Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2009., 10:17   #61
http://www.asromaultras.it/20042005_...celtic_012.jpg
__________________
Ω
saku helle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 11:13   #62
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
svako slovo na srpskoj tribini se čita, vidim
Kako ti to znaš ako ne čitaš njihov forum?
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 13:06   #63
S koje je ovo utakmice, i je li u pitanju stvar medju cilon grupom ili individualna prijateljstva?
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 13:22   #64
milano mislim...individualna prijateljstva samo kod nas postoje!
__________________
Ω
saku helle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 14:02   #65
Quote:
saku helle kaže: Pogledaj post
milano mislim...individualna prijateljstva samo kod nas postoje!
Aj dobro, iako bez pretjerivanja bi mogli kao sluzbeno oznacit prijateljstvo sa beckim prikasima, prislo je to granice individualnog odavno.
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:45   #66
Thumbs up

Quote:
Vilaja kaže: Pogledaj post
Aj dobro, iako bez pretjerivanja bi mogli kao sluzbeno oznacit prijateljstvo sa beckim prikasima, prislo je to granice individualnog odavno.


u velikim intervalima kod macole
maslina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:40   #67
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
prijateljstvo sa vrancuzima nije službeno. radi se o onoj istoj ekipi koja je uvijek vjernima zabranila dolazak na sjever zbog UF incidenta. ali radi se o "udarnoj" (kako me ova rič nervira ) ekipi.

aj debilu nepricaj pizdarije kad pojma nemas....
MCML is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.05.2009., 13:37   #68
Quote:
MCML kaže: Pogledaj post
aj debilu nepricaj pizdarije kad pojma nemas....
maslina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 19:58   #69
Quote:
MCML kaže: Pogledaj post
aj debilu nepricaj pizdarije kad pojma nemas....
j*eba tebi pas mater. vau vau. kretenu.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.05.2009., 15:31   #70
http://www.youtube.com/watch?v=FmIeCvzDJA0&NR=1
gmaz88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 14:50   #71
Quote:
Vilaja kaže: Pogledaj post
Aj dobro, iako bez pretjerivanja bi mogli kao sluzbeno oznacit prijateljstvo sa beckim prikasima, prislo je to granice individualnog odavno.
ko i vaše s demonima. nebitno, s bečlijama korektni odnosi, momci imaju dobra iskustva odavde(bjelopolje, prag itd) neki naši mlađi od tamo. ugl više respekt i neke simpatije nego prijateljstvo na nivou grupa. usput, da ne bude zabune ne radi se o ultra ekipi rapida.
isto tako dobri kontakti s romanistima, celticovim al daleko je to od nekakvog službenog prijateljstva.
delegaat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 17:36   #72
Quote:
delegaat kaže: Pogledaj post
ko i vaše s demonima. nebitno, s bečlijama korektni odnosi, momci imaju dobra iskustva odavde(bjelopolje, prag itd) neki naši mlađi od tamo. ugl više respekt i neke simpatije nego prijateljstvo na nivou grupa. usput, da ne bude zabune ne radi se o ultra ekipi rapida.
isto tako dobri kontakti s romanistima, celticovim al daleko je to od nekakvog službenog prijateljstva.
Možeš li shvatiti da ne postoji nikakvo prijateljstvo sa Demonima???Ako je doslovce par ljudi iz ST u nekakvom prijateljstvu sa njima kakve to veze ima sa grupom?Onda je i Torcida u prijateljstvu sa boysima jer sam ja super sa bar 20 ljudi iz ekipe...stvarno forum svašta trpi...
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 17:39   #73
a daj nemoj me jebat, nabroji jedno gostovanje repke van hr di nisu išli s vama
delegaat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 17:47   #74
Ako su išli mogli su ići sa navedenim prijateljima...uostalom,neki moji su išli i sa Ultrasima pa šta onda??NE POSTOJI ništa više od ovog šta sam ti rekao,a jedan sam od rijetkih ovdje koji piše stvari iz prve,odnosno svoje ruke.
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 18:56   #75
Quote:
Vilaja kaže: Pogledaj post
Aj dobro, iako bez pretjerivanja bi mogli kao sluzbeno oznacit prijateljstvo sa beckim prikasima, prislo je to granice individualnog odavno.
Nikaj nije prešlo individualno, neke grupe su si dobre s njima, nekima je svejedno, neki baš i nisu za to, ja osobno, no ajde. Ista je stvar sa Celticom dam se okladit da bi više od pola tribine za najdraži strani klub navelo Celtic osim onih millwall - west ham - sljedeći-razbijači-za-koje-čujem klinci. Opet je to nekima opet samo tako, neki su protiv toga (većinom jer su navijači Celtica ljevičari) a neki recimo poput mene bi doživili utakmicu između nas i rangersa skoro kao protiv hajduka, a vjeruj da ima još dosta takvih. No, sve isto individualno.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 19:01   #76
"Naš" katolik još je luđi od vašeg
U svakom slučaju, jebo to "prijateljstvo" kad mi "prijatelj" piše jebenim hijeroglifima, nekaj ti napiše, moraš sa sobom nosit enigmu da dešifrira.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 19:51   #77
armada - white stones

?
1.3.1.2. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 00:56   #78
white angelsi i white stonesi su si dobri! tj. njih 7 sa njih 200 haha
altka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 09:55   #79
Quote:
altka kaže:
white angelsi i white stonesi su si dobri! tj. njih 7 sa njih 200 haha

hahahahahahha
kako si urnebesan



Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 10:23   #80
wc, pojašnjenje molim...

woodoo chile, ako može samo malo pojašnjenje s kim si dobar u bbb, ne moraš nabrojati svu dvadesetoricu, već samo nekoliko, može i po nadimcima, ne moraš puno ime i prezime. Unaprijed zahvalan
zg2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.