Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2008., 18:18   #41
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
meni se događa s jednim prekrasnim al zauzetim
kad počnemo pričat samo se počnemo smjehuljit nekontrolirano...
čudno.nemoš skinit osmijeh s lica. pa se trudimo da se to ne primjeti a to baš blesavo izgleda khm khm

Meni se to događa sa svima koji su mi privlačni.
Pink Freud is offline  
Old 14.06.2008., 21:40   #42
Ima i flip side...
I dodirivala me, i izgovarala moje ime bez potrebe, i pogledi nam se susretali...pa je čak i pizdila kad bi me vidjela s nekom drugom, a kad sam ja krenuo u action iznapadala me, ono "šta ja koju pičku materinu hoću od nje".
stari55 is offline  
Old 14.06.2008., 21:44   #43
Quote:
stari77 kaže: Pogledaj post
Ima i flip side...
I dodirivala me, i izgovarala moje ime bez potrebe, i pogledi nam se susretali...pa je čak i pizdila kad bi me vidjela s nekom drugom, a kad sam ja krenuo u action iznapadala me, ono "šta ja koju pičku materinu hoću od nje".
pa dobro, sad ono nismo spominjali podvojene ličnosti
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 14.06.2008., 21:45   #44
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
pa dobro, sad ono nismo spominjali podvojene ličnosti
Pitao ja prijatelja koji završava psihologiju...kune se da je normalna
stari55 is offline  
Old 14.06.2008., 21:54   #45
Quote:
stari77 kaže: Pogledaj post
Pitao ja prijatelja koji završava psihologiju...kune se da je normalna
onda joj se zaderi ka i ona ne tebe :"oću te j..."
šta ja znam, možda cura voli sirovo
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 14.06.2008., 21:59   #46
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
Kažu da jedan od najvećih znakova je kad djevojka dotakne tipa u razgovoru... Ali od kad sam to čuo sve više mi se to događa! Neki dan mi je jedna frendica pred svojim dečkom stavila ruku na koljeno i onda ju isto tako spontano makla... Jel vjerujete u te neke znakove?
meni je šefica to napravila, uhvatila me za koljeno... bijah počastovan po sekunde, a onda sam skužio da trči u wc povratit... naime, bila je trudna...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 14.06.2008., 22:42   #47
Thumbs up

Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
Kažu da jedan od najvećih znakova je kad djevojka dotakne tipa u razgovoru... Ali od kad sam to čuo sve više mi se to događa! Neki dan mi je jedna frendica pred svojim dečkom stavila ruku na koljeno i onda ju isto tako spontano makla... Jel vjerujete u te neke znakove?
bitan je nacin na koji te gleda,ako skilji na jedno oko nista od toga ,a ako skilji na oba ..corava je pa nevidi najbolje..znaci frende nista od znakova ..sory
Lunatic23 is offline  
Old 15.06.2008., 21:02   #48
ja samo vjerujem u pogled koji traje koju sekundu dulje od uobičajenog, normlanog, pristojnog, ....
stoposto is offline  
Old 15.06.2008., 21:22   #49
ja skiljam na oba kad zelim bolje vidit nesto znaci to opet ne mora bit tocno
Gadura114 is offline  
Old 15.06.2008., 22:19   #50
onaj slatki pogled... kad ga ne skida s tebe... cak ni kad vam se pogledi sretnu
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Old 15.06.2008., 23:50   #51
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
Kažu da jedan od najvećih znakova je kad djevojka dotakne tipa u razgovoru... Ali od kad sam to čuo sve više mi se to događa! Neki dan mi je jedna frendica pred svojim dečkom stavila ruku na koljeno i onda ju isto tako spontano makla... Jel vjerujete u te neke znakove?
naravno, isto kao i u petak 13.
pandora_5 is offline  
Old 16.06.2008., 15:50   #52
Thumbs up

Quote:
Gadura114 kaže: Pogledaj post
ja skiljam na oba kad zelim bolje vidit nesto znaci to opet ne mora bit tocno
vidis o tome nisam uopce razmisljao ..i jel vidis ista bolje il ti je i dalje isto??
Lunatic23 is offline  
Old 16.06.2008., 16:32   #53
kad bulji u tebe sirom zatvorenih ociju i ima otvorena usta iz kojih se cjedi slina
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 16.06.2008., 22:29   #54
Muškarci to pokazuju sebi svojstvenim gestama - drago mi je što te vidim (područje u predjelu prepona ugodno popunjeno samo za tebe...) i moram te dodirnut kako god "slučajno" , namjerno al moram te pipnut i pomirišat (baš su "životinje");jako mi je zanimljivo što ti imaš za reć o bilo čemu :gdje si bila , što si radila, jesi piškila , jesi kakila...sve gutaju...al sve
 
Old 16.06.2008., 22:41   #55
ma pogled, ponešto dulji od uobičajnog s laganim osmjehom ili nekad čak s onim od uha do uha... to se meni dešava kad ga vidim...a nekad mi se čini da i njemu
__________________
Nekad nas gurnu u smjer kojim smo mi davno trebali sami krenuti...
malecka88 is offline  
Old 02.06.2010., 16:17   #56
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
Kažu da jedan od najvećih znakova je kad djevojka dotakne tipa u razgovoru... Ali od kad sam to čuo sve više mi se to događa! Neki dan mi je jedna frendica pred svojim dečkom stavila ruku na koljeno i onda ju isto tako spontano makla... Jel vjerujete u te neke znakove?
Ma ne znam baš imam dojam da kad ti se netko sviđa svaki njegov dodir shvaćaš kao neki znak. Ja konkretno imam jako dobrog prijatelja,često se zagrlimo,nekad me čak i podigne itd.itd.,ali sam sigurna da je to prijateljski. Isto tako postoji jedan dečko koji mi se jako jako dopada i svaki njegov dodir ja protumačim kao znak,a to možda uopće nije tako.
pavlovic.anita. is offline  
Old 02.06.2010., 16:29   #57
Quote:
Leatherman kaže: Pogledaj post
Kažu da jedan od najvećih znakova je kad djevojka dotakne tipa u razgovoru... Ali od kad sam to čuo sve više mi se to događa! Neki dan mi je jedna frendica pred svojim dečkom stavila ruku na koljeno i onda ju isto tako spontano makla... Jel vjerujete u te neke znakove?
ja skuzim znakove tek kad mi curka kaze da bi moje dijete
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 02.06.2010., 16:35   #58
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
jedan znak je siguran... kad got je pogledaš, ona gleda u tebe kao tele u šarena vrata... tu nemožeš fulat!
vidi pametnog covjeka, tako se ja zagledam i imama onaj izraz na licu, zalite me glupa sam
duffy27 is offline  
Old 02.06.2010., 16:43   #59
vjerovali ili ne postoji i popis za interes cura koji su to znakovi

http://img32.imageshack.us/img32/9104/interescura.jpg
scorpioncode is offline  
Old 02.06.2010., 16:51   #60
Quote:
scorpioncode kaže: Pogledaj post
vjerovali ili ne postoji i popis za interes cura koji su to znakovi

http://img32.imageshack.us/img32/9104/interescura.jpg

To je iz nekog američkog priručnika za samopomoć?
Nisam baš ljubitelj popisa, ovaj sam škicnula samo. Al pazi ono koji znak - she buys you a drink ili pita te kak se zoveš
__________________
ursula1000 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger