Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Za koga glasati u slučaju novih parlamentarnih izbora?
SDP-HSU-HSS 33 24.44%
IDS 2 1.48%
MOST 31 22.96%
Živi zid 20 14.81%
Pametno 35 25.93%
za neku drugu lijevu-liberalnu stranku 14 10.37%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2016., 23:08   #21
Prijava
Markoni is offline  
Old 17.07.2016., 23:14   #22
Izborni chat: Lijevi-progresivni-građanski klub

Krasno je imati temu u kojoj se moze normalno opusteno i argumentirano pricati bez odredenih provokatora s desnice koji otvoreno priznaju da se ne libe bilo kakvih sredstava i namjerno teme trolaju s prijetnjama prosloscu i ideologijama i da im nije do normalnih diskusija.

Nazalost, lijeve vlade uvijek dolaze nakon teskog opustosenja, dernekovanja i osakacenog proracuna, teskog gospodarskog stanja i kriminala da izvuku zemlju. Nista ne ide preko noci, niti carobnim stapicem, zato je razumljivo da ima dosta nezadovoljnih i nestrpljivih. Srecom ovaj puta tzv domoljube je vlastiti ego, kriminalne spletke i njihove vlastite gadarije prije vremena povukli u sanitarije politickog prostranstva. Inace bi stanje bilo jos gore.

Daleko da su bili idealni u proslom mandatu, nitko nije, ali spram svega sto vidimo, narodna koalicija jest siguran smjer. Ojacana i novim/starim partnerom.

Nama ne trebaju floskule i pamfleti, plasenje prosloscu, zato se veselim ponovno dijeliti ovaj topic s vama.

I naravno, idemo po pobjedu



Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
unknown99 is offline  
Old 17.07.2016., 23:43   #23
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Dakle, kaj mislite da li bi dobili više glasova ako bi se za premijera guralo Lalovca a ne Milanovića koji ipak nosi dosta negativan predznak kod neodlučnih birača ???
Niti slučajno.
Milanović je lider i upravo zbog tog njegovog, nekad i bahatog stava u situacijama kada je potrebno, treba biti na čelu.
Potpredsjedničke funkcije su za kalibre Karamarko i Petrov - nikakvog znanja, nikakvih ovlasti.

Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Kolarićka o Milanoviću na N1.
Zbog te žene ja svaki put kad ju vidim razmišljam o njegovim krevetnim sposobnostima.
S obzirom kako ga nikako ne može preboliti, mora da je...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 17.07.2016., 23:51   #24
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Niti slučajno.
Milanović je lider i upravo zbog tog njegovog, nekad i bahatog stava u situacijama kada je potrebno, treba biti na čelu.
Potpredsjedničke funkcije su za kalibre Karamarko i Petrov - nikakvog znanja, nikakvih ovlasti.



Zbog te žene ja svaki put kad ju vidim razmišljam o njegovim krevetnim sposobnostima.
S obzirom kako ga nikako ne može preboliti, mora da je...
dobar jebač s velkim kurcem
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 18.07.2016., 00:18   #25
Gazda u krevetu.. maj tajp of gaj




__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 18.07.2016., 00:21   #26
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Gazda u krevetu.. maj tajp of gaj




dobro da znam

znači pališ se na alfa mužjake
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 18.07.2016., 00:45   #27
Dosta o sexu!!!


Prijava!
Iako sam za Stipu Petrinu (za sad!), ljevičar sam pa mi je ovo prirodno okruženje.

E, btw, kamo spadaju mostovci? Pod desničare ili neopredijeljene
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 18.07.2016., 01:43   #28
Napokon :klap: Pozdrav svim mojim dragim ljevičarima i nadam se da se vraćamo na vlast na jesen!
SiXo is offline  
Old 18.07.2016., 06:37   #29
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Dosta o sexu!!!


Prijava!
Iako sam za Stipu Petrinu (za sad!), ljevičar sam pa mi je ovo prirodno okruženje.

E, btw, kamo spadaju mostovci? Pod desničare ili neopredijeljene
Zadrte desničare!

Ontopic, prijava u društvo.

Zajedno smo jači protiv sila zla i mraka.

Treba se primiti posla i popraviti sve što su oni uspjeli sjebati u šest mjeseci. A uspjeli su...
Smotani2 is offline  
Old 18.07.2016., 07:15   #30
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Sve bu to Bandić stavio pod svoje samo gledajte...
Ne prizivaj vraga molim te.Makar,stvarno ne znam koliko glup(ili mentalno slijep) trebaš biti da nakon svega samo daš glas,a kamo li koaliraš s Bandićem.
prac1X2 is offline  
Old 18.07.2016., 07:32   #31
Znam da još nije prošlo ni 10 sati od kako je postavljena,ali ova velika predizborna anketa mi je zbilja uljepšala početak dana.
Narodna k. vodi,Pametno je ispred Živog Zida,a HDZ-ovci su na 0(riječima-nula) glasova.Ni druge desne stranke ne stoje dobro-Pravaši su također na nuli,a za "U ime inkvizicije" bi glasala samo jedna zabludjela ovca.
Takošer,na ovom desno-konzervativnom chatu se pljuje po hdz-u da se sve praši.
Ukratko,SDP-u,tj.Narodnoj k. prognoziram rezultat sličan onom kad je Račan pobijedio.
prac1X2 is offline  
Old 18.07.2016., 09:53   #32
Prijavak

Pa kakav je ovo neprimjeren riječnik i tako govoriti o premijerup
KatarinaRi is offline  
Old 18.07.2016., 10:58   #33
Hrvatska politička scena od subote je bogatija za još dvije stranke.

Prvu su osnovali bivši članovi zadarskog HSP-a dr. Ante Starčević, koji su stranku napustili zbog neslaganja s čelnim ljudima Ivanom Tepešom i Perom Ćorićem. Nova stranka nosi naziv MODES - Moderna demokratska snaga.

Drugu su stranku osnovali članovi udruge "Blokirani", koja se protekle tri godine zauzimala za rješavanje problema 330.000 blokiranih hrvatskih obitelji. Ciljevi stranke "Blokirani - Deblokirajmo Hrvatsku" su moratorij na ovrhe, deblokada imovine i računa građana te novi Ovršni zakon.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 18.07.2016., 11:33   #34
Ovaj, jel moram ja čekat da mi se odobri članstvo ođe ili sam sve riješila registracijom na drugoj temi? :glupaiplava:
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Old 18.07.2016., 11:36   #35
Quote:
Aleta Ogord kaže: Pogledaj post
Ovaj, jel moram ja čekat da mi se odobri članstvo ođe ili sam sve riješila registracijom na drugoj temi? :glupaiplava:
Mislim da je sve riješeno na recepciji.
KatarinaRi is offline  
Old 18.07.2016., 12:05   #36
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Mislim da je sve riješeno na recepciji.
hvala
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Old 18.07.2016., 12:26   #37
Fotke dozvoljene na chatu?
KatarinaRi is offline  
Old 18.07.2016., 12:28   #38
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Fotke dozvoljene na chatu?
Ako jesu, daj one svoje s Jovanovićem...
ViktorViktorija is offline  
Old 18.07.2016., 12:31   #39
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Prijavak

Pa kakav je ovo neprimjeren riječnik i tako govoriti o premijerup
Kato, nemoj bit ljubomorna

Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Fotke dozvoljene na chatu?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 18.07.2016., 12:35   #40
Za čet - spreman!

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Gazda u krevetu.. maj tajp of gaj




Menčajld bi najradije napisao maj tajp of gej...

Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Prijavak

Pa kakav je ovo neprimjeren riječnik i tako govoriti o premijerup
Pa zato ga i volemo šta je kurčevit?!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.