Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 10:39   #121
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
pa probaj sa crnim sprejem za impregnaciju ih natopiti i pustiti da se osuše na sobnoj temperaturi. mislim da bi bile ok neko vrijeme, a ako čak i ne ispadne dobro, uvijek ih možeš dati u neku kemijsku čistionicu u kojoj farbaju stvari da ih oni prefarbaju.
ajde napiši kako je ispalo farbanje, zanima me jako jer bi i sama prefarbala dvoje čizama, također brušena koža, strah me puštanja boje, mislim da bi mi farbalo noge kroz čarape. ako si se upustila u farbanje, javi da znamo isplati li se,tnx
alexnadin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 14:55   #122
Quote:
alexnadin kaže: Pogledaj post
ajde napiši kako je ispalo farbanje, zanima me jako jer bi i sama prefarbala dvoje čizama, također brušena koža, strah me puštanja boje, mislim da bi mi farbalo noge kroz čarape. ako si se upustila u farbanje, javi da znamo isplati li se,tnx
ništa od mog farbanja, jučer sam nosila čizme u berislavićevu, žena čim ih je vidjela rekla je "neeeeeee". uglavnom, ne primaju na farbanje ništa od brušene kože. kaže da bi čizme da ih pofarba bile "kao beton", da se ni nebi mogle obut, pokazala mi je pofarbani uzorak brušene kože koji je tvrd, nesavitljiv. pitala sam i za farbanje sa sprejem za kožu ili onim crnim za impregniranje. rekla je da ih rade odmah bacim nego da se mučim.
eto, ipak ostaju smeđe.
sofiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 14:36   #123
imam i ja pitanje,pa ako netko može pomoći biz ću jaaako zahvalna....doduše,ne radi se o cipelama nego torbi,ali možda netko pomogne.....

dakle,imam torbu od umjetne kože,tamno smeđe boje,za koju očajnički želim da postane crna.postolar kod mene ne farba ni obuću ni odjeću,pa me zanima postoji li nešto s čim bi ju mogla prefarbati??

ne bi se maltretirala,ali radi se o torbi koju više teško da igdje mogu kupiti jer je stara par godina,a ovu smeđu boju nikako ne volim i na malo što imam kombinirati....molim bilo kakvu pomoć i savjet!!
žile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 17:10   #124
Pozdrav ljudi, jedno pitanje. Imam blijedo roze starke, ali skroz blijedo roze ono na bijelo idu.. Zanima me jel zna netko hocu li ih unistiti ako ih pofarbam bijelom bojom za tekstil u mašini.....

Hvala
piccola_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 02:15   #125
Bok svima!

Imam sive satenske sandale i željela bih ih obojati u srebrno? Je li to izvedivo? Ako je netko već pokušavao nešto slično, može preporuka koju boju koristiti (ili barem koju ne koristiti)?
Molim pomoć!
una_muchacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:34   #126
može li mi netko preporučiti postolara koji farba obuću u zagrebu?
imam jedne bež cipele koje bih rado ofarbala, ali ne znam gdje da ih nosim... hvala unaprijed.
vrapčićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 16:43   #127
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...dakle, drage moje...
...izgubila sam i ponovno pronasla svoje omiljene cipelice ...strasno su udobne, od mekanog velura, a nekad su bile i vrlo lijepe, ruzicaste - medjutim, kako su vec par godina stare, s vremenom su se malo i ofucale, a mnogo vise isprljale, tako da vise nisu ni priblizno svjetloruzicaste kao nekad, vec nekako prljavoruzicasto-sive s tamnijim rubovima medjutim, kako ih jako volim, ne zelim ih se josh odreci, vec bi ih rado nosila josh barem malo, ali bi ih bojanjem dovela u red - medjutim, ne znam gdje bi se u Zagrebu mogle obojati cipele od velura...najradije bi ih obojala ponovno u neku veseliju boju (ne mora biti roza, ali crvena, plava...iako bi ruzicasta bila idealna ), ali ne znam radi li se to uopce igdje?
...ima li medju vama netko tko zna malo vise od mene? svaka pomoc je dobrodosla...

Hej, ja sam imala tamnoplave balerinke od brušene kože i pošto su se bile ofucale, htjela sam ih obnoviti pa sam tražila sprejeve u boji i pronašla jednu trgovinuu staroj vlaškoj sa sprejevima u boji za obuću. Super su mi ispadale s tim, ali sam ih svako malo obnavljala jer se na njih hvatalo svašta, ali to nije bilo do spreja, inače su takve bile. Pa preporučam sprej u boji.
SinatraM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:51   #128
Zna li netko može li netko prefarbati Timberlandice? klasika, žuta, brušena koža...

ali je problem što je po njima proliven kipući vosak koji je praktički spalio onaj gornji dio i ostavio udubine koje se naravno ne mogu oprat...
Digit01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 16:44   #129
Imam ove cipele i ovo srebrno (petu i potplat) bih htjela prefarbati u crno. Kakvu boju trebam, gdje ju mogu kupiti? Ima li netko iskustva?

__________________
PRODAJA odjeće i obuće
banana boat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 12:54   #130
Kvotam svoj upit sa napravi sama teme:

Quote:
Brynhild kaže: Pogledaj post
Bok!

Trebam savjet, možda vi cure znate koja boja je najbolja za ofarbati obuću, imam jedne sandale koje su takve boje da mi uz ništa ne pašu, pa bi ih htjela obojati, problem je jer su cijele te boje, a ne samo remenje, pa bi mi trebala boja koja se neće topiti, da ne farba stopala, ak me shvaćate...

čitala sam po netu neki s nekin sprejem farbaju, pa ima onih koji lakom za nokte farbaju, pa akrilnom lak bojom, koja je kao i za kožu... šta mi vi savjetujete?
Quote:
Brynhild kaže: Pogledaj post
Materijal je umjetna koža, problem je boja sandala, radi se o ovima koje sam stavila na prodaju jer ih stvarno nemam s čime nositi, al kad bi ih uspjela pofarbati barem u neku npr maslinasto zelenu, već bi bile bolje i ja bih imala nove sandale...

sandale
Ako ima tko kakav savjet koju boju upotrijebiti da bude što postojanija, koliko je to moguće, a da nije preskupa... fala unaprijed
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 16:37   #131
ajde da i ja pitam, imam jedne visoke bijele tenisice, ali su i malo crvene, mislim neki znakovi i to, pa ispod opet, ne volim baš ništa crveno na obući, pa sam malo crnim markerom šarao ali radije bi nečim drugim, postoji li što? to su one puma visoke retro kao što su mejdeni nosili i ispod na đonu su crvene, ali to se i ne vidi .. samo me zanima ako postoji nekakav sprej kupiti ili nešto, jer sad kad sam već počeo da i dovršim
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 12:04   #132
Jel netko moze stavit fotku obojanih cipela?

Okej, jasno mi je do rade u Berislavicevoj, ali mene zanima konacan rezultat.

Jel boja ujednacena?
Jesu cipele iste tvrdoce ili ta koza postane ko kamen?
Jel se boja preslikava na nogu?
Sta ak pada kisa? Jel se to ispire?

Hvala.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 15:07   #133
ako se cipele od prave kože boje akrilnom bojom, kako je netko savjetovao na ovoj temi, s kakvim je sprejom potrebno fiksirati boju?
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 16:14   #134
Što mislite, mogu li se ove obojati u crno?

http://i2.cdscdn.com/pdt2/t/a/n/1/70...anie-femme.jpg

Jako ih volim, ali dosadila mi je ta crvena boja...
W000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 17:58   #135
Quote:
W000 kaže: Pogledaj post
Što mislite, mogu li se ove obojati u crno?

http://i2.cdscdn.com/pdt2/t/a/n/1/70...anie-femme.jpg

Jako ih volim, ali dosadila mi je ta crvena boja...
Mogu, farbala sam slične Martens cipele isto u crno Najbitnije je da je prava koža i deblja (ako je neka tanka brušena koža mogla bi farbati čarape i noge)
Mislim da je bilo oko 30 kn farbanje.
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 21:27   #136
Hvala!
W000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 22:15   #137
Zaboravih pitati - jesi to radila u Zagrebu? Gdje?
W000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 22:29   #138
Quote:
W000 kaže: Pogledaj post
Zaboravih pitati - jesi to radila u Zagrebu? Gdje?
Jesam, mama ih je nosila nekom šusteru na Aveniji Dubrovnik ali iskreno ne znam gdje točno :/ Odnosno, možda i nije baš na Aveniji, nego tamo Utrina ili Sopot. Makar, mislim da možeš kod bilo kojeg šustera to obaviti, razlike u cijenama i nisu tako drastične.
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:35   #139
neki sprej za farbanje gamosh tenisica?
ili i to rade u Berislavićevoj ... ?
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:39   #140
Pozdrav!

Da li zna tko može li se pofarbati tenesice od brušene kože pošto su izblijedile i koja je okvirna cijena?
SpeedTup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.