Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2010., 13:38   #81
Ja bi da pohapse sve koji trenutno imaju veze s nogometom kod nas. I da Marković ostane u JARu

ak ne sve zbog namještanja, onda zbog upropaštavanja nogometa
Proud to be is offline  
Old 09.06.2010., 13:39   #82
Popis namještenih utakmica:


http://www.jutarnji.hr/offside--za-8...stanje/823620/

Jel misli i Igor Štimac preuzet bar moralnu odgovornost? Jebala mu liga 16 i razvijanje bez pritiska mater.


A ljudi ne dolaze na stadion zbog huligana.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 09.06.2010., 13:41   #83
Ehm


Hajduk - Međimurje 4:1

29. kolo, 8. svibnja

Quote:
- igračima Međimurja i Darmopilovom menadžeru 35 tisuća eura za pobjedu Hajduka s 3 ili više razlike uz barem 4 postignuta gola te da oba sastava daju gol
Netko je zaboravio napomenut i da je Hajduk morao učestvovat u ovome jerbo je morao dobit gol.


Kako sam i mislio, samo će sitne ribice pokupit, Darmopila, par pizdeka iz Sesveta i kapetana Zadra.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 09.06.2010., 13:41   #84
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Popis namještenih utakmica:


http://www.jutarnji.hr/offside--za-8...stanje/823620/

Jel misli i Igor Štimac preuzet bar moralnu odgovornost? Jebala mu liga 16 i razvijanje bez pritiska mater.


A ljudi ne dolaze na stadion zbog huligana.
Proud to be is offline  
Old 09.06.2010., 13:50   #85
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Ehm


Hajduk - Međimurje 4:1

29. kolo, 8. svibnja



Netko je zaboravio napomenut i da je Hajduk morao učestvovat u ovome jerbo je morao dobit gol.


Kako sam i mislio, samo će sitne ribice pokupit, Darmopila, par pizdeka iz Sesveta i kapetana Zadra.
Možda su računali da će Hajduk ionako primit gol...

A dobro je Štimac opisao ovu ligu.Liga bez pritiska.Znaš da ispadaš na pola sezone pa malo zaradiš sa strane od namještanja.Ovi iz sredine se ni ne moraju trudit jer ne mogu ni u Europu,niti mogu ispast...

Koliko tek ima slučajeva za koje mi ne znamo.Pogotovo od utjecajnijih faca poput Mamića,Štimca,Sinovčića....

A li zanimljivo da nitko nakon ovakvih namještanja ne potegne priču da gledatelji ne dolaze zbog namještanja i kriminalaca u klubovima...
cantona007 is offline  
Old 09.06.2010., 14:05   #86
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
A dobro je Štimac opisao ovu ligu.Liga bez pritiska.
Kakvog pritiska? Financijskog? Svi osim Dinama su ionako u banani pa nema pritiska

A ako je mislio na rezultatski pritisak to je još gore. Zar on misli proizvoditi mimoze koje će se slomiti kad dođu tekme sa pritiskom , a koje moraju doći kad tad, jeli tako?
Skeewe is offline  
Old 09.06.2010., 14:50   #87
http://www.jutarnji.hr/reno-sinovcic...liciji/824902/
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 09.06.2010., 14:51   #88
reno-sinovcic-vec-je-20-sati-na-policiji
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 09.06.2010., 14:51   #89
brži si
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 09.06.2010., 14:54   #90
A jadan Reno































__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 09.06.2010., 15:30   #91
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Nego bez zajebancije rješenje je megajednostavno, zabranit klađenje,
ne budali
Veko32 is offline  
Old 09.06.2010., 15:31   #92
Quote:
Salihu kaže: Pogledaj post
Sad je valjda malo jasnije čemu je trebala poslužiti Liga 16. Samo što će se idejni tvorac opet izvuć.
To je to.
Chiro is offline  
Old 09.06.2010., 17:03   #93
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
A jadan Reno





































a Mumleka i govneta.. a tek menđuše
mitch is offline  
Old 09.06.2010., 17:28   #94
Bilo je i vrime. Samo sto od ovoga nece biti nista, popusiti ce par jadnika koji nemaju pameti a ovi glavni ce i dalje jahati po HNL-u.

Reno dođi, Reno sredi....
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 09.06.2010., 17:34   #95
Kme kme Reno je u policiji
Nimoy is offline  
Old 09.06.2010., 17:42   #96
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Kakvog pritiska? Financijskog? Svi osim Dinama su ionako u banani pa nema pritiska

A ako je mislio na rezultatski pritisak to je još gore. Zar on misli proizvoditi mimoze koje će se slomiti kad dođu tekme sa pritiskom , a koje moraju doći kad tad, jeli tako?
Pa zato su klubovi i bili protiv rezanja HNL-a. Svi se žele skrasiti u prvoj ligi a da se ne moraju boriti za poziciju. Štimčevi dupelisci nema što. Na kraju krajeva Većina njih izabrala je Štimca tamo 2007. godine. To valjda dovoljno govori u kolikim nam je govnima nogomet. Da im se sad netko pojavi u udruzi i kaže igrat će se liga 20, automatski bi ga mnogi podržali.
klokanovac is offline  
Old 09.06.2010., 17:49   #97
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Kme kme Reno je u policiji
Plače mi se.
klokanovac is offline  
Old 09.06.2010., 18:09   #98
Nije teško posumnjati u namještanje ako je na neki događaj uplaćena veća cifra i tako se uzme novac kladionici. Ali mene muči misao da same kladionice organiziraju namještanje i to onih naoko sigurnih parova, zicera, i na taj način "sruše" milijune listića širom svijeta koji bi bili dobitni. Nitko nije stavio veći iznos na iznenađenje pa se to ne istražuje.
Argentinac is offline  
Old 09.06.2010., 18:15   #99
Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
Nije teško posumnjati u namještanje ako je na neki događaj uplaćena veća cifra i tako se uzme novac kladionici. Ali mene muči misao da same kladionice organiziraju namještanje i to onih naoko sigurnih parova, zicera, i na taj način "sruše" milijune listića širom svijeta koji bi bili dobitni. Nitko nije stavio veći iznos na iznenađenje pa se to ne istražuje.
Ne funkcionira to tako prika.
Nimoy is offline  
Old 09.06.2010., 18:18   #100
ma to njima ne treba, marža im je dovoljno velika, biti vlasnik kladionice, pogotovo ovih lokalnih, znači biti vlasnik stroja za tiskanje novca.

nemaju oni nikakve potrebe zajebavat se s tim namještanjima i riskirat komotnu poziciju u koju imaju.


a još bi svi ti potplaćeni igrači znali na šta se treba kladit, a onda i njihova bliža i daljnja rodbina, pa bi kladionici bilo veselo ...
hulijo đuturum is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.