Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2017., 23:28   #2381
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Institut mora imat malo ozbiljniju infrastrukturu od jedne ili dvije kancelarije ato nije malo novca. Bit će zanimljivo pratit novčanu priču.

Jedino me buni zna li on uopće šta je think tank

I ako može još jedan info na kojem je jeziku on pričao sa tim silnim amerima? Na engleskom nije
Naravno da ćemo pomno pratiti novčanu priču.
Pa nismo DORH ...

Ma svako u Hrvatskoj zna što je think tank.

Koliko čujem na hrvatskom ...
__________________
Danas je jučer...

Zadnje uređivanje ZorroD : 09.03.2017. at 23:46.
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 00:23   #2382
Luzerčina epskih razmjera će nekoga nešto savjetovat u politici.

Ovo iz tvog linka:
Quote:
Počeo sam razvijati ideju o osnivanju instituta za javnu politiku u Hrvatskoj (think tank), koji bi ujedinio najbolje umove iz političkog spektra kako bismo se konstruktivno suočili s najvažnijim izazovima.
postavlja dva pitanja.

Koji bi to umovi političkog spektra a da imalo drže do sebe uopće išli s njim u tu priču?

I na koji politički spektar je mislio?? Ni to ne zna objasnit u jednoj rećenici a osnivao bi pazi molim te Institut.

Milanović osniva ili je to napravio konzultatntsku tvrtku pa je bilo sprdnje oko toga a ovaj ni manje ni više nego Institut. O bože
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 00:37   #2383
Polako...... tek je počeo razvijati ideju.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 00:53   #2384
Tako je
I očekujem finalni rezultat barem na razini Hrvatskog nacionalnog etičkog sudišta


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 01:59   #2385
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Tako je
I očekujem finalni rezultat barem na razini Hrvatskog nacionalnog etičkog sudišta


-Stipe
bit će on amicus curiae
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 02:02   #2386
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post

Koji bi to umovi političkog spektra a da imalo drže do sebe uopće išli s njim u tu priču?

I na koji politički spektar je mislio?? Ni to ne zna objasnit u jednoj rećenici a osnivao bi pazi molim te Institut.
Mislim da slutim koji bi to "umovi" bili. Pogledajmo samo listu osnivača Etičkog Suda, tome pridodat nekoliko imena i to je to.

A glede spektra? Mislim, desno. Skroz desno do ruba, ful crno. Ta tvorevina bi mogla biti "institut za razvoj ustaštva" ili "institut za veličanje NDH". Naravno naziv će mu biti demokratski-humanističko-domoljuban. Nagađam.

Otvaraju mi se isto dva pitanja:

1. U kojoj mjeri će biti kamufliran "znanstvenim" radom ili koliko će bit otvoreno neoustaški?
2. Financijska konstrukcija? Dijaspora, proračun, donacije, potpore simpatizera? Ne sumnjam u obilje povremenog,volonterskog, domoljubnog rada.

Na stranu moje gađenje prema Karamarku, ali ako mu je ideja nešto slično navedenom, svaka mu čast. Steči reputaciju osnivača instituta za domoljublje, pa s nje krenuti na najviše političke pozicije i vlast, mali je korak. I vrlo vjerojatno uspješan. U tom slučaju karacrno nam se piše!

O, da. Smrt fašizmu !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 08:27   #2387
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Mislim da slutim koji bi to "umovi" bili. Pogledajmo samo listu osnivača Etičkog Suda, tome pridodat nekoliko imena i to je to.

A glede spektra? Mislim, desno. Skroz desno do ruba, ful crno. Ta tvorevina bi mogla biti "institut za razvoj ustaštva" ili "institut za veličanje NDH". Naravno naziv će mu biti demokratski-humanističko-domoljuban. Nagađam.

Otvaraju mi se isto dva pitanja:

1. U kojoj mjeri će biti kamufliran "znanstvenim" radom ili koliko će bit otvoreno neoustaški?
2. Financijska konstrukcija? Dijaspora, proračun, donacije, potpore simpatizera? Ne sumnjam u obilje povremenog,volonterskog, domoljubnog rada.

Na stranu moje gađenje prema Karamarku, ali ako mu je ideja nešto slično navedenom, svaka mu čast. Steči reputaciju osnivača instituta za domoljublje, pa s nje krenuti na najviše političke pozicije i vlast, mali je korak. I vrlo vjerojatno uspješan. U tom slučaju karacrno nam se piše!

O, da. Smrt fašizmu !
I ti si francuska sobarica.

A za što služe RUSI i Rusi?
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:21   #2388
Nesuđeni premijer Zečina..
Dobro je da osniva institut, da ne osnuje vladu...
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:16   #2389
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
I ti si francuska sobarica.

A za što služe RUSI i Rusi?
Uf, imaš pravo, tako se to danas radi.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:05   #2390
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Nesuđeni premijer Zečina..
Dobro je da osniva institut, da ne osnuje vladu...
Da...
Ima jedna korpulentna plavokosa doktorandica koja bi bila savrsena predstojnica instituta Mutavi.
Iz pouzdanih izvora doznajem da ima punu torbu vizitki. A uza specijalnost joj je proucavanje Kanadskih prirodnih resursa.
Uvjeren sam da bi takav intelektualni kapacitet sinegijom iznjedrio sijaset genijalnih ideja, te bi prakticno preko noci Hrvatsku pretvorio u Svicarsku...

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L01 koristeći Tapatalk
aspiriniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 11:17   #2391
Sto sad ovo? Pa "nase" medije imaju prave napadaje paranoje, dok opet imaju pavlovljeve reflekse, ko gladni cucki:

Karamarko (i dalje) najmoćniji Hrvat: Vraća se u politiku da legalizira biznis s Rusima i osveti se Plenkoviću i Šeksu!


http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...seksu-1009833/

I to nakon sto je:

Karamarko posjetio SAD: Susreo sam se s dužnosnicima koji brinu o važnim pitanjima za Hrvatsku

http://www.vecernji.hr/hrvatska/kara...vatsku-1154202 ?

Takodjer:
Quote:
"Nikada Tomislav Karamarko u javnosti nije ostavljao dojam osobe koja bi u politici mogla ostaviti neki značajan trag. Da se radi o bezličnoj političkoj pojavi sugerirale su i ankete, koje su ga redovito svrstavale na vrh ljestvice najomraženijih političara u zemlji.
Ovo moze napisat samo idiot i patoloski lazov. Jer, kako moze netko brslat o "bezličnoj političkoj pojavi", koji "nije ostavljao dojam osobe koja bi u politici mogla ostaviti neki značajan trag", a otkako je Crni dosao na celo HDZ-a 2012., partija nije prestala gubiti, dokle god nije izgubila vlast i na Pantovcaku, i na Trgu Sv. Marka. A rasulo joj je kulminiralo dolaskom Bere i uzajamnom parnicenju drugova iblerovaca po sudovima!?

Sad mi jedino nije jasno jesu li dnevni medijski izbljuvci na 'terapiji" kod samana Hodaka, ili "tuku po krafnama"?
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:45   #2392
Karamarko ne prestaje iznenadjivati. Nakon posjete Velikoj Britaniji i SAD, bio je i u u Izraelu:

Prošli tjedan posjetio sam Izrael. Nadahnjuje me posvećenost Izraelaca održavanju sigurne i prosperitetne zemlje dok promišljam o sljedećoj fazi vlastitih ideja o budućnosti Hrvatske.

http://kamenjar.com/tomislav-karamar...itetne-zemlje/

Quote:
Snažna obrana ključna je za vitalno gospodarstvo. Izrael je to dokazao, a i Hrvatska razumije važnost gospodarske i vojne snage.

Susreo sam se s mnogim stručnjacima za sigurnost, među kojima je i moj prijatelj Yitzhak Aharonovich, koji je bio ministar javne sigurnosti u Izraelu dok sam bio ministar unutarnjih poslova. Sastanak s Yitzhakom u tvrtki Israel Military Industries bio je prilika da nakon dugo vremena sjednemo i razgovaramo o mnogim temama.

Od Roberta Ilatova, člana Knesseta, saznao sam više o političkoj situaciji u Izraelu. Gospodin Ilatov na čelu je parlamentarnog odbora koji pruža potporu izraelskom sektoru visoke tehnologije.

Bila mi je čast posjetiti Institut za protuterorizam, jedan od vodećih centara za istraživanje i razvoj u području protuterorizma, prvi takav u svijetu. Razgovarali smo o sve većoj prijetnji radikalizma i ekstremizma u Europi te o važnosti suradnje i dijeljenja informacija kako bismo zajedno riješili ta vrlo osjetljiva pitanja.
Auuu drugovi svih fela i u svim strankama, ovo vam ne sluti na dobro. Crni se ocito krece u drzavnim strukturama VB, SAD i Izraela ko nitko od nasih politicara. Da mi je samo znat imaju li dovoljno apaurina i pelena oni koji su mu zabili noz u ledja i vec proslavili misleci kako su ga se rijesili.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:50   #2393
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Karamarko ne prestaje iznenadjivati. Nakon posjete Velikoj Britaniji i SAD, bio je i u u Izraelu:

Prošli tjedan posjetio sam Izrael. Nadahnjuje me posvećenost Izraelaca održavanju sigurne i prosperitetne zemlje dok promišljam o sljedećoj fazi vlastitih ideja o budućnosti Hrvatske.

http://kamenjar.com/tomislav-karamar...itetne-zemlje/



Auuu drugovi svih fela i u svim strankama, ovo vam ne sluti na dobro. Crni se ocito krece u drzavnim strukturama VB, SAD i Izraela ko nitko od nasih politicara. Da mi je samo znat imaju li dovoljno apaurina i pelena oni koji su mu zabili noz u ledja i vec proslavili misleci kako su ga se rijesili.
Šteta što takav stučnjak ne govori niti jedan strani jezik,poglavito engleski,a ni sa hrvatskim nije baš na ti.Ispada baš tulav pred svim tim facama.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:55   #2394
Kojim jezikom je pričao u VB, USA i sad u Izraelu?? On nema pojma engleski a vjerujem da ovi ne znaju hrvatski.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:02   #2395
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Kojim jezikom je pričao u VB, USA i sad u Izraelu?? On nema pojma engleski a vjerujem da ovi ne znaju hrvatski.
Ma pričao je vraga, a pogotovo nije o temama koje je tu natrkeljao... otprilike kao Kolinda s Penceom i ispred ograde. Osim što su Karamarka pustili unutra, opće ne mogu dokučiti u kojem je svojstvu on tamo bio osim turističkom, pa nema više nikakvu funkciju osim trolerske za poklonike tipa Plavobili i Kamenjar & co...
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:03   #2396
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Kojim jezikom je pričao u VB, USA i sad u Izraelu?? On nema pojma engleski a vjerujem da ovi ne znaju hrvatski.
Karamarko priča engleski

Govori engleski ufff.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:08   #2397
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Karamarko priča engleski

Govori engleski ufff.
A nemoj tako. Pa znaš da je išao na ubrzani tečaj kad je bilo gotova stvar da će bit premijer. Sigurno je dosta naučio pa da može razgovarati ovako:

Quote:
Od Roberta Ilatova, člana Knesseta, saznao sam više o političkoj situaciji u Izraelu. Gospodin Ilatov na čelu je parlamentarnog odbora koji pruža potporu izraelskom sektoru visoke tehnologije. Razgovarali smo o načinima primjene izraelskog iskustva u brzom razvoju visoke tehnologije i kulture startup tvrtki kako bismo pomogli u razvoju tog sektora i u Hrvatskoj.

Jednako tako, posjetio sam centar za poljoprivredna istraživanja Newe Ya’ar kako bih vidio na koje načine Hrvatskoj mogu koristiti izraelska istraživanja u tom ključnom gospodarskom sektoru, s ciljem poticanja razvoja naših poljoprivrednih gospodarstava kroz povećanje domaće proizvodnje i poboljšanje kvalitete. Ovaj se centar bavi naprednim tehnologijama u poljoprivredi, znanošću biljaka i životinja i upravljanjem vodenim resursima. Moramo poboljšati domaću proizvodnju hrane kako bismo ojačali gospodarstvo i pomogli hrvatskom selu da se održi i razvija. Izraelska stručnost u poljoprivredi može ponuditi rješenja kako bi se odgovorilo na taj izazov.
Sve je on to rekao na engleskom tamo, a vjerojatno ih je i poučio mnogim stvarima.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:14   #2398
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Ma pričao je vraga, a pogotovo nije o temama koje je tu natrkeljao... otprilike kao Kolinda s Penceom i ispred ograde. Osim što su Karamarka pustili unutra, opće ne mogu dokučiti u kojem je svojstvu on tamo bio osim turističkom, pa nema više nikakvu funkciju osim trolerske za poklonike tipa Plavobili i Kamenjar & co...
Nemoj tako pa čovjek je bio prvi potpredsjednik najčudnije vlade u RH ikada. Pazi prvi potpredsjednik a to nije bilo tko a to šta mu je efektivni mandat trajao cca tri mjeseca i radi njega se išlo na izvanredne izbore nećemo. Naravno u izbornom procesu nije participirao jer su izabrali drugog predsjednika stranke.

On je u stvari politički genijalac koji je uspio sam srušit vlastitu vladu izabranu na izborima na kojim je dobio mogućnost sastavljanja parlementarne većine. Ni to nije uspio nego su mu postavili premijera za kojeg nitko nije čuo dan ranije a nakon toga su mu u stranci svi do jednohg okrenuli leđa.

On bi na kakvom prestižnom sveučilištu mogao držat kakav kolegij radnog naslova "ako ćete uspjet u politici ne kopirajte me"

I moj Plavobili da nema tebe ova tema bi pala u poretku toliko brzo da je ni je sa mod alatime ne bi pronašao. I tu tvoju lojalnost prema njemu cijenim jer ne može to svatko
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:15   #2399
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Šteta što takav stučnjak ne govori niti jedan strani jezik,poglavito engleski,a ni sa hrvatskim nije baš na ti.Ispada baš tulav pred svim tim facama.
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Kojim jezikom je pričao u VB, USA i sad u Izraelu?? On nema pojma engleski a vjerujem da ovi ne znaju hrvatski.
A tko zna, mozda su isle jedna od dvije dame koje imam u vidu, ta one ga spikaju da se pred njima u Oxfordu skrivaju ispod stola od silna srama .

Ajte, oladite malo, i prihvatite jednom bolnu vam istinu da je Crni sve, samo ne cusnut u stranu sto i budni sanjate. Bit ce da je imao sto s tim ljudima porazgovarat, zato su ga i pozvali.

S druge strane, ne vidim niti jednog bivseg s ljeve strane tarabe da se makar prosetao po glavnim trgovima tih drzava, a kamo li da se susreo s ljudima iz drzavnih, posebno obavjestajnih i sigurnosnih sluzbi.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:20   #2400
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post

Ajte, oladite malo, i prihvatite jednom bolnu vam istinu da je Crni sve, samo ne cusnut u stranu sto i budni sanjate. Bit ce da je imao sto s tim ljudima porazgovarat, zato su ga i pozvali.
Je, pozvali su ga, njega, masterminda za predmetne teme.

Ko bog je išao turistički, pa se sjetio da tamo nekog pozna. Bit će ih tražio na porti pa ga jadni ljudi morali primit i još se slikat s njim
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.