Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2013., 21:44   #1
Ne znam gdje bih stavila pa stavljam ovdje....

Evo ovako, nemam običaj otvarati ikakve teme, i ne znam ima li ovo smisla, ali često mi se dogodi da naletim na neki članak i poželim izraziti svoje mišljenje o tome ili jednostavno mislim da je tužno ili nepošteno da nešto prođe nezapaženo, a nemam gdje to na forumu staviti jer mi se nigdje ne uklapa. Ne mogu staviti na Misterije jer se ničemu ne čudim, ne mogu na trač jer tu temu ne pratim, a i nije trač u pitanju...Ne znam postoji li već ovako nešto, ako postoji ja za to ne znam (ima tema koje ne otvaram jer mi nisu jasni naslovo, a što se iza toga krije, tko će ga znati).
Pa evo, razlog otvaranju ove teme je ovo:

http://hot.net.hr/film/u-stravicnoj-...brzi-i-zestoki

Tužan događaj, ali ne želim da prođe nezapaženo. Bio mi je zgodan i ok glumac i baš mi je nekako tužno što ga više nema, a nemam gdje to izreći. Nije mi dovoljno napisati to na temi "Što vas je danas rastužilo". Naravno da ovo nije samo za ružne stvari, možete stavljati i razne gluposti koje ste pročitali i o svemu reći što mislite, ali eto, ako je ovo samo u spomen Paulu Walkeru, vrijedilo je...
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:08   #2
Dobra tema

Meni je također jako žao tog mladog glumca.. Sve je više takvih nesreća i sve se više gasi mladih života (ne samo mladih). Mene je isto tako jučer rastužila ona lančana nesreća kod tunela Sv.Roka. Ne mogu opisati kako je mene to dirnulo. Najviše mi je bilo žao kad sam čula da je jedan dečko (policajac je neki bio valjda) išao pomoći unesrećenima i na kraju je njega zadesila smrt. ŽALOSNO! Imao je samo 29 godina
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:09   #3
Pa ima RIP tema za glumce na pdf Film
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:10   #4
Quote:
SantaDiabla kaže: Pogledaj post
Dobra tema

Meni je također jako žao tog mladog glumca.. Sve je više takvih nesreća i sve se više gasi mladih života (ne samo mladih). Mene je isto tako jučer rastužila ona lančana nesreća kod tunela Sv.Roka. Ne mogu opisati kako je mene to dirnulo. Najviše mi je bilo žao kad sam čula da je jedan dečko (policajac je neki bio valjda) išao pomoći unesrećenima i na kraju je njega zadesila smrt. ŽALOSNO! Imao je samo 29 godina
Meni je tako bilo kad sam pročitala o onoj nesreći kad je njih 5 auto sletjelo u rijeku, 4 se izvuklo, a jedan je nestao. Nisam dalje pratila pa ne znam jesu li ga našli. Aki i jesu, sumnjam da su ga našli živog. Baš me nekako pogodilo.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:11   #5
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pa ima RIP tema za glumce na pdf Film
Ako sam dobro skužila ovo je tema za bilo koje članke koje smo pročitali i hoćemo ih podijeliti s drugima. Pa evo i mog doprinosa:
http://www.24sata.hr/zanimljivosti/t...e-guska-343273
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:12   #6
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pa ima RIP tema za glumce na pdf Film
Tamo ne zalazim pa ne znam. Želim nešto na ŽK-u i nije zamišljeno samo kao RIP tema nego kao tema gdje bi stavila bilo što što te iz nekog razloga zaintigriralo ali ne spada na nijednu temu ovdje. Ili želiš nešto podijeliti ali isto ne spada u nijednu drugu temu. Kažem, meni se to događalo, nemam gdje staviti i onda kao da nije ni bilo.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:13   #7
Samo ceka prigodan moment da je pojede.

E, moja, Geraldine
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:15   #8
Postala sam već ovaj link, ali moram i ovdje:
http://www.dumpaday.com/genius-ideas...s-of-the-week/

inače, super ideja, Scarlet! Često naletim na neke interesantne stvari, a ne znam s kim da ih podijelim.

Za Paula, R.I.P.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:15   #9
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro skužila ovo je tema za bilo koje članke koje smo pročitali i hoćemo ih podijeliti s drugima. Pa evo i mog doprinosa:
http://www.24sata.hr/zanimljivosti/t...e-guska-343273
Kako slatko! To bih već imala gdje staviti ali mi je drago da je ovdje. Još da su malo detaljnije napisali taj članak. Super su mi ta prijateljstva između raznih vrsta.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:15   #10
Ni ja nisam mogla vjerovati. Šteta, baš šteta.

I izgledao mi je dosta mlađe.



Geraldine & Rex.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:16   #11
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Samo ceka prigodan moment da je pojede.

E, moja, Geraldine
Nije on čovjek.

Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Postala sam već ovaj link, ali moram i ovdje:
http://www.dumpaday.com/genius-ideas...s-of-the-week/

inače, super ideja, Scarlet! Često naletim na neke interesantne stvari, a ne znam s kim da ih podijelim.

Za Paula, R.I.P.
Thanks, znači nisam jedina!
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:17   #12
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post



Thanks, znači nisam jedina!
Nisi, nisi!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:18   #13
Za Walkera mi je stvarno žao
Ali stavit ću nešto što sam dobila na fejsu, mislim da je ok....

__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:20   #14
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Nije on čovjek.:
Nije, al voli i on gucsetinu kao i svi


Evo vam clanak za dobar tek, obavezno i video pogledati http://www.kurir-info.rs/bomba-ekspl...clanak-1107989
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:22   #15
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Nije, al voli i on gucsetinu kao i svi
Nemam psa, ali koliko mi je poznato psi ne jedu piletinu, guščetinu..avijaciju općenito i ne smiju im se davati njihove kosti. Nije Geraldine bedasta.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:23   #16
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Za Walkera mi je stvarno žao
Ali stavit ću nešto što sam dobila na fejsu, mislim da je ok....

U pravu si, priznajem da nisam ni primjetila da su spomenuli drugu osobu (dosta površno sam i pročitala), više sam sliku gledala.

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Nije, al voli i on gucsetinu kao i svi

Evo vam clanak za dobar tek, obavezno i video pogledati http://www.kurir-info.rs/bomba-ekspl...clanak-1107989
Voli, ali ne kao ručak.

Neću ovo gledati!
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:24   #17
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nemam psa, ali koliko mi je poznato psi ne jedu piletinu, guščetinu..avijaciju općenito i ne smiju im se davati njihove kosti. Nije Geraldine bedasta.
O, jedu, jedu samo ne smiju određene kosti zbog načina na koji pucaju. Ali ostatak bez problema.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:25   #18
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Za Walkera mi je stvarno žao
Ali stavit ću nešto što sam dobila na fejsu, mislim da je ok....

Vidjela sam sliku

Ljudi komentarisu u stilu 'taj je vozio
On je kriv'

Pa i Voker je mogao reci priki da malo uspori, nije da je nevin
A mozda ga je i on poticao

Ko zna sta se desavalo u tom autu

Nervira me sto kad umre neki tako , recimo, manje poznat glumac njegova slika mi iskace iz pastete i svi jaucu za njim a do tad ga niko nikad ni spomenuo nije osim kad izadje 3466 dio FF

Isto tako za onog tipa iz 'Glee'

Nikome on nije ni bio na pameti, osim mozda fanovima te serije, a onda kad je umro svi zale i kukaju kao da su vojsrno pratili citav njegov opus
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:26   #19
Ova druga osoba je bio njegov frend i on je vozio i poginuli su jer se zabio u prometni stup zbog neprilagođene brzine.
Da, naravno da mi je žao i da je neka druga osoba umrla, ali ono...da je normalno vozio, sad bi oboje bili živi.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 22:28   #20
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Nervira me sto kad umre neki tako , recimo, manje poznat glumac njegova slika mi iskace iz pastete i svi jaucu za njim a do tad ga niko nikad ni spomenuo nije osim kad izadje 3466 dio FF

Isto tako za onog tipa iz 'Glee'

Nikome on nije ni bio na pameti, osim mozda fanovima te serije, a onda kad je umro svi zale i kukaju kao da su vojsrno pratili citav njegov opus
Glee nisam gledala pa nemam ni pojma tko je taj (znam, ali ne znam), a Paula smo spominjale na najboljim tijelima i bio mi je ful dobar tip. Ja ga pamtim iz onog filma kad su psi ostavljeni na Antartiku. I uvijek me nekako šokira kad netko tako iznenadno ode. Kao kad je Heath Ledger umro.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.