Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 20:48   #1
Angry Ne zeli me vishe ?

Pozz Ljudi... Ovako,vec od rujna imam kao neku seksualnu vezicu sa deckom koji je uglavnom za takav oblik veze,ali on je pored mene imao jos par njih sto mi nije naravno smetalo,ali smo se vidjali 1-2x mjesecno ... seks je preedobar i sve bi bilo super da se nije upetljala jedna djevojka za koju pretpostavljam da je bila s njim,a bliska je sa mnom i mislim da nesto ne stima...pozdravimo se sa osmjehom sve je 5,i uskoro bi trebao biti nas "sastanak " i sad ne znam sta da radim ako me ne pozove ili sta vec ? ... sta vi kazetee ...molila bi vas za iskrenost
la elle is offline  
Old 20.12.2009., 20:54   #2
Pretpostavljam da si i ti onda imala par njih kad ti nije smetalo?! Ako si znala za njegove aktivnosti što ti je tu sada čudno, on je očito prešao na nove/stare kojegod, a ti si očito poslužila svrsi. Valjda ti je jasno da si sama na to direktno utjecala.
__________________
Uvijek neko plati za sve što drugi dobiju besplatno.
T-MAC1 is offline  
Old 20.12.2009., 21:00   #3
Ne,da sam imala par njih ne bi me to toliko pogodilo kao sad... ali nisam uradila ni:Ssta sto bi utjecalo da se taj nas susret ne ponovi... :S
la elle is offline  
Old 20.12.2009., 21:02   #4
Quote:
la elle kaže: Pogledaj post
Pozz Ljudi... Ovako,vec od rujna imam kao neku seksualnu vezicu sa deckom koji je uglavnom za takav oblik veze,ali on je pored mene imao jos par njih sto mi nije naravno smetalo
Kad ti to naravno nije smetalo, onda se mora naravno priznati da imaš jako dobar želudac.
skyline77 is offline  
Old 20.12.2009., 21:04   #5
Pojebao i odjebao. So what. Znala si što radiš. Možda te kresne još jednom, dvaput, no ako to i učini, bit će najvjerojatnije iz milosrđa/hitne potrebe, a možebitno se neloše jebeš, pa što ne spojiti ugodno s korisnim. Ne očekuj više.

Jebiga, tražila si iskreno.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 20.12.2009., 21:05   #6
pozovi ti njega pa ćeš vidjeti kako diše
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas: Ako to ne možeš pojesti ili se s tim igrati ... ...popišaj se na to i kreni dalje
Mora is offline  
Old 20.12.2009., 21:05   #7
Quote:
la elle kaže: Pogledaj post
ali on je pored mene imao jos par njih sto mi nije naravno smetalo


naravno
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Old 20.12.2009., 21:05   #8
Quote:
toorkish kaže: Pogledaj post
Pojebao i odjebao. So what. Znala si što radiš. Možda te kresne još jednom, dvaput, no ako to i učini, bit će najvjerojatnije iz milosrđa/hitne potrebe, a možebitno se neloše jebeš, pa što ne spojiti ugodno s korisnim. Ne očekuj više.

Jebiga, tražila si iskreno.

upravo to!
ne kužim zašto ljudi koji šaraju okolo s više njih odjednom budu "povrijeđeni" ili što već kad saznaju da ih "varaju" ti s kojima i sami varaju
__________________
x
obicna is offline  
Old 20.12.2009., 21:10   #9
odnos koji smo mi imali ( ili imamo jos ) je bio cisto seksualnog karaktera,i jednostavno mi ne smeta ako je pored mene imao odnosno trenutno ima jos pokoju s kojom covjek obuzdava svoje strasti.kao svaka normalna osoba i ja imam potrebu za seksom i ne zelim vezu i naravno da me pogadja gubitak njega koji je ostvarivao sve moje seksualne fantazije
la elle is offline  
Old 20.12.2009., 21:16   #10
Joj daj ne pizdi, naći ćeš drugog jebača.

Šta si mislila koliko će to trajat? Do penzije?

Osim ako tebe nešto drugo ne muči.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 20.12.2009., 21:19   #11
A slušaj pa nije on jedini niti ti imaš 40-50 pa da ti je to bija zadnji vlak. Doći će i drugi sa zlatnom kitom 100%!
__________________
Uvijek neko plati za sve što drugi dobiju besplatno.
T-MAC1 is offline  
Old 20.12.2009., 21:19   #12
Quote:
la elle kaže: Pogledaj post
odnos koji smo mi imali ( ili imamo jos ) je bio cisto seksualnog karaktera,i jednostavno mi ne smeta ako je pored mene imao odnosno trenutno ima jos pokoju s kojom covjek obuzdava svoje strasti.kao svaka normalna osoba i ja imam potrebu za seksom i ne zelim vezu i naravno da me pogadja gubitak njega koji je ostvarivao sve moje seksualne fantazije
Ustvari ti pitaš retoričko pitanje. Sama si sebi odgovorila. A ja ti kažem, možda se još kresnete, možda ne. Ali na to si sama pristala kada si ušla u takav odnos. I ja sam jebao jebenih žena koje su se jebeno karale, ali kada se više nismo karali, nije me bilo briga, jer je takav odnos definiran od početka. Bio je dobar, svaka čast, ali so fucking what, naletjet će drugi, još bolji. Neš' ti problema. Na svijetu 3 milijarde muškaraca, to ti je, stara moja, 3 milijarde penisa i 6 milijardi testisa. Pa si ti misli.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 20.12.2009., 21:20   #13
Quote:
la elle kaže: Pogledaj post
odnos koji smo mi imali ( ili imamo jos ) je bio cisto seksualnog karaktera,i jednostavno mi ne smeta ako je pored mene imao odnosno trenutno ima jos pokoju s kojom covjek obuzdava svoje strasti.kao svaka normalna osoba i ja imam potrebu za seksom i ne zelim vezu i naravno da me pogadja gubitak njega koji je ostvarivao sve moje seksualne fantazije


dobro u cemu je problem onda?
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Old 20.12.2009., 21:24   #14
problem je jer se ne javlja :S i eto nekako mi intuicija govori da se nece ni javiti :S koliko o tome mislim popila sam i tabletu za smirenje grrr
la elle is offline  
Old 20.12.2009., 21:25   #15
Quote:
vasko kaže: Pogledaj post
dobro u cemu je problem onda?
pa oce se kvalitetno jebat.


on ocito ispunjava standarde
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.12.2009., 21:26   #16
Quote:
la elle kaže: Pogledaj post
problem je jer se ne javlja :S i eto nekako mi intuicija govori da se nece ni javiti :S koliko o tome mislim popila sam i tabletu za smirenje grrr

Sorry
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 20.12.2009., 21:30   #17
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa oce se kvalitetno jebat.


on ocito ispunjava standarde
upravo tako
la elle is offline  
Old 20.12.2009., 21:30   #18
Quote:
la elle kaže: Pogledaj post
Pozz Ljudi... Ovako,vec od rujna imam kao neku seksualnu vezicu sa deckom koji je uglavnom za takav oblik veze,ali on je pored mene imao jos par njih sto mi nije naravno smetalo,ali smo se vidjali 1-2x mjesecno ... seks je preedobar i sve bi bilo super da se nije upetljala jedna djevojka za koju pretpostavljam da je bila s njim,a bliska je sa mnom i mislim da nesto ne stima...pozdravimo se sa osmjehom sve je 5,i uskoro bi trebao biti nas "sastanak " i sad ne znam sta da radim ako me ne pozove ili sta vec ? ... sta vi kazetee ...molila bi vas za iskrenost
Ne zeli te vise? Ako te uz to ne zeli ni manje onda sve ok
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 20.12.2009., 21:31   #19
Quote:
la elle kaže: Pogledaj post
problem je jer se ne javlja :S i eto nekako mi intuicija govori da se nece ni javiti :S koliko o tome mislim popila sam i tabletu za smirenje grrr
Tabletu kazes, ma jadna ...
I sta cemo sad ?
brakobaldo is offline  
Old 20.12.2009., 21:47   #20
Quote:
la elle kaže: Pogledaj post
Ne,da sam imala par njih ne bi me to toliko pogodilo kao sad... ali nisam uradila ni:Ssta sto bi utjecalo da se taj nas susret ne ponovi... :S
First of all skuliraj se, zaljenje sebe itd nicemu ne pomaze i samo odnemaze

Zatim, sredi se, nova frizura ( totalan kontrast), novi stil, nokti obrve, pete itd

Zatim, osmjeh, ako se ne mozes smijat, smiji se na silu i preci ce ti u naviku

Smjesit se moras!

Zatim na trcanje, rolanje ili bilo koja fizicka aktivnost, u prirodi i sa ljudima.

Zatim, novi frajer, bilo koji, koji pojma nema o cijeloj ovoj situaciji, odi i zabavi se i zamisli sebe ko neku novu i uzivaj...

E onda, mozes stati pred doticnog i sa smjeskom ga pitat koji mu je k?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger