Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 13:33   #501
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ok, da se ide u Orijentovo ili ne? Gljive
kad svratim iz Dubrovnika
http://www.valamar.com/hr/hoteli-dubrovnik/argosy-hotel

Zadnje uređivanje parcov : 30.08.2014. at 13:40.
parcov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 17:38   #502
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Stavljaju li svježi češnjak na već pečenu pizzu ili se peče s njom?




Isto pitanje za pršut.

Ne volim svježi češnjak iako mi je dobar termiči obrađen u jelima, a pečeni pršut mi obično bude preslan pa preferiram svježi na ispečenoj pizzi. Vjerujem da se može naručiti specifično, ali me zanima i kako im je po defaultu.




Nije baš najugodnija osoba ni šef za poželjeti, ha?
Vjeruj mi nije,zaheb....je
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 10:46   #503
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Oduševila me pizzerija Paris, i to pogotovo one njihove pizze kojima u opisu stoji nešto (ako se dobro sjećam) kao: ovo nigdje nećete naći.
Interesantni sastojci, pravo tijesto iz krušne peći.

Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Možda sam se krivo izrazila, nisu neki dosad neviđeni sastojci, ali su ukusni i kvalitetni

Morala sam prekopirati s menija jer sam već zaboravila

Boscaiola (pelati, mozzarella, šunka, gorgonzola, cešnjak, panceta, vrhnje, pomodorini)

ova je baš imala specifičan okus, prevladavajuće češnjak i vrhnja, koja je bila odlična

Paris (pelati, mozzarella, gljive,gorgonzola, pršut, vrhnje)

pršut odličan i bilo ga je dosta (za moj ukus i previše)

Prva još ajde češnjak, ali druga nije ništa posebno... Inače mi je Paris dosta dobar bio pred godinu dana, od onda nismo bili pa ne mogu govorit

Ako vam je do posebnih sastojaka na dobroj pizzi trk u Matulje u Marijanu, prepeličja jaja, skuta, domaće kobasice, vrganji, špinat, indijski oraščići... ne sve na istoj naravno
thund3rdom3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 11:18   #504
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Stavljaju li svježi češnjak na već pečenu pizzu ili se peče s njom?

Isto pitanje za pršut.

Ne volim svježi češnjak iako mi je dobar termički obrađen u jelima, a pečeni pršut mi obično bude preslan pa preferiram svježi na ispečenoj pizzi. Vjerujem da se može naručiti specifično, ali me zanima i kako im je po defaultu.
Mislim da je češnjak stavljen nakon pečenja, pokapan je umak s češnjakom.
A pršut je pečen s pizzom, ali je fino tanko narezan pa mi nije bio preslan.
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 01:13   #505
Samo da vratim temu iz mrtvih, Fast Food Me Gusta, nemaju www stranicu ali su na fejsu, za sad definitivno najbolja mješana pizza sa dostavom u centru grada. Uzeo 4 sira bilo preslano, ali mjesana je super... (kad kazem najbolja dostava, mislim u kategoriji sa Do It, Pizza Express, Maslina, Delta, Rivas i ona "talijanska" u Barcicevoj)

Definitivno najbolja pizza sto sam probao u zadnje vrijeme je bila u Jeansu na Viskovu (ali oni nemaju dostavu u centar).
dakky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 01:24   #506
Quote:
dakky21 kaže: Pogledaj post
Samo da vratim temu iz mrtvih, Fast Food Me Gusta, nemaju www stranicu ali su na fejsu, za sad definitivno najbolja mješana pizza sa dostavom u centru grada. Uzeo 4 sira bilo preslano, ali mjesana je super... (kad kazem najbolja dostava, mislim u kategoriji sa Do It, Pizza Express, Maslina, Delta, Rivas i ona "talijanska" u Barcicevoj)

Definitivno najbolja pizza sto sam probao u zadnje vrijeme je bila u Jeansu na Viskovu (ali oni nemaju dostavu u centar).
Probaj Pun pjat. Topla preporuka. I nekako, Maslina je ipak Maslina. Iako im varira kvaliteta
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 19:25   #507
Quote:
dakky21 kaže: Pogledaj post
Definitivno najbolja pizza sto sam probao u zadnje vrijeme je bila u Jeansu na Viskovu (ali oni nemaju dostavu u centar).
Slažem se. Moj favorit.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 22:22   #508
nisam jako dugo bila ali se sjecam da je nakad bila bas dobra
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 00:50   #509
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Probaj Pun pjat. Topla preporuka. I nekako, Maslina je ipak Maslina. Iako im varira kvaliteta
I opet budim temu iz mrtvih, cuo sam za taj Pun pjat ali mi je neugodno naruciti jednu srednju od njih kad je Drenova od centra na 10 minuta voznje. Em ce doc hladna, em cu ih cekat dva sata.

Trenutni favorit mi je Me gusta za dostavu u centru. A probao sam i onu extra Jumbo iz Corride (mjesana 135kn) i svaka preporuka ide i toj pizzeriji. A i njih mi je glupo zvat za srednju od 35-40 kn s Turnica da voze.

Iz Delte dugo nisam narucio... ako ima tko kakva iskustva u zadnje vrijeme? Ima li jos sta blize centru da ima dostavu? (da mi nije neugodno narucivati srednju mjesanu)
dakky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 18:59   #510
za sjest i pojest efinitivno jeans, maslina je ok ali stvarno varira kako je neko napisao, jenom olična jenom skroz bzvz..
__________________
...please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste...
Avantgarde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 22:21   #511
za deltu cula u zadnje vrijeme da su im pice izgorene,izgleda ne ciste pec pa tijesto dolje bude pregoreno,frendica isla u nekih 2mj dva puta i oba puta tijesto gorkasto,dignes gas crno dolje,drugi put im na kraju rekla kao ispricavali se i dali im turu pica kao gratis,ma mislim...kaze nejestivo ukus gorak,zagoren
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 01:44   #512
Quote:
dakky21 kaže: Pogledaj post
I opet budim temu iz mrtvih, cuo sam za taj Pun pjat ali mi je neugodno naruciti jednu srednju od njih kad je Drenova od centra na 10 minuta voznje. Em ce doc hladna, em cu ih cekat dva sata.

Trenutni favorit mi je Me gusta za dostavu u centru. A probao sam i onu extra Jumbo iz Corride (mjesana 135kn) i svaka preporuka ide i toj pizzeriji. A i njih mi je glupo zvat za srednju od 35-40 kn s Turnica da voze.

Iz Delte dugo nisam narucio... ako ima tko kakva iskustva u zadnje vrijeme? Ima li jos sta blize centru da ima dostavu? (da mi nije neugodno narucivati srednju mjesanu)
zasto neugodno? dostavljaju, brzi su i ljubazni. bas su bili...
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 18:26   #513
Mi na poslu često naručujemo iz Delte, očito ne bez razloga. Pizze su im odlične. Dosad nijedna nije bila zagorjela.

Topla preporuka i za Paris u Kostreni. Kad pojedem njihovu pizzu cijeli dan sam sit priloga k'o u priči..
__________________
It is not fear that grips him, only restlessness. A heightened sense of things.
Supremum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 01:53   #514
meni je u carraci fina pizza, super su im cijene, uvijek se iznenadimo kako nas tri pojedemo pizze i popijemo piće za oko sto kuna DD
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 08:42   #515
I meni je u Karaki ili kako se već zove ex Bosanac bila dobra pizza. I još nas je bilo 10-ak, a meni pizzu zaboravili naplatit
Tek sam kasnije skužila.
A čini mi se da im je i roštilj neloš.
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 18:14   #516
Gvardian se pokvario, dobrano preko sat vremena čekali smo pizzu. Kad je došla, bila je hladna, a ni živimo na Bulevardu. Budite sretni što ne isporučuju u druge djelove grada, mogli bi ju odmah strpati u škrinju. Kvaliteta je neupitna ali hladna pizza baš i nije neki obrok, zar ne...
Kumekonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 12:25   #517
Gvardijan je koma i kad si tamo, prolaznici zaviruju zu tanjur
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 10:52   #518
Nama je Roko super i prvi izbor jer nam je blizu, a kad nam se voza okolo obavezno i dalje Petrus u Kraljevici.
Mabrouka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 07:55   #519
Moze prijedlog za pizzeriju koja besplatno dostavlja na Kantridu?
"pizza STOP" mi je srednja zalost, skip skroz okej, pa ako ima nesto bolje, preporuka je dobrodosla thx
sweetyxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 10:28   #520
Pretpostavljam da dostavlja Corrida sa Turnića. Broj je 644 500.
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.