Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 14:01   #1
Jos jedan friend zone problem

Kako prijeci iz friend zone u nesto vise? Znamo se preko zajednickih prijatelja, vidjamo se cesto, ili idemo na kavu ili vani, uglavnom nas je cetvero u drustvu. Kada god smo negdje vani, on sjedne do mene, zagrli me ili dotakne, u drustvu uglavnom prica sa mnom, prati me doma. Medjutim, nista vise ne poduzima. Ne znam u cemu je problem, moguce je da me gleda samo kao prijateljicu, i inace je tip osobe koja voli kontakt, ali nikako da ga ''procitam''
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 14:36   #2
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Kako prijeci iz friend zone u nesto vise? Znamo se preko zajednickih prijatelja, vidjamo se cesto, ili idemo na kavu ili vani, uglavnom nas je cetvero u drustvu. Kada god smo negdje vani, on sjedne do mene, zagrli me ili dotakne, u drustvu uglavnom prica sa mnom, prati me doma. Medjutim, nista vise ne poduzima. Ne znam u cemu je problem, moguce je da me gleda samo kao prijateljicu, i inace je tip osobe koja voli kontakt, ali nikako da ga ''procitam''
Za muškarce je vrlo teško izletiti iz friend zone. Za cure bi trebalo biti nešto lakše, no morati ćeš napraviti potez, jer ak ga nemreš "pročitati" to je jedini način da saznaš ako može biti bolje.
Sogeking is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 14:45   #3
On se druzi s dosta cura pa je mozda to problem. Ja inace nisam dobra u davanju zelenog svjetla tako da mozda mu se mozda i svidjam, ali ne zeli nista poduzimati. Sto mislis pod ''napraviti'' potez? Mozda jedino kako bih mogla doznati je da ga pozovem u stan (i jesam, ali je bio sprijecen).
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:35   #4
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Mozda jedino kako bih mogla doznati je da ga pozovem u stan (i jesam, ali je bio sprijecen).
Ako ga pozoveš k sebi u stan, mislit će da ga zoveš na seks.

Tako da, ako ga ne misliš zvat zbog seksa, ne zovi ga k sebi doma, zovi ga na kavu.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:37   #5
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Kako prijeci iz friend zone u nesto vise?
Kresneš je


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:57   #6
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ako ga pozoveš k sebi u stan, mislit će da ga zoveš na seks.

Tako da, ako ga ne misliš zvat zbog seksa, ne zovi ga k sebi doma, zovi ga na kavu.
Na kavi smo bili i pricali kao frendovi, jedino se mozda nesto bude dalje razvijalo u tom smjeru ako nastavimo ovako, tj. ici na kave sami (do sada je uvijek bilo u drustvu). Ili sam mu frendica pa nista ne poduzima na kavi ili mu je bad u javnosti nesto poduzeti pa sam ga zato mislila zvati kod sebe doma Bih ja seks , ali ne da ostane samo na tome.

@Stipe, ja sam zensko
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:07   #7
Aha.
I vezu bi, ali ne bi samo seks? I možete biti kod tebe doma? Pa onda nemaš beda.
Onda se družite, najbolje kod tebe, i s vremenom mu daj, ali ga malo zavlači prvo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:24   #8
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Kako prijeci iz friend zone u nesto vise? Znamo se preko zajednickih prijatelja, vidjamo se cesto, ili idemo na kavu ili vani, uglavnom nas je cetvero u drustvu. Kada god smo negdje vani, on sjedne do mene, zagrli me ili dotakne, u drustvu uglavnom prica sa mnom, prati me doma. Medjutim, nista vise ne poduzima. Ne znam u cemu je problem, moguce je da me gleda samo kao prijateljicu, i inace je tip osobe koja voli kontakt, ali nikako da ga ''procitam''
Ne zeli odjeb. Muski danas ne uletavaju zenama jer u 99.99% slucajeva dozive odjeb. Moras ti prva malo pokazati interes, a dalje ce on ako shvati i ako je zainteresiran.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:28   #9
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ako ga pozoveš k sebi u stan, mislit će da ga zoveš na seks.

Tako da, ako ga ne misliš zvat zbog seksa, ne zovi ga k sebi doma, zovi ga na kavu.
Ako je musko, sigurno bi mu to moglo pasti na pamet. Mozda ne bas seks odmah, ali nekakvo brijanje da, a onda malo kasnije seks bio planiran ili ne. Ali to ne znaci da ce nesto poduzeti. Vjerojatno nece. Ona je ta koja mora nesto poduzeti, ali i pokazati gdje je granica.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:29   #10
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
On se druzi s dosta cura pa je mozda to problem. Ja inace nisam dobra u davanju zelenog svjetla tako da mozda mu se mozda i svidjam, ali ne zeli nista poduzimati. Sto mislis pod ''napraviti'' potez? Mozda jedino kako bih mogla doznati je da ga pozovem u stan (i jesam, ali je bio sprijecen).
Evo vidiš da znaš riješit problem.

Ne mogu ti pomoć puno savjetima jerbo sam se pojebala sa svim svojim muškim frendovima. Meni to tako dođe prirodno. Možda sam jebozovna. Možda sam drolja. Možda sam alkoholičarka.

Sad imam samo gej muške frendove...
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:06   #11
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Onda se družite, najbolje kod tebe, i s vremenom mu daj, ali ga malo zavlači prvo.

ako skuzi da ga zavlaci dobit ce odjeb ili samo sex (koji ce tip docekati samo da naplati muku), a ne vezu
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:10   #12
4fun, ti si možda tip osobe koji previše razmišlja i u svakom rješenju vidi novi problem, ali vjeruj nekad starijima i iskusnijima.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:21   #13
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
4fun, ti si možda tip osobe koji previše razmišlja i u svakom rješenju vidi novi problem, ali vjeruj nekad starijima i iskusnijima.


-Stipe


ako mi ne das vode kada sam zedan, a drzis mi je pred nosom, nemamo o cemu pricati.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:29   #14
cure ne zavrsavaju u friend zoni. cure ako tamo i zalutaju to je iskljucivo vlastitom zeljom, a izlaze odande kad god pozele.

__________________
https://archillect.com/tv
ljetopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:32   #15
Quote:
ljetopisac kaže: Pogledaj post
cure ne zavrsavaju u friend zoni. cure ako tamo i zalutaju to je iskljucivo vlastitom zeljom, a izlaze odande kad god pozele.

pa nije bas da muskarci zbilja zele jebat bas sve sto ima sise.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:33   #16
Poznajem veze gdje se dvoje ljudi druzili nekoliko mjesecim spavalo skupa i zavrsilo u dugogodisnjoj vezi. Mi se znamo 3 mjeseca, druzimo se, ne odbija kave i sve radi sto sam navela u prvom postu. Mislila sam ga pozvati kod sebe jer bi to bio, barem se nadam, siguran znak da mi se svidja. Ovako samo lovim u mutnome i nagadjam. Ne znam kako da mu drugacije dam do znanja. Ako imate kakvih savjeta, otvorena sam za sve
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:35   #17
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ako mi ne das vode kada sam zedan, a drzis mi je pred nosom, nemamo o cemu pricati.
Nekad je iščekivanje i hod po oštrici ono što stvara napetost.

Trebaju probat pa će vidjet. Tužno je to što ona bi, al ju je valjda sram, a on može dobit genitalije i sjebat se nakon toga...
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:46   #18
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa nije bas da muskarci zbilja zele jebat bas sve sto ima sise.
to nisam niti rekao.

samo to da su zene u friend zoni vlastitom odlukom, a ne prislino kao muski.

__________________
https://archillect.com/tv
ljetopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:21   #19
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Ne mogu ti pomoć puno savjetima jerbo sam se pojebala sa svim svojim muškim frendovima. Meni to tako dođe prirodno. Možda sam jebozovna. Možda sam drolja. Možda sam alkoholičarka.

Sad imam samo gej muške frendove...
moš i njih riješit uz malo strap-on akcije
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:30   #20
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
moš i njih riješit uz malo strap-on akcije
Nemam strap-on. : siromašna:

ONTP: jel se danas i curke ravnaju po nekom kodeksu pa ne daju pickhe onima koji ih mogu svjecki zagrlit???!!!
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.