Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2008., 14:43   #201
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Na nekoj temi (zaboravio sam kojoj) je bila rasprava o gradnji stanova u Sjevernom logoru u Mostaru.
http://www.hsp-bih.ba/images/sjevernilogormostar.jpg

Taj prostor bio bi praktično "grad u gradu", gdje bi bio smješten kampus Univerziteta te naselje za 15-tak tisuća ljudi sa svim pratećim sadržajima od bazena, škola, vrtića, kina, novi gradski stadion po UEFA-in standardima s pet tisuća parkirnih mjesta, hotelom, podzemnim garažama. Također veliki prostor bio bi ostavljen za zelene površine, a gradio bi se i tržni centar, Studentski dom te škola, kao i drugi sadržaji.
http://www.bljesak.info/images/stori...erni_logor.jpg

Sad se moram pohvaliti... Iz pouzdanih izvora sam saznao da je većina tih stanova riješena, tj. da je velik broj naših ljudi (Hrvata) već sklopio ugovore o kupnji tih stanova. Eto tako da znate.

Bošnjaci u Mostaru, pazite se...opkoljavamo vas u samom gradu, zapad imamo, sjever uskoro. Još nam jug ostaje, kad i jug uzmemo, onda ćemo vas pojest!
ajde nam malo prosvjetli o toj informaciji ,ako imas neki link mozda ili sto drugo ? oavko .. jer na regulacioni predviden je gradnja dzamije ,ali ne i crkve .
frane2110 is offline  
Old 02.11.2008., 14:47   #202
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
ajde nam malo prosvjetli o toj informaciji ,ako imas neki link mozda ili sto drugo ? oavko .. jer na regulacioni predviden je gradnja dzamije ,ali ne i crkve .
Informacija iz prve ruke, od jednog mostarskog poduzetnika, čija će tvrtka praviti te zgrade. Regulacijskim planom Sjeverni logor nije predviđena ni crkva ni džamija na području Sjevernog logora, koliko ja znam!
Zapadni_Mostar is offline  
Old 02.11.2008., 18:37   #203
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Na nekoj temi (zaboravio sam kojoj) je bila rasprava o gradnji stanova u Sjevernom logoru u Mostaru.
http://www.hsp-bih.ba/images/sjevernilogormostar.jpg

Taj prostor bio bi praktično "grad u gradu", gdje bi bio smješten kampus Univerziteta te naselje za 15-tak tisuća ljudi sa svim pratećim sadržajima od bazena, škola, vrtića, kina, novi gradski stadion po UEFA-in standardima s pet tisuća parkirnih mjesta, hotelom, podzemnim garažama. Također veliki prostor bio bi ostavljen za zelene površine, a gradio bi se i tržni centar, Studentski dom te škola, kao i drugi sadržaji.
http://www.bljesak.info/images/stori...erni_logor.jpg

Sad se moram pohvaliti... Iz pouzdanih izvora sam saznao da je većina tih stanova riješena, tj. da je velik broj naših ljudi (Hrvata) već sklopio ugovore o kupnji tih stanova. Eto tako da znate.

Bošnjaci u Mostaru, pazite se...opkoljavamo vas u samom gradu, zapad imamo, sjever uskoro. Još nam jug ostaje, kad i jug uzmemo, onda ćemo vas pojest!
Da taj "pouzdani izvor" nije glas u tvojoj glavi ili neki istomisljenik tvojih njeznih godina?



Nadam se da si svjestan da se o ovom pitanju vodilo velikog racuna i da ce se graditi jer je rijeseno na jedini pozitivan nacin.

Tahvil-pasa is offline  
Received Infraction
Old 02.11.2008., 19:55   #204
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Nadam se da si svjestan da se o ovom pitanju vodilo velikog racuna i da ce se graditi jer je rijeseno na jedini pozitivan nacin.
Ponavljam - Informacija iz prve ruke, od jednog mostarskog poduzetnika, čija će tvrtka praviti te zgrade. Sad neznam koliko je tebi pozitivno da će većinsko stanovništvo te nove četvrti u Mostaru biti Hrvati.
Zapadni_Mostar is offline  
Old 04.11.2008., 19:26   #205
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Ponavljam - Informacija iz prve ruke, od jednog mostarskog poduzetnika, čija će tvrtka praviti te zgrade. Sad neznam koliko je tebi pozitivno da će većinsko stanovništvo te nove četvrti u Mostaru biti Hrvati.
ja sam cuo da velik dio zemlje na tom prostoru je u vlasnistvo srba ? jel to istina i jel se to otkupilo ?
frane2110 is offline  
Old 04.11.2008., 19:36   #206
Jao Boze !!!!
Miss_Kruskica is offline  
Old 04.11.2008., 23:09   #207
Quote:
Nebojša Borovo kaže: Pogledaj post
Rapsrostranjenost Srpskog jezika:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...alektiStok.jpg



Poreklo stanovnika Hrvatske
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:C...n_dialects.PNG

ljubičasto-Slovenci
plavo-Hrvati
zeleno-Srbi
Nebojša, dijete drago.

Ajd pokušaj sa nekom modernijom uvredom. Ovo slušamo već dvadesetak godina. Lagano se ponavljate. Doduše, sada vas je četiri puta manje nego devedesete.
bomac is offline  
Old 05.11.2008., 00:20   #208
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
ja sam cuo da velik dio zemlje na tom prostoru je u vlasnistvo srba ? jel to istina i jel se to otkupilo ?
Neznam što se tiče vlasništva te zemlje, ja vjerujem da je to vlasništvo Grada Mostara. Jer je vlast u bivšoj državi pooduzela dosta zemlje svima. Preko 50 današnjih (među kojima su neke od velikog značaja) zgrada u gradu Mostaru je izgrađeno na zemljištu koje je sve do 1960-ih bilo u vlasništvu Katoličke ili Pravoslavne crkve.
Zapadni_Mostar is offline  
Old 05.11.2008., 00:35   #209
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Ponavljam - Informacija iz prve ruke, od jednog mostarskog poduzetnika, čija će tvrtka praviti te zgrade. Sad neznam koliko je tebi pozitivno da će većinsko stanovništvo te nove četvrti u Mostaru biti Hrvati.
Nista cudno.

Primjera radi, vecina stanova u Istocnom (Srpskom) Sarajevu, novogradnja a grade uzurbano i na veliko, vec je u vlasnistvu bosnjaka iz federalnog dijela grada. Ne sa nekim planom, tek ljudi kupuju stanove kod Srba zbog nize cijene kvadrata.
Vanjushka is offline  
Old 05.11.2008., 06:19   #210
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Na nekoj temi (zaboravio sam kojoj) je bila rasprava o gradnji stanova u Sjevernom logoru u Mostaru.
http://www.hsp-bih.ba/images/sjevernilogormostar.jpg

Taj prostor bio bi praktično "grad u gradu", gdje bi bio smješten kampus Univerziteta te naselje za 15-tak tisuća ljudi sa svim pratećim sadržajima od bazena, škola, vrtića, kina, novi gradski stadion po UEFA-in standardima s pet tisuća parkirnih mjesta, hotelom, podzemnim garažama. Također veliki prostor bio bi ostavljen za zelene površine, a gradio bi se i tržni centar, Studentski dom te škola, kao i drugi sadržaji.
http://www.bljesak.info/images/stori...erni_logor.jpg

Sad se moram pohvaliti... Iz pouzdanih izvora sam saznao da je većina tih stanova riješena, tj. da je velik broj naših ljudi (Hrvata) već sklopio ugovore o kupnji tih stanova. Eto tako da znate.

Bošnjaci u Mostaru, pazite se...opkoljavamo vas u samom gradu, zapad imamo, sjever uskoro. Još nam jug ostaje, kad i jug uzmemo, onda ćemo vas pojest!
Jesi li ti to pravio anketu pa znas da ce Hrvati biti vecina ? lol
Prolaznik_ is offline  
Old 05.11.2008., 12:12   #211
Quote:
Prolaznik_ kaže: Pogledaj post
Jesi li ti to pravio anketu pa znas da ce Hrvati biti vecina ? lol
Pa ako su Hrvati pokupovali stanove, bit će većina u tom novom kvartu.
Zapadni_Mostar is offline  
Old 05.11.2008., 12:40   #212
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Pa ako su Hrvati pokupovali stanove, bit će većina u tom novom kvartu.

Meni to nesmeta i da su sami Hrvati ali vidim da je nekim to životni cilj
PionirLiga is offline  
Old 07.11.2008., 00:10   #213
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Pa ako su Hrvati pokupovali stanove, bit će većina u tom novom kvartu.
To cemo tek da vidimo.
Prolaznik_ is offline  
Old 07.11.2008., 00:15   #214
Ima li neko nove podatke za novorodjene u fBiH ?
Prolaznik_ is offline  
Old 07.11.2008., 09:08   #215
Quote:
Prolaznik_ kaže: Pogledaj post
To cemo tek da vidimo.
Naravno!
Zapadni_Mostar is offline  
Old 07.11.2008., 09:43   #216
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Naravno!
Neće to biti tako brzo. Projekt je veliki i trajat će i 20 godina.

Koliko se pate oko Mahale da prošire cestu metar sa strane.
__________________
Ćetrdeset ćetri skakaća ćuvaju ćemernu ćupriju i ćućeći ćekaju ćitav dan po ćelopeku ispod košćele kaće se oćitovat...
Naša Kvačica is offline  
Old 07.11.2008., 09:45   #217
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Neće to biti tako brzo. Projekt je veliki i trajat će i 20 godina.

Koliko se pate oko Mahale da prošire cestu metar sa strane.
Ma znam, ali evo most im dobro ide. Nema zastoja u radovima.
Zapadni_Mostar is offline  
Old 07.11.2008., 09:50   #218
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Ma znam, ali evo most im dobro ide. Nema zastoja u radovima.
Most ima prioritet.
__________________
Ćetrdeset ćetri skakaća ćuvaju ćemernu ćupriju i ćućeći ćekaju ćitav dan po ćelopeku ispod košćele kaće se oćitovat...
Naša Kvačica is offline  
Old 07.11.2008., 19:30   #219
A sto je danas sa Hrvatima iz Zenice,Visokog,Kaknja,Zavidovića? Ne pise se mnogo o njima.
Margolent is offline  
Old 07.11.2008., 19:53   #220
Quote:
Margolent kaže: Pogledaj post
A sto je danas sa Hrvatima iz Zenice,Visokog,Kaknja,Zavidovića? Ne pise se mnogo o njima.

A zasto stalno Srbi potkuruju temeizmedju Hrvata i Muslimana ?
pjosip is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.