Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2011., 00:21   #1
Question Kako i što vježbati u teretani?!?!?!

Eto ja sam krenula u teretanu od prošlog tjedna, visoka sam 172 i imam 62 kg, u principu ja bi htijela baš smršaviti minimalno 6 kg, pa me zanima kako je najbolje odraditi trening i najefikasnije???
Andrea1988 is offline  
Old 31.01.2011., 01:31   #2
Quote:
Andrea1988 kaže: Pogledaj post
Eto ja sam krenula u teretanu od prošlog tjedna, visoka sam 172 i imam 62 kg, u principu ja bi htijela baš smršaviti minimalno 6 kg, pa me zanima kako je najbolje odraditi trening i najefikasnije???
znači drugim rječima htjela bi imati maksimalno 56 kg na 172 cm visine ? baš me zanima kako bi to izgledalo što vam mora udarit u glavu da idet na tako mizernu kilažu ..nadi neki program ,vježbaj godinama i sredi prehranu ..ima brdo postova napisano..smanji brze uh i loše masnoće..počni jest voće i povrće te pij vodu..i svaki drugi dan 30min - 1h tjelovjezbe i sve ce doc na svoje

ishrana treba da bude raznovrsna, te je veoma bitno bazirati se na unos proteina, vitamina i minerala, te nikako ne smijemo zaboraviti ni zdrave masti i ugljikohidrate.
__________________
Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti
mikivtc is offline  
Old 31.01.2011., 01:40   #3
Smile

Možda sam malo krivo postavila pitanje, mislila sam na to da mi netko da primjer kako bi najbolje bilo napraviti si trening u teretani npr. prvo trčanje pa neznam steper i to, neznam nije mi to neka mizerna kilaža jer sa 56 kg izgledam taman i najbitnije osječam se odlično, prošle godine sam imala 49 kg to je stvarno bilo premalo, ...
Andrea1988 is offline  
Old 31.01.2011., 05:11   #4
Quote:
Andrea1988 kaže: Pogledaj post
Eto ja sam krenula u teretanu od prošlog tjedna, visoka sam 172 i imam 62 kg, u principu ja bi htijela baš smršaviti minimalno 6 kg, pa me zanima kako je najbolje odraditi trening i najefikasnije???
Okani se vage, bitno je ogledalo i kako se ti osjećaš

U teretani trebaš raditi cijelo tijelo sa slobodnim utezima(šipka i bučice)
a detaljnije odgovore imaš već napisane mnogo puta u ostalim temama.
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Old 31.01.2011., 08:56   #5
Sve je već detaljno opisano u postojećim temama:

Kako maknuti trbuščić

Osnove mršavljenja i treniranja

Za sve ostalo prvo pogledaj u Indeks tema.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.