Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2011., 15:39   #41
Quote:
pickaodcovika kaže: Pogledaj post
Uuuhhh sad si mi ga uvalio
gle, dosadan si mi...
ja ti oću reč da kad bi sreo nekoga od njih da s njim nebi imao kaj pričat, niti jednu dodirnu točku osim dizanja papira i taj razgovor bi završio za dvije minute...ak se već svrstavamo u isti koš, naziv, onda bi valjda trebali imat i većinu toga zajedničkog...bar da nam se poklapa 50% iste brije ili barem slićne...al nema toga, nula, banana....ko da pričamo o japancima i kinezima da su isti, al nisu, ni blizu...osim nama po izgledu....
ak to ne kužiš tvoj problem
kmetek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 15:42   #42
Ti meni nisi dosadan
pickaodcovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 15:52   #43
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
cock sparrer...čak i mala promjena naglaska na cockney
oi, oi, oi...http://www.youtube.com/watch?v=WI2NYRhlM30
kmetek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 16:22   #44
Quote:
kmetek kaže: Pogledaj post
....
Oprosti huligan samo mi nemoj sad iskočit iz monitora i pogodit me praznom bocom koju si popio prije utakmice
Riječani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:55   #45
http://youtu.be/GG-jMjvnua8
DZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:07   #46
Quote:
kmetek kaže: Pogledaj post
gle, dosadan si mi...
ja ti oću reč da kad bi sreo nekoga od njih da s njim nebi imao kaj pričat, niti jednu dodirnu točku osim dizanja papira i taj razgovor bi završio za dvije minute...ak se već svrstavamo u isti koš, naziv, onda bi valjda trebali imat i većinu toga zajedničkog...bar da nam se poklapa 50% iste brije ili barem slićne...al nema toga, nula, banana....ko da pričamo o japancima i kinezima da su isti, al nisu, ni blizu...osim nama po izgledu....
ak to ne kužiš tvoj problem
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:40   #47
Quote:
DZG kaže: Pogledaj post
1:34-1:50 kako je zinila hahahah
ctrlalt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 19:09   #48
Quote:
DZG kaže: Pogledaj post
Jebote kao da je iz psihijatrije pobjegao . Vidim i neki Fred Perry tu
__________________
"Sve će vode, labude da se razbistre"
slavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 21:35   #49
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
kiki polovanec o oo oo
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 22:52   #50
http://www.youtube.com/watch?v=gBki4...endscreen&NR=1
Riječani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 22:56   #51
http://www.youtube.com/watch?v=45dBT...eature=related
Njemacka stajl
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 23:57   #52
Quote:
Riječani kaže: Pogledaj post
Oprosti huligan samo mi nemoj sad iskočit iz monitora i pogodit me praznom bocom koju si popio prije utakmice
si osvojio novi tertitorij?
tko će vas pratit sve, tak virtualne i zakon
kmetek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 23:58   #53
Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
a kaj tebi sina nije jasno?..pojasnit ću
kmetek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 00:08   #54
Quote:
kmetek kaže: Pogledaj post
ja ti oću reč da kad bi sreo nekoga od njih da s njim nebi imao kaj pričat, niti jednu dodirnu točku osim dizanja papira i taj razgovor bi završio za dvije minute.
lajk.
štabulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:04   #55
oni se mogu zvati navijači, oni jesu navijači. nisu simpatizeri, nisu alealeština, navijači su. al 'Ultra?? teško.
ovdje se vidi ljubav, stras, trud, vjerojatno postoji odricanja. nisan niko da im sudim, al smatram ih navijačima. i meni je to dovoljno, svaka im čast. mi ovdje pričamo o drugim kontinentima, različitoj percepciji o pedofiliji (japanci), o alkoholu (arapi), o svemu (ameri) , a vi bi nas i njih stavljali u isti koš. nema to veze s vezom. za mene, ultrasi su u europi i teško da će ikad igdje otić iz nje. svaka čast navijačima s drugih kontinenata, ne smatram ih manje vrijednima, samo nemam s njima dodirnih točaka.
mislim da je tako i u svakom drugom djiru. jednom prilikom sam ima raspravu s prijateljima i ustanovili smo da je jedini djir koji je koliko toliko isti svugdi ; bajkersko-skejterski. al možda smo i tu falili.
__________________
Ostani nerealisticno idealistican!
due leggi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:07   #56
Quote:
kmetek kaže: Pogledaj post
gle, dosadan si mi...
ja ti oću reč da kad bi sreo nekoga od njih da s njim nebi imao kaj pričat, niti jednu dodirnu točku osim dizanja papira i taj razgovor bi završio za dvije minute...
jesi bio tamo pa znaš, jesi pričao s nekim, doživio pa možeš tako nešto napisati?

ne branim nikoga, ali zašto prosuđujete ljude prema slikama i youtubu...

jel misliš i da bi sa svih 5000-10 000 marseillovih imao šta pričati ili ipak je i kod njih broj ljudi koji "nešto kuže" ograničen...

čak i u grupi iz koje dolaziš(ako si iz te) je jako teško naći ljude koji "shvaćaju" cijeli taj navijački pokret i život(koliko ljudi slaže koreografije, stavlja plahte, radi poruke), ne samo u tvojoj/našoj grupi nego u svim grupama...čak bih rekao da nam je po tome brojka tek malo veća od ovih egipćana ili oko koga već pričate

bez uvrede naravno
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:24   #57
http://www.youtube.com/watch?v=GXwUzPdH-pE

stvarno su zabrijali na Oi!
Flumen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 01:40   #58
Quote:
due leggi kaže: Pogledaj post
oni se mogu zvati navijači, oni jesu navijači. nisu simpatizeri, nisu alealeština, navijači su. al 'Ultra?? teško.
ovdje se vidi ljubav, stras, trud, vjerojatno postoji odricanja. nisan niko da im sudim, al smatram ih navijačima. i meni je to dovoljno, svaka im čast. mi ovdje pričamo o drugim kontinentima, različitoj percepciji o pedofiliji (japanci), o alkoholu (arapi), o svemu (ameri) , a vi bi nas i njih stavljali u isti koš. nema to veze s vezom. za mene, ultrasi su u europi i teško da će ikad igdje otić iz nje. svaka čast navijačima s drugih kontinenata, ne smatram ih manje vrijednima, samo nemam s njima dodirnih točaka.
mislim da je tako i u svakom drugom djiru. jednom prilikom sam ima raspravu s prijateljima i ustanovili smo da je jedini djir koji je koliko toliko isti svugdi ; bajkersko-skejterski. al možda smo i tu falili.
Najbolji post u ovoj temi, 100% istina.
__________________
Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo.
Peni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 02:12   #59
Quote:
DZG kaže: Pogledaj post
fucking retards,leave the stadiums,go to the mcdonalds!

Quote:
kmetek kaže: Pogledaj post
a kaj tebi sina nije jasno?..pojasnit ću
ma niš,zajebavam te...

Quote:
due leggi kaže: Pogledaj post
oni se mogu zvati navijači, oni jesu navijači. nisu simpatizeri, nisu alealeština, navijači su. al 'Ultra?? teško.
ovdje se vidi ljubav, stras, trud, vjerojatno postoji odricanja. nisan niko da im sudim, al smatram ih navijačima. i meni je to dovoljno, svaka im čast. mi ovdje pričamo o drugim kontinentima, različitoj percepciji o pedofiliji (japanci), o alkoholu (arapi), o svemu (ameri) , a vi bi nas i njih stavljali u isti koš. nema to veze s vezom. za mene, ultrasi su u europi i teško da će ikad igdje otić iz nje. svaka čast navijačima s drugih kontinenata, ne smatram ih manje vrijednima, samo nemam s njima dodirnih točaka.
mislim da je tako i u svakom drugom djiru. jednom prilikom sam ima raspravu s prijateljima i ustanovili smo da je jedini djir koji je koliko toliko isti svugdi ; bajkersko-skejterski. al možda smo i tu falili.
Nikad nisam gledo stvari s te strane,al kad malo razmislim,slazem se s tobom da su jedino europljani "ultrasi"........
al kad i te ultrase tj. nas usporedim s juznoamerikancima,radije bi odabro njihov stil. Navijaci su,nisu simpatizeri,nisu alealeština,ultrasi nisu,navijaci su,al imaju nesto vise od samog navijaca... Sta su oni po tebi,evo npr argentinci? Ja bi prije rec da su oni sve to skupa.
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 02:24   #60
Penisvanilijo: Jebemu mater kako si moga u cilome monologu izostavit ledine i ko ima bolju obleku
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.