Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 23:03   #1
Prurigo simplex acuta

ok postavljena mi je ova dijagnoza kad sam bio kod dermatologa (to je kad imaš crvene plikove po tjelu ,koji užasno svrbe) i kaže da je to od stresa,usput je nabacila da su možda i grinje.......brrrrr

uglavnom nekih već 2,3 mjeseca ja žena i djete imamo te plikove ,prvo smo mislili da su vodene kozice ,prvo je djete imalo ,pa smo možda mislili svrab
ali uglavnom ne prolazi i svakim danom nove piknje ,najgore mi zbog djeteta


imali li itko iskustva s tim ..................help

P.S mislim da je to sve na nervnoj bazi ali ne mogu se rješit jjstresa jer nemam trenutno posao i čini mi se da se vrtim u krug ,ne znam stvarno što su te piknje
iako sam dosta surfo i to ali stvarno misterija

neka iskustva ?????
__________________
rješenje je nemoguće-znači nemoguće = rješenje
nervos breakdow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2019., 16:32   #2
I pokvareni sat dvaput na dan pokazuje točno vrijeme

I ja se mučim sa time, imam nekoliko rana na podlakticama obiju ruku...ponekad svrbi, ponekad peče i žari, taman kad misliš da će proći ponovno se proširi...ono što znam da ih ne bi trebalo dirati, kad su mali, ali svrbež je ponekad neizdrživa i nekontrolirano se češkaš po ranici, a to samo pogoduje njihovom širenju. Probaj sa kremom Naftalan i zamotano u foliju, barem preko noći.
ma-tri-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2019., 16:33   #3
I ja se mučim sa time, imam nekoliko rana na podlakticama obiju ruku...ponekad svrbi, ponekad peče i žari, taman kad misliš da će proći ponovno se proširi...ono što znam da ih ne bi trebalo dirati, kad su mali, ali svrbež je ponekad neizdrživa i nekontrolirano se češkaš po ranici, a to samo pogoduje njihovom širenju. Probaj sa kremom Naftalan i zamotano u foliju, barem preko noći.
ma-tri-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.