Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 12:13   #1
Rad na crno

Zavrsio sam srednju skolu za fizioterapeuta te me zanima dali ima nacin na koji se moze masirati bez opasnosti od porezne? Rekli su mi ako ne primam novac da slobodno masiram i da mi porezna i inspekcija rada nemoze nista. Zanima me dali je to istina?
FiLiP 516 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:06   #2
Nije mi jasna tvoja namjera, masirao bi bez ikakve naknade. Koga? Poznanike, obitelj??U čijem bi se to prostoru odvijalo?

Ako su ti motivi stjecanje iskustva i nije bitna lova, rađe predloži nekome tko ima salon za masažu da te uzme na stručno usavršavanje.
__________________
Uređen potpis
marija.z is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:11   #3
Quote:
marija.z kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna tvoja namjera, masirao bi bez ikakve naknade. Koga? Poznanike, obitelj??U čijem bi se to prostoru odvijalo?

Ako su ti motivi stjecanje iskustva i nije bitna lova, rađe predloži nekome tko ima salon za masažu da te uzme na stručno usavršavanje.
Masirao bih ko je god voljan, al bi htio uzet naknadu za rad. Radio bih to u njihovom prostoru ili kod mene doma
FiLiP 516 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:16   #4
U prvom postu si napisao da nebi primao novac. Što bi onda primao kao naknadu?
__________________
Uređen potpis
marija.z is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:57   #5
novac. Ispričavam se što sam bio nejasan
FiLiP 516 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:47   #6
Za to bi trebao otvoriti obrt, d.o.o. ili neki drugi oblik društva ali svakako ne na crno ako želiš biti siguran od porezne.
__________________
Uređen potpis
marija.z is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.