Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2007., 03:13   #1
Vaša najbolja krema za lice

Drage moje cure...Mislim da bi ovo mogao biti zanimljiv topic!
Bilo bi dobro da cure napišu koja im je THE BEST krema koju su ikad probale,imale i za koju su spremne ama baš sve da je opet imaju.
Bilo bi jako dobro da svaka napiše kakav tip kože ima i da k tome još pridruži ime svoje omiljene kremice.
Ja bi drage volje započela,ali sam još uvijek u potrazi za svojom najboljom kremicom tako da prepuštam riječ vama...
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 11:29   #2
šišam po nekoliko paralelno, zavisno u kakvom od čudnih stanja mi je koža taj dan dakle nemam Creme de la creme

po zimi ako smo normalno-najnormalniji ide avene ho legere,ako se sušimo riche, po ljeti f15
ako smo oprištavili, iste sekunde ide decleor aroma purete, u bilo koje vrijeme, ljetno,zimsko svejedno.to je moje čudo i već sam i bogu dosadna sa hvaljenjem istog
volimo i nuxe po novom, onaj za prve bore creme fraiche smo probali, dobar je ali ne i čudesan.nažalost

...a ako je nešto čudesno (ovo područje moram još dobro istražiti, jer smo navedenu firmu nepravedno proglasili bezveznom iskušavajući liniju za borice s plavim algama od kojih mi je koža bila ljepljiva ) je galenic roza-divlje-bobe-hidratizirajuća linija.do te mjere mi je dobra da sam u stanju sve ovo nabrojano gurnut u zapećak
__________________


Raindrops keep fallin' on my head...
cinnamoroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 14:11   #3
je,je,krema je jako dobra! (ta roza galenicova)
ja je upravo trošim. i prije par dana sam na općoj temi o kremama napisala post u kojem je hvalim, ali nitko mi se nije pridružio s pohvalama. a i jako se malo spomonje galenic na ovom forumu, nije mi jasno zasto, prilično su dobri.
IPAK!!! prvo mjesto mi još uvijek suvereno drži gatineau-ova strategie junesse. to je stvarno savršena krema. galenicova je prati u stopu, al gatineau se ne da.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:59   #4
evo ja se pridružujem u hvalospjevu svakak
bih i prije ali tek sam friških par dana zaljubljena

nebih znala zašto se ne šuška
dobar je,stvarnostvarrrrno, dobar.okej,ja sam u startu naletila na krivu i kajem se što sam zbog te jedne "krive" proglasila cijelu priču sranjem u fensi pakovanju

ne znam kakve su mu konačne cijene u ljekarni,ali ako neko ima za avene ili neznamšto,skucat će kvragu i koju ekstra kunu i za galenic.osim toga krema je investicija,radi se ipak o licu,i kad već uđeš u ljekarnu znaš da ćeš bit opelješen

opet postoji razlog tzv povjerenje, (uvjerena sam da ljudi kupuju recimo,vichy više zbog povjerenja,nego zbog "kvalitete" jer uz iznimku dva tri proizvoda,i nije bogznašto) i ali i nuxe je tek nedavno došao,i nije besplatan pa se tete čupaju oko njega

reklama ga nije pratila,ali pametnim tetama reklama i ne treba?!?
nije bogznakako pokriven u ljekarnama,ali zna se "gdje ima svačega" a gdje ne.

misterij
__________________


Raindrops keep fallin' on my head...
cinnamoroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 19:35   #5
Quote:
cinnamoroll kaže: Pogledaj post
ne znam kakve su mu konačne cijene u ljekarni,:
230 kn. apoteka u jurišićevoj.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 02:20   #6
Quote:
bistra kaže: Pogledaj post
je,je,krema je jako dobra! (ta roza galenicova)
ja je upravo trošim. i prije par dana sam na općoj temi o kremama napisala post u kojem je hvalim, ali nitko mi se nije pridružio s pohvalama. a i jako se malo spomonje galenic na ovom forumu, nije mi jasno zasto, prilično su dobri.
IPAK!!! prvo mjesto mi još uvijek suvereno drži gatineau-ova strategie junesse. to je stvarno savršena krema. galenicova je prati u stopu, al gatineau se ne da.
Bistra, kakvu kožu imaš?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:21   #7
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
Bistra, kakvu kožu imaš?
miješanu .
al tu galenicovu sam uzela za suhu kožu, kao, centralno, hladnoća, vjetar i sve to, i nije mi nimalo teška ili masna, to je prvenstveno izrazito hidratantna krema. postoji još i gel varijanta za mješovitu/normalnu, a sam mislila da će mi sad za zimu bolje pasat krema. i paše. (mislim da će mi za ljeto ova krema bit malo teška)
a šta se tiče gatineau-a, više se ne sjećam dal je to bila krema isto za suhu kožu, al je bila savršena; idealno vlažna, savršeno se brzo upijala ( tu je bolja od galenica), a pošto je bila i s tim nekim efektom za prve bore, stvarno sam imala osjećaj da mi je lice nekako glađe.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 19:39   #8
Quote:
bistra kaže: Pogledaj post
miješanu .
al tu galenicovu sam uzela za suhu kožu, kao, centralno, hladnoća, vjetar i sve to, i nije mi nimalo teška ili masna, to je prvenstveno izrazito hidratantna krema. postoji još i gel varijanta za mješovitu/normalnu, a sam mislila da će mi sad za zimu bolje pasat krema. i paše. (mislim da će mi za ljeto ova krema bit malo teška)
a šta se tiče gatineau-a, više se ne sjećam dal je to bila krema isto za suhu kožu, al je bila savršena; idealno vlažna, savršeno se brzo upijala ( tu je bolja od galenica), a pošto je bila i s tim nekim efektom za prve bore, stvarno sam imala osjećaj da mi je lice nekako glađe.
nisam ništa koristila ni galenicovo ni gatineauovo, možda bih mogla kad već tako hvališ. moja je koža suha.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:23   #9
avene avene i samo avene
Ceo zivot imam problem sa aknama a poslednje tri godine je bilo nepodnosljivo.Jednostavno su mi izlazile dve tri dnevno koje su bile podkozne i nisu se mogle iscediti.Ako bih se usudila i dotaci ih na tom mestu bi ostajao oziljak tj braon fleka kojoj je trebalo nekoliko meseci da izbledi.
Probala sam sve zivo sto se moze kupiti na trzistu i jeftine i skupe i prirodne i medicinske preparate i NISTA mi nije pomoglo.Jedno sam vreme koristila antibiotike i opet jedno veliko NISTA!!!
Sasvim slucajno(vise iz ocajanja) resim da dam sansu Avene kremi sa AHA i BHA kiselinama.Umesto tonika koristila sam Avene termalnu vodu u spreju.
Za mesec dana moje lice se totalno iscistilo,regulisalo se lucenje sebuma koji je bio izazivac nastajanja akni.
Ne mogu da vam opisem koliko sam srecna, po prvi put u svom zivotu vise ne moram da koristim puder da bih sakrila necistocu i crvenilo sa lica.Lice je cisto i meko i sto je najvaznije deluje zdravo.
Moram da napomenem da sam istovremeno povela vise racuna da jedem minimum dve tri sveze vocke u toku dana umesto sokova da pijem vodu...
pozdrav
EFEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 18:01   #10
Quote:
EFEN kaže: Pogledaj post
Sasvim slucajno(vise iz ocajanja) resim da dam sansu Avene kremi sa AHA i BHA kiselinama.Umesto tonika koristila sam Avene termalnu vodu u spreju.
Za mesec dana moje lice se totalno iscistilo,regulisalo se lucenje sebuma koji je bio izazivac nastajanja akni.
molim te, koja je to točno krema od avena, kak se zove?
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 13:47   #11
Quote:
EFEN kaže: Pogledaj post
avene avene i samo avene
Ceo zivot imam problem sa aknama a poslednje tri godine je bilo nepodnosljivo.Jednostavno su mi izlazile dve tri dnevno koje su bile podkozne i nisu se mogle iscediti.Ako bih se usudila i dotaci ih na tom mestu bi ostajao oziljak tj braon fleka kojoj je trebalo nekoliko meseci da izbledi.
Probala sam sve zivo sto se moze kupiti na trzistu i jeftine i skupe i prirodne i medicinske preparate i NISTA mi nije pomoglo.Jedno sam vreme koristila antibiotike i opet jedno veliko NISTA!!!
Sasvim slucajno(vise iz ocajanja) resim da dam sansu Avene kremi sa AHA i BHA kiselinama.Umesto tonika koristila sam Avene termalnu vodu u spreju.
Za mesec dana moje lice se totalno iscistilo,regulisalo se lucenje sebuma koji je bio izazivac nastajanja akni.
Ne mogu da vam opisem koliko sam srecna, po prvi put u svom zivotu vise ne moram da koristim puder da bih sakrila necistocu i crvenilo sa lica.Lice je cisto i meko i sto je najvaznije deluje zdravo.
Moram da napomenem da sam istovremeno povela vise racuna da jedem minimum dve tri sveze vocke u toku dana umesto sokova da pijem vodu...
pozdrav
Ponukana ovim postom kupila sam tu kremu i moram priznat da je savršena! Sve što je gore navedeno je istina, a rezultati se jako brzo vide. Hvala ti na ovom postu, spasila si me! Ljubim
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 13:29   #12
Vaša najbolja krema

Neko vrijeme vec koristim kremu Garnier Essentials za Normalnu i Kombiniranu kozu koja me bas osvijezi, daje mi ugodan osjecaj, ne masti kozu i brzo se upija te je super kao podloga za make up.

Kremu ne koristim samu, posto imam osjetljivu kozu prema preporuci svoje Dermatologice koristim i Klimicin T i Dercome Clear gel za umivanje lica.

Imala sam hrpu problema vecinom radi hormonalnih poremecaja tijekom mijesecnica i sazrijevanja, no nakon horrora i hrpe proizvoda, krema i ostalog sto sam isprobavala, i jos nekoliko drugih Dermatologa, najbolje je prvo zatraziti misljenje i za kremu i za bilo sto drugo od dobrog Dermatologam a zatim se moze uz preporucene proizvode, povremeno otici i u kozmeticki (radi mitesera i ostale necistoce).

Nikad necu imati kozu mekanu i glatko poput bebine guze, no trudim se da bude maksimalno cisto koliko ide.
koraljno_more is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 14:00   #13
Ja sam imala problema sa miteserima i sa sjajem lica, uglavnom nečista koža.
Kupila sam Vichy Nutrilogie 2, i sve je nestalo. To je krema za suhu kožu. A ja prije toga koristila sve i svašta za masnu. Možda je mom licu trebalo masnoće zato se je samo i mučilo proizvesti je. Preporučam. Cijena 136 kn, lončić od 50ml.
MIMI8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:02   #14
Quote:
cinnamoroll kaže: Pogledaj post
šišam po nekoliko paralelno, zavisno u kakvom od čudnih stanja mi je koža taj dan dakle nemam Creme de la creme

po zimi ako smo normalno-najnormalniji ide avene ho legere,ako se sušimo riche, po ljeti f15
ako smo oprištavili, iste sekunde ide decleor aroma purete, u bilo koje vrijeme, ljetno,zimsko svejedno.to je moje čudo i već sam i bogu dosadna sa hvaljenjem istog
volimo i nuxe po novom, onaj za prve bore creme fraiche smo probali, dobar je ali ne i čudesan.nažalost

...a ako je nešto čudesno (ovo područje moram još dobro istražiti, jer smo navedenu firmu nepravedno proglasili bezveznom iskušavajući liniju za borice s plavim algama od kojih mi je koža bila ljepljiva ) je galenic roza-divlje-bobe-hidratizirajuća linija.do te mjere mi je dobra da sam u stanju sve ovo nabrojano gurnut u zapećak

oprosti na oftopicu, ali zašto ti sebe oslovljavaš u prvom licu množine?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:05   #15
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
oprosti na oftopicu, ali zašto ti sebe oslovljavaš u prvom licu množine?
majesteticno mi
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:06   #16
zafrkancija koja je ostala od potezanja po nekim drugim forumima
deformacija, štaš
__________________


Raindrops keep fallin' on my head...
cinnamoroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:01   #17
elemis 'daily shine control'... jedina krema za koju zalihe radim
odlicna za sjajnu i masnu kozu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 17:04   #18
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
elemis 'daily shine control'... jedina krema za koju zalihe radim
odlicna za sjajnu i masnu kozu
Mozes li mi molim te napisati gdje ima za kupit ta krema? Voljela bih je probat.
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 17:18   #19
Sve pohvale Galenicu. Najbolja krema koju sam ikad imala.
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 16:32   #20
Quote:
marcy darcy kaže: Pogledaj post
Sve pohvale Galenicu. Najbolja krema koju sam ikad imala.
mozes li mi reci koja je to tocno krema? ja sam probala bila neku iz roze linije, bila je jako dobra. thanx!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.