Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2012., 18:34   #1141
Hada labo ti je popularan japanski serum,svako 2 sekunde se proda jedan u Japanu..ja ga svakodnevno koristim psolije umivanja,ulijem u dlanove malo losiona i utapkam u lice,pustim da se osusi,pa neki serum drugi preko il samo krema,zavisno o stanju lica tog dana..
Inace Hada Labo ima citavu kolekciju koja me privlaci...sve ima super recenzije po japanskim blogovima i you tube kanalima.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:35   #1142
Hmm, moguće, koristim je već par godina jer me jedino ona uopće ne iritira. Znam da mi je koža najviše dehidrirana od retina, ali bila je pomalo dehidrirana i prije.
Nije valjda to razlog
Sve si nešto razmišljam, uvijek sam imala masnu kožu, do prije godinu i po, dvije.
Nika4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:35   #1143
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
koji tretmani, kreme, serumi su vam dali najbolje rezultate?

Clinically Proven Effective
Tretinoin (Retin A, Renova)
Retinoids
Alpha-hydroxy Acids
Estrogens
Vitamin C
Vitamin C derivatives
Anhydrous vitamin C combo
Vitamin C + E + ferulic acid


osim estrogenskih krema probala sam sve od navedenog.

e sad me zanima sto ste vi koke probale da ste bile zadovoljne rezultatima?

koje su vase tajne kreme ili sastojci

posebno me zanima koza vrata, jer tu, kako sam vec napisala na jednoj drugoj temi, osjecam promjene koje ne zelim
a sto bih ti ja mogla jos napisati a da vec nisam..?
kao i ti, probala sam sve osim estrogenskih krema..
tajnih krema nemam, iako sam probala par stvari koje su bile ok, ali nemam pojma zasto nisam i nastavila s redovitim koristenjem, vec sporadicno ponovim kupnju kroz godinu pa potrosim, onda opet nesto drugo i tako....recimo, meni je bio jako zgodan i ugodan NiKEL Serum protiv bora oko očiju i usana koji sadrži biljne matične stanice švicarske jabučne vrste Malus Domestica...s tim da sam ga ja stavljala malo vise od par kapi i po cijelom licu i vratu..
onda mi je bio dobar i Biotherm SKIN.ERGETIC serum i njega sam trackala po licu, vratu i dekolteu..
EA ceramide i dalje koristim, ako ne svaki dan, onda svaki drugi stavim po jedan, nekada i drugi pa ih razvucem po vratu i dekolteu..
ali, ono sto ja redovito i pod obavezno 1x mjesecno radim je odlazak kozmeticarki gdje nas dvije eksperimentiramo..pa malo skidamo pigmentacije, malo se zatezemo, obnavljamo, vitaminiziramo i svasta nesto..od 3 mjeseca mislim, radimo radiofrekvenciju lica, vrata i dekoltea u kombinaciji sa mezoterapijom s tim da smo kod mezo malo rabile hijaluronsku kiselinu, vitamin C, vitamin A , aminokiseline ili bi mi spremila kakav koktel vitamina i bockala me..
mislim da je ovo jako dobra kombinacija i rezultati se vide..
eto, to je ono sto sam radila, a pada mi na pamet da do sada o tome nisam pisala..
zuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:45   #1144
zuba daj link na taj Nikel serum
Ta radiofekvencija,koliko se cesto koristi?ja sam skidala jedan cherry adenom radiotalasima,pa pomislila da je to isto jer mi je doktor spominjao zatezanje lica tim..a mozda je to nesto drugo..treba guglat.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:49   #1145
http://www.nikel.com.hr/serum-protiv...-usana-lux-p72

kao odrzavanje stanja meni je dovoljno 1 x mjesecno raditi radiofrekvenciju i mezoterapiju..

e, da...
jos sam isprobala i nesto od „ mene&moy“ kozmetike (to su profesionalni medicinsko kozmetički preparati za hemiski piling lica) i to YELLOW PEEL, a kako je doslo ljeto, ostavljam ovo za jesen pa cu da vidim sto ce ova kozmetika reci.. s tim da mi je ovo radila kozmeticarka, ne ja sama..i to bi bilo kao priprema za daljnju radiofrekvenciju i mezoterapiju.. probala sam samo dva puta, tako da nista ne mogu reci o reakcijama, a kamoli o nekakvim rezultatima..

Zadnje uređivanje zuba : 14.08.2012. at 18:56.
zuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:52   #1146
Quote:
zuba kaže: Pogledaj post
http://www.nikel.com.hr/serum-protiv...-usana-lux-p72

kao odrzavanje stanja meni je dovoljno 1 x mjesecno raditi radiofrekvenciju i mezoterapiju..
Pod mezoterapiju bockas e koktelima il neki drugi nacin unosenja po kozu?
Uh ovdje je skupa radiotalasna..1 tretman 400 e..sad gledam sajt.Jel moguce da je toliko skupo to
edit;sad nalazim cijenu 30 e tretman..ccc mora da je o razlicitim tretmanima rijec,a ne kuzim razliku.

Zadnje uređivanje Samantha : 14.08.2012. at 19:00.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:58   #1147
bocka se..
i ne svidja mi se to bockanje, onako je neugodno..a bas mogu kojesta istrpiti, ali ovo je onako glupo bockavo i bolno.. bas bljak..
zuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 19:03   #1148
Aha skuzila,cijena od 400 e je u dermatoloskim ordinacijama di se radi s vecim frekvencijama i tretman je ''jaci''..dok cijena od 30 e je u kozmeitickim salonima di se radi s manjim frekvencijama i radi se citav niz tretmana..
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 19:04   #1149
Quote:
zuba kaže: Pogledaj post
bocka se..
i ne svidja mi se to bockanje, onako je neugodno..a bas mogu kojesta istrpiti, ali ovo je onako glupo bockavo i bolno.. bas bljak..
Meni bockanje nije bolno,ja sam izbockala nazolabijalne prije 2 godine.
Mogla bi opet malo ih taknut,al sve pare potrosim,nikako skupit za kubik
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 19:13   #1150
ma, nije to prava "bol" pa da kazem da boli.. meni je to onako nekako bas bljakavo...bocka te nesto nasitno pa se ti misli..
dok recimo IPL me puca dosta jako, radiofrekvencija bude na najjacem, kiseline i te nagrizajuce fore..sve to bez frke radim i nista ne komentiram..sve mi ok..

a i sa parama sve kemijamo.. nista ne govori.. :-)
zuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 19:46   #1151
Ja sam zaboravila napisati da povremeno idem na Carita dubinsku hidrataciju lica i to mi je najdraži kozmetički tretman, koža mi je poslije njega apsolutno savršena u svakom smislu. No to je tretman za dobar ten koji en traži previše čišćenja lica. Imaju i takav anti-age dubinska hidratacija tretman, ali kaže moja kozmetičarka da mi to još uvijek ne treba.
Prije godinu dana sam intervjuirala jednog estetskog kirurga koji radi tretmane radiofrekvencijom i mislim da ću za par godina ići na takav tretman ili ću popunjavati bore vlastitom maščobom. Ovo drugo je trajna opcija, ali se mora raditi dva puta u razmaku od mjesec-dva.
Da li je neka probala kemijati s onim kućnim UZV aparatima http://theultrasoundmassagerstore.co...ed-ultrasonic/ , vrijedi li to išta ?
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 22:58   #1152
Vidim da spominjete tablete nocurka, uzimala sam ih da bi mi pomogle oko pms-a i opcenito reguliranja hormona a rezultat dvomjesecnog uzimanja bilo je jedino hrpa komedona po licu koje do tada nisam imala.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 00:11   #1153
zuba, pa ti se posteno prihvatila posla :klap:
ova radiofrekvencija dobro zvuci. moram priznati da ne znam puno o njoj.
a bockanje ostavljam za neki drugi, okrugli, rodjendan nadam se da ce do tada otkriti jos ponesto super ucinkovito



samantha a sto si radila sa nazolabijalnima? punila ili stavljala botox?
nemam ti razloga slati privatne poruke, mogu i ovdje napisati, pa ako ima koja cura volje i vremena da malo potrazi


dakle:
copper peptides
nikad nisam stigla do kraja prouciti uglavnom trebali bi biti puno bolji rezultati nego koristenjem retina i c vitamina. povecava gustocu koze, smanjuje nastajanje bora, popunjava vec postojece, potice proizvodnju kolagena, posvjetljuje hiperpigmentacije (eto me opet na hiper )
do nedavno je konkurencija tvrdila da je stetan, sad koliko stizem pratiti, mislim da se slazu da je ok za koristenje. postoji tocno odredjen nacin na koji se pocinje sa co-peptidom da bi se izbjegle komplikacije (kao sa retinom).

matrixyl i matrixyl 3000
xena je koristila jedan od tih seruma, javit ce se vec ona
izmedju ostalog funkcija mu je da smanjuje bore, cesto se uz serume zelenog caja koristi za vrijeme i nakon led terapije, dermarollinga....
navodno daje dobre rezultate

LED photorejuvenation
eee tu je cijela zavrzlama, ali uglavnom se vecina slaze da ima ucinka i da je definitvno vrijedno novaca i vremena.

http://www.lightstim.com/how-the-ski...l-details.html
http://www.babyquasar.com/
ovaj babyquasar je bio najhvaljeniji u vrijeme kad sam citala o led terapiji. od tada, koliko vidim, namnozilo se puno slicnih proizvoda i firmi koje ih prodaju.


eto cure ako se kojoj da malo prouciti, pa napisati dojmove o procitanome
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 00:32   #1154
LED rejuvenation je u biti ovaj aparat koji sam gore linkala u svom zadnjem postu. Koliko se sjećam kad sam proučavala, narančasto svijetlo je za kolagen, zeleno protiv hiperpig. mrlja ,a plavo protiv akni, ak nisam nešto pomiješala. Ak kaj krivo napišem, pardonirajte, dnevno pročitam previše o kozmetici pa sam ponekad Bit će da me godina proizvodnje počela mučiti
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 01:22   #1155
spominjala si uzv aparat pa nisam otvarala.
da to bi bilo slicno, valjda...

vidim da se razvila cijela jedna industija sa tim svjetlima, ima svakakvih kombinacija.
da ova podjela na crveno, plavo, zuto i jos pokoje svjetlo je tocna.
crveno svjetlo uglavnom ima i infracrvene lampe i one prodiru dublje i poticu nastajanje kolagena i elastina, kroz dulje vrijeme redicuraju dehidriranost i hiperpigmentaciju.
jako je bitan broj lampi i naravno velicina, da tretman sto krace traje.

koliko se sjecam plavo svjetlo moze ostetiti oci , mozda su sada vec tome doskocili, nemam pojma, nemam probleme sa aknama.
koliko se sjecam nasa je to dosta dobro dokumentirala i propisala tocnu valnu duljinu svakog svjetla, ali mi se nije dala citati cijela dokumentacija

u svakom slucaju led lampe su vrijedne paznje.
ja si tanda led lampu vec neko vrijeme gledam i uvijek odustanem, jer se nisam dovoljno informirala
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 02:36   #1156
Koka nazolabijalne sam punila filerima Teosyal-om...imam genetski predodredjene te bore,i majka i baka i sav zenski rod ima te bore,pa i ja..napunila sam ih prije 2 godine,kubik ipo..ispalo fantasticno,tek ove godine se pocelo razgradjivati,znaci 2 godine mi je drzalo,zvuci nevjerojatno,al istinito je.Opet planiram teosyal stavljati,staljala sam liniju ultra deep,i kad se tako dobro pokazao na meni,ne zelim eksperimentisati s drugim proizvodjacima.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 02:58   #1157
Nije o kremama ali nisam našla na pravom mjestu. Tražim u Zg dobar kozmetički salon za njegu zrele kože. Na topicu o kozmetičkim salonima uglavnom su iskustva sa čišćenjem lica, manikurom i pedikurom a mene zanima baš održavanje i pomlađivanje naše khm, zrelije kože.
Ne botox, popunjavanje fillerima itd, neka to još malo pričeka nego "običnije" metode.
skushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 09:26   #1158
Ako ne očekuješ neke tretmane zlatom i kavijarom što je zadnjih godina hit, ja mogu preporučiti salon Kala u Radničkoj. Cure s foruma imaju super iskustva s čišćenjem lica kod njih, a ja to rijetko radim kod njih jer mi baš nije potrebno. No idem na tu Carita dubinsku hidrataciju k njima i za zrelu kožu imaju pustih čuda. moja kolegica s posla koja je 50+ ide tamo na nekakav lifting tretman prije svih važnijih događanja u njenom životu. Navodno joj na kraju tretmana stavljaju neku super masku koja joj daje takav photo shop efekt još danima. Stvarno se vidi razlika na njenom licu, gledali smo fotke s vjenčanja.
I prednost je to što je vlasnica salona, koja i radi u njemu, žena naših godina pa zna što nam treba. Mislim, znala bi vjerojatno i neka mlađa kozmetičarka, al ova nas vjerojatno bolje može razumjeti.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 10:10   #1159
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Vidim da spominjete tablete nocurka, uzimala sam ih da bi mi pomogle oko pms-a i opcenito reguliranja hormona a rezultat dvomjesecnog uzimanja bilo je jedino hrpa komedona po licu koje do tada nisam imala.
koristim i ja povremeno tablete nocurka i ulje od curokota (crni kumin, nigella sativa) jer su bogati omega kiselinama i sve je ok sa kozom. povremeno mazem lice sa uljem nocurka i ono kod mene nesto radi. koza mi bude ljepsa, cisca, jedra. stalno se bojim da ja to ustvari umisljam ali sam citala slicne komentare na makeupalley, cini mi se.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 11:05   #1160
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
koristim i ja povremeno tablete nocurka i ulje od curokota (crni kumin, nigella sativa) jer su bogati omega kiselinama i sve je ok sa kozom. povremeno mazem lice sa uljem nocurka i ono kod mene nesto radi. koza mi bude ljepsa, cisca, jedra. stalno se bojim da ja to ustvari umisljam ali sam citala slicne komentare na makeupalley, cini mi se.
Uzimam i ja ulje crnog kima jer mi je izvrsno za alergiju i opcenito imunitet, a nisam primjetila nekakav utjecaj na kozu, a za nocurak sam sigurna da mi je izazvao komedone jer sam dva puta probala, sto ne znaci da nekome nece djelovat suprotno tj blagotvorno za kozu.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.