Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2012., 10:44   #81
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Gdje si točno u Zgb jela bolji hamburger? Mislim, ja znam gdje u Parizu ima bolji od ovoga, ali mi je malo skupo otic tamo kad mi se jede hamburger (a i on košta 13 € ), ali u Zagrebu IMHO nema ništa slično ovome. Reci nam, sigurno bi mnogi od nas s ovog topika rado išli probati, gdje u Zgb ima bolji hamburger od Marinovog?
Ma nemam pojma, ne hvataj me za riječ. Odmah demantiram rečeno da ne bi bilo graje,jer ono što sam mislila jest da mi taj hambi nije vrh vrhova, a napisala sam i zašto. Fin je, al ne i super. Gdje ima bolji i dal ima ti ne bih znala reći jer hambije jedem ikad i nikad...nadam se da ima bolji, odnosno da će i ovaj postat još bolji.

Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Potpisat ću djelomično ovo boldano: moja je zamjerka na činjenicu da nigdje nema cjenika s navedenim prilozima, već varijante - kad pitaš - dobiješ iz konobarove memorije, te očito povremeno neke stvari jednostavno "ispadnu" s popisa.
Tom logikom smo kolegica i ja dobile i krastavce, rajčicu i finu vratinu, pa je hamburger imao baš ono što je tvome nedostajalo, a nitko ti - očito - nije rekao da možeš dobiti, a u tom bi slučaju otišla kao puno zadovoljnija mušterija.
My point being - malo bolja i jasnija prezentacija varijacija na temu i specijaliteta dana (koji se očito povremeno pojave) ne bi ih ubila.

No to su stvari na kojima se radi i koje se - ponekad - nauče usput.
Ne, ne, ponudili su nam specijalitet dana... samo što nisam imala sreću pa je specijalitet bio ono što ne ljubim baš: senf, mladi luk i salata ono, ne sviđa mi se to baš.
e da smo naletili slučajno kad je bilo npr povrće sa žara. peč.paprika, malo vrhnja i vratina (sad bubam) vjerujem da bi mi tad bio baš super

trebalo bi se moć birat priloge i mali akcent na nekom okusu bi dobro došao, ostajem pri tome
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 10:48   #82
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
trebalo bi se moć birat priloge i mali akcent na nekom okusu bi dobro došao, ostajem pri tome
Ja bila do sada 3 puta i uvijek sam birala priloge (između ostalog i vratinu ili pancetu, ne sjećam se što je točno bilo). To su nešto promijenili u zadnje vrijeme da se više ne može?
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 10:49   #83
Quote:
Mrs. Pringles kaže: Pogledaj post
Ja bila do sada 3 puta i uvijek sam birala priloge (između ostalog i vratinu). To su nešto promijenili u zadnje vrijeme da se više ne može?
Nemam pojma. Ponuđeno nam je hamburger, cheeseburger i spec dana.
Ovo tvoje, ako se i može , nam nitko nije spomenuo a jelovnika naravno nema.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 10:56   #84
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Nemam pojma. Ponuđeno nam je hamburger, cheeseburger i spec dana.
Ovo tvoje, ako se i može , nam nitko nije spomenuo a jelovnika naravno nema.
Nije ni nama. Došli bi tamo i rekli da bi 2 hambića i koje priloge imate. I lik bi uvijek nabrojao barem jedno 5-6 koje imaju trenutno (kečap, majoneza, nešto od sireva - svježi ili gauda, mladi luk, krastavci, kiseli krastavci, vratina - ili nešto tako suhomesnato što bi dobili hrskavo preprženo ako smo odabrali, zelena salata,... ti prilozi bi obično bili u igri), mi bi si odabrali i to je bilo to.

Ako su to promijenili - ne sviđa mi se. Idem danas vjerojatno pa ćemo vidjeti.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 13:34   #85
hmm... cudno mi je da nisi dobila pancetu ili vratinu, to je do sad bilo pod normalno da je unutra
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 21:45   #86
Imam pitanje kakvo je radno vrijeme tog hamburger bara?
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 21:57   #87
pon-sub 09.00-23.00
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 23:38   #88
Quote:
Mrs. Pringles kaže: Pogledaj post
pon-sub 09.00-23.00
da, samo sto su znali na fejsu vec prije devet napisati nesto u stilu ''za danas sve rasprodano, vidimo se sutra''.
ja osobno ne bih isla iza pol' osam, buduci da mi je folnegoviceva daleko, pa da ne riskiram.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 23:42   #89
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
da, samo sto su znali na fejsu vec prije devet napisati nesto u stilu ''za danas sve rasprodano, vidimo se sutra''.
Jes, vidjeh to na fejsu.
Nisam nikad išla kasnije od 7 - pol 8, tako da mi se nije još dogodilo da sam poljubila vrata.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 23:43   #90
Ja sam bio samo jednom i to valjda 2-3 tjedna nakon otvaranja. Moram priznat da sam iznenaden pozitivnim komentarima na ovoj temi jer meni se hamburger nije uopce svidio.

Prvenstveno ketcup je prepreblag, cijenim da rade svoj domaci, ali meni je osobno heinz ljuti najjaci ketchup ikad, a za tu lovu mogli bi bar ponuditi da biras izmedu homemade i dobrog starog heinza.

Kaj se tice dodataka, ja sam dobio neki jadan listic salate i krisku bezokusnog paradajza iz Interspara.

Najgore od svega mi je bilo kaj mi je ona slanina unutra pustila toliko soli da mi je ubila sve druge okuse, nakon toga sam bio zedan ko pas cijelu noc i jos sam pljuckao hrskavicu...

Uglavnom, veliko razocaranje, posebno ako se uzme u obzir da su ga izreklamirali u Dobroj hrani i prije otvorenja ko da je osmo svjetsko cudo...

Lokaciju uopce necu ni spominjati, ona je ionako najmanje bitna...

Ali eto, to je bilo prije nekih pola godine, mozda bi mu trebao pruziti jos jednu sansu...
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 23:54   #91
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
Ja sam bio samo jednom i to valjda 2-3 tjedna nakon otvaranja. Moram priznat da sam iznenaden pozitivnim komentarima na ovoj temi jer meni se hamburger nije uopce svidio.

Prvenstveno ketcup je prepreblag, cijenim da rade svoj domaci, ali meni je osobno heinz ljuti najjaci ketchup ikad, a za tu lovu mogli bi bar ponuditi da biras izmedu homemade i dobrog starog heinza.

Kaj se tice dodataka, ja sam dobio neki jadan listic salate i krisku bezokusnog paradajza iz Interspara.

Najgore od svega mi je bilo kaj mi je ona slanina unutra pustila toliko soli da mi je ubila sve druge okuse, nakon toga sam bio zedan ko pas cijelu noc i jos sam pljuckao hrskavicu...

Uglavnom, veliko razocaranje, posebno ako se uzme u obzir da su ga izreklamirali u Dobroj hrani i prije otvorenja ko da je osmo svjetsko cudo...

Lokaciju uopce necu ni spominjati, ona je ionako najmanje bitna...

Ali eto, to je bilo prije nekih pola godine, mozda bi mu trebao pruziti jos jednu sansu...


to!
ja isto cijelu noć pijo vodu ki deva.

i još dobih kremiranog, pogledaj slije.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 23:57   #92
Bas gledam slije...

Uopce mi ne djeluje primamljivo, ovako kremiran
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 00:06   #93
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
Bas gledam slije...

Uopce mi ne djeluje primamljivo, ovako kremiran
a inače sam vatreni pobornik slabo pečene govedine, pa me fino pogodi
jebajiga otiću opet, šta sad
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 00:26   #94
ja nisam dobila slaninu, valjda mi zato nije bilo preslano.

jbg, sad jadna moram opet ic' i trazit' sa slaninom. a jadna.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 00:51   #95
heh, a ja dobio unutra sirovog i još sa hrskavicama u pečenom špeku, pa se nisam usudio opet ići
biće da su vraćali jer im je bilo slabo pečeno pa gril majstor odlučio kremirat
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:42   #96
Bio sam ponovo u Mekpersu i mogu konstatirati da mi je njihov ZLOBURGER bolji, osim što je dosta veći..

A i mogućnost odabira nekoliko vrsti umaka i raznih dodataka čine bezbroj varijacija u okusima, ovisno o trenutnom rasploloženju..

Kod Marina samo opcija hoćeš obični ili cheeseburger.. Ali ono što je plus kod Marina je činjenica da hambić možeš zaliti s nekoliko hladnih pivica dok u Mekpersu, nažalost, samo bezalkoholni otrovi dolaze u obzir..

I svakako napomena za Mekpers, tko nije probao kraljicu Rudeša, svakako probati, savršenstvo od sendvića..
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 17:53   #97
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Bio sam ponovo u Mekpersu i mogu konstatirati da mi je njihov ZLOBURGER bolji, osim što je dosta veći..

A i mogućnost odabira nekoliko vrsti umaka i raznih dodataka čine bezbroj varijacija u okusima, ovisno o trenutnom rasploloženju..

I svakako napomena za Mekpers, tko nije probao kraljicu Rudeša, svakako probati, savršenstvo od sendvića..

Zloburger je stvarno velik i pošto još nisam probao ovaj zasad mi je na drugom mjestu poslje red apple pub hamburgera a kralj i kraljica rudeša su priče za sebe
Prijatelj mi priča da u mekpersu ima nekakav poker burger kao 4 vrste sira koje su rastopljene u pecivo i onda meso između
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 19:05   #98
pokušaj 2.

molim vas jedan specijal, ali recite da bude skroz slabo pečen.

e ovo je skroz druga pjesma. jako fino! op op op

grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 12:36   #99
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
Fascinantno! Moram priznati da sam velika obožavateljka burgera, jela sam ih po skoro svim prčvarnicama u kojima sam ih mogla nać. Većina ljudi kad razmišlja o USA ima na umu NY, LA, Miami, a ja bih najradije šalabajzala po Texasu, Arizoni, New Mexicu i uživala u južnjačkoj kuhinji, roštiljima i američkim burgerima-ok me herc ne bi strefil.
Ovaj delikatesni će ipak pričekati jesen

Što se tiče home made varijante, može li se preša za burgere kupiti i kod nas?
rabiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 13:19   #100
Quote:
rabiosa kaže: Pogledaj post
Fascinantno! Moram priznati da sam velika obožavateljka burgera, jela sam ih po skoro svim prčvarnicama u kojima sam ih mogla nać. Većina ljudi kad razmišlja o USA ima na umu NY, LA, Miami, a ja bih najradije šalabajzala po Texasu, Arizoni, New Mexicu i uživala u južnjačkoj kuhinji, roštiljima i američkim burgerima-ok me herc ne bi strefil.
Ovaj delikatesni će ipak pričekati jesen

Što se tiče home made varijante, može li se preša za burgere kupiti i kod nas?
što će ti preša ? Ne bacaj novce već kupi fine junetine, a hamburgere možeš ručno napraviti uz pomoć vrećice, drvene kuhinjske daske za rezanje i pogodne zdjelice kojom ćeš izrezati željenu veličinu tj. promjer.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.