Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2007., 22:03   #21
jedna moja prijateljica mi je rekla da je prestala gristi nokte nakon sto joj je mama rekla da ce joj prste gurnuti u govna

sto se tice slabih noktiju, najbolji je alessandrov lak s biotinom i lak express nail hardener, prvi kosta oko 60kn a drugi 80kn
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 22:27   #22
Quote:
izgubljena dusa kaže: Pogledaj post
sto se tice slabih noktiju, najbolji je alessandrov lak s biotinom i lak express nail hardener, prvi kosta oko 60kn a drugi 80kn
ja sam koristila taj expres nail hardener od alesandra i ništa nije pomoglo. najgore mi je bilo što sam dala tolike novce za to. a probala sam i jedan od deborah titanium kolekcija, isto lak za učvrščivanje ili nešto tako, uglavnom za slabe nokte i imao je vrlo čudan učinak. nakon par dana kad bi se ogulio, odmah bi mi se nokat počeo listati na tom mjestu, tako da sam morala odmah čim bi primjetila da na nekom mjestu nema laka morala bi nokte ponovo namazati.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 13:52   #23
oriflame ima jako dobar nail hardener.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 15:48   #24
kao klinka sam isla na satove klavira i profesorica je naglasavala da moramo imati odrezane nokte, i tako sam znala doci na sat i pogrist ih da me ne skuzi i onda mi je to preslo u naviku i kad sam prestala s klavirom, probala sam sve moguce lakove i gluposti i nista nije djelovalo i onda jedan dan mi pukolo, razmišljala kako su mi ruke jako prljave jer svašta diram i u školi i svagdje i zgadilo mi se stavljat prste u usta...fuj i od onda su super, malo se listaju, al to mi je u obitelji
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 14:45   #25
Ja sam svoje sad počela gristi i u snu. Svašta. Rekla sam neću ih gristi i jutros se probudim sa izgriženim noktima... Katastrofa...
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:27   #26
Uf,već jako dugo imam problema s tim...kao ovisnost...
Najteže je suzdržat se dok ti ne naraste malo,,,al kad malo poraste onda mi bude žao odgrist ga,pa ga cuclam i šta ne radim al ne odgrizam
.....Naime,na početku godine uspjela sam se riješiti te navike griženja notiju i lijepo su mi narasli ali...išla sam ih gelirati i ta glupača mi je rekla kako je bolje da mi stavi umjetne nego a gelira prirodne....i odrezala mi ih je do mesa ajme kko je bolilo i nalijepila umjetne no,oni su se odlijepili i popucali nakon thedan dana i otad opet grizem nokte sve do danas....ne mogu više prestat!!
evo,npr. jučer sam odlučila NEĆU više gristi,ali kad zaboravim na to i to griženje je navika i automatski stavljam prste u usta..jednostavno navika.
....Čak sam si jučer nalijepila na monitor papirić na kojem piše NE GRISTI NOKTE da ne zaboravim
A i kad sam nervozna lakše mi je i malo se smirim kad ih pogrizem
devilshy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 00:03   #27
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
sad sam se sjetila što mi pomaže: vidjet nekoga tko ful neurotično ždere nokte i izgleda ko da bi najradije ugurao ruke u usta do laktova. onda se zgrozim kako to ružno izgleda pa mislim ajme pa ne izgledam valjda i ja ovako.

Ovako nekako sam i ja to riješila.
Kada sam imala 10 godina odlučila sam da ću se ošamariti svaki put kada sebe uhvatim da grizem nokte. Uspjelo je! Sada mi to zvuči malo neurotično , ali dobra je taktika samokažnjavanja. Npr. kada grizeš nokte onda moraš napraviti nešto što ti se fakat ne da; za dečke 20 sklekova. I bez varanja!
Tako se trenira i snaga volje!
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 14:04   #28
ja sam negdje davno pročitala da ljudi koji grizu nokte il ih trgaju, da su manje inteligentni.
bilo to istina ili ne
pa ne moraju baš svi vidjeti na prvu moju inteligenciju

šala
__________________
My dream is to fly over the rainbow... so high...
Beastie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:27   #29
Ne vjerujem da svi članovi Mense imaju savršene nokte A i nesiguran je odgovor na pitanje što je zapravo inteligencija...
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:38   #30
i ja sam grizla nokte no kad sam svatila da to neprestalno radim pokušala sam prestati no na sreću prvih par dana je bilo dobro i nisam izgizla ni jednog nokta ali mi je to počelo nedostajati pa sam ja kao riješenje našla žvake koje su mi stvarno pomogle jer sam uvijek nešto žvakala i nisam imala vremena za griženje noktiju....
tu metodu sa žvakama probale su i moje frendice i koliko ja znam pomoglo im je da prestanu gristi nokte....
a što se tiče onoga pametni ljudi ne grizu nokte na to mogu samo reći ovo: to je glupost!!!
vicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:15   #31
ja sam krizla nokte od kada su mi prvi zubi izrasli i onda sam odlucila prestat i kupila si onaj lak u dm-u s okusom bog zna cega i prestala sam
nekada me uhvati ali zao mi bude jer su mi sada veliki i lijepi, pa jednostavno to vise ne cinim.
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 17:40   #32
Ispričavam se ako nisam uspjela povezati, ali kakve veze grizenje noktiju ima s kozmetikom? Čini mi se da je toj temi mjesto na psihologiji
SunnySky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 17:36   #33
ni ja nisam nikako mogla prestati s tim grizenjem bas nikako...pokusavala sa svim mogucim lakovima i pizdarijama... to je uvijek bilo jace od mene ...i onda sam otisla na umjetne nokte, i oni su mi trajali 3 tjedna, i u to vrijeme su mi moji izrasli odispod..njih sam gelirala i isla na geliranje nekih pola godine(zenica u mom ulazu super gelira nokte za samo 100 kn),....i kada sam skinula taj gel, ostali su mi moji nokti o kojima se brinem i mezem ih lakovima i turoijam i sve...i napokon ima svoje lijepe nokte.. valjda sam se stvarno odvikla od toga u tih pola godine..vise mi uopce to nije gust
mishkica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 20:06   #34
Quote:
Beastie kaže:
ja sam negdje davno pročitala da ljudi koji grizu nokte il ih trgaju, da su manje inteligentni.
ma da, sigurno, ako si živčenjak mora da si bedast. koja teorija.

čini mi se da je novi oriflameov nail hardener dosta lošiji od onog starog. sad stalno kratim nokte jer pucaju ko blesavi.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 15:47   #35
ja sam godinama grizla nokte,stalno pfuj uvijek imala ruku u ustima,i onda sam kupila nekakav lak preodvratan od kojeg skoro povraćaš,a dobro je i za smršavit jer ti se odvratan okus uvuče u hranu i sve što dotakneš pa ti je to možda dodatan plus.
kad nađem lak napisat ću kakse zove jer moj je neki poseban,niko nije imao odvratan ko ja.
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 23:35   #36
Vi si bar mozete ugradit umjetne, meni stara ne da niti umjetne niti geliranje
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 21:02   #37
ja sam probala sa svim bas svim i kupila sam i lak i papar i sve sve moguce idem u 6 razred pa sada nagovaram mamu da mi gelira ali tesko
__________________
teško se dogovore dva čovjeka koji misle različito, ali lako se dogovore dva čovjeka koji misle :))
byrdie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 09:36   #38
Quote:
mishkica21 kaže: Pogledaj post
ni ja nisam nikako mogla prestati s tim grizenjem bas nikako...pokusavala sa svim mogucim lakovima i pizdarijama... to je uvijek bilo jace od mene ...i onda sam otisla na umjetne nokte, i oni su mi trajali 3 tjedna, i u to vrijeme su mi moji izrasli odispod..njih sam gelirala i isla na geliranje nekih pola godine(zenica u mom ulazu super gelira nokte za samo 100 kn),....i kada sam skinula taj gel, ostali su mi moji nokti o kojima se brinem i mezem ih lakovima i turoijam i sve...i napokon ima svoje lijepe nokte.. valjda sam se stvarno odvikla od toga u tih pola godine..vise mi uopce to nije gust
koliko ti imas god 2 1???
__________________
teško se dogovore dva čovjeka koji misle različito, ali lako se dogovore dva čovjeka koji misle :))
byrdie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:04   #39
Quote:
plocnik kaže: Pogledaj post
I neznam kako da prestanem gristi nokte???jel zna netko kako prestati gristi nokte (nemogu da ih grizem), kada se idem naci npr. sa curom kada mi vidi nokte i pita, neznam sta da kazem....jel ima nesta protiv grizenja nokta???
imamo isti problem... grizem zanoktice u biti a ne nokte no svejedno to je tako odvratno gadi mi se..........a nemrem prestat.. nekak me smiruje.. ma sve je to na bazi psihe.. al već sam ih malo počela sredjivat... a ljeti su mi savršeni.. uvijek dugi, french manikur... al zimi su gadni
__________________
Život je kad si živ, život je za to kriv...
nemirna22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 10:41   #40
OK jel zna netko nešto što bi stvarno bilo učinkovito?? Šta je s dečkima, npr? Ne mogu otić na tipseve i geliranje i umjetne nokte. Što je s ljudima koji grickaju i trgaju zanoktice do krvi? Kako onda s tim lakom? Jel on ostaje i na koži il se isključivo nanosi na nokte?
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.