Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2008., 11:21   #181
Bok ljudi , trebamo pomoć i savjete iskusnih.Pišem u ime jedne drage cure Marine, koja nema momentalno komp ni internet,ima lijepog, mladog staforda Rina, drag mladi pas od osam mjeseci, njen dečko ga nabavio ona se brine o njemu, vodila ga redovno na igranje sa drugim psima, spava s njima sve ok. al neki dan je pokazao agresivnost prema jednom psu na livadi, uspjela je razdvojiti pse, ljudi su bili ljubazni ali su joj rekli da ga ne dovodi. Marina želi sve poduzeti da ga što bolje nauči svemu pa dajte ako netko ima volje i znanja da stupi s njom u vezu i uputi je .
fr4ntik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 21:39   #182
book ekipa evo i ja cu vam se pridruzit. i ja si zelim nabavit stafforda ali mi mater nesto pi*** zbog toga sta smo u stanu.dugo sam vec po internetu i stvarno mi se svidja. ima ga ova jedna prijateljica od brata pa nam je cesto u kuci. samo mi nije jasno kako ga je ona platila samo 1400 kn sa papirima kad vi svi kazete da ga nema ispod 500 eura. ona ga je ja mislim dovezla iz prijedora(nisam siguran). preljep je ako mognem posaljem vam sliku.
__________________
dog for life
..marko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 20:30   #183
ey sorry zbog ovog malo prije...
koliko oni dugo mogu zivit.
jesu li posluzniji i odaniji vlasniku od pittova.

Edit: ovo gore za pittove sam pita zato sta ovaj jedan moj prijatelj tvrdi suprotno.

I jel ima neka knjiga iskljucivo o staffordima. trazio sam onu od rade dakica po sibeniku i nisam je nasao.
__________________
dog for life

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 04.09.2008. at 13:31.
..marko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 20:21   #184
štarci podivljali (fix ideja)

planirao sam kupit staforda. zbog posla sam to odgodio za tjedan dana, tj. ovu subotu. trebao sam uzet muško štene. sad je mojima puhnolo da bi se mogli bavit time. sad bi oni neku malu kujicu s papirima da mogu uzgajat čistokrvne pse s papirima. molim vas pomognite, ja ću poludit. stari je prije 15+ godina imao čistokrvnog njemačkog ovčara s papirima i sad on i stara misle da sve znaju i da je to samo tako. POMOĆ!!!!!!
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 20:32   #185
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
planirao sam kupit staforda. zbog posla sam to odgodio za tjedan dana, tj. ovu subotu. trebao sam uzet muško štene. sad je mojima puhnolo da bi se mogli bavit time. sad bi oni neku malu kujicu s papirima da mogu uzgajat čistokrvne pse s papirima. molim vas pomognite, ja ću poludit. stari je prije 15+ godina imao čistokrvnog njemačkog ovčara s papirima i sad on i stara misle da sve znaju i da je to samo tako. POMOĆ!!!!!!
Ne vidim što je u tome loše
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 20:39   #186
ajmo redom:

1. pojma nemaju o ozgoju psa.
2. pojma nemaju o odgoju psa.
3. misle da bi tako na lak način zaradili pare.
4. ja bi se morao večinom brinuti za psa/pse
5. misle da sve znaju
6. misle da je to samo tako
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 20:38   #187
mogu kupit bijelu staford ženku za parenje?

nemaju albino štenci nasljedne bolesti ili tako nešto?
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 20:45   #188
bijele kuje nisu nikako pogodne za uzgoj no kao ljubimice su dakako savršene
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:43   #189
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
mogu kupit bijelu staford ženku za parenje?

nemaju albino štenci nasljedne bolesti ili tako nešto?
Bijeli pas i albino nisu isto
white alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 22:57   #190
e ovako posto vec znate da namjerav nabavit jednog staffija ja isa da vidim u kojoj ga je ona to uzgajivacnici kupila(cura koju sam vam spominjao) i ja na googlu upisa uzgajivacnice pasa u prijedoru i onda usa na slike i tamo vidim njezinog psa.(ispod slike pise da je u nedjelju napunio prvi rodjendan). ako mozete pogledat pa da prokomentarisete kakav vam je i sta mislite o njemu.zove se bono i sad ima oko god i pol dana. aj ako neko moze da prebaci sliku na forum.
__________________
dog for life
..marko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 12:32   #191
...marko...daj stranicu pa cemo pogledat
Laura Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 10:02   #192
Quote:
..marko.. kaže: Pogledaj post
e ovako posto vec znate da namjerav nabavit jednog staffija ja isa da vidim u kojoj ga je ona to uzgajivacnici kupila(cura koju sam vam spominjao) i ja na googlu upisa uzgajivacnice pasa u prijedoru i onda usa na slike i tamo vidim njezinog psa.(ispod slike pise da je u nedjelju napunio prvi rodjendan). ako mozete pogledat pa da prokomentarisete kakav vam je i sta mislite o njemu.zove se bono i sad ima oko god i pol dana. aj ako neko moze da prebaci sliku na forum.
...marko....lijep je bono,,,samo malo mi se u prsima cini preslab,radite li kakve vjezbe s njim?
naravno u skladu sa njegovom starosti?
Laura Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 19:34   #193
ja bi ga rado uzela..obozavam ovu pasminu..al nazalost iako imam uvjete..mama neda nije da neda staforda,nego opcenito psa-vjeruje da psu u stanu nije mjesto..a posto cu kroz 2-3 god vjerovatno zivjet sama sigurno ce moj dom uljepsat jedan staffic =) a do tad se raspitujem i inoformiram o njima...mislim da su to snazni psi sa velikim srcem..jednostavno neodoljivi i potencijalne maze ja sanjam o crno-bijelom deckicu...i cekam dan kad ce san postati stvarnost.
__________________
u magli jos trazim tragove koji vode do tebe
poison girl90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:01   #194
2 mj. stari stafford

nabavio sam 2 mj. starog stafforda, imam ga u kući za sad , kod mene je 5 dana .
- zanima me kako ga odgojit?
-kakva su vaša iskustva s tom pasminom tj štencem, da li smije u box ,dok je mali drzat cu ga u kući ali kasnije mora van?
-imao sam već psa otprilike 14 godina bio je miješanac staforda i avlijanera, pa sad reko ajde da nabavim čistokrvnog
- kako da ga odgojim a da nije agresivan kasnije .??
jurgen88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:07   #195
Ako ćeš ga držati u kući, za početak treba nabaviti box, inače ode kuća. Možda i ne, ali vrlo vjerojatno. Van ga možeš odmah voditi, na sigurna mjesta (do cjepljenja), nuždu ga odmah počni učiti gdje smije a gdje ne obavljati. To su jako intelignetni psi i sa njima treba jako puno raditi i biti čvrst u svojim odlukama. Gdje ćeš ga inače držati odmah ga tamo i sada drži, da li vani ili unutra. Dok je mali, bolje da je vani, ako imaš tu mogućnost, a preko noći može recimo spavati u kući.
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:11   #196
vec nakon tri dana vec ga vodim van i na nuždu , to već kuži
-igra se s nama malo grize , jel to normalno??ima igračkica za grist ali on voli šlape najviše?'hehe
- vani mu planiram radit natkriveni box?'

za mjesec dana mora opet na docijepljivanje a u 2 mj. protiv bjesnoće,

hehe, trebam čuvara u dvorištu , ali ne agresivnog , stavim slikice

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 25.09.2008. at 21:05. Reason: Molim nauciti koristiti opciju edit ;)
jurgen88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 21:55   #197
Quote:
Tina406 kaže: Pogledaj post
Ako ćeš ga držati u kući, za početak treba nabaviti box, inače ode kuća.
moj je u kući i kuća još stoji
paziš šta radi i pokažeš mu šta smije a šta ne i sve 5. psi pametniji od djece, djeci ni 10 puta nije dosta

Quote:
jurgen88 kaže: Pogledaj post
hehe, trebam čuvara u dvorištu , ali ne agresivnog , stavim slikice
kolko ja znam to ti za čuvara i baš nije najbolja opcija. naglasak je više na preventivi. prvo trebaš uč u dovrište gdje je staford
i
ma staforda koji su jako dobri čuvari ali to ti je odgojoj zaslužan. imaš zaštitarskih kuća koje ih uzgajaju baš za te svrhe

BTW sa kolko mjeseci čipiram staforda? još je mali pa ima previše kože
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 21:02   #198
Hej bok!!

Zaručnica i ja smo vlasnici Terre stare tri mjeseca i 8 dana. Ma poludili smo
za tim preljepim bićem... Mislim da zivi bolje nego nečije dijete Jer zaručnica
svaki dan nešta kupuje za nju, od ogrlica, keksa, dekica, igračaka....

To su predobri psi ali naravno da ovisi o vlasniku kakav ce biti.

No, nije kupirana. Meni joj je žao dati rezati te njene slatke klemave uši.

Šta vi mislite o tom?
tunja298 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 21:36   #199
kupiranje je zabranjeno
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 00:38   #200
da, ali ih puno to i dalje radi... možeš lijepiti uši trakom, dok mu se ne formira hrskavica pa će ih pravilno držati a i glava će se proširiti s vremenom pa ti se uši neće činiti velike i klempave...
luna_2007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.