Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2016., 02:29   #301
Crap trebanm pocet gledat datume orginal posta i ne odgovarat prije nego procitam temu do kraja lol.

Poslano sa mog ONE TOUCH 4033X koristeći Tapatalk
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:49   #302
Quote:
placebo effect kaže: Pogledaj post
Cak nisu ni pitali di sam i sa kim sam
i tebi je to super ono wow?
jer, kao, to što pitanju kud ideš, s kim i kad ćeš se vratiti je zato da te maltretiraju, nije to jer se brinu za tebe?

mislim da su ti napravili medvjeđu uslugu time što su došli po tebe kod frendice.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:49   #303
ali, ako ti dijete ne kaze samoinicijativno u razgovoru kam ide i sto ce raditi i s kim se nalazi, ako moras pitati, velika je vjerojatnost da ces cuti poluistinu u najboljem slucaju
kaj bu neki teen rekao mami, e idem s onim prijateljem kojeg ne mozes smisliti malo u djir pa cemo se malo napiti u parkicu i smotat koji joint?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 22:31   #304
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
i tebi je to super ono wow?
jer, kao, to što pitanju kud ideš, s kim i kad ćeš se vratiti je zato da te maltretiraju, nije to jer se brinu za tebe?

mislim da su ti napravili medvjeđu uslugu time što su došli po tebe kod frendice.
Da, ljudi koji pijani maltretiraju djecu i zamalo ih zadave očit su primjer nježne roditeljske skrbi, mora da se o tome radilo, a ne o maltretiranju i poremećenoj potrebi za kontrolom.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 23:01   #305
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ali, ako ti dijete ne kaze samoinicijativno u razgovoru kam ide i sto ce raditi i s kim se nalazi, ako moras pitati, velika je vjerojatnost da ces cuti poluistinu u najboljem slucaju
kaj bu neki teen rekao mami, e idem s onim prijateljem kojeg ne mozes smisliti malo u djir pa cemo se malo napiti u parkicu i smotat koji joint?
s društvom u grad je dovoljan odgovor.
u naše vrijeme nije bilo mobitela i kontrole izuzev ako si naletil na suseda ko za inat negdje di ga nikad ne bi očekival. sve je bilo nekak.... lakše za izmaknut s radara.
meni i dan danas tlak skoči na 850 kad stara nazove i pita di sam bila jučer kad je zvala, a nisam se javila na mob. ono... traume iz djetinjstva valjda.... i najviše kaj dobije od mene je "vani".
i uvijek mi je išla na živce frendica koja je svojoj staroj sve, ali sve ispričala i onda bi ja dobila po piksi od svoje stare (njih dve su si frendice bile) kako M svojoj mami sve priča, a ja njoj ništa. jbg, neke stvari mi se nisu baš pričale mami.... a otkada sam skužila da ipak dođe i do nje, prestala sam pričati i s tom frendicom o nečem kaj nije za mamine uši.

danas s tim mobitelima uvijek i u svakom trenu možeš se javiti ak nekaj zašteka, starci mogu doprijeti do tebe i kad treba i kad ne treba, a starci bi se mogli i sjetiti da su i oni, ne tako davno, bili klinci i da su voljeli nešto imati samo za sebe.
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:02   #306
Quote:
goga20 kaže: Pogledaj post
Dragi roditelji,
molila bih vaše mišljenje o tome kada bi djeca, odnosno mladi ljudi trebali početi izlaziti u noćni život? Koja je po vašem mišljenju primjerena dob za to?
16 godina je sasvim ok dob. Osnovna još ne.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 17:08   #307
da reagiram na poruku od goge 20.ja sam inače godinu dana mlađaod nje a isto tako imam takvu situaciju .
mama mi je zabranila izlaske iza 22sata iako su moje sve frendice u 22 tek izlazile iz kuće ja sam morala ici u kuću i dan danas nikad ne izlazim .
iz početka sam šizila i divljala na mamu a onda sam s vremenom to prihvatila kao normalno sada više niti ne tražim da izlazim niti me vuče to. istina da mi se smanjio krug frendica koje sam prije imala tako sam to prihvatila petkom ili subotom odem u večernjim satima s frendicama na pizzu ili na neko piće i oko 21 do 22 sata sam u kući. između 22 i 23 idem na spavanje . istina da nekad poželim otići van vidjet kako je u nekom klubu i disku ali se netrudim moljakati mamu . nisam nikad pila pušila iliono najgore drogirala se jer nisam imala doticaj s time . da sam krenula izlaziti svašta bi ekpermentirala kao drugi sto rade tako da vidim u tome svemu veliki plus što nisam ovisna o bilo kojem poroku
dada2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 22:50   #308
Quote:
dada2014 kaže: Pogledaj post
da reagiram na poruku od goge 20.ja sam inače godinu dana mlađaod nje a isto tako imam takvu situaciju .
mama mi je zabranila izlaske iza 22sata iako su moje sve frendice u 22 tek izlazile iz kuće ja sam morala ici u kuću i dan danas nikad ne izlazim .
iz početka sam šizila i divljala na mamu a onda sam s vremenom to prihvatila kao normalno sada više niti ne tražim da izlazim niti me vuče to. istina da mi se smanjio krug frendica koje sam prije imala tako sam to prihvatila petkom ili subotom odem u večernjim satima s frendicama na pizzu ili na neko piće i oko 21 do 22 sata sam u kući. između 22 i 23 idem na spavanje . istina da nekad poželim otići van vidjet kako je u nekom klubu i disku ali se netrudim moljakati mamu . nisam nikad pila pušila iliono najgore drogirala se jer nisam imala doticaj s time . da sam krenula izlaziti svašta bi ekpermentirala kao drugi sto rade tako da vidim u tome svemu veliki plus što nisam ovisna o bilo kojem poroku
Ti si već minimalno godinu dana punoljetna i odrasla osoba, a sasvim ti je normalno da ti majka određuje što da radiš i da je ti tobože trebaš nešto moljakati. Pod hitno ti savjetujem da se probudiš i shvatiš da je to tvoj žvot i učiniš nešto po tome pitanju jer tvoja majka neće stati na tome. Počet će ti određivati koji fakultet da upišeš, za koga da se udaš itd. To nije nikakva briga, već nešto apsolutno bolesno.
capttawish is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 23:06   #309
Quote:
capttawish kaže: Pogledaj post
Ti si već minimalno godinu dana punoljetna i odrasla osoba, a sasvim ti je normalno da ti majka određuje što da radiš i da je ti tobože trebaš nešto moljakati. Pod hitno ti savjetujem da se probudiš i shvatiš da je to tvoj žvot i učiniš nešto po tome pitanju jer tvoja majka neće stati na tome. Počet će ti određivati koji fakultet da upišeš, za koga da se udaš itd. To nije nikakva briga, već nešto apsolutno bolesno.


ma sa mojeg gledanja nije normalno ali sam odustala jer sam sve i svašta pokušala i ništa nije upalilo.
bila sam jednom pokušala izači pa sam bila dva dana pod ključem . nemislim doslovno zaključana nego nisam nigdje smjela proviriti vani .
dada2014 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.