Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2008., 17:09   #41
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
kažeš da si jebavo već?.
svaka cast. ova pali to je sigurno! ako je ta grcljiva i glumiva... hehe
supher mali is offline  
Old 20.03.2008., 17:10   #42
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
kažeš da si jebavo već?.
jap...jesam...zakaj?
codex is offline  
Old 20.03.2008., 17:10   #43
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
najvjerovatnije ce biti krvi... ok, ne sad u potocima, ali ce biti
pa ako ti ona kaze da stanes, stani, ako ne, keep going, samo easy
ok hvala
codex is offline  
Old 20.03.2008., 17:11   #44
odgovor na pitanje iz naslova - qurcem
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 20.03.2008., 17:11   #45
Quote:
codex kaže: Pogledaj post
jap...jesam...zakaj?
zato jer pitas glupa pitanja poput 'sta ako bude krvi'
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 20.03.2008., 17:13   #46
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
zato jer pitas glupa pitanja poput 'sta ako bude krvi'
Za to ne mora jebavat, to može naučit i iz udžbenika
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 20.03.2008., 17:14   #47
Sjećam se prije sto godina kad se frendica kresnula sa svojim dečkom na moru. S tim da su pokušavali i pokušavali dok je nije konačno probio...Osjećala je laganu bol i dan poslije. Žalila se i negodovala, a gledaj je danas...kara se ko štuka

Samo polako...s takvim stvarima nema žurbe. Istina, nisam imao prilike ševit djevicu prije, (nit imam neku želju ) ali vjerujem da se isplati!

Držimo ti palčeve da sve prođe u nejboljem redu!!!
Krovopokrivac is offline  
Old 20.03.2008., 17:15   #48
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
zato jer pitas glupa pitanja poput 'sta ako bude krvi'
a gle...neznam ja...nikada nemreš 100 % siguran...bolje pitat nego si sje...t curu koju voliš
codex is offline  
Old 20.03.2008., 17:16   #49
Quote:
Krovopokrivac kaže: Pogledaj post
Sjećam se prije sto godina kad se frendica kresnula sa svojim dečkom na moru. S tim da su pokušavali i pokušavali dok je nije konačno probio...Osjećala je laganu bol i dan poslije. Žalila se i negodovala, a gledaj je danas...kara se ko štuka

Samo polako...s takvim stvarima nema žurbe. Istina, nisam imao prilike ševit djevicu prije, (nit imam neku želju ) ali vjerujem da se isplati!

Držimo ti palčeve da sve prođe u nejboljem redu!!!
hvala...puno hvala
codex is offline  
Old 20.03.2008., 17:18   #50
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Za to ne mora jebavat, to može naučit i iz udžbenika
e a niste se pitali? nisu fer oni sto su pisali te udbenike? oni su hebavali prije nas... ajme koji perveti haha

i napisali knjigu za: ucite nasa draga djeco he he???
supher mali is offline  
Old 20.03.2008., 17:18   #51
Quote:
Krovopokrivac kaže: Pogledaj post
Sjećam se prije sto godina kad se frendica kresnula sa svojim dečkom na moru. S tim da su pokušavali i pokušavali dok je nije konačno probio...Osjećala je laganu bol i dan poslije. Žalila se i negodovala, a gledaj je danas...kara se ko štuka

Samo polako...s takvim stvarima nema žurbe. Istina, nisam imao prilike ševit djevicu prije, (nit imam neku želju ) ali vjerujem da se isplati!

Držimo ti palčeve da sve prođe u nejboljem redu!!!


kak možeš govorit u svačije ime? ja npr ne držim te palčeve, već vidim autora za dan-dva s temom o trudnoći
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 20.03.2008., 17:20   #52
Quote:
codex kaže: Pogledaj post
hvala...puno hvala
samo ti zahvaljuj i nemas problema. jer si ostavio zadnji otisak kao dobar.

znaci kad probijes, kazi: hvala i nemas problema - ti ti je pravilo urbanizma


----------------
kao stuka? a sta sam ja rekao....
supher mali is offline  
Old 20.03.2008., 18:31   #53
Da živimo u 80-ima koga bi pitali kak se skida jumfer nema interneta, društvo je konzervativno sto gradi,...
Ništ samo ti upri to su slatkobolnospolne muke :
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Old 20.03.2008., 18:51   #54
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
[/B]

kak možeš govorit u svačije ime? ja npr ne držim te palčeve, već vidim autora za dan-dva s temom o trudnoći
A zašto bi??
Što ima loše i glupo u njegovom pitanju?
Zbunjevita :) is offline  
Old 20.03.2008., 19:30   #55
probaj prstima prvo ak si sunce mamino ko ja
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 20.03.2008., 21:23   #56
Quote:
MondoGeko kaže: Pogledaj post
ovak, kad budete prvi put TO radili, znaci, skinete se, znjarate se, kaj god, lijepo legnes na nju, ili ona na tebe, nije bitno. naciljas joj kurac prema himenu, lagano ga stravis, mora bar glavic uci, i polako guras. e sad obrat. ak nejde, odnosno, ak ju boli i veli ti da ga izvadis, ti kazes OK, vadim ga, pazi sad (glavic u ovom trenutku mora biti unutra - cijeli), polagano ga pocni vaditi, ona bude se opustila, lagano vadis i onda odjednom skupis svu snagu i zaletis se ko vitez na vrata prema himenu!
ne bude stigla ni osjetit da ju je zaboljelo, a ti si vec unutra
naj detaljnjije opisan podvig , samo još za dodati , u samom naletu jurišnika razvaliti šamarčinu i garant ne bude osjetila bol
mazgov is offline  
Old 20.03.2008., 21:53   #57
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
naj detaljnjije opisan podvig , samo još za dodati , u samom naletu jurišnika razvaliti šamarčinu i garant ne bude osjetila bol
...il dvije
Mondo Gecko is offline  
Old 20.03.2008., 23:58   #58
Quote:
codex kaže: Pogledaj post
Kako da si curi probijem djevičnjak bez da joj nanesem veliku bol...?čim joj gurnem prste i dotaknem djevičnjak užasno ju počne boljeti i jadna se počne grčiti...razmišljao sam da joj to na brzinu probijem mžda bi manje boljelo...ili se varam? I koliko je teško probiti himen? Jel mogu prstima ili smo klamfom? svaki savijet mi dobro dođe...hvala unaprijed
ma ne prstima.ovako ces*/-prije nego sto legnete u krevet ispod jastuka sakri neku palicu i kad dode trenutak lupi ju po glavi,kada bude u nesvjesti onda uzmes npr metlu ili tako nesto i gurnes joj malo brze i to je to...joj,,,al stvarno.... moj savjet!!!
stipo123 is offline  
Old 21.03.2008., 16:28   #59
Quote:
MondoGeko kaže: Pogledaj post
djevac sam jos samo u guzu, zato vise nejdem na gay pdf, a i variram od slatkasto njeznog do zestoko agresivnog, tak da znas!
kaj nije zabranjeno reklamiranje na forumu
scarletlemur is offline  
Old 21.03.2008., 20:57   #60
Bas sweet kad se musko brine za djevojku da ju ne boli prvi put, odnosno ima obzira
Good boy

Enivej.. ako ju boli - nemoj forsirati, nego ju napaljuj svako malo do ludila (super bi bilo da se vidjate 3 puta tjedno) - i neka to traje tjednima pomogucnosti, ali nemoj joj sam pokusavat ulazit u gachice,nikako - suzdrzi se
Vjeruj mi, nakon 3 tjedna takvog ''barenja'' , odnosno intenzivnog zblizavanja, ona ce sama dobiti volju i zelju da ''ide do kraja'' i tad ce najmanje misliti na bol..

Meni je osobno tako slicno prosao ''prvi put'' i zbilja ne mogu reci da me je boljelo, i vrlo brzo sam nasla uzitak u harcore sexu

Mozda bas zato sto je taj moj prvi bio tako pazljiv prema meni,pa mi nije nikakvu averziju stvorio na pocetku samog sexualnog iskustva

Sretno
Good evil is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger