Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2004., 17:03   #1
Goran Milić

U Jugoslaviji su njegov Dnevnik najavljivali kao «Dnevnik Gorana Milića». To mu je bilo puno ime, toliko je bio različit od ostalih.
Na HTV se najprije pokazao ko majstor reportaže gdje je pokazao da može u isto vrijeme biti informativan, zabavan, ležeran i još štošta. Odnedavno opet uređuje Dnevnik, jedan je novinar napisao «jedino se on ne obraća blesimetru nego gledatelju».
Možda i ja u nedjelju pogledam dnevnik poslije dosta vremena.

Što mislite o ovom liku?
__________________
Podaci poznati redakciji.
employee of the week is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 17:11   #2
čovjek je LEGENDA!!!!!
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 18:35   #3
Dnevnik mu je bio jako dobar, skoro pa odličan.

Jedino mu zamjeram pomalo neumjestan, a i prilično glupav prijelaz između priloga o zaraženima sifilisom i onoga o uraganu na Floridu..

'Neke muči sifislis, a neke uragan'...

Mislim, nemreš tako....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 18:51   #4
Quote:
Freek kaže:
čovjek je LEGENDA!!!!!

__________________
Qui bene bibit, bene dormit,
qui bene dormit, non pecat
qui non pecat, venit in coelum
Ergo: qui bene bibit, venit in coelum!
nenek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 23:05   #5
..što god pričali o njemu (Yutel, kockar,...) mnei je čovjek
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 23:42   #6
Ovaj Dnevnik u nedjelju je bil totalno neobičan
Za razliku od ovih zadnjih par godina, totalno neprepoznatljiv...u pozitivnom smislu dakako

Iako je po meni (previše?) ličio na "Brisani prostor" (što ne mora uopće biti loše), bilo je baš zabavno - od početka do kraja (doslovno )

Kao što je i sam Milić na početku rekao "svaki početak je težak, a nastavak još teži" (ili tak nekak ), aludirajući na sebe i vođenje Dnevnika...
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 01:58   #7
Re: Goran Milić

Quote:
employee of the week kaže:
U Jugoslaviji su njegov Dnevnik najavljivali kao «Dnevnik Gorana Milića». To mu je bilo puno ime, toliko je bio različit od ostalih.
Na HTV se najprije pokazao ko majstor reportaže gdje je pokazao da može u isto vrijeme biti informativan, zabavan, ležeran i još štošta. Odnedavno opet uređuje Dnevnik, jedan je novinar napisao «jedino se on ne obraća blesimetru nego gledatelju».
Možda i ja u nedjelju pogledam dnevnik poslije dosta vremena.

Što mislite o ovom liku?
Bok, Gorane! Ajde reci, molim te, kol'ko kila imas?

PS: ako vec ides pitat ljude sta misle o tvojoj emisiji (sta je ljudski i totalno u redu, da se razumijemo)...ipak nemoj koristiti bas toliko poznat nacin govora Gorana Milica....

Ajde, ne moras rec da ti je drago sta te ljudi tako dobro poznaju da su te poznali po samo dvi tri recenice.
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 02:09   #8
Quote:
goldberry kaže:
Dnevnik mu je bio jako dobar, skoro pa odličan.

Jedino mu zamjeram pomalo neumjestan, a i prilično glupav prijelaz između priloga o zaraženima sifilisom i onoga o uraganu na Floridu..

'Neke muči sifislis, a neke uragan'...

Mislim, nemreš tako....


meni je bilo ful čudno gledati taj dnevnik. nije bio onako ukočen. više je bilo kao neka informativna emisija. sad ne znam je li to baš paše za dnevnik. ne mislim reći da bi dnevni morao biti 100% ozbiljan i dosadan, ali onakvi komentari mi više idu uz neku emisiji nakon dnevnika.
ali barem nije očito da čita iz blesimetra
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 21:00   #9
HTV bi trebao imati više Gorana Milića
oduvijek je znao nanjušiti aktualnosti
srećom preživio je sječu
žalosno da takva osoba nema stan a dijelili su ih šakom i kapom

od starih njegovih emisija najdraža mi je bila serija putopisa
nije tražio političare nego je pitao ono što svakog prosječnog čovjeka zanima: što sve sa njihovom plaćom mogu kupiti, tumačio nam je vrste voća i povrća...

jednostavno je sjajan!
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 21:29   #10
Bar je Dnevnik sličio Dnevniku kao informativnoj emisiji, a ne zabavnoj emisiji. Iskazao se kao voditelj i reporter i kao urednik. A za ostalo, briga me.

__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 23:42   #11
Bolji je kad radi reportaže. Kad vodi dnevnik ili samting lajk det onda se pravi bahat, stavlja sebe iznad informacija s pozom "slušaj vamo šta ću ti reć!".
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 23:51   #12
Quote:
tatiana kaže:
Baš obratno. Dnevnik je ličio Brisanom prostoru Gorana Milića a ne Dnevniku. Bilo je malo informacija a puno naklapanja u njegovom "malo sam pod gasom ali sve kužim i ja sam faca kakve nigdje nema" stilu.

A oni prije Dnevnici su stvarno bili puni informacija A uostalom, nitko nikoga ne sili gledati Dnevnik-bar informativnih emisija na svakom programu -možeš birati koliko hoćeš.Dnevnika na svim programima i to glavnih.

Ja koliko sam vidjela od tog nedjeljnog dnevnika-sličio je normalnom dnevniku.

A Brisani prostor ne gledam, tak da o tom ne mogu reći.

A putopise sam gledala i to su stvarno bili dobri. I slažem se sa: Freekom.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 10:44   #13
Dnevnik i nije mogao biti prepun informacija jer je bila nedjelja
dan kad ionako nema nekih vijesti.
Brisani prostor je sjajan ali se ipak osjeća da još uvijek postoji oprez od škara...

(zanima me zašto Nova ne napravi neku emisiju sličnu Brisanom i što znači ovaj jučerašnji posljednji komentar na njihovim vijestima?)
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 12:10   #14
ispričavam se da na temi o Miliću skrećem na Vukušića
koga više zanima neka klikne

http://www.novilist.hr/Default.asp?W...3286328592863G
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 16:04   #15
Quote:
tatiana kaže:
dobar si ko i tipovi koji su o tebi radili stripove...


Šteta što si vještica, inače...
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 22:16   #16
Quote:
Azaleja kaže:
Bar je Dnevnik sličio Dnevniku kao informativnoj emisiji, a ne zabavnoj emisiji. Iskazao se kao voditelj i reporter i kao urednik. A za ostalo, briga me.

Suprotno! Dnevnik je više sličio lakrdiji.
Pa, taj glavati lik pokušava napraviti od sebe nešto što na hrvatskim (i europskim) prostorima jednostavno NE IDE: On bi da se Dnevnik zove Goran Milić, a Goran Milić, ne da bude urednik, nego wanna be A STAR.

Ma svaka njemu čast za strane jezike. Btw, ima ih još koji dobro govore više stranih jezika.
A o onom (kako zarađenom stanu na Jelačić Placu, s dvije pudlice u debelim šapama nezgrapne kreature, neću ni pričati!).

Mirjana Rakić je bila i voditelj i spikerica i urednik. Sve u jednom, a opet, ništa pretjerano. A gdje je ona? Tko smijeni nju??

I da, blesimetar i postoji da se u njega gleda i sa njega čita. A ne da se dragocjene minute u dnevniku koriste za osobnu promidžbu i lakrdiju.
__________________
Što sam želela - to sam imala.
Što sam imala - to sam želela.

Petrija.
Luda Genija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 22:44   #17
eto napokon sam cijeli dnevnik pogledala,uz Milica nije bio monoton ALI ma ipak nije mi to to
mozda sam navikla na dnevnicku monotoniju boja raznoraznih glasova
ali ipak mi se cinilo da gledam Brisani prostor a ne dnevnik
malo su mi isli na zivce Milicevi komentari,ali mi je inace drag novinar
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 23:16   #18
Quote:
bluntman kaže:
Bolji je kad radi reportaže. Kad vodi dnevnik ili samting lajk det onda se pravi bahat, stavlja sebe iznad informacija s pozom "slušaj vamo šta ću ti reć!".
Ovo kao da opisujes Senada Hadzifejsa

To je taj tip voditelja, ko sam ko ja, nebitna je informacija, njima je bitno kako da je prezentuju. A misle da su face

Kad se spomene Milic, sjetim se konvoja mira koji su isli u Osijek, Gordane Suse, Aleksandra Mlaca, dobro vece Jugoslavijo i ono legendarno "pa gospodine Karadzicu, mozete li vi sjesti sa Alijom pa uz neko pice rijesiti ovaj problem" a Sarajevo pred apokalipsom
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 23:24   #19
Mda

Sto god mi mislili ili ne mislili o GM-u i Dnevniku, oni koji su gledali prosli i ovonedjeljni Dnevnik mislim da su morali primijetiti prilicnu razliku.

E sad..jel to zato jer je bilo previse izbora oko nas i ostalih vijesti ili ne, vidjet cemo sljedece nedjelje.
Treca sreca (tak barem kazu)

P.S. Ono o MMF-u u SB-i je bilo
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 00:28   #20
Tip je odličan novinar... sviđaju mi se njegovi prilozi....
šteta što ima jako malo takvih u Hrvatskoj....
__________________
... Usto, smatram da bi Kartagu trebalo razoriti ...
!Mizantrop!. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.