Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2013., 20:12   #1581
Javio mi se kontakt iz Bruxellesa, i veli da nemaju slobodnih soba za moj termin.
A baš sam se veselil ovom hotelčiću: http://www.radissonblu.com/euhotel-brussels

Preporučuje mi ovu tražilicu, koju i sam koristi za svoj smještaj: www.hotelscombined.com
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 21:00   #1582
proljeće me totalno uništilo za EPSO, nemam ni 5% one volje s prevoditeljskog
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 21:17   #1583
Pozdrav svima, dugo me nije bilo... ali moram reci, galama koju smo digli se isplatila. Test je ponisten, i stvarno me to veseli.
Sad imam dobar osjecaj, a prezentacije itd mi i tako dosta leze. Uz malo srece, bit ce super
fiksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 21:26   #1584
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Ja sam se prijavila za asistente, legal field. Nisam dosad dobila nikakve rezultate s CBT-a niti druge obavijesti. Jučer mi je na mail došlo slijedeće pitanje

"Dear candidate,

The Selection Board wishes to have more information regarding your application for the competition EPSO/AST-123-12.

Could you please by Thursday 18 April specify which was the percentage of time worked in your Professional Experience (Entry 1 from 01-06-2011 to 26-11-2012?"

Uopće nisam razumjela što traže s ovim percentage of professional experience, tako da sam naširoko objasnila koliko dugo radim na tom mjestu i što radim, i u drugom mailu još dodala da se radi o full time position.

Danas nikakvog odgovora od njih.

Zna li netko s foruma šta hoće od mene, pobogu?
Lenka, i ja sam dobila mail sličnog sadržaja. Mene traže da podrobnije opišem što sam radila. Isto sam se prijavila za legal matters.
mirta-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 21:48   #1585
Quote:
fiksi kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, dugo me nije bilo... ali moram reci, galama koju smo digli se isplatila. Test je ponisten, i stvarno me to veseli.
Sad imam dobar osjecaj, a prezentacije itd mi i tako dosta leze. Uz malo srece, bit ce super
Fiksi nam se vratija
Kad si ti u AC?
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:21   #1586
Fiksi

Jel bi moglo malo edukacije iz prezentacije?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:33   #1587
Kad vam EPSO posalje novac da li sta javi na account/mail ili samo posalje na racun?
gucciiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:33   #1588
Evo, objavili su termin sljedećeg natječaja za Hrvate:
EPSO/AD/252-253/13
1. Law
2. Economics
3. European public administration
AD9/AD12 - HR - 25/04-28/05/2013
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:37   #1589
Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
Evo, objavili su termin sljedećeg natječaja za Hrvate:
EPSO/AD/252-253/13

3. European public administration
AD9/AD12 - HR - 25/04-28/05/2013
da, ovo bi moglo biti zanimljivo... pogotovo bi bilo dobro čuti detalje, i kakve profile/koliko radnog iskustva traže...
a nema ništa za External Action Service (još)? šmrc
barbaraXS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:50   #1590
Pa to sve ćemo čuti za tjedan dana.
Ja sam stavio obavijest toliko da ne zaboravimo čitati blogove sad kad smo dobili pozive u AC...
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:13   #1591
ma klasika, 10 godina će tražit..
frks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:31   #1592
Quote:
frks kaže: Pogledaj post
ma klasika, 10 godina će tražit..
Taman.
Vjerojatno nešto kao ovo ovdje:
EPSO/AD/249/13
3. Professional experience
At least six years' professional experience in the field of analysing the financial sector. Such professional experience is relevant only if acquired after the diploma giving access to the competition was obtained.
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:47   #1593
Quote:
mirta-zg kaže: Pogledaj post
Lenka, i ja sam dobila mail sličnog sadržaja. Mene traže da podrobnije opišem što sam radila. Isto sam se prijavila za legal matters.
Jesu li ti išta odgovorili Mirta? Jer na moja dva maila niti OK niti Thank You.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:03   #1594
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Jesu li ti išta odgovorili Mirta? Jer na moja dva maila niti OK niti Thank You.
poslala sam ti pp
mirta-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 08:47   #1595
Quote:
barbaraXS kaže: Pogledaj post
da, ovo bi moglo biti zanimljivo... pogotovo bi bilo dobro čuti detalje, i kakve profile/koliko radnog iskustva traže...
a nema ništa za External Action Service (još)? šmrc
Navodno je tamo katastrofa radna atmosfera. Bio je clanak na euobserveru prije cca mjesec dana, ljudi se masovno pokusavaju prebaciti u druge odjele.
stype is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:10   #1596
Ako nije problem nekome tko je već bio u AC-u ili poznaje Birsel, da nam napiše koliko otprilike vremenski treba od Midi Stationa do AC-a i koji/kakav je transport (treba presjedati na metrou ako sam dobro shvatio?)
Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:37   #1597
Quote:
Gallagher kaže: Pogledaj post
Ako nije problem nekome tko je već bio u AC-u ili poznaje Birsel, da nam napiše koliko otprilike vremenski treba od Midi Stationa do AC-a i koji/kakav je transport (treba presjedati na metrou ako sam dobro shvatio?)
Na Midiju uzmeš metro liniju 3 ili 4 i izađeš na četvrtoj postaji (de brouckere) te tu presjedaš na liniju 1 ili 5 za Schuman. Schuman ti je peta stanica od De Brouckerea. Ja bila u hotelu točno ispred stanice Anneessens (dvije stanice od Midija), i komotno sam za 15-ak min, najviše 20 došla do Schumana, sa svim presjedanjima.
urukhai is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:54   #1598
Quote:
urukhai kaže: Pogledaj post
Na Midiju uzmeš metro liniju 3 ili 4 i izađeš na četvrtoj postaji (de brouckere) te tu presjedaš na liniju 1 ili 5 za Schuman. Schuman ti je peta stanica od De Brouckerea. Ja bila u hotelu točno ispred stanice Anneessens (dvije stanice od Midija), i komotno sam za 15-ak min, najviše 20 došla do Schumana, sa svim presjedanjima.
Hvala ti. Zanima me još je li bolje rezervirati shuttle unaprijed (dolazim na Charleroi i to poslije 10 navečer) ili bude dovoljno mjesta na tim busevima da se karta kupi na aerodromu. Ne znam koliko će mi trebati za kretanje i snalaženje nakon što sletim pa ne bih htio rezervirati prerani bus koji ću propustiti, a opet svakih pola sata mi je dragocjeno jer treba i spavati tu noć.
Gallagher is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 16:09   #1599
kad sam ja isao shuttle se nije mogao rezervirati unaprijed već se karta kupovala na njihovom kiosku (postoje i automati za prodaju karata koji su svi bili pokvareni (!) ). kiosk i automati su ti odmah desno kad izađeš na glavni izlaz iz aerodroma a tu ti i bus stoji. odprilike na sličnom mjesto kao bus za zagreb na plesu.
stype is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 16:13   #1600
Quote:
Gallagher kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Zanima me još je li bolje rezervirati shuttle unaprijed (dolazim na Charleroi i to poslije 10 navečer) ili bude dovoljno mjesta na tim busevima da se karta kupi na aerodromu. Ne znam koliko će mi trebati za kretanje i snalaženje nakon što sletim pa ne bih htio rezervirati prerani bus koji ću propustiti, a opet svakih pola sata mi je dragocjeno jer treba i spavati tu noć.
Ja sam kupila kartu za shuttle na licu mjesta (doduše, dolazila sam ujutro u 11 na aerodrom) i nije bila velika gužva. Sumnjam da će tako kasno navečer bit veća gužva, al nemoj me držat za riječ. Inače, aerodrom je mali i lako se snalazi, većini ljudi brzo stigne prtljaga. Jedino će ti možda bit malo zbunjola na samom Midiju (meni je trebalo neko vrijeme za orijentaciju), pa je najbolje pitat stričeka u tourist infou da te usmjeri. Meni je sve objasnio i nacrtao i bio je jako ljubazan. Jednom kad skužiš Midi, uvidiš da je zapravo super učinkovit gradski prijevoz.
urukhai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.