Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2024., 17:33   #1
Čudna situacija - porastao nivo antifriza

Pozdrav. Imam čudnu situaciju oko antifriza u autu. U pitanju je Touran 2016 1.6 81kw. Naime, zimus je imao antifriza zeru ispod minimuma i rekoh aj prema uputama da dolijem između min i maks. I sve super 3 mjeseca. Kad je hladan između min i maks je, kad je vruć na maks je. Prije dva dana provjerim nakon voznje ono nivo antifriza tri prsta veći. Kad se ohladio pao je tipa prst, baš za onoliko koliko je padao kad je bilo sve ok. Opet vožnja, popne se, ohladi se i opet padne. Kao da je sve normalno, ali sa jedno 3 deci antifriza više u sustavu nego obično. Taman sam toliko zimus dolio u njega (na hladno). Malo istraživao, netko kaže čep, netko u krajnost pa brtva glave. Sutra za početak kupim novi čep posude. Temperaturu motora normalno podiže, dodje na 90 i zakucan je i stabilan. Nema majoneze na čepu od ulja, ne vidim fleke ili prljavštinu u posudi za antifriz. Palo mi na pamet špricom izvući višak i pratiti kaj ce se dogadjati. Kad se malo nakon voznje otvori dok je jos vruc ima tlaka u posudi. Normalna stvar. Kad se ohladi, rastereti se i nema tlaka.
podtri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 21:39   #2
Molim admina da prebaci temu. Greskom ovdje otvorena.
podtri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 12:51   #3
Grijanje radi normalno?
Ako radi i sad dalje nema provjere, može biti do toga da si jednostavno provjeravao kod puno niže temperature nego sad, prije nego si dolijevao pa ti je to napravilo razliku.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 09:50   #4
Ili mu je auto bio na kosini pa mu se činilo da fali ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.