Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2015., 03:51   #1941
Ja ne mogu zamisliti svoj zivot bez facebooka. Ne prodje dan da ga ne koristim. Postao je moj glavni izvor informacija, a na messengeru sam jos cesce

Poslano sa mog GT-S7275R koristeći Tapatalk
Hannibal Lecte2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 04:04   #1942
Šta je FaceBook ?
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 05:50   #1943
Quote:
ambrozija kaže: Pogledaj post
Anja, Vanja, Sanja, Tanja etc. ajmo jednom zauvijek napisat... fb je nepotreban, ali STVARNO nepotreban... no jbg ljudi se love za beskorisnosti... i kreće čopor krda.
Btw imam profil... 7. ... i nek' bude i ostane za vijeke vjekova amen... tko ga *ebe... mene to više ne tangira... glup, gluplji... tak' i ja
Ja Sam ga Bila napravila prije 2 godine , kad Sam vidjeli kako to funkcionise , nakon 3 mjeseca promjenim o password I deaktivirala ga . Poslije toga mi je super bilo vratila se u real life. Ti prijatelji mi uopce nisu falili . I prije par mjeseci opet napravim Novi profil I vidim sve postarom a fb prijatelji o njim stvarno necu pricati samo cu se nasmijati hahaha do duse svi se znamo . Eto meni je fb ziva gupost Ali da nije njega neke stvari nebi nikad znala . I opet planiram napustiti fb , boli me klinac sta ce drugi mislit o meni . Vise Sam se is pricala na forum s nepoznatim lljdima nego na fb s poznatim . Ja stvarno ne znam sta je Ali ti ljudi su se jako promjenuli izgleda da nemogu da gledali samo sebe a kamoli mene . Meni je super bilo bez tog famoznog fb... sta ima kod tebe 7
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 23:45   #1944
Nakon instaliranja Messengera su mi se pojavile neke osobe među kontaktima koje sam prije tražila na fejsu, znači nisam ih dodavala za prijatelje i kasnije na fejsu na kompu su bili među dolaznim porukama kao da sam im poslala poruku, ali naravno nema teksta. Mislim nisu valjda te osobe dobile neki sms od mene, koji je to vrag, je li tako svima ili?
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 13:25   #1945
Ma nisu, to je valjda neka greška
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 11:01   #1946
Dobro onda jer to bi fakat bilo glupo. Hvala
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 19:30   #1947
Quote:
StephanieM kaže: Pogledaj post
Ja ne razumijem ljude koji imaju po 1 000 ili 2 000 prijatelja, a znaju ih možda 1-2% prepoznati na cesti i kako se zovu
Ni ja to ne razumijem. Valjda da izgledaju da su popularni.
Znam jednog takvog kaj je išel sa mnom u školi.
Nedavno ga sretnem i niti bok mi nije rekao.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 14:18   #1948
kad sam se jednom uhvatila kako slikam jedan izlazak, sebe i frendice kako sjedimo u nekom običnom kafiću i kako stojimo ispred muzeja u koji smo išli ( zamolila prolaznika da nas slika ).....i kako sam cijelo vrijeme razmišljala da ću čim dođem doma staviti te fotke na facebook

tada mi se upalila lampica, pa što ja to radim ?

mislim ono, kako će drugi znati da ja imam društveni život ako ne stavim fotke, svi će misliti da sam bila doma, a ja se super provela ???? moram ih staviti, moram ih staviti....

pa kako će mi frendica iz osnovne s kojim nisam izašla 10 godina znati da ja imam super provode, kako će biti ljubomorna na mene ili što će misliti o meni ??

al halo, da sutra završim u bolnici jer me lupio auto, bi ona došla ?? ne nebi, nismo više bliske, onda zašto je to važno, da ona vidi fotke ???

i onda sam shvatila....imam fotke za sebe, to mi je uspomena, to će gledati samo moje oči, a pogledom na fotke ću se prisjetiti svega, i tako taj dan neću nikada zaboraviti, to mi je jedino važno

bitno je da ja sama znam da imam društveni život, da ja sama znam da sam se super provela i da sam zbog toga sretna....

i onda sam obrisala facebook, jer nisam više željela ići na njega....jer mi nije imalo smisla

ako sam imala super dan, ljudi koji bi mi došli u bolnicu da me lupi auto to će oni saznati već kad me prvi put vide ili nazovu na mob, to su moji pravi prijatelji i čujemo se i bez facebooka i to mnogo kavalitetnije i ljepše- UŽIVO !

i jel mi je facebook ikada nedostajao, jel mi bilo žao ???? nije
bi li ga opet napravila ? ne, bi !
__________________
"Svijet je ogledalo:Pogledaj u njega, i ono će ti vratiti tvoju sliku."
-KLEOPATRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 14:43   #1949
Jeste jučer promijenile profilnu sliku u boje francuske zastave?

Do sada najmasovniji eksperiment kako društvene mreže ne samo da ciljno nameću naše osjećaje, nego da i upravljaju našim postupcia.
Svaki dan se događaju tragedije ravne ili veće nego teroristički napad u Parizu.
No, nikada niko, ili gotovo niko ne stavlja u profil svakodnevno zastavu gdje se dogodila tragedija.
Zašto?
Neki bi rekli, ljudi su licemjeri. No, nije tome tako.
Većini ljudi je jednako žao i Kenijaca i Saudijaca, kao i Ukrajinaca i Rusa.
Vrijedi ono, čega nije bilo u medijima, nije se ni dogodilo.
Tako kod nas dan prije Pariza desio se teroristički napad na Bejrut. To mislim da nije ni spomenuto u medijima, niti jedan članak o tome.
Idući dan 90% medijskog prostora je bilo posvećeno Parzizu. Čak su uživo prenosili.
Na protalima su apsolutno svi članci bili posvećeni iduća dva dana napadima u Parizu.
danas je već četvrti dan od napada i većina je članaka o tome.
No, društvene su mreže išle i korak dalje.
SUgerirale su nam i da učinimo nešto vezano za događaj u Parizu.
Rekli su nam da ako osuđejemo taj zločin i da ako nam je žao poginulih ljudi da stavimo francusku zastavu na pofil.
Ogroman broj ljudi je postupio onako kako mu je facebook r+sugerirao.
Ovo je dokaz da ljudi ne samo da povjeruju, nego i da postupe u skladu s željama moćne kompanije, ako je marketinški slogan pogođen, ako su pogođene key words.
Naravop stavljanje francuske zastave u profil je jedna beningna stvar i sama po sebi nije loša, niti ima kakve negativne konzekvence,
ali jako dobro oslikava koliko je lako manipulirati ljudima.....


To što se dogodilo u petak na večer događa se svaki dan, ali mediji ne troše 90% meidjskog prostora na takve i veće tragedije. Brojčano veće. Kada se tako nešto desi u Siriji, Iraku, Sudanu i sl ljudi odu mirno spavati jer ni ne znaju što se desilo. Idući dan to niko ne spomene u medijima i ljudi o tome ne govore u busu, na Korzu, u čekaoni i sl.... Ljudi zbog njihve tragedijije nisu tužni. Fejs nam ne sugerira da bi trebali biti tužni niti da bi trebali obilježiti tu tragediju...
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 10:17   #1950
Dali netko zna kako da se riješim ovoga.
Stranica je od udruge ali nebi želio da je pretvaram u ono što mi oni nude.

https://drive.google.com/open?id=0B6...2ZqeFliMHMwWkk
reno666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 18:50   #1951
zna li itko kako se prijavit na fb sa zaboravljenim mailom i lozinkom
skender29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 01:03   #1952
Quote:
skender29 kaže: Pogledaj post
zna li itko kako se prijavit na fb sa zaboravljenim mailom i lozinkom
Na žalost mislim da nikako
Meni je jedna glupača prije 2 god hakirala fs profil i po njemu pisala strašne stvari i prostote, a za profilnu sliku stavila nešto jako vulgarno i ružno. Stvar je u tome da mi ona nije znala lozinku od fs- a jer sam je u međuvremenu promijenio tako da je nitko nije mogao znati. Ona mi je probila lozinku od gmaila koju je znala (samo je bio datum rođenja) i tako provalila u fs koji mi je još k tome bio registriran pod hotmail, a ne gmail!! Kako joj je to uspjelo ja ni dan danas ne znam ali 100% sam siguran da je imala pomagača i znam koji je to lik bio jer su me još prije te provale vrijeđali i pisali mi ružne sms poruke. Gadovi odvratni!!!
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.