Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2012., 18:32   #1
Poklanjamo kornjaču

Tijekom rujna pronašli smo kornjaču na cesti ali nemamo uvjeta držati je u stanu, stoga molimo zainteresirane da se jave radi udomljavanja.
hmihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 19:31   #2
A jel uopće znate kojaje vrsta kornjače u pitanju? Pokupiliste s ceste kornjaču koja je možda tamo zabasala iz svojeg prirodnog staništa pa bi je bilo najbolje u prirodu i vratiti. Otkuda znate da je to kornjača koja se drži u kućnim uvjetima?

Stavi sliku da ti netko stručniji od mene kaže o kojoj se kornjači radi i što da s njom dalje napraviš.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 19:54   #3
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
A jel uopće znate kojaje vrsta kornjače u pitanju? Pokupiliste s ceste kornjaču koja je možda tamo zabasala iz svojeg prirodnog staništa pa bi je bilo najbolje u prirodu i vratiti.
mi smo davno imali malu čančaru koja nam je stalno bježala iz svog ograđenog dijela bašče i redovito se nakon nekog vremena vracala, koliko ja znam one imaju sirok radijus kretanja a hrane se gotovo svime biljnim sta nađu tako da iskreno, mislim da je kornjačicu bolje vratiti u prirodu ili prosljediti nekome na selo, jer za stan nije ni pod razno.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 20:01   #4
Prema svemu što smo na internetu pročitali odgovara opisu crvenouhe ili kalifornijske kornjače. Dakle, ne bi reki da je Hrvatska prirodno stanište.
http://bs.wikipedia.org/wiki/Crvenouha_kornja%C4%8Da
hmihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 20:11   #5
Quote:
hmihajlo kaže: Pogledaj post
Prema svemu što smo na internetu pročitali odgovara opisu crvenouhe ili kalifornijske kornjače. Dakle, ne bi reki da je Hrvatska prirodno stanište.
http://bs.wikipedia.org/wiki/Crvenouha_kornja%C4%8Da
Nisam mislila na slike s Wikipedije, nego sliku kornjače koju ste našli.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.