Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 22:58   #1
Bazeni

Ajde novi post - Tko ima bazen u vrtu? Pišite nam kako ste ga napravili, koliko košta takav luksuz?
Htjeli bi napraviti bazen ali ne znate kako, dali smijete, koliko košta...
Interesantna tema jer dolazi nam ljetooooo...
dorlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 21:11   #2
http://www.jerkic.hr/tkosmo.htm
http://www.valek-commerce.hr/bazeni.html
http://www.inet.hr/~bbeltram/

ima toga jos ali trazi sam/a
Btw. nije to tako skupo kako ljudi misle
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 21:27   #3
Quote:
Juraj2 kaže:
Btw. nije to tako skupo kako ljudi misle
ajd napisi cijenu za bazen srednje velicine, na stranicama ne pisu cijene
'peacocks' fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 22:40   #4
Za nekih 7-8 k eura mozes dobiti pristojan bazen od 8x4 m s kompletnom tehnikom (pumpe, filteri, pokrov, cak i pumpu za protustrujno plivanje). Sam bazen te velicine je pola, pola je pribor.
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 19:44   #5
Bazeni, cijene, ponuda, izbor

molim za help,preporucite neki site,ja pucam na montazne ili poliesterske bazene.......


dao bih do 12 000 kn,,,,,,,,,,,,,,
Devil^NooB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 09:04   #6
http://www.google.hr/search?hl=hr&q=...cr%3DcountryHR
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 15:21   #7
na to sam utrosio 3 sata i prije nego si mi sad dao i nema nigdje ponuda ni cijena.......
Devil^NooB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 15:01   #8
odi na zadnju stranu tj.41 imam pitanje
Syma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 19:44   #9
Zidanje malog bazena

Pozdrav svima, mali off na temu

Razmisljam da napravim mali bazen zapremine 3-4m3. U njemu bi akumulirao toplotu tokom noci i jeftine tarife za grejanje kuce. Ono sto me zanima je koji oblik bi bio najpogodniji za tu namenu i sa cime zidati? Da li moze cigla ili moraju blokovi? Takodje mora se dobro izolovati sa najmanje 20 cm stiropora ili vune. Kojim redosledom zidati i postavljati izolaciju. Posto bi bio unutar kuce sta je najbolje za hidroizolaciju? Temperatura vode bi isla do 90C.
MBranimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 17:41   #10
Čini mi se da je bila nekakva ponuda u Baumaxu i točno negdje oko 12000 kn.
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:07   #11
http://www.vojta-plan.hr/waterair_bazeni.htm
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 20:20   #12
www.niveto.hr
__________________
moj blog
vragolast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 07:26   #13
ako bi se radio u ssm izvedbi?
armirano betonski bazen(u nivou zemlje) poljepljen iznutra plocicama ili tako nesto ???

dali je izvedivo i kako?
spoki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:46   #14
Quote:
spoki007 kaže: Pogledaj post
....dali je izvedivo i kako?
Sve je izvedivo, AB teško da ćeš kvalitetno izvesti bez stručnjaka, jer da ti si taj, znao bi da AB naj-teži i naj-skuplji su za izvesti.
pivecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 22:46   #15
ali se u svemu biti ce zanimljivo, stovise puno zanimljivije da sam pravis.
__________________
moj blog
vragolast is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 03:07   #16
Bazeni, armirano betonski, dubine 1.30 (europski standard) s sustavom filtracije vode (koji se zasebno ugradjuje u neku kucicu par metara od bazena) cca. 5x5m kostaju oko 8 000 - 10 000 €.
Galeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 10:36   #17
Čišćenje bazena

Tražio sam one tablete za čišćenje vode u bazenu,ali ih nije bilo u trgovini pa mi je prodavač rekao da se može čisititi otopinom modre galice,ako je netko čistio na taj ili koji drugi način nek napiše svoja iskustva,kod mene je u pitanju manji bazen za djecu veličine 3X2 metra i bazen je na napuhavanje,ali svejedno mijenjat par kubnih metara vode svaki drugi dan nije rješenje.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 18:58   #18
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Tražio sam one tablete za čišćenje vode u bazenu,ali ih nije bilo u trgovini pa mi je prodavač rekao da se može čisititi otopinom modre galice,ako je netko čistio na taj ili koji drugi način nek napiše svoja iskustva,kod mene je u pitanju manji bazen za djecu veličine 3X2 metra i bazen je na napuhavanje,ali svejedno mijenjat par kubnih metara vode svaki drugi dan nije rješenje.

s modrom galicom zašto ne... osim toga daje i plavkastu boju pazi na dozu to ti je CuSo4
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 09:23   #19
za ciscenje od cega? imas u bauhausu kupiti sredstva za odrzavanje kvalitete vode. jedino sto mozes staviti ti je algicid ( ako ima algi) ili ubaciti koju tabletu klora vise da napravis hiper-kloraciju ali onda se nemozes kupati neko vrijeme. Ova zmazanoca koju spominjes vjerojatno dolazi od toga da djeca ulaze sa zamazanim nogama tako da bi bilo najbolje da im ostavis neki lavor u kojem ce malo isprati noge prije nego sto udu u bazen. ( voda bi sama po sebi trebala trajati min. 1 tjedan bez kemije )
vw71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 21:49   #20
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Tražio sam one tablete za čišćenje vode u bazenu,ali ih nije bilo u trgovini pa mi je prodavač rekao da se može čisititi otopinom modre galice,ako je netko čistio na taj ili koji drugi način nek napiše svoja iskustva,kod mene je u pitanju manji bazen za djecu veličine 3X2 metra i bazen je na napuhavanje,ali svejedno mijenjat par kubnih metara vode svaki drugi dan nije rješenje.
Nema tableta nego prašak tj. granulice koje stavljaš ujutro koštaju ti u ljekarni oko 30 kn a traju. To je za pročišćavanja bunara i velikih bazena ali mi je rekla teta magistra da može i na ove male vulgaris. Samo pazi da ne ulaze u vodu jedno sat vremena nakon kaj pustiš prašak da se malo ispari i otopi.
Uživaj!
__________________
nensyb
nensyb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.