Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2009., 18:13   #1
Kamo s odjećom?

Imam dosta dobro očuvane odjeće, koja je out pa se meni više ne sviđa. Žao mi je baciti, radije bih je darovala nekome tko će je još nositi...da odnesem u Caritas? ima li netko kakvu ideju? Hvala..
dramaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 18:14   #2
2nd hand shopovi, prodaj
 
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 18:15   #3
bolje daj u Caritas.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 18:29   #4
Ma lipo stavi u vrece i odnesi u Caritas, ja tako uvijek. U Splitu imaju i Caritas kontejnere pa u svako doba mozes ubaciti unutra vrece, ako je Caritas zatvoren
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 18:43   #5
https://www.forum.hr/showthread.php?t=476593&page=13
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 18:46   #6
Caritas je ok. A,ja ću samo navesti primjer koji sam jednom vidjela. Doduše radilo se samo o hlačama i netko ih je ostavio na klupi uz poruku. Ne sjećam se više točno što je pisalo,nešto ovakvo: Ove hlače su usčuvane i bilo mi ih je žao baciti,pa neka si ih uzme netko kome trebaju. Nemojte ih uzimati ako vam ne trebaju.
A,meni je to bilo tako žalosno,ali i lijepo.
__________________
Rijeci su lijek dusi koja pati!
Ammarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 23:50   #7
Quote:
dramaqueen kaže: Pogledaj post
Imam dosta dobro očuvane odjeće, koja je out pa se meni više ne sviđa. Žao mi je baciti, radije bih je darovala nekome tko će je još nositi...da odnesem u Caritas? ima li netko kakvu ideju? Hvala..

možda je sada out, ali SVE se vraća u modu, prije ili kasnije
ja nekako sve što je dobro očuvano a nije prepomodno (istinabog, takvih stvari ni nemam jer nikada ne trošim velike novce na trendy stvari koje su osuđene na jednu sezonu) čuvam u vrećama ili kutijama i za par godina kad to otvorima nađem tonu stvari koje se mogu nekako iskoristiti
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 00:02   #8
nemoj nositi u Caritas. neki su imala ružnih iskustava kad su im rekli da neke stvari neće primiti. navodno nisu dovoljno dobre
radije pošalji ili daruj nekome kome stvarno treba. ja sam bila stavila tu na forum ako netko zna nekoga kome treba da ću rado poslati i javila mi se jedna gospođa. i super mi je bilo kako se je obradovala i puno mi je draže da sam njenim curama to poslala nego dala u Caritas di sam čula da pola toga i bacaju ća...
ako hoćeš detalje na pm
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 00:31   #9
http://www.darujmo.net/index.php?a=5&b=200


i bio je neki poklanjam.net ali ga ne mogu pronaći...


Možeš i prodati na forumu ili aukcijama, ovisno koliko ti se da zezati s tim

Ali Caritas je imho najlošija varijanta jer sam čula da odbijaju odjeću a ni korisnici nisu baš oduševljeni odjećom koja nije glanc nova tako da se dost toga na kraju priče baci



Ukratko - pokloni, prodaj, ne nosi organizacijama jer oni uglavnom i nemaju kud sa tim :P
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 11:26   #10
http://www.poklanjanje.com/?utm_sour...utm_medium=cpc


Eto, nadam se da će pomoći
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 13:21   #11
Nemoj dati u Caritas, iz provjerenih izvora znam da uzimaju prvo sebi pa što ostane (ako ostane) proslijede. Uostalom, vidjela sam to i svojim očima.

Inače, ja dajem Crvenom križu i uvjerila sam se puno puta da roba ide tamo gdje treba.

Ako znaš nekoga kome treba, odnesi osobno.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 23:47   #12
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
Ma lipo stavi u vrece i odnesi u Caritas, ja tako uvijek. U Splitu imaju i Caritas kontejnere pa u svako doba mozes ubaciti unutra vrece, ako je Caritas zatvoren
di su ti kontejneri?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:25   #13
To ti je nasuprot stanice od 17ice nakon Emanuela put Spinuta.


edit: nije baš nasuprot stanice (10ak m nakon stanice), al je nasupot one pekare na kantunu (Babić čini mi se - dakle ne pekara u kiosku nego u prizemlju uglovnice šta je na križanju glavne ceste sa onom šta dolazi iz Skalica i one koja vodi do Kineskog zida a Caritas je ispod one ko strehe uglovnice nasuprotne uglovnici u kojoj je pekara) A je sam objasnila rofl

Al ozbiljno, Čistoća je skupljala robu odvojeno, aritas je nije tija jer da ljuti neće tu robu ka stara je :?


Zna bit ljudi isprid koji kažu ka da su oni iz Caritasa pa da njima se da roba - to su uglavnom oni ljudi koji prodaju ranom zorom nad usjekom pruge.

Zadnje uređivanje nickthestripper : 16.09.2009. at 18:31.
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:29   #14
kraj kuce mi dakle mislim da cu ostavit neku robu jer nije bas za dat familiji, al zaj mi i bacit pa ako nekom posluži.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 09:07   #15
Moja mama isto pozna neke ljude šta im treba,ali im je ko neugodno uzeti direktno,pa ona onda stavi u vrećicu,i ostavi pored kante,te oni to po noći uzmu.
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 13:25   #16
http://public.fotki.com/SookieIsMine/
Proba
LA SUKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 13:27   #17
Ajme sorry, na krivoj stranici sam pasteala. moderatori slobodno brišite.
LA SUKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 20:30   #18
da ja radim u UK i jednom takvom ducanu.. samo 20% se prodaje, ovo ostalo sve bacamo ali dobivamo 60 penija po kili za reciklazu.. to sve onda ide u Poljsku, Hrvatsku itd pa se tamo dalje prodaje...mozda Caritas isto ima nekoga za reciklazu pa svejedno dobe novac za to...
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 21:01   #19
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
di su ti kontejneri?
Sa strane od one kuće gdje je Caritas, u Zrinsko-frankopanskoj.
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 21:02   #20
Meni su u Caritasu isto rekli da zna ispred biti ljudi koji traže da njima daš vreče ali to nije poželjno jer oni kasnije to prodaju. Dakle ili odnesi baš unutra u Caritas ili ubaci u kontejnere
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.