Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2010., 08:51   #61
Imaju superjeftine ''konjiće'' za peglanje. Uzela sam turpiju za stopala, ali, iskreno, smrdi po ljepilu.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 15:33   #62
O je super! sve kaj trebate za kućanstvo na jednom mjestu... kupujem često okvire za sličice, plastiku, svijećice, olovčice i sl. gluposti... i igračke su im inače sam skeptična prema jeftinim igračkama, jerbo radi raznih kemikalija, boja i dr. otrovnih stvarčica, ali tam su skroz ok... neki dan sam u Kauflandu gledala neke partviše i sl., kad ono, etiketa Offertissime na njima. a koštaku duplo više nego u O ustvari... jedino se ne usuđujem kupovat kozmetiku, nekak sam naučena to nabavljat u drogerijama... ali sve u svemu, big lajk za O!
__________________
For well you know that it's a fool who plays it cool by making his world a little colder...
BornToBeWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 13:50   #63
Meni je Offertissima super ..
Neki dan sam bila s dragim i kupila hrpu božićnih ukrasa, 3 pune vrečice za 120 kn..
meni je to super ducan sto se tice takvih sitnica jer stvarno mi nije ni na kraju pameti placat 4kuglice 50kn.. Ali se slažem s curama sto se tice sminke, šampona itd..to nikad nebi tamo kupila.
keksić_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 00:36   #64
Thumbs up

[QUOTE=keksić_zg;30063786]
Ali se slažem s curama sto se tice sminke, šampona itd..to nikad nebi tamo kupila.


ja, odkad sam otkrila O kupujem tamo kad god imam priliku, posto stvarno ima dobrih stvari i uz to, ustedim duplo...kad pomislim koliko bih dala za bilo sto od tih stvari u nekom "boljem" ducanu.

isprobala sam sampon, regenerator, gel za tusiranje, lak za nokte i sjajilo.... i sve je sasvim ok, stovise bas sam zadovoljna... btw. porijeklom je sve to navedeno bilo iz spanjolske... cak nista kinesko nisam vidjela medu kozmetikom (ne kazem da nema, ali nisam primijetila)

eto to sam htjela podijelit s vama Offertissima
little_nurse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 02:06   #65
Ja tamo kupujem povremeno..i sve što sam kupila mi je manje više ok ..napunim punu košaru za 30kn i onda prepričavam doma s bakom kak je ovo 5kn, ono 7 ..tak isto ona ..jbga, prešparne smo ..ili preškrte
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 02:09   #66
Quote:
keksić_zg kaže: Pogledaj post
Meni je Offertissima super ..
Neki dan sam bila s dragim i kupila hrpu božićnih ukrasa, 3 pune vrečice za 120 kn..
viš sad si me sjetila, moram požurit po kuglice prije nego penzići pohrle
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 13:29   #67
Od kozmetike tam kupujem jedino lakove za nokte, za 7-8 kn su i više nego odlični.
Plastika se isto isplati, npr. lavori, kante, zdjelice - stvarno bagatela, pa npr. zna se nać i zgodnih svjećnjaka, pepeljarica.
Za malo para može se zbilja dosta kupiti.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 22:04   #68
Bila sam danas, taman su dobili robu i gro božićnih ukrasa
Tak da sad treba otić ko namjerava kupovat đinđe
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 09:10   #69
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Bila sam danas, taman su dobili robu i gro božićnih ukrasa
Tak da sad treba otić ko namjerava kupovat đinđe
: piše podsjetnik: odi kupiti božićne đinđe:
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:37   #70
Meni je Offertissima super.
Mama je nakupovala gro stvari za kuću tamo, od plastičnih zdjela do tegli za cvijeće. Ima lijepih okvira za slike, pepeljara i božićnih ukrasa.
I lakovi su im super. Ostalu kozmetiku nisam kupovala niti neću, ali lakovi su im skroz okej.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 18:18   #71
ja sam danas kupila vrecicu bozicnih ukrasa, neke pepeljarice sarene, kvacice za krpe, sarene podmetace za case, magnetice za frizider i sve to platila nesto vise od 50 kuna
a da, i neku metlu za pod
__________________
Obožavam jednostavna životna zadovoljstva. Ona su posljednja utočišta nas kompliciranih.
miss shopaholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 18:50   #72
curke, jel ima u offertissimi prozirnih teglica za cvijece? po mogucnosti da na dnu imaju rupice
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 10:58   #73
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
curke, jel ima u offertissimi prozirnih teglica za cvijece? po mogucnosti da na dnu imaju rupice
Vidjela sam jednom tamo nešto takvo, no ne sjećam jesu li imale rupice, ali ja nisam iz Zagreba pa... Potraži, možda još uvijek imaju.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 00:52   #74
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
curke, jel ima u offertissimi prozirnih teglica za cvijece? po mogucnosti da na dnu imaju rupice
Nisam vidjela ni u O ni bilo gdje drugdje prozirne teglice za cvijeće.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 00:57   #75
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
curke, jel ima u offertissimi prozirnih teglica za cvijece? po mogucnosti da na dnu imaju rupice
misliš možda one ko za orhideje?mislim one su prozirne s rupicama na dnu..ja ih nisam vidla u offertisimi, al kupila sam nedavno u bauhausu ..ima u različitim veličinama za nekih 7kn ..
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 08:51   #76
suncica bas to. i iako sam ovo tvoje kasno vidjela otisla sam u bauhaus

nazalost imaju samo plasticne prozirne pa sam uzela te jer je pisalo da su bas orhideje.. a uzela sam si jos dvije nove orhideje

bila sam prije tog u offertisimi ali oni nisu imali.. iskreno jedino sto bih tamo kupovala su mi plasticne posude, pa one gluposti tipa za rezanje pice, nozevi i to
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 21:55   #77
pa kaj postoje staklene?

neznam, ja uzmem ovu plastičnu i onda nju u keramičku

btw, zanimaju me kakvi su im noževi?ja bi kupila neki za kolače, pa nabrusila, al zanima me jel su inače ok, makar su vjerojatno tupi
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 22:25   #78
Postoje keramicke, a ja sam trazila staklenu da bude prozirna

ali ne smije se stavit u keramicku. Ako je poanta da korijenje bude u svijetloj posudi tj prozirnoj..onda ako ti to stavis u tamnu keramicku napravila si istu stvar kao da ju uopce nisi ni stavljala u prozirnu nego direkt u keramicku

Znam da mi je rečenica sjebana al sam preumorna

Meni se čini da su noževi čisto ok i kaj je najbolje nisu skupi pa ak i ne valjaju nije toliki bed
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 22:54   #79
A neznam, meni je onak prozirno bilo ružno pa sam ih stavljala u keramičke ..znam da im je sigurno bolje u prozirnim al jbga, kud mi nikak ne zgledaju dok ne cvatu ( a ne cvatu od kad sam ih kupila s cvatom ) i onda da mi još budu u toj prozirnoj tegli ..kad procvatu, možda ih za nagradu pustim van iz keramičke

za noževe vjerujem da nemreju bit tak loši da se nedaju nabrusit ..a kad se nabruse moraju bit ok

ma za silu budu dobri
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 23:01   #80
Ma i meni je ruzno, zato sam i htjela staklenu.. to bi ipak bolje izgledalo... mojih 6 komada je "krepalo".. samo listovi.. cini mi se da su sad pocele cvasti napokon.. morat cu ih presadivat. cijelo korijenje strsi van .. ove 2 nove jedine izgledaju kak treba

kaj se nozeva tice.. cak i da su tolko losi nisu skupi. Bas sam s dragim komentirala da kad kupi stan, a valjda bude uskoro.. da cemo mu nakupovat sve te posude, lonce, kuhace i pizdarije u offertissimi
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.