Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2013., 20:38   #3541
Quote:
carlosan kaže: Pogledaj post
Među prozvanim ne, jer na utakmice idem vrlo malo ili ni malo.

Da veselim se uspjehu RS-a. I tome što Srebrenica ostaje u RS-u.
Nemam riječi. Skidam kapu. Ovime s Srebrenicom si me ostavio bez riječi. Definitivno nemam šta dodat. To je najbolji opis i dokaz mojih riječi koji si mogao dati.
kikiriki2010 is offline  
Old 27.05.2013., 20:41   #3542
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Apsolutno nebitno. Ono što je bitno je da netko iz zvanične vlasti poslao limuzinu po huligane i one koji otišli u Široki da "seljake" uče "sarajevskoj kulturi". Što li nam je to gospon ministar hito poručiti time??? Da on podržava hulgane iz Sarajeva ili da ih je možda i sam poslao?????
Je, u pravu si. TO je ona limuzina(a to je s ultrasmeca.com jer nikakve limuzine nije bilo već običan bus s kojim su i došli) što je kamenovana na putu iz Širokog
A ovo da je ne bitno to što je ubojica pušten na slobodu a huligani osuđeni to moraš stvarno biti vrlo inteligentan da to objaviš ali dok je Kanada tu sve će biti ok.
kikiriki2010 is offline  
Old 27.05.2013., 21:07   #3543
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Je, u pravu si. TO je ona limuzina(a to je s ultrasmeca.com jer nikakve limuzine nije bilo već običan bus s kojim su i došli) što je kamenovana na putu iz Širokog
Malo si se zajebao i opet razvodnjavap kao i obično. Po Knezovića nikakav ministar nije slao svoje auto nego je pobjegao u suradnji sa svojim kolegama. dakle nikakv ministar ili netko iz vlasti nije slao auta po njega da ga izvuče iz zatvora kao ove sarajevske probisvijete i huligane.....


Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
A ovo da je ne bitno to što je ubojica pušten na slobodu a huligani osuđeni to moraš stvarno biti vrlo inteligentan da to objaviš ali dok je Kanada tu sve će biti ok.
A ovo se lijepo već zove trolanje i vrijeđanje. Ništa novoga od tebe.
Zrinski is offline  
Old 27.05.2013., 22:02   #3544
Quote:
carlosan kaže: Pogledaj post
Među prozvanim ne, jer na utakmice idem vrlo malo ili ni malo.

Da veselim se uspjehu RS-a. I tome što Srebrenica ostaje u RS-u.
Onda se jako rijetko veseliš, dapače, iznimno rijetko.
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 27.05.2013., 22:05   #3545
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Apsolutno nebitno. Ono što je bitno je da netko iz zvanične vlasti poslao limuzinu po huligane i one koji otišli u Široki da "seljake" uče "sarajevskoj kulturi". Što li nam je to gospon ministar hito poručiti time??? Da on podržava hulgane iz Sarajeva ili da ih je možda i sam poslao?????
Nije ministar već precjednik.
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 27.05.2013., 22:19   #3546
Quote:
Malevar kaže: Pogledaj post
Onda se jako rijetko veseliš, dapače, iznimno rijetko.
Jok ba!

Ima još stvari za veselje, ne samo uspjesi RS-a.

A da ti pravo velim, malo me ovaj iživcirao sa svojim "fašizmom" pa namjerno pretjerujem.

A nije mi mrsko kad se u jednom dijelu Bih gradni nova npr. hidroelektrana.
carlosan is offline  
Old 28.05.2013., 02:35   #3547
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Apsolutno nebitno. Ono što je bitno je da netko iz zvanične vlasti poslao limuzinu po huligane i one koji otišli u Široki da "seljake" uče "sarajevskoj kulturi". Što li nam je to gospon ministar hito poručiti time??? Da on podržava hulgane iz Sarajeva ili da ih je možda i sam poslao?????
Itekako je bitno. Zločin se ne može pravdat, bez obzira o kome se radi. U protivnom, i ti podržavaš zakon rulje.
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Old 28.05.2013., 15:55   #3548
Iznenadna poseta Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića BiH i Hrvatskoj naznaka su naređenja iz Brisela da se Srbija još ponizi, javno izvini i moli za oprost, pa tek potom da razgovara o datumu za evropsku kandidaturu.

Tomislav Nikolić, predsednik Srbije izvinio se na bosanskoj televiziji u ime svih zločina koje su počinili ljudi srpskog porekla. Posle toga EU je naredila Aleksandru Vučiću, prvom potpredsedniku Vlade Srbije da poseti Zagreb i da se, najverovatnije i on izvini Hrvatima za počinjene zločine sa srpske strane u poslednjem ratu. Vučić putuje u nedelju u Hrvatsku gde će se u ponedeljak sastati sa Ivom Josipovićem, predsednikom i Zoranom Milanovićem, premijerom Hrvatske, kao i s hrvatskim ministrom odbrane Antom Kotromanovićem.

SAD i Nemačka su insistirali na tome da srpski državnici odu u Zagreb, a ova poseta Aleksandra Vučića trebalo bi da bude uvod u susret predsednika Srbije i Hrvatske Tomislava Nikolića i Ive Josipovića. Iznenadna poseta Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića BiH i Hrvatskoj naznaka su naređenja iz Brisela da se Srbija još ponizi, javno izvini i moli za oprost, pa tek potom da razgovara o datumu za evropsku kandidaturu.

I sada SAD, NATO i EU požuruju Srbiju u Evropsku Uniju. To je, međutim, uslovljeno, kako to uvek i biva sa Srbijom, da Srbi počnu da kleče pred Muslimanima, Hrvatima, Slovencima, možda i Sandžaklijama, Albancima i Crnogorcima. Uostalom, Vučić priprema i svoju zvaničnu posetu Kosmetu kroz desetak dana.

Poruka EU u ovom slučaju je jasna. Međunarodna zajednica, koja je uvođenjem embarga u Srbiji početkom devedesetih zemlju Srbiju pretvorila u mafijašku državu, sada traži da vlast iskoreni svoju mafiju.

http://www.dnevno.hr/kolumne/marko-l...-hrvatima.html
sunshinestar is offline  
Old 28.05.2013., 18:14   #3549
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Iznenadna poseta Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića BiH i Hrvatskoj naznaka su naređenja iz Brisela da se Srbija još ponizi, javno izvini i moli za oprost, pa tek potom da razgovara o datumu za evropsku kandidaturu.

Tomislav Nikolić, predsednik Srbije izvinio se na bosanskoj televiziji u ime svih zločina koje su počinili ljudi srpskog porekla. Posle toga EU je naredila Aleksandru Vučiću, prvom potpredsedniku Vlade Srbije da poseti Zagreb i da se, najverovatnije i on izvini Hrvatima za počinjene zločine sa srpske strane u poslednjem ratu. Vučić putuje u nedelju u Hrvatsku gde će se u ponedeljak sastati sa Ivom Josipovićem, predsednikom i Zoranom Milanovićem, premijerom Hrvatske, kao i s hrvatskim ministrom odbrane Antom Kotromanovićem.

SAD i Nemačka su insistirali na tome da srpski državnici odu u Zagreb, a ova poseta Aleksandra Vučića trebalo bi da bude uvod u susret predsednika Srbije i Hrvatske Tomislava Nikolića i Ive Josipovića. Iznenadna poseta Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića BiH i Hrvatskoj naznaka su naređenja iz Brisela da se Srbija još ponizi, javno izvini i moli za oprost, pa tek potom da razgovara o datumu za evropsku kandidaturu.

I sada SAD, NATO i EU požuruju Srbiju u Evropsku Uniju. To je, međutim, uslovljeno, kako to uvek i biva sa Srbijom, da Srbi počnu da kleče pred Muslimanima, Hrvatima, Slovencima, možda i Sandžaklijama, Albancima i Crnogorcima. Uostalom, Vučić priprema i svoju zvaničnu posetu Kosmetu kroz desetak dana.

Poruka EU u ovom slučaju je jasna. Međunarodna zajednica, koja je uvođenjem embarga u Srbiji početkom devedesetih zemlju Srbiju pretvorila u mafijašku državu, sada traži da vlast iskoreni svoju mafiju.

http://www.dnevno.hr/kolumne/marko-l...-hrvatima.html
Jes vala, satraše se od izvinjavanja i kajanja...

A da sve to nema veze sa posjetom Rusiji od prije par dana
srednja_bosna is offline  
Old 29.05.2013., 17:39   #3550
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Gamad sarajevska plakala je uefi kako slučajno ne bi reprezentacija igrala protiv Zrinjskog u Mostaru, kažu boje se nereda. Kojih nereda i od koga, pa tamo žive Hrvati i siguran sam da bi to bio spektakl di bi došlo svo mlado i staro Herceg Bosne.
Još jedan u nizu idiotizama o zavjeri "bošnjačkog Sarajeva" protiv sirotih Hrvata ala M.Topić.
N/FS BiH nije uošte bio protv igranja utakmice, naprotiv dali su svoj pristanak bez ikakvog uslovljavanja.
Idiote, nije problem u dežurnim sarajevskim majorizatorima, koju jedu hrvatsku nejać za doručak, ručak i večeru, već u hrvatskim huliganima, posebice onim oko hrvatske reprezentacije, koju svako malo UEFA opali nekom kaznom po ušima zbog nacionalističkog i fašističkog provociranja.
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Old 29.05.2013., 21:02   #3551
Zna se kako raja u Sarajevu navija i kako recimo osima skandaloznih parola još i pale zastave hrvatskog naroda, sve bez osude i osvrta u promuslimanskim medijima. Dakle, počistite prvo pred svojim pragom i šutite, tada ste najpametniji...

A za ovo idiote samo ću reći- muslimanska kultura
veruda is offline  
Old 30.05.2013., 23:17   #3552
Dakle Hrvatska izvrsila agresiju na BiH,Srbija nije!



RS legalno stvorenje,Herceg-Bosna i zvanicno osudjena kao fasisticka tvorevina!



Ovom presudom je sudbina Hrvata u BiH zapecacena!
Nikakav entitet za Hrvate ne dolazi u obzir,vec cemo vidjeti pokusaji bosnjacke strane da ukinu kantone/zupanije u buducnosti pod izgovorom da oni lice na HB...
Pljevljak is offline  
Old 31.05.2013., 12:13   #3553
Quote:
Pljevljak kaže: Pogledaj post
Dakle Hrvatska izvrsila agresiju na BiH,Srbija nije!
hajd nećemo prejudicirati...


Quote:
RS legalno stvorenje,Herceg-Bosna i zvanicno osudjena kao fasisticka tvorevina!
Hrv, SRB i tadašnja RBiH su potpisale ovakvu podjelu.
A HRHZ.. je prošlost ili je budućnost, ali nije sadašnji status.



Quote:
Ovom presudom je sudbina Hrvata u BiH zapecacena!
ne slažem se sa tobom! zašto bi bila zapečaćena?
Danas u BiH je generlano bolje biti Hrvat nego Bošnjak... Ja mnogo hrvata koji žive u BiH poznajem ali ne poznajem niti jednog bio on u Srajevu, Zenici, Tuzli da je bez posla...
BiH ima veći procenat zaposlenih Hrvata nego sama Hrvatska, da ne govorim da dobar dio BH Hrvata ima, ne dvojno državljanstvo, nego dva identiteta... svojim očima sam vidio ličnu/osobnu kartu(BiH) i osobnu iskaznicu(HR) koja ima istu sliku ali matični i ime se razlikuju.
Quote:
Nikakav entitet za Hrvate ne dolazi u obzir,vec cemo vidjeti pokusaji bosnjacke strane da ukinu kantone/zupanije u buducnosti pod izgovorom da oni lice na HB...
Ne radi se o izgovoru nego o razlogu a on je slijedeći:
FBiH ima:
1 parlament FBiH
1 dom naroda FBiH
1 predsjednika
1 vladu (oko 14 ministara)
plus
10 kantonalnih parlamenata
10 vlada(oko 14 ministara)
dakle FBiH je entitet koji ima 154 ministra!
e vala niko me ne može ubijediti da je ovo u interesu bilo kojeg naroda.


Priča o tome kako su Hrvati u Federaciji tobože ugroženi je neozbiljana, ali je dobro političko sredstvo, jer činjenica je da je nezaposlenih Hrvata u FBiH nema, izuzev ako su kojim slučajem bili u Armiji BiH- tada imaju problema kao i svaki drugi Bošnjak da dođe do posla.

Drugo da se sutra u BiH, a ne samo u federaciji, raspiše referendum sa pitanjem "da li želite da BiH bude pripojena RH kao autonomna jedinica" vjerujem da bi malo nedostajalo da to referendumsko pitanje prođe.
ne bi samo Hrvati bili za ovo nego vjerujem većina Bošnjaka i dobar broj Srba
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Old 31.05.2013., 12:22   #3554
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Zna se kako raja u Sarajevu navija i kako recimo osima skandaloznih parola još i pale zastave hrvatskog naroda,
zna se je slogan HDZ-a
meni je teško vjerovati da HDZ-ovci pale hrvatske zastave.

Quote:
sve bez osude i osvrta u promuslimanskim medijima.
koji ti je to promuslimanski medij?
ja na FTV više čujem hrvatskog nego bosanskog jezika.

Quote:
Dakle, počistite prvo pred svojim pragom i šutite, tada ste najpametniji...
vidi naziv teme! i ja tebi isto savjetujem!
BiH je moja Avlija i moj prag! kao što je avlija bosanskim Srbima i Hrvatima!
Quote:
A za ovo idiote samo ću reći- muslimanska kultura
nije rekao idiote nego idiotizam. ali vi stvarno ne znate ili nećete da znate koliko je Hrvatima zapravo dobro u BiH.
sve donedavno su bili na proračunu RH i to na ministarsvu obrane


kod nas u Bosni ima izreka "Sačuvaj me Bože bošnjačkog merhameta, hrvatske kulture i srpskog"... uh ne mogu da se sjetim
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Old 31.05.2013., 16:37   #3555
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Zna se kako raja u Sarajevu navija i kako recimo osima skandaloznih parola još i pale zastave hrvatskog naroda, sve bez osude i osvrta u promuslimanskim medijima. Dakle, počistite prvo pred svojim pragom i šutite, tada ste najpametniji...

A za ovo idiote samo ću reći- muslimanska kultura
Forumaš koji već godinama piše ovako neuravnteženo, generalizatorski, nije ništa drugo nego neko čije je rezonovanje potpuno ukalupljeno tj. idiotsko.
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Old 31.05.2013., 16:56   #3556
Quote:
Pljevljak kaže: Pogledaj post
Dakle Hrvatska izvrsila agresiju na BiH,Srbija nije!.
Bez obzira na hašku presudu, koja ondašnju hrvatsku politiku povezuje, doduše indirektno, kako sam ja to shvatio, sa glavnim kreatorima politike "spaljene zemlje" tzv. HR HB, cjelokupna istina o ratnim događanjima na prostoru BiH, tokom devedestih, potpuno je apsurdna ako se uzme u obzir kako je Bruno Stojić kriv, a Frenki Simatović i Aca Vasiljević nevini.

Quote:
RS legalno stvorenje,Herceg-Bosna i zvanicno osudjena kao fasisticka tvorevina!
O karakteru RS-a će se saznati tek nakon izricanja presude Mladiću i Karadžiću. Mislim na karakter njezina nastanka, koji je Daytonom u mnogome legalizovan i amnestiran.

Quote:
Ovom presudom je sudbina Hrvata u BiH zapecacena!
Nikakav entitet za Hrvate ne dolazi u obzir,vec cemo vidjeti pokusaji bosnjacke strane da ukinu kantone/zupanije u buducnosti pod izgovorom da oni lice na HB.
Pa, i ako bude preustroja FBiH, to će opet biti na etničkom nivou. Stim da će se kantoni sa bošnjačkom i hrvatskom većinom samo ukrupnjivati...
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Old 31.05.2013., 19:08   #3557
Najsmiješnije je kako neki misle da smo mi pali s kruške tu u HR. Moje pisanje je isključivo vezano za licemjernu, prevrtljivu i lažnu politiku koja vlada u kotlini. Ta politika već godinama, uz pomoć promuslimanskih i čaršijskih medija truje narod i sije mržnju.

Samo kažem, okanite se iživljavanja, izaberite pametno i maknite šape s Herceg Bosne.

A to što ti je prošlo ovo idiote bez kazne ne znači da ćeš to ponavljati jer moje mišljenje o tebi je puno gore od idiotizma, koje je ljudsko i prihvatljivo. Ti si mali manipulator pun mržnje koji može svoje višegodišnje pisanje na ovom forumu zahvaliti samo zbog prilično liberalne i anacionalne politike...

Zadnje uređivanje veruda : 31.05.2013. at 19:20.
veruda is offline  
Old 31.05.2013., 19:38   #3558
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Samo kažem, okanite se iživljavanja, izaberite pametno i maknite šape s Herceg Bosne.
A ovo HB je šta. TO je nešto za jest. Ti ovime trolaš temu. Spominješ nešto što ne postoji. To isto da ja pričam o rimskom carstvu
kikiriki2010 is offline  
Old 31.05.2013., 19:46   #3559
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
A ovo HB je šta. TO je nešto za jest. Ti ovime trolaš temu. Spominješ nešto što ne postoji. To isto da ja pričam o rimskom carstvu
Tebi kao državljanu Hrvatske Herceg Bosna znači isto kao i meni! Treći entitet za naš hrvatski konstutivni narod unutar tvorevine zvane BiH. Nakon toga kada budemo bili u ravnopravnom položaju s ostala 2 naroda idemo na pregovore kako dalje i šta dalje, isplati li uopče spašavati mrtvaca...
veruda is offline  
Old 31.05.2013., 20:06   #3560
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Tebi kao državljanu Hrvatske Herceg Bosna znači isto kao i meni! Treći entitet za naš hrvatski konstutivni narod unutar tvorevine zvane BiH. Nakon toga kada budemo bili u ravnopravnom položaju s ostala 2 naroda idemo na pregovore kako dalje i šta dalje, isplati li uopče spašavati mrtvaca...
Nisam ti ja znao da u svakoj državi vlada jednoumlje hmmmmmmmmmmm valjda kao gost taj mail nisam dobio.
Za mene je takozvana HB neustavna, nelegalna, zločinačka tvorevina. Ako ti tako misliš onda se moram složit s tobom.
kikiriki2010 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.