Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2011., 13:49   #1
Manje kukanja, više rada i ideja

http://hot.net.hr/planet-x/bliski-su...9/0044006.html

Evo jednog jednostavnog primjera kako zaraditi, znači manje kukati a više raditi. Po mogućnosti orjentirat se na tržište SAD-a
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 09:20   #2
U jebote sto se ova naradila...u Kini kupila ogrlica par kutija i narucila custom boxes i sad ogrlice od 20 USc prodaje za 200$. Detektor za budale. Kao i ANTI-RADI folije za LCD zaslone od mobitela...

Nego evo prodajem ja specijalne kape od alumijskih folija, sprjecavaju stetna zracenja i onemogucavaju upravljanje vasim mislima putem alfa valova. Cijena? Sitnica. 300$...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 10:46   #3
Ideja, odnosno sam koncept baš i nije tako nov i originalan. Naime takvi kao ova "poduzetnica" Olga Horvat su još prije 150 godina krstarili američkim Divljim zapadom i skupo prodavali čarobne pomadice i eliksire koji liječe od svih bolesti i obično su svoje "gostovanje" u nekom gradu završavali uvaljani u katran i perje.

Ali vremena su se promjenila i danas nam se takvi prevaranti i šarlatani, eto, navode kao primjer "poduzetnosti, inovativnosti i rada" i kao uzor.

Ali meni se ipak čini da se ti prijatelju @Nosonja, za razliku od autor(ice)a ovog članka koji navodiš, ipak samo dobro zajebavaš u svom postu
Mythbuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 13:46   #4
Čitao sam negdje o najglupljim idejama na kojima su se pojedinci obogatili. Među prvima su prodaja irske zemlje Ircima u SAD ,dječja i kolica za vožnju psa po gradu.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 20:42   #5
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
Čitao sam negdje o najglupljim idejama na kojima su se pojedinci obogatili. Među prvima su prodaja irske zemlje Ircima u SAD ,dječja i kolica za vožnju psa po gradu.
Kako moze bit glupa ideja na kojoj se netko obogatio? Moze bit glup samo onaj koji mu je omogucio bogacenje...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 20:50   #6
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Kako moze bit glupa ideja na kojoj se netko obogatio? Moze bit glup samo onaj koji mu je omogucio bogacenje...
I to je točno, ako je bogaćenje cij.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 21:15   #7
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
I to je točno, ako je bogaćenje cij.
Ma nije uopce, bogacenje je bila nezeljena posljedica cijelog posla...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.