Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2008., 20:22   #1
staklo, cijena i rezanje

Interesiraju me cjene stakla po kvadratu po debljinama od 5 do 15 mm debljine pa ako netko znam, molio bih da mi napiše. Također me zanima gdje se da kupiti nekli kvalitetniji nož za rezanje stakla, koliko košta i može li se izraditi od vidije (npr oštrica tokarskog noža i slično)
Big_gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 22:52   #2
Odličan nož za staklo

Nož za staklo mora biti dijamantni, a ako hoćeš vrhunski mora imati i podmazivanje. Unutar drške je mali tank za ulje.
Ima jedna firma koja prodaje stakla i sve za staklare u Sesvetama unutar kruga Termomehanike. Čim se skrene prema Getrou nakon mosta na semaforu lijevo je Termomehanika i tu je ta firma. Mislim da se zove imsa ili tako nešto. Tamo možeš dobiti i sve cijene stakla jer su veleprodaja za stakla.
ijosip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 23:37   #3
float 10 mm 370 s pdv-om
12mm ti je kojih 505
15 oko 800 i nesto kuna
ako trebas za nesto tipa akvarij i slično pobrusi ga strojno super izgleda
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 20:17   #4
jedno pitanje...razbila sam staklo na ormaricu..debljine 4mm, dimenzija na slici dolje (cca 63x50, treba gore izbusit 3 rupice)...isla pitat staklara koliko bi kostalo novo...lik kaze 205 kuna...jesam ja blesava ili je to malo previse???

elephant is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 21:57   #5
Cijena je skroz realna, jer ima dva izreza pa automatski mora ič na CNC stroj a obrada toga stroja je skupa...
Dzagreb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.