Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2010., 22:26   #61
sto je s onim resticem kraj uspinjače jel to još u životu oni su imali dobar čobanac
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 16:24   #62
Pravi samo doma možeš napraviti
a što se tiče ovak gableci i sl ja znam otiči u dugave birc se zove MAC i čisto je dobar ne štede na mesu i poprilično je oštar ja bi još jače ali i ovak je dobar
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 03:19   #63
jel se može tam samo cuga popit ili se baš mora uzet hrana?
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 07:47   #64
Nisam već jako dugo bio, ali bio je šank i prosotorije na katu, tako da se može doći samo na cugu (bili par puta, kad nam je bio usput).
Ebach Veley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 15:58   #65
Quote:
Ebach Veley kaže: Pogledaj post
Nisam već jako dugo bio, ali bio je šank i prosotorije na katu, tako da se može doći samo na cugu (bili par puta, kad nam je bio usput).
thanx za info

a ako nas ima 10-12 jel treba kakve rezervacije ?
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 17:40   #66
Quote:
marq.fcb kaže: Pogledaj post
thanx za info

a ako nas ima 10-12 jel treba kakve rezervacije ?
Uz promet koji sam onda vidio, ne baš
Ebach Veley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 00:15   #67
Jel rade oni jos?

Stranica im je u banani.
lostcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:28   #68
Otišli smo prošli mjesec i ne rade

Pa smo otišli u El Bull u Dubravi i steak im nimalo ne zaostaje. Jedino kaj nemaju zapečenog graha.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:29   #69
Upravo smo se vratili iz steak housea.
NIKAD nisam toliko zažalila za potrošenim novcem za hranu. N.I.K.A.D.

Juneći steak je bio kisel (ne, to nije odstajali steak, radim u mesnoj industriji i znam kakvih je organoleptičkih svojstava odstajali juneći steak) i na rubu jestivosti. Neslan. Doduše, korektrno ispečen, ali se smrad iz tanjura širio do 2 metra od istog. Cijena? 149 kn! Za fuc..ng 150 kn očekujem puuuuno više!!!

Drugo jelo su bila svinjska rebrica. Također neslana, bez nekog posebnog okusa i premazana paradajz sosom. Ne, to nije grill umak, to je najobičnija podravkina passata!

Povrće na žaru= komadić komorača, šnita paradajza, 2 komadića paprike i 2 slajsa male tikvice???? vi to nazivate povrćem na žaru i naplaćujete to? Neću ni spominjati šačicu gljiva za prilog koji košta 24 kune... Kao, 4 vrste gljiva... Jedna je šampinjon, druga je isto šampinjon, ai treća i četvrta se zovu ko i prva.

Jedino na što nemam prigovor je krumpir. On je bio korektan. Ne fantastičan. Korektan. Dobar. Prosječan.

Tužno je da sam bolji obrok jela u gablecaoni za 20 kn, a ovaj polujestivi je bio preko 300 kn.... Jedino što vrijedi su uslužni konobari.
__________________
često zvučim glupo.... da se odem ispovjedit?
Bunny Slippers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:28   #70
Quote:
Bunny Slippers kaže: Pogledaj post
Upravo smo se vratili iz steak housea.
NIKAD nisam toliko zažalila za potrošenim novcem za hranu. N.I.K.A.D.

Juneći steak je bio kisel (ne, to nije odstajali steak, radim u mesnoj industriji i znam kakvih je organoleptičkih svojstava odstajali juneći steak) i na rubu jestivosti. Neslan. Doduše, korektrno ispečen, ali se smrad iz tanjura širio do 2 metra od istog. Cijena? 149 kn! Za fuc..ng 150 kn očekujem puuuuno više!!!
Ček, ček, hoćeš reći da je meso bilo pokvareno i smrdljivo?
Nisi napisala jesi li ga jela?
Nisi napisala jesi li im ga vratila?
Napisala si samo da si platila.
Wtf?!
Ne vidim smisla u pljuvačini po forumu ako nisi reklamirala i vratila hranu koju si ocijenila pokvarenom.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:37   #71
Reklamirala jesam, no odgovor je bio da oni imaju strogu kontrolu mesa.

I ja vidim smisla u kritici, ne pljuvačini. Svoje osobne interpretacije zadrži za sebe i pročitaj još jednom moj post, možda ćeš ga razumjeti. I ne, nisam ga jela. Probala, ali nisam mogla jesti.

Za sve detalje i osobna prepucavanja, predlažem poruke.
__________________
često zvučim glupo.... da se odem ispovjedit?
Bunny Slippers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:47   #72
Zanimljivo je čuti/pročitati objektivno-kritičke tonove o (ne)kvaliteti bifteka u objektu koji svoj ugled bazira upravo na mesini...

No, ako radiš u mesnoj industriji, sigurno znaš i kome i na koji način se trebaš požaliti

Ni ja ne bih sigurno jeo takvu brljotinu
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:55   #73
Zar forum.hr nije mjesto razmjene mišljenja i iskustava?
Ili ste mislili da sam ga krivo protumačila kao pult za reklamacije i žalopojke?
__________________
često zvučim glupo.... da se odem ispovjedit?
Bunny Slippers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:59   #74
forum.hr je upravo mjesto za dobronamjernu razmjenu mišljenja, iskustava, ideja, dojmova, znanja...
No, tu je kritika neizravna.
Korisna je budućim (potencijalnim) korisnicima.
Ono na što ti pokušavam ukazati je, da ti je "otpor" takvom postupku "ugostitelja" bio nedovoljno agresivan.
Samo to.

Eh, ni račun im ne bih platio za takvu (po tvom opisu) brljotinu.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 19:02   #75
Quote:
Bunny Slippers kaže: Pogledaj post
Reklamirala jesam, no odgovor je bio da oni imaju strogu kontrolu mesa.

I ja vidim smisla u kritici, ne pljuvačini. Svoje osobne interpretacije zadrži za sebe i pročitaj još jednom moj post, možda ćeš ga razumjeti. I ne, nisam ga jela. Probala, ali nisam mogla jesti.

Za sve detalje i osobna prepucavanja, predlažem poruke.
Vidim da si ratoborna, no to si trebala riješiti u FA, a ne ovdje
Sve sam ja razumjela od napisanoga, ali ti nisi napisala cijelu priču o doživljaju u FA.
Postavila sam zato vrlo jednostavna pitanja jer odgovora na njih nije bilo u tvom prvom postu, a trebalo je biti ako si pisala recenziju jer jedino sve činjenice daju potpunu sliku radi koje ovdje i pišemo recenzije. Nažalost, nisi odgovorila na jedno moje pitanje - jesi li im vratila tanjur nakon što si meso probala? nisam pitala jesi li reklamirala u smislu prigovorila, nego jesi li im odmah vratila meso kao pokvareno?
Nepotpune informacije mogu samo prikazati nepotpun izmanipulirani dojam. Jasno, i to nekome može biti cilj.
Forum je platforma za osobne interpretacije, a ako ti se to ne sviđa, nemoj ga ni sama koristiti za svoje osobne interpretacije.
Ako je meso bilo neispravno kako tvrdiš jer imaš iskustvo upravo iz te branše, trebala si zbog tog razloga odbiti platiti to isto meso koje nisi ni konzumirala.
Bili bi ti zahvalni svi mi koji smo gosti FA jer se nitko ne želi otrovati niti na tanjuru dobiti zdravstveno neispravno meso.
Sve detalje si, dakle, trebala napisati ovdje kako bi svi koji čitaju dobili potpunu informaciju, a osobnim prepucavanjima zabavljam se s ljudima s kojima sam dobra i znam se, tako da ću te morati odbiti
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 19:10   #76
Usput rečeno, imam se namjeru vratiti tamo i probati burgere. I mislim svoje iskustvo isto podijeliti ovdje i nadam se da će biti bolje. Nadam se da će vlasnici steak housea dobronamjerno shvatiti kritiku i poboljšati kvalitetu hrane.

A svoj obrok uvijek platim. Bez obzira bio on jestiv ili nejestiv.

EDIT: @tweetee, nisam rekla da je bio zdravstveno neispravan, nego "na rubu jestivosti". Zato sam ti rekla da ponovo pročitaš moj post. Napisala sam priču o doživljaju hrane. Mogla sam pričati i o doživljaju interijera koji je zaista prekrasan. Pisala sam o usluzi (konobarima) i pohvalila ih. I još jednom, konobari su predobri. Preprepredobri. Dalje, mojih osobnih interpretacija riječi "pljuvačina" nema. Dala sam kritiku. Ne, kako ti kažeš, "pljuvačinu". No, propustila sam shvatiti gdje su moje informacije bile nepotpune. Možda sam trebala navesti način plačanja?

Da ne začetavamo temu, a vidljivo je da si češći koristik FA ili si na neki drugi način povezana sa njima, žao mi je ako te je moja kritika povrijedila i ako se moj dojam kosi sa tvojim. Isto tako znam što sam jela i kakvog je okusa bilo. I nemam namjeru biti ratoborna i svađati se sa nekim. Dala sam primjedbu u restoranu. Ako oni kažu da imaju strogu kontrolu hrane, onda je valjda tako. Nisam veterinarski niti sanitarni inspektor da to idem preispitivati.
__________________
često zvučim glupo.... da se odem ispovjedit?

Zadnje uređivanje Bunny Slippers : 13.09.2014. at 19:25.
Bunny Slippers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 19:16   #77
Svi koji volimo meso u FA mislili smo se vratiti, ali ne mislim se vratiti ako će mi poslužiti meso kakvo su poslužili tebi.
Ne smiju posluživati takvo meso niti ga smiju naplatiti. Treba odbiti platiti jer je to očito jedini način da shvate ovo iz prethodne rečenice.
Nisi dobila ispravan obrok nit si ga konzumirala = nema plaćanja.

I mene (a sigurno i druge forumaše) zanima kakvi su burgeri pa dojavi kad probaš
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 00:12   #78
dosta često idem u fort apache, jer mi je na bike ruti...nisam još nijednom doživjela ovo što bunny piše....stvarno se nadam da se nisu pokvarili, namjeravala sam bikeom do tamo ovih dana...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 09:07   #79
Meni je ta Bunny sumnjiva. Nije odbila platiti 150kn za "kiseli juneći steak koji je smrdio do 2 metra" ??? I još piše da će se vratiti natrag na burger. Zašto? Valjda radi korektnog krumpira? I još optužuje stalne članove foruma da su "povezani s njima". Nemoj se ljutiti Bunny, ali svi moramo biti barem malo skeptični oko onoga što napiše "netko" na Internetu, a pogotovo su forumi plodno tlo za one koji namjerno želi ocrniti svoju konkurenciju. Pri tome ne kažem da si ti takva. Eto, ja jako dugo nisam bio u FA, ali svaki put kad sam bio bilo je sve korektno i malo preskupo.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 09:15   #80
I kaj bih sad trebala dokazivati svoju vjerodostojnost?
Kako? (i to niej retoričko pitanje)
__________________
često zvučim glupo.... da se odem ispovjedit?
Bunny Slippers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.