Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2017., 10:31   #1
Ljubavni problem oko JEDNE JARČICE! PLEASE ŽENE JARČICE POMOĆ!!

Susjedi smo i živjeli smo idilične živote...ona sa mužem i dvoje djece, ja sa svojom partnericom...Bez obzira na to ja je oduvijek smatram prekrasnom jer to stvarno je, i imao sam oduvijek želju da je upoznam... a već smo 13 godina susjedi...
Ja već neko vrijeme nisam sretan sa svojom situacijom u vezi i radim na tome da započnem novi život...
I tako jedne ljetne večeri, skužim ja da je susjeda na fejsu, i onako, zaželim joj laku noć...ona odgovori... hvala, što se ide tako rano spavati?
Odgovorim da sam jutarnji tip i da zato se radije ustanem...a ona ničim izazvana, počne pisati kako ne može spavti jer ima problem sa mužem...napisao sam da mi je žao i to je to...drugi dan pošaljem joj, kao neku pjesmicu na fejs...da je razonodim, a ona se raspisala o mužu kako ju je ostavio sa konobaricom i bla, bla...i zahvaljuje mi na podršci?! Jednoj pjesmi...i tako ona malo pisala, a kako mi se ipak...dugo godina sviđa...svejedno nije mi jasno zašto mi se povjerava...i ja osjetim poriv....pitam je da li joj se mogu povjeriti i ispričam joj svoju situaciju...i onda je počelo...kaže kako se rasplakala dok je čitala...moje pismo...prije toga kad sam joj slao pjesme kad ju je koja dirnula...ili je napisala da sam je rasplakao, ili je poslala plačka...i tako nekoliko puta...što je mene užasno palilo....zašto takva ljepotica...bar u mojim očima...mi šalje kako se osjeća...

Ona zna da sam od nje stariji skoro 20 godina, i stvarno mi nije jasno zašto je to krenulo nekud, kamo možda nije smjelo...
Kako sam u međuvremenu uspio realizirati nekakve poslove, i čak dobio na lotu nekih 4.000kn, sve sam to pripisao NJENOJ ENERGIJI koju mi šalje kroz poruke i nasmijava me, tj. jedno drugog.
I krenem ja u akciju...za Sv. Nikolu pošaljem paket sa 3 kinder jaja i 100 kn za klince...za Božić joj poklonim poklon bon za masažu, a rođendan joj je odmah poslije Nove godine...pošaljem buket cvijeća sa dostavom!
Uzvratila je paljbu tako da mi je na Božić darovala kolače i kobasice, a za rođendan kremšnite! Dostava nije bitna uglavnom, dogovorili smo se...
Kroz zezanciju na fejsu , ja joj napišem da nek se pazi da je ne bi nazvao za rođendan...poslije pola noći...dan uoči rođendana...ona kaže...pa tko mi brani...i nazovem je ja...i kako je zovem Princezo....kažem Pa sretan rođendan Princezo...a ona kroz smijeh...veseo...odgovori...Pa hvala Prinče ti si prvi koji mi je čestitao...popodne je dobila buket i doživljaj je bio potpun...
Kroz dopisivanja smo počeli koristiti u zezanciji...glupane, glupačo, jebi se...u pičku materinu....i takve gluposti što je nju jaaaako zabavljalo i rekla da joj to baš super...jednom sam je prilikom i tako nasmijao da je rekla da joj se sva šminka razmazala...jednom ona meni pošalje poruku iz čista mira....di si pičko? Ja pročitam, umrem od smijeha, nazovem je i pričali smo i smijali se jedno 20 minuta...

Ok u jednom periodu prije toga svega, bio joj je hakiran FB profil, a kako se ja kužim ponudio sam joj da to sredim, sredio sam, ali sam pri tome vidio da na profilui ima jednog frenda balavca, 20-ak godina, koji joj piše i opisuje kako bi se sexao sa njom i ona malo prihvača malo ne...u biti ne odgovara mu direktno, nego onako...stil lajk i te gluposti...ne piše mu konkretno...ili ga kao otkanta....
i jedan lik njenih godina, sa kojim je možda čak i nešto imala...jer ga je ispitivala kada će ići opet šetati...lik ju je otpilio i rekao da ne želi imati posla sa njom...inače lik ne živi blizu...tj čak skoro 200 km dalje, tako da su se za šetnje ipak morali negdje nalaziti...

I onda je krajem siječnja došao službeni razvod...
Dva dana prije toga pisala mi je kako je u banani...i ja sam joj odlučio napisati pismo...sa snimljenim videom...u kojem sam priznao DA JE VOLIM...prije toga me cimala kroz jedno dopisivanje neka priznam koga volim...i nisam htio...ali sam prije njenog razvoda HTIO to reći, kako bi joj ...mislio sam...pružio podršku...rekao sam joj da ništa ne tražim niti očekujem od nje, nego samo želim da zna, da će u meni imati doživotnog prijatelja, da je nisam darivao jer sam želio kupiti njenu ljubav i te fore...i da znam da sam možda samo malo mlađi od njenih roditelja...

Naravno da ona misli i o tome što bi njena obitelj mislila...ali ja nisam rekao ajmo se mi oženit, pa ćemo vidjeti...od onda tiha misa...jednostavno me IGNORIRA...na fejsu nije više ni jednu poruku poslala, moje pročita tu i tamo, šaljem joj sms-ove, i povremeno mi je odgovorila i na poziv...
Ja sam stekao dojam da se zaljubila, jer MI JE PRIZNALA DA NE ZNA ŠTO JOJ SE DOGAĐA..jednom prilikom je stavila kruh u ormarić za cipele...jer joj je kao neko dolazio na kavu, pa je uključila praznu veš mašinu...i jednom je rekla kako si je stavila vodu za čaj...i dok se dopisivala sa mnom...pokuhala voda...i jednom su joj izgorjeli kolači...

Na sam dan razvoda, imao sam priliku vidjeti poruku na fejsu sa onim likom sa kojim se kao šeta...kao kada će se vidjeti...za vikend....pa si šalju pusice, pa da bi se ljubili...a ona mu kaže da bi se samo stisnula...i to je to piiiismooooo
Na ulici kad se sretnemo se pozdravimo, mahnemo , nasmijemo, samo pitam zašto mi se ne javlja, ali odgovor je...tako...imam problema....e sad ako se nekom bude dalo čitati i čak odogovoriti možda mi bude malo lakše...HVALA!
Dony1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:08   #2
Ček malo, ti si 20 godina stariji od nje? Djeluješ kao klinac koji ne zna što hoće. Pazi, ti si krenuo u akciju s dopisivanjem i poklonima... jebeno.
Ona te propitkivala konstantno, kroz priču i zajebanciju, da sazna tvoje namjere... a ti joj nisi imao muda reći što osjećaš. Ženska je odustala, ne da joj se više. I krenula je dalje.

Jedini način da spasiš stvar (ako je to uopće moguće) je da joj kažeš što osjećaš i što bi htio od vašeg odnosa. I to ne preko fejsa, jebale te poruke više...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:19   #3
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ček malo, ti si 20 godina stariji od nje? Djeluješ kao klinac koji ne zna što hoće. Pazi, ti si krenuo u akciju s dopisivanjem i poklonima... jebeno.
Ona te propitkivala konstantno, kroz priču i zajebanciju, da sazna tvoje namjere... a ti joj nisi imao muda reći što osjećaš. Ženska je odustala, ne da joj se više. I krenula je dalje.

Jedini način da spasiš stvar (ako je to uopće moguće) je da joj kažeš što osjećaš i što bi htio od vašeg odnosa. I to ne preko fejsa, jebale te poruke više...
Hvala na odgovoru...no kako je ionako cijela tema ogromna...u zadnjem pismu/videu sam joj objasnio što i kako zamišljam/razmišljam i što se nje i klinaca tiče...nije me baš puno propitkivala...i na koji nači mislim brinuti o njoj i klincima...hvala na brzom odgovoru
Dony1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:27   #4
Zena je prosla kroz razvod, vjerujem da je u njoj bura emocija, tek ju je sad realnost lupila po glavi.
Ostala je sama s djecom, tek se snalazi u tome svemu.
Vjerojatno prolazi i kroz nekakvu vrstu depresije, i mislim da joj trenutno nije ni na kraj pameti s nekim uletat u vezu.
Mora proci taj dio zalovanja, bijesa, depresije svega, mora klince naucit na novonastalu situaciju.
Ako si 20 godina stariji od nje, onda valjda mozes hladne glave rezonirat te stvari.
Daj joj vremena, ako si siguran da zna tvoje stajaliste, javit ce se bude li zeljela.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:38   #5
Zeni treba vrijeme da se sabere,slozi zivot,a neke porukice video ili fb gdje joj govoris sta osjecas..
Kada se sabere i ako budes ju interesovao,javit ce se..
Mada mislim da si bio neka "utjesna" opcija u njenom teskom razdoblju,a ne nesto ozbiljno..
Jer da je ozbiljno, ne bi li ipak odrzala kontakt..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:41   #6
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Zena je prosla kroz razvod, vjerujem da je u njoj bura emocija, tek ju je sad realnost lupila po glavi.
Ostala je sama s djecom, tek se snalazi u tome svemu.
Vjerojatno prolazi i kroz nekakvu vrstu depresije, i mislim da joj trenutno nije ni na kraj pameti s nekim uletat u vezu.
Mora proci taj dio zalovanja, bijesa, depresije svega, mora klince naucit na novonastalu situaciju.
Ako si 20 godina stariji od nje, onda valjda mozes hladne glave rezonirat te stvari.
Daj joj vremena, ako si siguran da zna tvoje stajaliste, javit ce se bude li zeljela.
Hvala Loly....i ja to mislim, iako joj nisam nudio niti predlagao vezu, nego sam smatrao da će lakše proći tu buru kroz tu zezanciju koju smo imali do razvoda...znači rekao sam joj da je volim, ali ne... ajmo sada ti i ja pa šta bude...ma bit ću strpljiv sigurno...samo opet mislim da je ona tražila...nekakvo opuštanje i zezanciju...što je i bilo...ja sam joj samo otkrio osjećaje da joj dam poticaj da lakše prebrodi, da može računati na mene, jer i ja prolazim kroz nekakav period...glupi... i da se i dalje zezamo kao i do sada...uostalom ona je podnijela razvod...muž ju je prevario...no jasno je da i za ljubav i za svađu treba dvoje...muški obično traže kod druge žene ono što ne dobiju kod svoje, tako je to obično, pa tako i kod mene...istina da mi ego raste jer je mlađa, ali ni meni nije nikakva veza na pameti dok ne sredim neke stvari, meni je samo odgovarala ta zezancija, pozitivna energija i sve to skupa...uostalom prije 6 mjeseci je znala da će se razvesti jer je prije toliko potjerala muža...hmmm...možda na kraju ni ona nije sasvim nevinašce u toj situaciji...svejedno hvala...:klap:
Dony1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:42   #7
Klasicna prica o starom liscu koji kalkulantski ulijece zeni dok je u emocionalnoj banani.

Svaka joj cast sto te stavila na svoje mjesto. Nadam se da ce ustrajati.

Pusti zenu na miru. Nemas ti njoj sto ponuditi, samo ti je zatitrao ego.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:53   #8
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Klasicna prica o starom liscu koji kalkulantski ulijece zeni dok je u emocionalnoj banani.

Svaka joj cast sto te stavila na svoje mjesto. Nadam se da ce ustrajati.

Pusti zenu na miru. Nemas ti njoj sto ponuditi, samo ti je zatitrao ego.
Klasičan femine, odgovor...kao prvo ona se meni povjerila...ničim izazvana...kao da nema nikakvih prijatelja...nije došla iz bijelog svijeta...da priznajem da mi je ego titrao...o tome da li joj imam ili nemam što ponuditi nije sada važno...bit je bila u obostranoj pozitivi koju je ona prekinula...Nisam imao nikakvu namjeru joj ulijetati jer imam i dovoljno svojih problema , a ne vrebati po fejsu klinke...ali opet to nije tema...nego me samo muči zašto je prekinula komunikaciju i pozitivu koja nam je odgovarala...ja pretpostavljam da se uplašila mojih emocija a i njene su bile malo uzburkane,,,i slažem se da joj sada trenutno ne treba nikakva veza...i ponavljam...nisam je ni nudio...niti predlagao
Dony1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:01   #9
Ma gle ti njega, nisi joj nista nudio niti predlagao - samo si joj slao kinder jaja i 100 kn za klince (ovaj dio mi je posebno degutantan), ruze za rodjendan, srceparajuce pjesme i uz to joj izjavio ljubav.

Plus je stalkas na FB.

Upitaj svoju (long suffering) partnericu kako to zene interpretiraju, posebno u trenucima dok im se rusi obitelj.

Blablatruc. Ponavljam, njoj respect jer te procitala. Nema srece kraj takvih kao sto si ti. Ni za jednu.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:12   #10
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ma gle ti njega, nisi joj nista nudio niti predlagao - samo si joj slao kinder jaja i 100 kn za klince (ovaj dio mi je posebno degutantan), ruze za rodjendan, srceparajuce pjesme i uz to joj izjavio ljubav.

Plus je stalkas na FB.

Upitaj svoju (long suffering) partnericu kako to zene interpretiraju, posebno u trenucima dok im se rusi obitelj.

Blablatruc. Ponavljam, njoj respect jer te procitala. Nema srece kraj takvih kao sto si ti. Ni za jednu.
Ma načelno se slažem sa tobom...skoro si u pravu...osim ovog zadnjeg dijela...ali zašto se ona meni išla povjeravati? Moglo je biti laku noć, dobro jutro i gotovo... i kaj sad...ja od nje nisam ništa skrivao i nije me imala šta pročitati? To mi je dobra fora..."pročitati"...pa nisam je htio zaprositi koji ti je k....?...godinama se srećemo i viđamo na cesti...ulici...kaj je ispalo da želim avanturu za jednu noć...pored dvoje klinaca i pune balkone baba koje jedva čekaju da se počne nešto događati...? I kaj bi mi muški trebali zaključiti kad nam se povjerava neka...skoro nepoznata žena u banani...?:klap:

Zadnje uređivanje Dony1 : 07.03.2017. at 12:29.
Dony1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:24   #11
Zakaj si joj reko da ju volis?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:33   #12
Quote:
Dony1 kaže: Pogledaj post
I kaj bi mi muški trebali zaključiti kad nam se povjerava neka...skoro nepoznata žena u banani...?:klap:
Zakljucila je ona za oboje.

Nemas ti tu vise sta raditi. Pokupi svoja (kinder) jaja, trkeljanje i slicno i cekaj slijedecu. Mozda bude od onih koje padaju na jeftine trikove.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:35   #13
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Zakaj si joj reko da ju volis?
Pa zato jer se tako osjećam...zaista... ne nisam zaljubljen jer nisam ono u stilu...zamišljen...nesretan...da patim...nego jednostavno sretan...čak iako sam svjestan od početka da tu ne bude nikakve veze...godine...npr. iako nisu uvjet, a uz to, ne mogu odlučivati umjesto drugoga što će i kako će sa svojim životom...čak i sada kada ne komuniciramo ne patim..ali kad je sretnem...sretan sam, pa makar i na 20sekundi...u biti nisam je dovoljno upoznao, kao ni ona mene...iako sam joj rekao...kada bi...a znam da nemam...imao šanse kod nje kako bi brinuo...nema veze..vjerojatno sam prebrzo rekao...
Dony1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:37   #14
Mislim, valjda jesi svjestan da ne mozes voljeti nekog koga ne poznas.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:37   #15
Ženi je tribalo rame za plakanje,neko kome će se izjadat dok joj je bilo koma,sigurno da joj je pasala i tvoja zainteresiranost i pažnja pogotovo jer je muž privaria. sad su joj se stvari malo slegle i jednostavno nema više potribu za žalopojkama,vjerojatno joj i daje na živce tvoje zivkanje i slanje poruka...
Meni neko kad se povjerava,poznat il nepoznat,kontam čoviku je teško i najbolje Šta mogu učinit je saslušat i eventualno reć ako imam pametan savjet. ..al evo i da nešto novo naučim,ako se nedabog rastanem pa krenem tražit koga prvo ću zakukat,sigurno će se uvatit ka muva na govno
__________________
Another mother's breakin'..heart is taking over..when the violence causes silence we must be mistaken...
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:40   #16
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Zakljucila je ona za oboje.

Nemas ti tu vise sta raditi. Pokupi svoja (kinder) jaja, trkeljanje i slicno i cekaj slijedecu. Mozda bude od onih koje padaju na jeftine trikove.
He, he...hvala...no preskočila si u tekstu činjenicu kako je i ona flertala sa dvojicom na fejsu...sa jednim se možda i sastaje...nema veze...ja sam samo zaželio laku noć i dobro jutro...a ipak mislim da ti "jeftini trikovi" ipak gode ženama...nema veze...
Dony1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:43   #17
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Zakljucila je ona za oboje.

Nemas ti tu vise sta raditi. Pokupi svoja (kinder) jaja, trkeljanje i slicno i cekaj slijedecu. Mozda bude od onih koje padaju na jeftine trikove.
Kaj si tak ostra?
Ona se njemu otvorila prva, on je poslije igrao tak kak ne igrao s najboljim namjerama.
On je ocito naivac jer ne zna da u takvim trenucima svaka paznja pase jer zelis samo bjezati bjezati i bjezati iz svoje koze pa se hvatas za slamke.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:44   #18
Uopce nema veze s kim je ona flertala, ne radi se o tome. Slobodna je flertat s kim god hoce...
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:48   #19
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Uopce nema veze s kim je ona flertala, ne radi se o tome. Slobodna je flertat s kim god hoce...
I on je slobodan raditi sto god hoce pa cak i nadati se uloviti neku 20 godina mladju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:50   #20
Quote:
Dony1 kaže: Pogledaj post
He, he...hvala...no preskočila si u tekstu činjenicu kako je i ona flertala sa dvojicom na fejsu...sa jednim se možda i sastaje...nema veze...ja sam samo zaželio laku noć i dobro jutro...a ipak mislim da ti "jeftini trikovi" ipak gode ženama...nema veze...
Godila je i tebi paznja nje mlade i jos si se navukao jer je izvan tvoje lige bas radi mladosti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger