Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2014., 22:12   #281
Ja sam to redovito pratila na TV sve tri franšize al sam se malo pogubila. Sada pokušavam pratiti zadnju sezonu CSI Miami al nisam baš redovita.
Meni je njabolja bila Las Wegas, pa New York a zadnji Miami sa Horaciom i njegovim naočalama. Više nije ni smiješan, koliko je bez veze njegovo skidanje i vraćanje cvika.
Jel valja što ovaj dio sa Ted Dansonom? To nisam uopće gledala.
forumama is offline  
Old 21.02.2014., 07:08   #282
Pa, znas kako. Prvo, niko nije Grissom! Dakle, svaki glumac koji ga menja, vec ima taj problem, bar u mojoj glavi Drugo, Las Vegas vec toliko dugo traje da su, najiskrenije receno, dosadili. Dobro se snasao, uopste nije los u ovoj ulozi. Odlazak Marg Helgenberger je meni licno najveci problem jer sam obozavala Catherine, sa svim njenim manama Ni jedan jedini zenski lik u svim verzijama CSI mi nije bio drag, osim nje.
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Old 21.02.2014., 20:53   #283
Quote:
bobica84 kaže: Pogledaj post
Pa, znas kako. Prvo, niko nije Grissom! Dakle, svaki glumac koji ga menja, vec ima taj problem, bar u mojoj glavi Drugo, Las Vegas vec toliko dugo traje da su, najiskrenije receno, dosadili. Dobro se snasao, uopste nije los u ovoj ulozi. Odlazak Marg Helgenberger je meni licno najveci problem jer sam obozavala Catherine, sa svim njenim manama Ni jedan jedini zenski lik u svim verzijama CSI mi nije bio drag, osim nje.
Mene iskreno živcira što je jedan slučaj po epizodi i što svaki od njih radi svega pomalo s time da ima likova koji se u nekim epizodama uopće ne prikazuju.

To je valjda ona fora da uštede na parama... Totalna glupost.

Evo recimo zadnju epizodu nije bilo ni Brassa ni Sara. Prije je bilo dinamičnije kad bi se raspodjelili te bi bila 2 slučaja
__________________
Journey of thousand miles begins with one step :D
kety29 is offline  
Old 21.02.2014., 21:30   #284
Slazem se.
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Old 10.02.2020., 20:03   #285
Šuška se o mogućem povratku originalnog CSI-a u obliku kraće , event sezone u povodu 20- godišnjice premijere serije .
Pristupili su o ideji Petersonu i Jorji .
Ali tek je sve to u početnoj fazi . Samo šuškanja .

Quote:
One of television’s biggest drama series franchises is plotting a comeback. I hear CBS is mulling a CSI event series to mark the 20th anniversary of the original series’ October 2000 premiere. The idea is for new installment, from writer Jason Tracey (Elementary), CBS TV Studios and Jerry Bruckheimer TV, to be set in Las Vegas and be a sequel to the mothership CSI: Crime Scene Investigation, sources said. The hope is that the new incarnation would feature original cast members. I hear William Petersen, who headlined CSI for its first nine seasons, and fellow original star Jorja Fox have been approached, but no formal offers have been made.

https://deadline.com/2020/02/csi-eve...ox-1202854248/


Ako bude Peterson i Jorja , može.
Bez njih neka se niti ne trude ništa .

Ja bi i kraću , ljetnu sezonu naočala u Miamiu za sljedeće ljeto .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Old 18.02.2020., 01:14   #286
Fox Crime prekinuo emitiranje nakon sedme sezone i to taman kad je finale završeno cliffhangerom

Ukoliko neko možda zna gdje se može online free + bez registracije pogledati osma sezona, molim da mi u PM pošalje link, hvala. Ništa nisam pronašla dosad, osim stranica gdje traže registraciju i dolar po epizodi.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Old 11.08.2020., 07:55   #287
Nije još službeno , ali čini se da je gotovo pa sigurno .
CSI Las Vegas se vraća u obliku Event serije sa Petersenom i Jorjom i sa novim glumcima .


Quote:
CBS’ CSI event series has been quietly moving forward, I have learned. William Petersen and Jorja Fox are in negotiations to star in CSI: Vegas, which serves as a sequel to the mothership CSI series, CSI: Crime Scene Investigation. Casting is under way for four new characters who will join Petersen’s Gil Grissom and Fox’s Sara Sidle. Petersen also is expected to serve as an executive producer. Although CSI: Vegas has not been officially ordered, its filming is eyed to begin in the fall when COVID conditions permit for Hollywood production to safely resume.

https://deadline.com/2020/08/csi-eve...ns-1203007603/
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.