Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2013., 02:22   #5481
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
Pitanje i pomoć u jednom!!!
Dragi je danas u Galileu našao odijelo i košulju za 1.400kn, još su ostali prsluk i svadbena kravata koje bi isto uzeli tamo (ali u Toweru, ovo smo uzeli u gradu jer su popusti) a tamo (Tower) imaju popust na sajamski popust pa ima li netko taj Galileo popust dapokloni ili proda po lijepoj cijeni? Iako teta u gradu je rekla da se pozovemo na njega, ali voljela bi ga ipak imati sa sobom ukoliko pitaju da ga pokažemo pa da nam ne bude bed. Plizzzzzzz!!!!!!!!!!!!!

p.s. same preporuke za Galileo, što zbog cijene što zbog usluge i ponude
imam ti ja neki njihov letak, piše na njemu sajamski popust 25% za gotovinu, 15 % za kartice, jel ti to treba? nama ne treba jer smo već kupili, pa ako želiš javi se na pp
ivke1306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 11:00   #5482
Di je uopće Galileo u gradu? Nisam ni znala da ga ima negdje osim Towera? I znači, u gradu ima popusta, a u Toweru ne?!
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 11:55   #5483
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Di je uopće Galileo u gradu? Nisam ni znala da ga ima negdje osim Towera? I znači, u gradu ima popusta, a u Toweru ne?!
Galileo u gradu je preko puta Filodramattice tj.kraj Torbice i tamo imaju odijela, košulje, manšete, kravate (ali obične), rukavice, šalove, jakne i čak neke cipele i torbice - to sam vidjela jer sam jučer posjetila.

Galileo Tower - nisam još bila pa nisam sigurna što ima no navodno imaju prsluke za svadbu, svadbene kravate. Ostalo mi niej bilo bitno jer smo kupili ili od prije imamo pa tako da se spremamo u Tower odradit ostatak kupnje (idući tjedan)
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 12:08   #5484
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Di je uopće Galileo u gradu? Nisam ni znala da ga ima negdje osim Towera? I znači, u gradu ima popusta, a u Toweru ne?!
imaš u riu 30% popusta na odijela, mi smo krenuli samo malo škicnut šta imaju i na kraju sve tamo kupili, imaju i svečane i manje svečane košulje i kravate, remene, uglavnom sve što nam je trebalo smo tamo našli, jedino neznam za te prsluke jer mi to ne želimo pa nismo ni gledali šta ima.
uglavnom prezadovoljni s kupljenim, isto tako oni rade sve eventualne prepravke ako su potrebni, čak i naknadno samo uz predočenje računa. gospođa koja je radila je totalno ljubazna i nimalo ne tlači, pomogne ako to želiš ali ne uvjerava da je nešto ovakvo ili onakvo.
e da, i možeš razvlačit sve moguće kartice na rate, što sam skužila da je na masu mjesta postao strašan problem i svi bi keš, ili bi provukli ali da naplata ide odjednom, kakve su to sad fore???
ma sam ih nahvalila...
ivke1306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 14:35   #5485
Ma u RIU su mi odijela nekako dosta klasična (ne kažem da je to loše, nego mi više idemo na đir nešto kraćeg sakoa i užih hlača od klasičnog odijela). Recimo, dosad smo bili samo u Arbanasu, i oni stvarno imaju divnih odijela, i klasičnih i takvih modernijih. Ali smo mislili ići još negdje vidjeti. Galileo u Toweru mi je tako-tako. Sve u svemu, nije baš neka ponuda svečanijih muških odijela u Ri, koliko sam shvatila.

Ono što mi se u RIU sviđa, je to što se može napraviti odijelo po mjeri! Moj dragi recimo ima dosta izražene bicepse i prsa i zato mu je zeznuto kupovati odijelo, uvijek ili tamo zateže, ili je preveliko i ne stoji. Možda se na kraju stvarno odlučimo za šivanje.

Tih prsluka, plastrona i ostalih đinđi sam vidjela u Galileu u Toweru ako kome treba! Ne znam kako se kreću cijene, jer mi to nećemo uzimati, ali eto da znate.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 14:45   #5486
Smile moje iskustvo... ;)

Hej... evo do sada sam samo čitala forum... koji mi je puno pomogao.. eto pošto se bliži TAJ dan (20.04), i pomalo sve rješavamo sam odlučila da i ja napišem svoja iskustva pa možda nekome pomognu...

Nakon što smo prošli nekoliko restorana i hotela smo se odlučili za Villu Miru.. osim Mire, pogledali smo prostore u Fortunalu (bivši Morčić) koji je sa cijenom bio tu negdje i također je u paketu bilo dosta toga uključeno, i hotel Bristol koji nam se također svidio no bio je malo skuplji i još je na tu cijenu išla cijena dekoracije, i Sorriso na bazenu gdje smo se oboje razočarali ( gazda je ok, ali Boris koji to sve vodi-a on je zapravo iz agencije, je katastrofa.. i čuli smo od nekoliko ljudi da su imali borbe i nerviranja sa njim prije vjenčanja.. iako je lokacija savršena, ali najviše smo radi njega odustali.) no onda smo vidili Miru, i porazgovarali sa ženom i odlučili se da tamo imamo večeru.
Na piru će nam svirat Trio Andreas (koje smo već nekoliko puta čuli, i super su dečki...) i Primorski tamburaši...
Kolače ćemo najvjerojatnije naručit preko Absum-a (mislim da se tako nekako zovu) iz Karlovca.
Iva Rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 23:39   #5487
Smile cipele

Bok, moje vjenčanje je u 6 mj. Trebala bi pomoć oko cipela, točnije sandala.
Da li je netko možda vidio da li su stigle u Rijeku nove proljetne kolekcije.
plavuša2687 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 12:37   #5488
plavusa s obzirom da sam vidjela jedne lijepe cipele za sebe u Francovom katalogu, mogu ti samo reći da tijekom idućeg tjedna u Rijeku stiže njihova proljetna kolekcija...za ostale trgovine ne znam
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:36   #5489
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
plavusa s obzirom da sam vidjela jedne lijepe cipele za sebe u Francovom katalogu, mogu ti samo reći da tijekom idućeg tjedna u Rijeku stiže njihova proljetna kolekcija...za ostale trgovine ne znam
Hvala.
plavuša2687 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 19:09   #5490
I sad, s pravim oduševljenjem mogu reći.... CIPELE KUPLJENE!!!!!!!!!!!!
Išla ja na kavu s frendicom danas i kao hladno je pa ćemo se ugrijat tako da prođemo đir po RK Ri i bzvz hodam kraj Franca kad ono nove cipele tamo. I uđem ja, vidim što želim, obujem i paradiram malo s tutto sportivo look i cipelama Uglavnom 140 kn pa sam cipele + balerinke = 170 kn

p.s. gotove su mi i pozivnice ALI umrla sam od smijeha kad sam vidjela da smo zaboravili staviti datum pa to idem sredit idući tjedan (iako me ne brine previše već mi je presmiješno jer je tekst prošao kroz 100 ruku i nitko nije primijetio)
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 12:29   #5491
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
Pitanje i pomoć u jednom!!!
Dragi je danas u Galileu našao odijelo i košulju za 1.400kn, još su ostali prsluk i svadbena kravata koje bi isto uzeli tamo (ali u Toweru, ovo smo uzeli u gradu jer su popusti) a tamo (Tower) imaju popust na sajamski popust pa ima li netko taj Galileo popust dapokloni ili proda po lijepoj cijeni? Iako teta u gradu je rekla da se pozovemo na njega, ali voljela bi ga ipak imati sa sobom ukoliko pitaju da ga pokažemo pa da nam ne bude bed. Plizzzzzzz!!!!!!!!!!!!!

p.s. same preporuke za Galileo, što zbog cijene što zbog usluge i ponude
Hej ,eto i mi smo kompletno odijelo uzeli u Galileu,na popustu od 30% sve,odijelo,prsluk,košulju,remen i manžete- i sve to za nekih 2000 i sitno kuna.
Imala sam popust iz novina Vjenčanja-imaš tih novina još za kupiti po kioscima ako ne nabaviš tiket. Moj je ženska zadržala,rekla da joj to treba!
Napokon odabrala vjenčanicu,u Marie kad je bila rasprodaja i već sam mirnija.
I da,od sutra krećemo sa bračnim tečajem!
Pozzzz
__________________
Bit će kako bude!!
Pipi Duga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 12:30   #5492
Quote:
Iva Rijeka kaže: Pogledaj post
Hej... evo do sada sam samo čitala forum... koji mi je puno pomogao.. eto pošto se bliži TAJ dan (20.04), i pomalo sve rješavamo sam odlučila da i ja napišem svoja iskustva pa možda nekome pomognu...

Nakon što smo prošli nekoliko restorana i hotela smo se odlučili za Villu Miru.. osim Mire, pogledali smo prostore u Fortunalu (bivši Morčić) koji je sa cijenom bio tu negdje i također je u paketu bilo dosta toga uključeno, i hotel Bristol koji nam se također svidio no bio je malo skuplji i još je na tu cijenu išla cijena dekoracije, i Sorriso na bazenu gdje smo se oboje razočarali ( gazda je ok, ali Boris koji to sve vodi-a on je zapravo iz agencije, je katastrofa.. i čuli smo od nekoliko ljudi da su imali borbe i nerviranja sa njim prije vjenčanja.. iako je lokacija savršena, ali najviše smo radi njega odustali.) no onda smo vidili Miru, i porazgovarali sa ženom i odlučili se da tamo imamo večeru.
Na piru će nam svirat Trio Andreas (koje smo već nekoliko puta čuli, i super su dečki...) i Primorski tamburaši...
Kolače ćemo najvjerojatnije naručit preko Absum-a (mislim da se tako nekako zovu) iz Karlovca.
Da ne povjeruješ,imamo skoro pa kompletan identični aranžman. Znači sve isto,Villa Mira,kolači i bend! I ne sumnjam u loš provod!
Pozzzzz
__________________
Bit će kako bude!!
Pipi Duga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 14:31   #5493
Quote:
Pipi Duga kaže: Pogledaj post
Hej ,eto i mi smo kompletno odijelo uzeli u Galileu,na popustu od 30% sve,odijelo,prsluk,košulju,remen i manžete- i sve to za nekih 2000 i sitno kuna.
Imala sam popust iz novina Vjenčanja-imaš tih novina još za kupiti po kioscima ako ne nabaviš tiket. Moj je ženska zadržala,rekla da joj to treba!
Napokon odabrala vjenčanicu,u Marie kad je bila rasprodaja i već sam mirnija.
I da,od sutra krećemo sa bračnim tečajem!
Pozzzz
Iskreno, nisam mislila da je u Galileu tako povoljno i zasad smo malo manje od 1400 kn potrošili i još nedostaju prsluk, kravata, remen i cipele (manšete sam posudila) tako da sam zadovoljna jako A što se tiče popusta, našla sam se s ivke1306 pa mi je ona dala svoj popust. Još jednom hvala Ivke!!!!

I ja sam kaparirala vjenčanicu u salonu Marie

A svi vi koji feštate u Villi Miri, nakon svoje svadbe molim lijepo detalje jer smo i mi tamo 13.7.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:11   #5494
nema na čemu Emocionalka, valjda ćeš uspjet nešto uštekat s tim popustom
ivke1306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 10:16   #5495
Mi smo naručili tortu i kolače!!!
Bili smo na degustaciji u Absumu i stvarno su dobri, a uz to i jeftini tako da smo se bez previše razmišljanja odlučili za to :klap:
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 22:02   #5496
Evo mene opet (i ja ovdje sad iskačem ko iz paštete) ali moram se pohvalit.
ja ma ja mi je dala web adresu firme koja radi s kovertama (na čemu zahvaljujem) i u petak se čujem s njima i naručim 100 komada, kad ono u ponedjeljak dolazi račun gdje stoji samo 80kom. Ljuta i luda, jer tko je tu blesav, čujem se s njima da bi mi rekli da taj format nije toliko tražen pa mi mogu poslat samo 80, ali neće naručit nove
I onda tako ljuta (jer nije samo to bilo sranje u tjednu) sam taj dan odlučila riješiti koverte. I ispitujem frendice i okolo naokolo (no sve mi je bilo preskupo) pa sam se zaputila u Metro i kupila običnih bijelih V koverti za 25kn (svaka 0,16lp) i došla doma i zadnju stranu koverte ukrasila s našim imenima, datumom i plavim valovima (skinuto s neta) i to sam isprintala i za 30min sam imala 125 fenomenalnih koverti!!!
I sve to za 16lp I AM VERY HAPPY

p.s.kad stavim pečat i krenem dijelit ću slikat i poslat vam svoje djelo
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 08:44   #5497
žao mi je što s ovima u Zagrebu nije upalilo kako je trebalo... prilično su neorganizirani... ja sam došla osobno tamo i nisam mogla tamo platiti nego samo preko virmana ili u banci/pošti... razumijem da je to veleprodaja, ali svejedno... no dobro, bili su definitivno najjeftiniji i imali su crvenu boju koja meni treba
btw, Emocionalka , kad planiraš slati/dati pozivnice? Sumnjam da ćemo mi prije 4. mjeseca uspjeti...
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 09:16   #5498
Quote:
ja ma ja kaže: Pogledaj post
žao mi je što s ovima u Zagrebu nije upalilo kako je trebalo... prilično su neorganizirani... ja sam došla osobno tamo i nisam mogla tamo platiti nego samo preko virmana ili u banci/pošti... razumijem da je to veleprodaja, ali svejedno... no dobro, bili su definitivno najjeftiniji i imali su crvenu boju koja meni treba
btw, Emocionalka , kad planiraš slati/dati pozivnice? Sumnjam da ćemo mi prije 4. mjeseca uspjeti...
Da neorganizirani!!! Nije mi jasno takvo poslovanje, pa kako je moguće da mi u petak kažeš da sve imaš, a u ponedjeljak nemaš?!?! Ali sva sreća pa nemam koverte u boji pa sam prošla još jeftinije, umjesto 250kn samo 25kn!

Za Uskrs idem dijelit prve pozivnice jer idemo upoznavat roditelje u Bosnu kod njegovih pa ćemo odmah njegovima podijelit pozivnice. A mojima ovdje ćemo kad stignemo, nije žurba, ali poslije Uskrsa sigurno, kad budemo išli u posjete.
ja ma ja, kad idete na tečaj?
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 09:20   #5499
Joj vidiš, to sam i ja tebe baš htjela pitati... mislim da ćemo u 5. mjesecu, jer sam do tada u Zagrebu, a možda čak i u 6. ako nam dopuste... kad vi planirate? Kad se treba prijaviti za to uopće?
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 09:37   #5500
Zasad planiramo ići od 15.4. (drugi termin u travnju) ali sve zavisi kad dragi putuje, no ovakav je plan sada. A pojma nemam kad se treba prijavit, kad se vratimo iz Bosne ću nas prijavit

i do nedavno sam mozgala koliko konfeta napraviti pa da podijelim svoje iskustvo: kupila sam 2kg bijelih konfeta i 1,5kg plavih (kutije po 0,5kg kupljene u Italiji). U svaki konfet sam stavila 3 bijela i 2 plava (uvijek ide neparan broj, ili 3 ili 5 - a kad u kutijice stavim 3 još su mi nekako prazne pa sam zato stavila 5) i za cca 114 konfeta sam potrošila 3kutije bijelih i 2kutije plavih, i ostalo mi je po još 1 kutija bijelih i 1 plavih.

btw. sinoć sam imala grozan san sanjala sam da smo zbog nečega (ne znam čega) morali pomaknut vjenčanje i da smo se vjenčali u 4.mj., da nisam imala vjenčanicu, nismo imali prstenje i dolazili su nam gosti koje nismo zvali i na kraju nije bilo mjesta u sali, a sala nije bila Villa Mira... i sad cijelo jutro razmišljam jesmo li sve sredili, jesmo li na sve mislili, hoćemo li sve stići i hvata me panika
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.