 100 doktora,specijalista,homepata,hipnoterapeuta da odagnaju tu zvonjavu i konačno našli učinkovite načine.
Onaj tko ne proba nikad neće saznat jel se mogao rješit Tinitusa za stalno,treba uvijek sve probat...
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:49   #626
Tinitus se može ublažiti podešavanjem mozga http://znano.st/znanost-zdravlje-i-m...jem-mozga/516/
Što mislite?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:52   #627
Na našu žalost sve su to puste priče. Dosad sam se zapalio najmanje 50 puta na kojekavim stranicama gdje se liječi tinitus svi nude lijek koji liječi u tri tjedna ili u tri mjeseca samo uplati lovu. Koliko sam novaca ulupao u kojekave lasere koji garantirano pomažu, cd-e, ruske šamane, kinesku medicinu i na kraju zuji kao i prije. Nekome bolest a nekome izvor zarade, znate kako kažu? Zdrav ima tisuću želja a bolestan samo jednu, da ozdravi a na toj jednoj želji mnogi zgrnu ogromne novce a bolesni padnu u još veću depresiju. nemojte nasjedati i naručivati kojekave "čudotvorne" lijekove, kreme, ulja i što ja znam to je u 99% slučaeva gubitak novca jer kao što rekoh 20 godina se borim sa ovim problemom a trenutno živim u Švicarskoj i ako ovdje nemaju za to pomoći onda neznam gdje da je tražim. Radije te novce utrošite na nekakav kurs joge da naučite kontrolirati svoj um da ne ode na pogrešnu stranu i to je ono najbolje što možete za sebe napravit a sve drugo što napravite šanse za izliječnje su 0,1%. Možda zvuči grubo ali to je stvarnost.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:58   #628
Quote:
Denpa001 kaže: Pogledaj post
Konstantno razmišljanje i briga oko tintiusa će ga samo i dalje pojačavat i rasplamsat,taj zvuk obično nije tako jak kao što ga mi percipiramo i onda se uključe emocije i stvori se jedan negativan osječaj prema tvom zvuku pa mozak taj zvuk onda prepoznaje kao nešto opasno i tako ukrug...ne bi vjerovali koliko naš um ima utjecaja na naše tijelo...
Treba pročitat tih 350 stranica pa će bit bolje
Nemojte slušat ove sa foruma koji ti kažu da moraš živit s tim,Od njih će vam samo još više zvonit
zato jer njima neki glupi doktor to rekao a nisu nikad istražili sve mogućnosti niti isprobali sve metode koje su pomogle tisućama ljudi koji su prošli to sve isto!!!
Doktori nemaju pojma o tome,da ti Betaserc 24 mg i misli da je jeben doktor i to je to ako prođe prođe(katastrofa) jer njih zanima samo da te se riješe čim prije,a ovo su pisali ljudi koji godinama su patili i istražili sve moguće načine,pričali sa 100 doktora,specijalista,homepata,hipnoterapeuta da odagnaju tu zvonjavu i konačno našli učinkovite načine.
Onaj tko ne proba nikad neće saznat jel se mogao rješit Tinitusa za stalno,treba uvijek sve probat...
Kad nemaš druge mogučnosti onda je najlakše se pomiriti s tim.Prošla sam puno specijalista i svakava vlastita istraživanja.Odgovor nisam našla.I kod mene je zujanje od piskutavog do iritirajućeg.Kad je iritirajuće jako mi je stresno pogotovo za normalno funkcioniranje i kimunikaciju.To zuji ljude ne kužiš ponavljaju ti .Naravno dodatni stres na sami stres zbog zujanja.Psihićki ludilo.Nisam sklona depresiji,ali kad je takva situacija oćeš nećeš moraš pokleknuti pa biti pred depresijom.Meni još uvijek nije jasno zakaj zuji neki put slabo .a neki put za poludit.Način života mi je više manje isti svaki dan.Momentalno mi je dobro zuji,al nije strašno.Kak si se ti riješio svog tinitusa.
sarah kay sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 00:22   #629
Quote:
sarah kay sandy kaže: Pogledaj post
Kad nemaš druge mogučnosti onda je najlakše se pomiriti s tim.Prošla sam puno specijalista i svakava vlastita istraživanja.Odgovor nisam našla.I kod mene je zujanje od piskutavog do iritirajućeg.Kad je iritirajuće jako mi je stresno pogotovo za normalno funkcioniranje i kimunikaciju.To zuji ljude ne kužiš ponavljaju ti .Naravno dodatni stres na sami stres zbog zujanja.Psihićki ludilo.Nisam sklona depresiji,ali kad je takva situacija oćeš nećeš moraš pokleknuti pa biti pred depresijom.Meni još uvijek nije jasno zakaj zuji neki put slabo .a neki put za poludit.Način života mi je više manje isti svaki dan.Momentalno mi je dobro zuji,al nije strašno.Kak si se ti riješio svog tinitusa.
A od cega je tvoj tinitus?
__________________
i love 4 silver rings
meme is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 13:10   #630
Ne kontam jednu stvar. Da li se vama zuji na tom nivou da vam smeta u komunikaciji sa ljudima? Moje zujanje je uvjek isto, nema oscilacija.
__________________
I love Carlos
arween 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 16:09   #631
Quote:
sarah kay sandy kaže: Pogledaj post
Kad nemaš druge mogučnosti onda je najlakše se pomiriti s tim.Prošla sam puno specijalista i svakava vlastita istraživanja.Odgovor nisam našla.I kod mene je zujanje od piskutavog do iritirajućeg.Kad je iritirajuće jako mi je stresno pogotovo za normalno funkcioniranje i kimunikaciju.To zuji ljude ne kužiš ponavljaju ti .Naravno dodatni stres na sami stres zbog zujanja.Psihićki ludilo.Nisam sklona depresiji,ali kad je takva situacija oćeš nećeš moraš pokleknuti pa biti pred depresijom.Meni još uvijek nije jasno zakaj zuji neki put slabo .a neki put za poludit.Način života mi je više manje isti svaki dan.Momentalno mi je dobro zuji,al nije strašno.Kak si se ti riješio svog tinitusa.
Meni je počelo zvonit 2009.god i počeo sam koristit te homeopatske pripravke prvo iz Hrvatske a onda ove sa interneta T-gone,uz to sam i bavio se fizičkom aktivnošću (trčanje,bicikl to sve u teretani) koja je po meni možda presudna za borbu protiv tinitusa da bi ti ti homeopatski pripravci počeli prije djelovat moraš podić imunitet a i dobro je protiv stresa.S vremenom krenulo je nabolje i počelo se stišavat postepeno svakim danom sam ga manje zamječivao dok se nije smanjilo do te granice da ga više nisam zamječivao uopće...paše!! Ja sam biio jedan od tih "budala" koje je nasjelo na te reklame na internetu i izlječio si tinitus i to full jaki,neki ljudi jednostavno si ne žele pomoć ili imaju stav da im ništa neće pomoć,nemojte ih slušat!!!...pa dao bi 100000 kuna u trenutku kad mi bilo onak jako pištalo neko vrijeme,šta te košta ako probaš,potrošio sam 500 kn a dobio TIŠINU!!
A ovaj Tinitus Miracle čovjek je u detalje objasnio kak se može izliječit ili ublažit i naveo koja hrana je dobra u borbi protiv tinitusa,koja ga pogoršava koje su biljke dobre za ublažavanje simptoma i gro drugih stvari kojih kad bi se pridržavali vidjeli bi ubrzo rezultate sigurno
Nema magične pilule,nego ga treba napast sa 5 različitih strana i mislim da rezultat neće izostat al neću ja tu mudrovat sad jer ima knjiga od 350 stranica koju bi trebo imat svaki onaj koji ima Tinitus a želi si pomoć
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:55   #632
Quote:
Denpa001 kaže: Pogledaj post
Meni je počelo zvonit 2009.god i počeo sam koristit te homeopatske pripravke prvo iz Hrvatske a onda ove sa interneta T-gone,uz to sam i bavio se fizičkom aktivnošću (trčanje,bicikl to sve u teretani) koja je po meni možda presudna za borbu protiv tinitusa da bi ti ti homeopatski pripravci počeli prije djelovat moraš podić imunitet a i dobro je protiv stresa.S vremenom krenulo je nabolje i počelo se stišavat postepeno svakim danom sam ga manje zamječivao dok se nije smanjilo do te granice da ga više nisam zamječivao uopće...paše!! Ja sam biio jedan od tih "budala" koje je nasjelo na te reklame na internetu i izlječio si tinitus i to full jaki,neki ljudi jednostavno si ne žele pomoć ili imaju stav da im ništa neće pomoć,nemojte ih slušat!!!...pa dao bi 100000 kuna u trenutku kad mi bilo onak jako pištalo neko vrijeme,šta te košta ako probaš,potrošio sam 500 kn a dobio TIŠINU!!
A ovaj Tinitus Miracle čovjek je u detalje objasnio kak se može izliječit ili ublažit i naveo koja hrana je dobra u borbi protiv tinitusa,koja ga pogoršava koje su biljke dobre za ublažavanje simptoma i gro drugih stvari kojih kad bi se pridržavali vidjeli bi ubrzo rezultate sigurno
Nema magične pilule,nego ga treba napast sa 5 različitih strana i mislim da rezultat neće izostat al neću ja tu mudrovat sad jer ima knjiga od 350 stranica koju bi trebo imat svaki onaj koji ima Tinitus a želi si pomoć
Iskreno da ti kazem. ja da sad pronadem lijek protiv tinitursa "recimo to slikovito" nebi nitko nikad vise morao dati lipu za taj lijek pogotovo ako bi se radi o knjizi tips-trick nego bi ju online stavio da svatko moze da je besplatno skine i procita. Toliko o dobrociniteljstvu onoga tko zeli nekomu pomoci. Pomoc nije kad ti netko naplati za ono sto ti je ucinio nego kad ti "nesto" da besplatno bez ikakve naknade. A ovo nije pomoc negio prodaja "moguceg" rjesenja u kome nema garancije. Ipak neka ljudi kupe pa neka probaju i neka jave dojmove pa cemo prodiskutirati ponovno ovu temu kao i u godinama do sada.
Sam naslov knjige "Tinitus cudo" zvuci kao posljenja jeftina trash reklama za nekakv usisivac ili one magicne sprave koj ciste jednim potezom svu mogucu prljavstinu.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 18:13   #633
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Iskreno da ti kazem. ja da sad pronadem lijek protiv tinitursa "recimo to slikovito" nebi nitko nikad vise morao dati lipu za taj lijek pogotovo ako bi se radi o knjizi tips-trick nego bi ju online stavio da svatko moze da je besplatno skine i procita. Toliko o dobrociniteljstvu onoga tko zeli nekomu pomoci. Pomoc nije kad ti netko naplati za ono sto ti je ucinio nego kad ti "nesto" da besplatno bez ikakve naknade. A ovo nije pomoc negio prodaja "moguceg" rjesenja u kome nema garancije. Ipak neka ljudi kupe pa neka probaju i neka jave dojmove pa cemo prodiskutirati ponovno ovu temu kao i u godinama do sada.
Sam naslov knjige "Tinitus cudo" zvuci kao posljenja jeftina trash reklama za nekakv usisivac ili one magicne sprave koj ciste jednim potezom svu mogucu prljavstinu.
Moram se s ovim sloziti. Takvog sam i ja misljenja.
__________________
i love 4 silver rings
meme is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 21:18   #634
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Iskreno da ti kazem. ja da sad pronadem lijek protiv tinitursa "recimo to slikovito" nebi nitko nikad vise morao dati lipu za taj lijek pogotovo ako bi se radi o knjizi tips-trick nego bi ju online stavio da svatko moze da je besplatno skine i procita. Toliko o dobrociniteljstvu onoga tko zeli nekomu pomoci. Pomoc nije kad ti netko naplati za ono sto ti je ucinio nego kad ti "nesto" da besplatno bez ikakve naknade. A ovo nije pomoc negio prodaja "moguceg" rjesenja u kome nema garancije. Ipak neka ljudi kupe pa neka probaju i neka jave dojmove pa cemo prodiskutirati ponovno ovu temu kao i u godinama do sada.
Sam naslov knjige "Tinitus cudo" zvuci kao posljenja jeftina trash reklama za nekakv usisivac ili one magicne sprave koj ciste jednim potezom svu mogucu prljavstinu.
Ti si očito idealista do bola,pa naka onda svi lijekovi na svijetu budu beplatni,neka struja i voda i plin budu besplatni,jer oni služe ka razvoju društva i civilizacije,bilo bi to lijepo da je sve besplatno da.
Ajmo sad realno,taj čovjek se napatio i proučio sam stotinee i stotine knjiga i na kraju našao formulu koja djeluje jer i drugi javljau da djeluje!
Napisao je knjigu di je pojasnio sve u detalje,di je sva istraživanja oko toga što djeluje a što ne sročio u knjigu od 300 stranica koju je stavio na internet.
Nisam tu da budem odvjetnik nikom,ali mislim da tamo ima pregršt korisnih informacija i kritike na Tinitus Miracle su pozitivne sa svih strana više manje.
Uvijek će se nać ljudi koji će pljuvat po nećem a da nisu ni sami probali samo zato jer ta osoba sad zarađuje novac na račun oboljelih,pa zarađuje ga i farmacetuska industrija i doktori i ne vidim tu problem ako je neko se potrudio napisat knjigu o Tintusu i naplatit je 39 dolara...mislim da je to mali novac za mnoštvo korisnih informacija i koraka koji se mogu primjenjivat i poboljšat stanje.Svima bi preporučio da to pročitaju kako bi bolje razumjeli stanje koje imaju i načine na koji mogu ga postepeno počet poboljšavat i na kraju mogu imat i 100% rezultate.
Ako meni i drugima to pomaže pa nek zaradi čovjek i milijune što se mene tiče...
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 21:45   #635
ugl ako hočeš probati knjiga ti je free na torrentu samo upiši naziv i skineš pa ako ti pomogne doniraš tipu pare ako želiš ..

na internetu je ipak sve još koliko toliko besplatno
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 09:39   #636
Quote:
Denpa001 kaže: Pogledaj post
Ti si očito idealista do bola,pa naka onda svi lijekovi na svijetu budu beplatni,neka struja i voda i plin budu besplatni,jer oni služe ka razvoju društva i civilizacije,bilo bi to lijepo da je sve besplatno da.
Ajmo sad realno,taj čovjek se napatio i proučio sam stotinee i stotine knjiga i na kraju našao formulu koja djeluje jer i drugi javljau da djeluje!
...
Kad bude tako kako si napisao tek tad mozemo reci da ljudi idu naprijed u poglede razvoja samog sebe i odnosa prema drugima, tj. svi ljudi jednaki..
A sad ozbiljno.
Nisam ja rekao da taj covjek nije ulozio vrijeme u citanje i rjesenje problema. Pitanje je da to sto je postignuto nije podijeljeno drugima nego se prodaje i tu prestaju sve zablude o pomoci. Da neduljim raspravu jer ide u pogresnom smijeru, onaj tko zeli neka kupi knjigu i i proba i to je to. A ja se nadam iz sveg srca da ce mu pomoci. Ja sam samo govorio iz svog iskustva a to neznaci da sam sve probao ali veliku vecinu jesam tj. onog sto se danas nudi i nista nije pomoglo. I postao sam krajnje oprezan jer sam ulupao novaca i novaca u kojekave aparate-preparate i na kraju nista. Evo kratka anegdota. Prije dva tri mjeseca odem na jednu besplatnu kontorlu sluha kao oni su tu da pomognu oko tinitusa i sluha a kontrola besplatna. I da ne duljim nakon testa sluha 15-ak minuta gdje smo vidjeli rezultate sjeli smo i porazgovarali sto bi bilo dobro za mene. I naravno kao i sve drugo do sada tip izvadi slusne uredaje 2x4 cm velicine koji ne kazem da nevaljaju ali kad mi je rekao da jedan kosta 4000 chf 25 000 kuna garancija dvije godine i da svaki tjedan-dva moram mjenjati bateriju a jedna kosta 20-chf 120 kuna, tu je za mene bio kraj. Ja ne cujem tonove izmedu 4000 Hz i 4400 Hz jer moje zujanje u usima je identicno tonu 4000, nesto malo vise od 4000 Hz i tako mi zuji uvijek-danonocno. Recimo taj bi mi aparat mozda i pomogao da mi maskira taj ton na toj frekvenciji ali necu radit cijeli zivot za baterije i slusne uredaje. Od tinitusa se ne umire a mnogi ljudi umiru od kojekavih mnogo tezih bolesti koje oduzmu zivot. Zato opet ponavljam tinitus jest iritantan i nije se jednostavno sa tim nosit ali ne dozvolite da budete necije zrtve i da netko na vasoj patnji zaraduje novce. Za tinitus nema lijeka niti ce ga biti u skoroj buducnosti, ima naznaka da se radi na tome ali nema abraka-dabra i ne zuji. Nama starim "zujasima" ce zujati do kraja zivota "vjerojatno" ali to nije razlog zapustit zivot, nego treba zivit punim plucima kao da tinitusa nema. Kakvih problema ljudi imaju da je ovo zujanje smijesno u odnosu na iste. Ipak svatko mora sam znati sto gdje i kako ali iz ovog i sveg drugog napisanog neka bar izvuku malu pouku. Evo jutros lijepo zuji cak bih mogao reci zuji samo cetvrtinu jacine koliko je zujalo sinoc. Kako je ugodno kad se covjek naspava i odmori.
Pozdrav
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 09:41   #637
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
ugl ako hočeš probati knjiga ti je free na torrentu samo upiši naziv i skineš pa ako ti pomogne doniraš tipu pare ako želiš ..

na internetu je ipak sve još koliko toliko besplatno
Ilegalno. Na zalost. A na internetu vecina nije besplatna..na zalost.. Ali ja bih zelio da jest.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:39   #638
Fancy,potpuno se slažem s ovim što si napisao.Ne očekujte ljudi previše od trenutnih saznanja.Kad nešto bude-čut će se!I ta kako.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:55   #639
ljudi moji tinnitus nije univerzalna stvar nego simptom nekog problema , kralježnice, multiple skleroze, traume, udarca, perforacije bubnjića, vilice itd prvo je ono kaj trebate napravit nać NORMALNOG DOKTORA koji zna kaj radi i da vam nadje uzrok tinnitusa ako ga uspije jer vecina lijecnika su tuke i onda kad znate uzrok onda trazite i rijesenje ako postoji ako ne onda se pomirite s tim i to je to ..

kaj se tice knjiga ima ih puno ugl svi nude magiju i to je sve ali od magije nitkom nije bilo bolje osim onome ko ju prodaje
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:02   #640
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
l
kaj se tice knjiga ima ih puno ugl svi nude magiju i to je sve ali od magije nitkom nije bilo bolje osim onome ko ju prodaje
ovo si dobro rekao.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.