Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2013., 10:55   #481
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Lik je slabic u ovome filmu . Razmazeno deriste da se ovako izrazim .
al zato ima adjutanta
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 12:09   #482
DiCaprio je jednostavno fantastičan u svakom filmu.Za ovu ulogu je def zaslužio Oscar nominaciju. i zaslužio je da ima barem dva Oscara dosada

I stalno glumi u odličnim filmovima
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 12:42   #483
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Svjestna sam da se ne treba o ukusima debatirati . Svako dozivljava film na svoj nacin . Ako uzmemo primjer DiCapria u sceni gdje dokazuje lobotomijom inferiornost crnaca i ispoljava njegovu legendarnu bjes, koja je sasvim realna ,posto mi se cini da DiCaprio ima nesta infentilno u sebi,i njegov bjes me podsjeca na jedno histricno djete kojem je odbijena igracka a on je jedno histericno djete . Po mome misljenju posto ima sekundarnu ulogu u ovome filmu jako lose mu stoji uloga jednoga kralja plantaze . Lik je slabic u ovome filmu . Razmazeno deriste da se ovako izrazim .
on i treba biti upravo takav kakav je bio što se vidi iz odnosa lika od Samuela Jacksona prema njemu
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 14:12   #484
Quote:
limelight kaže: Pogledaj post
Neki pišu da je DiCaprio loš odabir? Kako da ne, vjerojatno najbolji glumac mlađe generacije

Film pravi Tarantinov, da ima nešto novo, ne bi bio Tarantino. Ja ga volim, i njega i njegov stil. Meni dosta.
DiCaprio ima samo jedan jedini nedostatak, a to je njegov baby-face ... Zato ga je često teško pojmiti u nekim ulogama .... Barem meni ...
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 14:18   #485
Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
DiCaprio je jednostavno fantastičan u svakom filmu.Za ovu ulogu je def zaslužio Oscar nominaciju. i zaslužio je da ima barem dva Oscara dosada

I stalno glumi u odličnim filmovima
Kao što sam govorio prije. Koja nerealnost

Ma kakva dva Oscara, deset mu dajte odmah. Di Caprio je bio prosječan u Djangu, kao i u većini svojih filmova. I opet se moja teorija pokazala točnim. Većinom ženske osobe ovako nešto izjavljuje. Di Caprio je uvijek isti u svakom filmu. Ono mrštenje je postalo trademark

Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Svjestna sam da se ne treba o ukusima debatirati . Svako dozivljava film na svoj nacin . Ako uzmemo primjer DiCapria u sceni gdje dokazuje lobotomijom inferiornost crnaca i ispoljava njegovu legendarnu bjes, koja je sasvim realna ,posto mi se cini da DiCaprio ima nesta infentilno u sebi,i njegov bjes me podsjeca na jedno histricno djete kojem je odbijena igracka a on je jedno histericno djete . Po mome misljenju posto ima sekundarnu ulogu u ovome filmu jako lose mu stoji uloga jednoga kralja plantaze . Lik je slabic u ovome filmu . Razmazeno deriste da se ovako izrazim .
To je to. Odglumio je onako kako inače glumi. Bio je neuvjerljiv.
Kolim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 14:34   #486
Quote:
Kolim kaže: Pogledaj post
To je to. Odglumio je onako kako inače glumi. Bio je neuvjerljiv.
wrong

bio je uvjerljiv u ulozi prepotentnog skorojevića. kako glumom tako i izgledom.
tarantinova zasluga.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 14:52   #487
DiCaprio je savršeno odabran za ovu ulogu i vrhunski odradio svoje.

Razmažen novcem, robovima. Ponaša se prema robovima kao razmaženo dijete prema igračkama.
A Samuel tiha ruka u pozadini pazi na njega, i pravi je mastermind.

Savršeno mu je pasala uloga.
Olio FTL is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 21:05   #488
jedna od boljih uloga DiCapria.Zasluzuje Oscara.Strasna gluma
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 21:29   #489
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
jedna od boljih uloga DiCapria.Zasluzuje Oscara.Strasna gluma
Nikako. Preglumljavao se, to me toliko iziritiralo uhhh. Ne znam jesam li ikada gledala njegovu lošiju ulogu od ove. Nije mi pogodio lik, nikako.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 22:24   #490
Lik je odradio posao kako treba, dakle dobro...Naravno da nije za oskara, ali nije ni preglumljivao.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 23:23   #491
Di Caprio je bio fantastičan u Gilbert Grapeu gdje čovjek stvarno pomisli da je retardiran, ali otad...imao je korektnih uloga, ali izvrsnih ili zapamtljivih, pa baš i ne
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 03:03   #492
Why do they call him Eskimo Joe, anyway?

 
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 00:26   #493
Tarantino Plans Django/Basterds Trilogy?
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.

Zadnje uređivanje Mr Smoogj : 11.02.2013. at 07:53. Reason: Dodavanje naslova linku
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 10:35   #494
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Da ....to je i meni prvo palo na pamet....

Ali ne znam u koji vremenski period bi smjestio radnju......

Ovo su uvjeti koji moraju biti zadovoljeni:

-Radnja bi trebala biti povjesna (ne fantasy i slično)

-Žanr treba biti často zastupljen u trash uratcima iz 60-70-80-ih godina

-Christoph Waltz kao glavni sporedni lik


Kung fu je već snimio
Blacksplotation je već snimio
Partizanski WW2 je snimio
Spagetti western je snimio
Trash Zombie je snimio sa Rodrigezom


Eh sad ostaje jedino :

Spagetti post-apokaliptic MadMax klon
kakve je Castellari snimao

Ali mi se Waltz ne uklapa baš
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 23:34   #495
Upravo odgledao...Radnja jako dobra sa poukom,ambijent i sredina potpuno odgovarajuci radnji filma,kostimi dobri,recnik u filmu predobar,gluma apsolutno genijalna.Remek delo.
10/10
Strasna,strasna,strasna gluma!!!!
Christoph Waltz,Jamie Foxx,Samuel L. Jackson,Leonardo DiCaprio
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 09:20   #496
Zaboravio si reci da ima previse hemoglobina po mome ukusu .
Nikada toliko hemoglobina nisam vidjela u jednom filmu . Imala sam dojam da cu izaci crvena iz kina .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 09:53   #497
Pa Tarantino je to.Hemoglobin se podrazumeva.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 10:13   #498
Quote:
slobodan kaže: Pogledaj post
Pa Tarantino je to.Hemoglobin se podrazumeva.
Znam ,vidjela sam skoro sve njegove filmove ,ali ne znam zasto sam na momenat mislila da ce me uspricati toliko je prskalo na sve strane . Meni se gadi iskreno da ti kazem . Imala sam dojam da u Basterds nije bilo toliko hemoglobina ,vise jako ogavnih scena ,ali manje hemoglobina .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 10:25   #499
DiCaprio obavio vrlo solidan posao, Waltz također, ostale uloge su zaboravljive. Scenarij na momente zabavan, na momente naporan, kao i režija te muzika u cjelini. Sve u svemu nešto slabiji uradak za Tarantina, ali s obzirom da špageti westerni u glavnini nisu bili, niti pucali biti remek djela filmske umjetnosti, prolazna ocjena.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 10:48   #500
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Znam ,vidjela sam skoro sve njegove filmove ,ali ne znam zasto sam na momenat mislila da ce me uspricati toliko je prskalo na sve strane . Meni se gadi iskreno da ti kazem . Imala sam dojam da u Basterds nije bilo toliko hemoglobina ,vise jako ogavnih scena ,ali manje hemoglobina .
Odgledaj neke Francuske horrore pa ces videti sta je pravi hemoglobin.
Jeste,u "Inglorious Basterds" i nije bilo previse krvi.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.