Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 20:09   #201
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
kaj stvarno kad putuješ moraš imati neki papir (kao putovnica za cice)i kakva je to uopće procedura kada ideš u drugu državu na aerodromu?Malo je neugodno da ti detektor zvoni pred svima i onda veliš:To su vam moje cice!Evo putovnica i za njih!"
imas ID card.. to se zove METAL detektor.. ne silikon/boob detektor .. prije će ti pištati na štikle, metalne zubne nadomjestke nego na sise.....
faktap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 20:53   #202
ma znam da je to detektor na metal,a ne silikon:ali ipak kada pišti na štikle ili remen nije tak neugodno kao da moras pokazivati "putovnicu" za cicke...makar i ja razmišljam maybe one day staviti broj ,onak veća trojka
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 21:25   #203
I mene te putovnice za sise brinu. A ne možeš naći nekog tko je putovao sa silikonima ni za lijeka.
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 22:19   #204
Nista ne brinite,na silikone nista ne pisti,samo na metal
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 23:52   #205
Quote:
VanillaS kaže: Pogledaj post
I mene te putovnice za sise brinu. A ne možeš naći nekog tko je putovao sa silikonima ni za lijeka.
điz curke, kaj vam je?.... silikon, nema pištanja, carina itd..točka. kakve su to gluposti

kakva putovnica, pa nemaš pesa sa sobom, niti ti na čelu piše: boob job done.... imaš komadić papira kao vizitka na kom pišu tri stvari.. ID card... hebote čije su, pa moje, nisu od susjeda jože... putuješ, ševiš, radiš i živiš normalno... svašta... kaj vas tu ima brinuti..... napravi ono ka želiš i uživaj... opušteno...
faktap is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 13:12   #206
jao kad bi trebali dokumenti nekima bi trebao kofer za listu
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 13:17   #207
da jos nesto pitam ove koje su bile na operaciji...
Jeste li taj silikon stavljali ispod misica i gdje je bolje.
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 13:22   #208
je li itko od vas radio tu operaciju a da je bio prehlađen?
Katelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 14:28   #209
Quote:
faktap kaže: Pogledaj post
điz curke, kaj vam je?.... silikon, nema pištanja, carina itd..točka. kakve su to gluposti

kakva putovnica, pa nemaš pesa sa sobom, niti ti na čelu piše: boob job done.... imaš komadić papira kao vizitka na kom pišu tri stvari.. ID card... hebote čije su, pa moje, nisu od susjeda jože... putuješ, ševiš, radiš i živiš normalno... svašta... kaj vas tu ima brinuti..... napravi ono ka želiš i uživaj... opušteno...
Ali kad se ide u Ameriku, pošteno te prepipaju. I sad oni mene prepipavaju, društvo gleda, čeka, krepava od smijeha, ja im ovima pokažem ta dva kartončića i puste me. Odmah će uslijedit pitanja pretpostavljam.
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 08:16   #210
Quote:
Ladida kaže: Pogledaj post
@ Bummby
meni je stavljeno od 235 i ja sam zadovoljna!
gle, sve ovisi što hočeš i kakve si građe....ali 310 mi se čini dosta
ja sam dosta sitna i stvarno sam bila ravna, ovo mi je sada idealno....
a ako želim veće uvijek postoji push-up! samo kaj ću sada nekaj moći i stavit u njega!
A koju ti veličinu sada nosiš i na koju bi otišla?
sad imam jedinicu, išla bi na trojku. Kad sam isprobavala veličine kod Kinčla ta 310 mi je izgledala super. Savršeno. ali gledala sam neke slike prije-poslije i neka žena je stavila umetke isto te veličine i čine mi se ogromne, barem za moju građu jer sam isto sitna kao i ti. tak da bi ja rađe manje. a i strah me da ak budu prevelike da će izgledat baš umjetno.
bummby is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 13:06   #211
Evo i ja sam nazvala kod Kincla. Jedan petak u 4 mjesecu mogu dobiti termin za razgovor i onda moram par mjeseci cekati na termin za operaciju.
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 13:10   #212
Thumbs up

Quote:
bummby kaže: Pogledaj post
sad imam jedinicu, išla bi na trojku. Kad sam isprobavala veličine kod Kinčla ta 310 mi je izgledala super. Savršeno. ali gledala sam neke slike prije-poslije i neka žena je stavila umetke isto te veličine i čine mi se ogromne, barem za moju građu jer sam isto sitna kao i ti. tak da bi ja rađe manje. a i strah me da ak budu prevelike da će izgledat baš umjetno.
U mom drustvu samo ja nemam silikone ( jos )...
Kod nekih se odmah vidi da su umjetne ali kod dvije frendice bi ruku u vatru dao da su prave a one su taj silikon stavljale ispod misica pa je ipak malo vise unutra ili sta ja znam,samo sam vidjela da su malo bolje od ovih drugih pa cu i ja ispod misica.
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 13:26   #213
Quote:
I&S kaže: Pogledaj post
U mom drustvu samo ja nemam silikone ( jos )...
Kod nekih se odmah vidi da su umjetne ali kod dvije frendice bi ruku u vatru dao da su prave a one su taj silikon stavljale ispod misica pa je ipak malo vise unutra ili sta ja znam,samo sam vidjela da su malo bolje od ovih drugih pa cu i ja ispod misica.
I ja ću staviti ispod mišiča, znači neće se kužit da nisu prave.
bummby is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 13:33   #214
Quote:
bummby kaže: Pogledaj post
znači neće se kužit da nisu prave.
naravno..
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 19:56   #215
Quote:
bummby kaže: Pogledaj post
I ja ću staviti ispod mišiča, znači neće se kužit da nisu prave.
Ispod mišića je manje vidljiv nego ispod žljezdanog tkiva, ali to ovisi i o količini žljezd.tkiva i o masnom tkivu.

Dakle, ako si jako mršava i imaš baš jako male sise najvjerojatnije će se kužit.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 20:07   #216
Talking

Quote:
bummby kaže: Pogledaj post
sad imam jedinicu, išla bi na trojku. Kad sam isprobavala veličine kod Kinčla ta 310 mi je izgledala super. Savršeno. ali gledala sam neke slike prije-poslije i neka žena je stavila umetke isto te veličine i čine mi se ogromne, barem za moju građu jer sam isto sitna kao i ti. tak da bi ja rađe manje. a i strah me da ak budu prevelike da će izgledat baš umjetno.
gle, to je tvoj izbor. I ja sam prvo mislila stavit 300, ali sad mi je drago što nisam jer bi se full kužilo. Prvo mi se činilo kad sam skinula zavoje da sam ipak možda trebala stavit veće od 235, ali već idući dan shvatila sam da je u biti to što sam htjela, upravo postignuto sa 235.
Ako si sitna stvarno mislim da bi ti previše bilo 310...tim više ako imaš jedinicu....al kao što rekoh, opet to je tvoj izbor
Ladida is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 20:38   #217
I kaj znaci, Glumicic ne valja za sise? Tko je najbolji kod nas?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 20:53   #218
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
I kaj znaci, Glumicic ne valja za sise? Tko je najbolji kod nas?
dragi jer se to raspitujes za mene da mi popravis jedinicu
slaufolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 21:24   #219
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
I kaj znaci, Glumicic ne valja za sise? Tko je najbolji kod nas?
Kinčl je na dost dobrom glasu za sise, iako bi ja, kad bi išla, izabrala KBC Dubravu.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 23:20   #220
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Kinčl je na dost dobrom glasu za sise, iako bi ja, kad bi išla, izabrala KBC Dubravu.
Zaš KBC Dubra?? Neki poseban dr ili je svejedno??
__________________
najjači otrov čuva se u najmanjim bočicama..
mica mic mic maca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.