Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 21:14   #9021
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Što s njom?Ionako se izgubila.
Možda je propala u zemlju od srama. Iako, čisto sumnjam.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Old 13.03.2017., 09:26   #9022
A možda je na vakultetu
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 13.03.2017., 14:08   #9023
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
ne mogu se oteti dojmu da sivkic ima nesto osobno kad su u pitanju zivi zid i pernar....
Profesionalna deformacija
No kako god, Živi zid, a bome i Pernar su tu, i morati će se pomiriti s time.
Nema on samo protiv njih nešto, vidiš da već zna da mi forumaši koji zagovaramo Žz ne plaćamo svoje račune
To je napisao javno, zdravo za gotovo i on nas sve smije vrijeđati i kaj sad da mu radimo Ko o kome, on o sebi
duxi is offline  
Old 13.03.2017., 21:48   #9024
Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Profesionalna deformacija
No kako god, Živi zid, a bome i Pernar su tu, i morati će se pomiriti s time.
Nema on samo protiv njih nešto, vidiš da već zna da mi forumaši koji zagovaramo Žz ne plaćamo svoje račune
To je napisao javno, zdravo za gotovo i on nas sve smije vrijeđati i kaj sad da mu radimo Ko o kome, on o sebi
Čitaj što piše ako ne znaš što bi pametno napisala o sekti.neki su i za neplaćanja i da nema deložacija i ovrha pa ispada da budale plaćaju redovito.

Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Gdje si to vidio sivkiću, koji forumaš je to napisao da ne želi plaćati račune?
Uostalom, ti tvrdiš da ekipa koja ovdje piše ne plaća račune, nije li to u najmanju ruku neutemeljena prozivka forumaša i kleveta?
Zaboravljaš što je sve napisano.Prvo hrana i ostalo pa tek onda računi i obaveze (nema namjeru tražit takve postove)

Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
ne mogu se oteti dojmu da sivkic ima nesto osobno kad su u pitanju zivi zid i pernar....
ne poznajem ni jednog člana sekte osobno

Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
a ima i onih koji ne mogu vise placati ni racun za struju...
dakako,i onih koji neće plaćat
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 08.05.2017., 13:42   #9025
Nisam 100% siguran, ali mislim da je Živi Zid dao najviše prebjega HDZu.

Ova stranka je bazen otkud HDZ crpi svoje kadrove za izvanredne situacije.

Vilibor mi je isto postao sumnjiv u zadnje vrijeme....
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 08.05.2017., 13:45   #9026
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Nisam 100% siguran, ali mislim da je Živi Zid dao najviše prebjega HDZu.

Ova stranka je bazen otkud HDZ crpi svoje kadrove za izvanredne situacije.

Vilibor mi je isto postao sumnjiv u zadnje vrijeme....
Nažalost je istinita ona da su ljudi lako pokvarljiva roba.
Martian7 is offline  
Old 08.05.2017., 15:50   #9027
Koliko ih je na kraju otpalo iz te stranke?Treba razlikovati koaliciju od stranke,dakle koliko h je baš članova Žz,znam da je jedan koji je prešao u Most,dalje?A Pernar trubio da su ujedinjeni ne znam zašto ne preuzme stranku kad se zna oko koga se ona vrti,lik ima više pratitelja nego njegova stranka.
Detektor is offline  
Old 08.05.2017., 16:14   #9028
Bilo ih je 5 a sad su ostala 3.Škibola je postao nezavisni uz Runtća koji je postao Mostovac.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 08.05.2017., 16:17   #9029
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Bilo ih je 5 a sad su ostala 3.Škibola je postao nezavisni uz Runtća koji je postao Mostovac.
A Misica, Lovrinovica i onog treceg si zaboravio?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 08.05.2017., 16:47   #9030
Nisam,govorilo se o ZŽ a ne o cijeloj koaliciji.Mišić i Lovro PH a Aleksić Snaga.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 08.05.2017., 18:01   #9031
Croatia Political Party Inspired By David Icke's Work Has Seats In Parliament - Dot-Connector

David Icke intervjuira Ivana Pernara

:klap:



Pernar: I speak everything as you except a lizard stuff.
__________________
Cherie is offline  
Old 08.05.2017., 18:02   #9032
Prvo nejasno je kod njih svađa sa pola osnivača,koji su osnovali stranku Slobodna Hrvatska.Drugo ostajanje u koaliciji sa strankom Promjenimo Hrvatska koji su glasali za HDZ,izuzev Lovrinovića.Ne bi me iznenadio savez Plenkovića i Pernara
morski vuk is offline  
Old 08.05.2017., 22:05   #9033
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Croatia Political Party Inspired By David Icke's Work Has Seats In Parliament - Dot-Connector

David Icke intervjuira Ivana Pernara

:klap:



Pernar: I speak everything as you except a lizard stuff.
3:13

Jbt, ovaj Pernar je fakat munja, cak ga i Icke u cudu gleda.
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Old 08.05.2017., 23:10   #9034
Quote:
Jolly Roger kaže: Pogledaj post
3:13

Jbt, ovaj Pernar je fakat munja, cak ga i Icke u cudu gleda.
Pernar svojim riječima objašnjava Ickeu sadržaj njegovih knjiga.

Što je najvažnije platforma sa koje Živi Zid djeluje je učenje Davida Ickea. Sam Pernar u jednom trenutku u ovom videu kaže da on govori sve što i Icke osim što ne govori o reptilima.

Da se razumijemo, ponizno priznajem da pratim djelo D. Ickea, da sam pročitala neke njegove knjige, da redovno pogledam njegov you tube kanal i da nemam ništa protiv njega, ali ne mogu zamisliti da netko gradi svoju političku aktivnost na njegovom učenju koje je u djelovima vrlo vrlo zanimljivo, ali isto tako u velikoj mjeri određeno konstruktima, nagađanjima, pretpostavkama, a nekad i totalnim new age izmišljotinama, hororima i paranojom.
__________________

Zadnje uređivanje Cherie : 09.05.2017. at 00:18.
Cherie is offline  
Old 09.05.2017., 03:35   #9035
[QUOTE=Cherie;63793169]Pernar svojim riječima objašnjava Ickeu sadržaj njegovih knjiga.

Što je najvažnije platforma sa koje Živi Zid djeluje je učenje Davida Ickea. Sam Pernar u jednom trenutku u ovom videu kaže da on govori sve što i Icke osim što ne govori o reptilima.

Da se razumijemo, ponizno priznajem da pratim djelo D. Ickea, da sam pročitala neke njegove knjige, da redovno pogledam njegov you tube kanal i da nemam ništa protiv njega, ali ne mogu zamisliti da netko gradi svoju političku aktivnost na njegovom učenju koje je u djelovima vrlo vrlo zanimljivo, ali isto tako u velikoj mjeri određeno konstruktima, nagađanjima, pretpostavkama, a nekad i totalnim new age izmišljotinama, hororima i paranojom.[/QUOTE

nagadjanja,pretpostavke,new age izmisljotine,horror,paranoja...
skoro pa kao u saboru...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 09.05.2017., 11:17   #9036
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Sivkić forumaški psihoanalitičar. Zna sve o svima.

Al sad ozbiljno, čemu ovakvo generaliziranje?
Neki dan sam mu se obratio i napisao da vecina njegovih "argumenata" je obicno generaliziranje, pa me je automatski optuzio da sam trol, a zapravo nemam veze sa Zivim zidom.
Tako raspravljaju ovi "pametni" koji sve znaju o svakome , to ti je slicno ako napises nesto protiv hdz-a automatski si srbocetnik i komunjara i obratno.
To su njihovi "argumenti"
Rustikzg is offline  
Old 09.05.2017., 11:19   #9037
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
ne mogu se oteti dojmu da sivkic ima nesto osobno kad su u pitanju zivi zid i pernar....
Cak mislim da nije nista osobne prirode, a to je ono i najgore.
Podsjeca me na jednog tipa Marijana Lackovića koji je na svim mogucim portalima kopi-pejstao jedno te istu poruku gdje god bi koji medij spomenuo ŽZ.
Kasnije se je ispostavilo da je to jedan psihopat iz Đurđevca koji je duševno bolestan a vecinom takvi tipovi se okome iskljucivo na nekog i ne staju .
Sivkic si barem dade truda pa napise uvijek nesto novo ,za razliku od ovog gore spomenutog Laca.

Hmm, mozda je to on , terapija mozda pocela djelovati, pa decko uspije sada nesto i napisati .

Zadnje uređivanje Rustikzg : 09.05.2017. at 11:30.
Rustikzg is offline  
Old 09.05.2017., 13:29   #9038
Ja smatram da je manje od 50% kukolja odlican rezultat

Ako bi zivi zid uspio uzet po jedno mjesto u svakom vijecu i od toga 50% ne bude kukolj to bi bilo sasvim solidno podrivanje duopola, a ta mjesta su obecana nekome koji kad ih ne dobije pocne grist i cinkat. Tako da sretno zivozidasima
aurellie is offline  
Old 09.05.2017., 17:57   #9039
..čku materinu, u svome gradicu i nemam nekih opcija nego za Živi Zid. Majke mi, ostalo su sve lopine.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 09.05.2017., 21:58   #9040
Quote:
Rustikzg kaže: Pogledaj post
Neki dan sam mu se obratio i napisao da vecina njegovih "argumenata" je obicno generaliziranje, pa me je automatski optuzio da sam trol, a zapravo nemam veze sa Zivim zidom.
Tako raspravljaju ovi "pametni" koji sve znaju o svakome , to ti je slicno ako napises nesto protiv hdz-a automatski si srbocetnik i komunjara i obratno.
To su njihovi "argumenti"
Padobanac slobodno prouči temu i daj svoje argumente ako ih imaš..

Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
..čku materinu, u svome gradicu i nemam nekih opcija nego za Živi Zid. Majke mi, ostalo su sve lopine.
znači imaš opciju biranja "pametnih" jer znaju krast i "nesposobnih" jer ne znaju ništa-zidari.

Jbg sposoban ukrade za sebe i malo da sirotinji a nesposoban se ne može pobrinut ni za sebe ali ni za sirotinju.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.