Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 21:23   #61
Očigledno ne uživa u tome, ima i takvih. Procjeni sam da li želiš vezu bez pušenja kurca. Ako je odgovor da, onda sve pet. Ako nije, traži drugu.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:29   #62
Quote:
TheRevenant kaže: Pogledaj post
Očigledno ne uživa u tome, ima i takvih. Procjeni sam da li želiš vezu bez pušenja kurca. Ako je odgovor da, onda sve pet. Ako nije, traži drugu.

Bez uvrede onima koji misle da je to dovoljan razloga za prekid, ali nikad mi nije palo na pamet da prekinem s curom zbog toga...
Pa nemam curu samo zato da me zadovoljava niti sam sex maniac...

Postoje i važnije i veće životne vrijednosti... Kaj sad...gadi joj se gadi...
Nismo deca kaj ne??

Ja osobno volim lizat svoju curu, ali baš da mi je fino i da uživam full - ne, no uvijek to radim, jer mi nije teško niti bed...čak me pali i samim time što je neizmjerno volim radim to iz ljubavi..
tarantul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:32   #63
Svaka osoba ima različite prioritete. Tebi se tako nešto čini kao glup razlog za raskid, i to je u redu. Meni, kao vrlo seksualnoj osobi, bi to predstavljao ogroman problem i znao bi da su dani takvoj vezi odbrojani. Osobno mi je oralni seks valjda naj vanilla stvar koju možeš napraviti u seksu osim same vaginalne penetracije, pa ako već tu u startu nismo kompatibilni, jebiga.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:39   #64
Quote:
tarantul kaže: Pogledaj post

Tak da ne znam kak se postavit tu...priznam.
onda šuti i trpi, papučetino. jebote, trpit žensku u vezi bez da ga popuši redovno je ravno noćnoj mori. kad prekinete sljedećem će i gutat, mark my words.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 23:12   #65
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
bila je zeka mrafice. ali sam ipak obrisao.
E ali sam zbog notifikacija od tapatalka vidjela post.
Nisi morao brisati, znaš da bi shvatila kako treba.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 23:17   #66
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
E ali sam zbog notifikacija od tapatalka vidjela post.
Nisi morao brisati, znaš da bi shvatila kako treba.
draga mrafice, znam, ali sam ipak pomislio, da sam možda pretjerao. ma koliko da si mi draga. zahvaljujem na povjerenju.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 09:36   #67
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
onda šuti i trpi, papučetino. jebote, trpit žensku u vezi bez da ga popuši redovno je ravno noćnoj mori. kad prekinete sljedećem će i gutat, mark my words.
Preuveličavas i proiciras ko da imas kristalnu kuglu.
Da mozes mislit bit ce bas tako
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 09:46   #68
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Preuveličavas i proiciras ko da imas kristalnu kuglu.
Da mozes mislit bit ce bas tako
Jednom davno na jednom forumu kad je forumašica rekla da joj se to ne sviđa dobila je odgovor da kad nekog voliš onda ćeš poželit da mu popušiš.Tako nekako je bilo.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 09:51   #69
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
Jednom davno na jednom forumu kad je forumašica rekla da joj se to ne sviđa dobila je odgovor da kad nekog voliš onda ćeš poželit da mu popušiš.Tako nekako je bilo.
Kad nekog volis on ti znaci moze reci "e ajd kokni nekog ako me volis" i ti ces to uraditi?
Ljudi puno sitnicare i sve bi da je cakum pakum,dovedeno do bolesnog savrsenstva..ma jest malo sutra..
Ako nece nece da mu pusi i ne moze on njoj "usaditi" da to hoce..
Moze prihvatiti ili ne prihvatiti,sve ostalo su zanovjetanja..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 09:55   #70
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
onda šuti i trpi, papučetino. jebote, trpit žensku u vezi bez da ga popuši redovno je ravno noćnoj mori. kad prekinete sljedećem će i gutat, mark my words.
Boldano je brutalna istina.
Jedna s kojom sam hodao me u prvih par dejtova posjela i lijepo mi s visoka objasnila kako ona svoje zdravlje nije našla na cesti i ako mislim da će ona gutati pilule za kontracepciju i uništavati se, da se možemo odmah pozdraviti. Just for the record, meni pilule ni u peti nisu bile, jer nisam znao ni hoće li idućeg dejta biti.

Uglavnom, prekinuli nakon nekog vremena (ne iz tog razloga) i slučajno se sreli nekih 6-7 godina kasnije. Sjeli malo, popričali. Uglavnom, žalila se na zadnjeg koje je imala, neki poznati liječnik... ovakav je onakav, nije išlo i kao prestala sam piti tablete, jer on nije htio ni razgovarati ako nisam na tabletama. Uglavnom, za doktora je gutala tablete, pušila, gutala, primala u pak, you name it...
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:11   #71
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Kad nekog volis on ti znaci moze reci "e ajd kokni nekog ako me volis" i ti ces to uraditi?
Ljudi puno sitnicare i sve bi da je cakum pakum,dovedeno do bolesnog savrsenstva..ma jest malo sutra..
Ako nece nece da mu pusi i ne moze on njoj "usaditi" da to hoce..
Moze prihvatiti ili ne prihvatiti,sve ostalo su zanovjetanja..
Pa sad to nije baš usporedba ili ipak je...
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:18   #72
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Boldano je brutalna istina.
Jedna s kojom sam hodao me u prvih par dejtova posjela i lijepo mi s visoka objasnila kako ona svoje zdravlje nije našla na cesti i ako mislim da će ona gutati pilule za kontracepciju i uništavati se, da se možemo odmah pozdraviti. Just for the record, meni pilule ni u peti nisu bile, jer nisam znao ni hoće li idućeg dejta biti.

Uglavnom, prekinuli nakon nekog vremena (ne iz tog razloga) i slučajno se sreli nekih 6-7 godina kasnije. Sjeli malo, popričali. Uglavnom, žalila se na zadnjeg koje je imala, neki poznati liječnik... ovakav je onakav, nije išlo i kao prestala sam piti tablete, jer on nije htio ni razgovarati ako nisam na tabletama. Uglavnom, za doktora je gutala tablete, pušila, gutala, primala u pak, you name it...
Da, tako to ide. Trebaju prvo nabasati na nekog tko će ih odjebati zbog sebičnosti tipa ne želi pušiti da bi se onda u sljedećim vezama malo skockale i mislile i na drugu stranu, a ne samo na sebe.
A ovu sa tabletama podržavam i ovaj moj upis se ne odnosi na to, da sam joj ja dečko isto ne bih htio da se kljuka bilo kakvim hormonima jer oni mogu imati kojekakve zdravstvene efekte. Tko voli nek izvoli.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:21   #73
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Da, tako to ide. Trebaju prvo nabasati na nekog tko će ih odjebati zbog sebičnosti tipa ne želi pušiti da bi se onda u sljedećim vezama malo skockale i mislile i na drugu stranu, a ne samo na sebe.
A ovu sa tabletama podržavam i ovaj moj upis se ne odnosi na to, da sam joj ja dečko isto ne bih htio da se kljuka bilo kakvim hormonima jer oni mogu imati kojekakve zdravstvene efekte. Tko voli nek izvoli.
Ja to nikad ne bi tražio od nje, ali ne podržavam ju nikako jer je dvolična pizda.
Sama se odala kroz jadikovke.
Jednome dociraš i kao brineš se za sebe, a za drugog može i lopatom po leđima.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:26   #74
Quote:
tarantul kaže: Pogledaj post
Smeta me što onak 3 mjeseca nema tog čina, a ja se prema curi koju volim ne ponašam kao da se sexam sa droljom pa joj guram kitu u usta...
ona je drolja ako ti to pokreneš?
genijalno
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:33   #75
Ja fino objasnim da nitko nista ne mora, ali da ja imam svoju viziju zivota i veze pa ako si ne pasemo, siroko joj polje.
Zivot je prekratak, a spolna moc jos kraca da bi bilo tko trosio vrijeme na nesto sto ga ne ispunjava.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:57   #76
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Preuveličavas i proiciras ko da imas kristalnu kuglu.
Da mozes mislit bit ce bas tako
Pa sumnjam da je daleko od istine 😉
Zašto bi to morao trpjeti, a nisu ni u braku.
Pa ima muškaraca koji i pored ženinog pušenja traže drugu, a ovaj jadnik se muči i pati dok nju nije briga 😏
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 12:15   #77
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Ja to nikad ne bi tražio od nje, ali ne podržavam ju nikako jer je dvolična pizda.
Sama se odala kroz jadikovke.
Jednome dociraš i kao brineš se za sebe, a za drugog može i lopatom po leđima.
OK, to je dvolično.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 12:18   #78
Quote:
tarantul kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Možda je već bilo sličnih ili istih tema, ali ne pronalazim pa evo otvaram novu. Mislim da sam jednom naišao na post gdje korisnik navodi kako je dobivao oralno zadovoljstvo od svoje djevojke pa je to stalo nakon nekog vremena.

Naime...meni se dogodila ista stvar. U početku je bilo sve ok, i unazad 4 mjeseca niti da bi pokazala interes da ga bar malo lizne, ali svoju picu mi tura na nos svaki put...doslovce..

Imate li iskustva? Znate li razlog ili je individualan?

Molim malo komentare...Hvala
Odgovor je jednostavan. Razgovaraj sa njom. Ako ti je to toliko bitno a ona nema volje za time, razidjite se dok vam je jos vrijeme.
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 13:07   #79
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa sumnjam da je daleko od istine 😉
Zašto bi to morao trpjeti, a nisu ni u braku.
Pa ima muškaraca koji i pored ženinog pušenja traže drugu, a ovaj jadnik se muči i pati dok nju nije briga 😏
Nitko nije rekao da mora..
I u braku se ne mora sve trpit,a kamo u vezi.
Zato i kazem,mora sam razluciti koliko mu je to bitno.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 14:14   #80
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Ja to nikad ne bi tražio od nje, ali ne podržavam ju nikako jer je dvolična pizda.
Sama se odala kroz jadikovke.
Jednome dociraš i kao brineš se za sebe, a za drugog može i lopatom po leđima.
ma nije ona dvolicna nego u tebe nije dovoljno bila zaljubljena.
al ozbiljno, ima onaj film he's just not that into you, ok odnosi se na decke, ali je primjenjivo obostrano.

kao i djevojka sa naslovnog posta, ne pusi, ali kad se u nekog zaljubi ludo i kad ju bude palilo sve u vezi njega bude pusila i trazila jos
dulca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger