Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2013., 23:45   #3621
Ameri se javili iz ambasade s nadom da će se zadržati zdrav razum.
Fuck off.

Neka ih drže unutra mjesec dana, pa će se možda malo solidarizirati s pukom u neimaštini.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 06.06.2013., 23:49   #3622
Srbi neće da protestuju, baš me zanima hoće li ostati pri istome kad se neka njihova curica razboli.
Nevjerna is offline  
Old 06.06.2013., 23:52   #3623
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ameri se javili iz ambasade s nadom da će se zadržati zdrav razum.
Fuck off.

Neka ih drže unutra mjesec dana, pa će se možda malo solidarizirati s pukom u neimaštini.
Pa u tome i je problem. Dali su im ovlasti da mogu blokirati svaki zakon i sada pozivaju na zdrav razum
kikiriki2010 is offline  
Old 06.06.2013., 23:54   #3624
Meni samo nije jasno na koji način oni njih sprječavaju da odu doma. Ako ja krenem na vrata šta im oni nedaju da otvore vrata ili je njih stislo izaći van.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.06.2013., 00:02   #3625
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Pa u tome i je problem. Dali su im ovlasti da mogu blokirati svaki zakon i sada pozivaju na zdrav razum
No, pa zato i navodim.
Zdrav razum u kaljuži koju su, većinom, izorkestrirali.
Na kraju će prosvjednici biti krimosi, a ovi pošteni.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 07.06.2013., 00:04   #3626
Specijalni 19-minutni film o prikupljanju donatorskih sredstava tokom agresije na BiH pod nazivom „Gospodari bošnjačkih prstenova“, koji je u utorak navečer emitirala Televizija Alfa, uzburkao je javnost u BiH. Većina bh. građana, posebno Bošnjaka, prvi put se suočila s razmjerama i načinom na koji je jedna porodica u BiH kontrolirala i prisvojila ovlasti za prikupljanje novca i pomoći širom svijeta namijenjenih svim građanima BiH, a posebno braniteljima.

Kad vidim taj fanatizam/debilizam/kretenizam (meni totalno jednako u vjerskom slučaju) u videu, te Turke, kada urlaju kao kreteni na svaku riječ ove "dobro činiteljice" zapitam se; pa koji k?!

Inače, po Bih forumima se već počelo pisat o ovome. Zanimljivo će biti...
Samo tko će odgovarati za nestale pare?
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 00:36   #3627
Quote:
krnk kaže: Pogledaj post
Kako nisu za problem krive federalne vlasti kad samo onbe ne izdaju JMBGe .
Treba fakat biti zadrti šovinist pa valjat ovakve gluposti!

Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Ovo prvo je pretpostavljam tačno.
A ovo drugo o nedobrom provodu, ne znam zašto bi bilo tako. Sarajevčani kažu da je RS u sastavu njihove države, pa tako valjda i policiju RS doživljavaju kao svoju.
Šteta Aleksije što si srpski učio kod teta Bilje, baš šteta...
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Old 07.06.2013., 00:48   #3628
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Samo tko će odgovarati za nestale pare?
Možda Fahro?
Sram ga bilo, sad grize ruku koja je od njega napravila tajkuna...
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Old 07.06.2013., 00:59   #3629
Dajem punu podršku demonstrantima, odnosno, roditeljima ove djece, koja su jedina pravi taoci šupak-političara.
Ovo je samo početak pravir protesta koji će se, nabam se, razviti iz ovih.

Vrijeme je da se protestantima pridruže i drugi taoci ovih šupak-političara i da im se svi skupa nehebemo mile mame za ovo što proizvode haos.

Među demonstrantima se nalazi veliki broj beba sa roditeljima tako da policija koju bi ovi šupak-političari vrlo rado upotrijebili ne može ništa. A Mile Ronhil je džaba trošo gorivo za prebacivanje 'specijalaca'. Oni samo mogu gledati dešavanje na TV-u iz Lukavice.

Inače danas je i u Banjaluci bilo vatreno tako da se i tamo mogu oČEKIVATI PROTESTI VEEĆIH RAZMJERA.

Dobro je i to što se u Parlamentu nalaze i predstavnici nekih međunarodnih finansijskih institucija tako da ovi šupak-političari teško da mogu očekivati nove kredite za krpljenj rupa u budžetu koje su sami napravili.

Bebe uz vas smo. Ne dajte miševima da izađu.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 07.06.2013., 01:05   #3630
Quote:
vik071 kaže: Pogledaj post
Treba fakat biti zadrti šovinist pa valjat ovakve gluposti!



Šteta Aleksije što si srpski učio kod teta Bilje, baš šteta...
PtreTpostavljam da se kod Bilje pravilno kaže 'sarajevci'.

Nego pravosveštenstvo, vidate li rane junačke vladici Kačavendi?
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 07.06.2013., 01:34   #3631
vidili bosanci prosvjede u turskoj i misle mozemo i mi XD
bigboom is offline  
Old 07.06.2013., 01:59   #3632
Najavljen organizirani polazak iz Banja Luke za Sarajevo sutra ujutro

A smijesno mi je sto "zatvorenici" kukaju kako nemaju jesti i piti. Kako nemaju piti, ispada da u cijeloj zgradi nemaju nijednu pipu.

I da, molim boga da im se zacepe sve wc solje.
BUBI69 is offline  
Old 07.06.2013., 02:16   #3633
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Najavljen organizirani polazak iz Banja Luke za Sarajevo sutra ujutro

A smijesno mi je sto "zatvorenici" kukaju kako nemaju jesti i piti. Kako nemaju piti, ispada da u cijeloj zgradi nemaju nijednu pipu.

I da, molim boga da im se zacepe sve wc solje.
Zbog brojnosti učesnika ovog međunarodnog bankarskog foruma restoran u zgradi Parlamentarne skupštine danas je bio u funkciji tog skupa, te su iz restorana podijelili poslednje zalihe hrane.
Od prije četiri sata, kako je potvrđeno reporteru Fene, u restoranu nema hljeba, a pri kraju su i zalihe sokova i vode koje se besplatno daju onima koji su u zgradi.

edit: vidim po navijačkim forumima da sutra i navijači iz BiH dolaze dati potporu, točan broj se ne zna.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 02:26   #3634
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Zbog brojnosti učesnika ovog međunarodnog bankarskog foruma restoran u zgradi Parlamentarne skupštine danas je bio u funkciji tog skupa, te su iz restorana podijelili poslednje zalihe hrane.
Od prije četiri sata, kako je potvrđeno reporteru Fene, u restoranu nema hljeba, a pri kraju su i zalihe sokova i vode koje se besplatno daju onima koji su u zgradi. :

edit: vidim po navijačkim forumima da sutra i navijači iz BiH dolaze dati potporu, točan broj se ne zna.
Ako šupak-političari nemaju hljeba nek jedu kolače.

Ajmo ih rušit ! Ajmo ih nabit nogom u guzicu koja je porpimila oblik od fotelje. Nek materi svojoj prodaju demagogiju.

Mislim da bi podršku trebale dati ove rock grupe tipa Dubioza kolektiv da se skupi jedno 20-50 hiljada ljudi pa da se saseru do grla.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 07.06.2013., 02:34   #3635
Kada svane dan, i prosvjednici već malo budu se utišali mislim da će biti pitanje sata kada će specijalne jedinice pustiti da na silu rasčiste prolaz ovim papcima iz zgrade do njihovih automobila i limuzina.

I čudi me kako ta velebna građevina ima samo jedan izlaz/ulaz

Evo atmosfere od prije sat-dva: https://www.youtube.com/watch?v=id7-Ub9vJtg

edit: ima gdje na fejsu, twitteru neka grupa podrške?
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 02:36   #3636
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Ako šupak-političari nemaju hljeba nek jedu kolače.

Ajmo ih rušit ! Ajmo ih nabit nogom u guzicu koja je porpimila oblik od fotelje. Nek materi svojoj prodaju demagogiju.

Mislim da bi podršku trebale dati ove rock grupe tipa Dubioza kolektiv da se skupi jedno 20-50 hiljada ljudi pa da se saseru do grla.
Ako puste strance onda su budale. DOk su oni unutra postoji šansa da se nešto riješi.
EDIT: Ali najbolje je bježanje Bevande
http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogle...-bih/130606144
kikiriki2010 is offline  
Old 07.06.2013., 02:48   #3637
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Ako puste strance onda su budale. DOk su oni unutra postoji šansa da se nešto riješi.
EDIT: Ali najbolje je bježanje Bevande
http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogle...-bih/130606144
Joj, šteta što nisu stigli papke u Opel Corsi... Kako bi ih natamburali!!!!

Dvije grupe sam pronašao. Ekipe se smjenjuju pred zgradom, tako pišu na fejsu. Tako da ih stalno bude "friških" što je odlično!

https://www.facebook.com/HocemoJmbgZaNasuDjecuTuzla

https://www.facebook.com/groups/5928...3009917396643/
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 02:48   #3638
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Meni samo nije jasno na koji način oni njih sprječavaju da odu doma. Ako ja krenem na vrata šta im oni nedaju da otvore vrata ili je njih stislo izaći van.
Koliko sam ja shvatio, osiguranje parlamenta uopće ne dopušta da ovi izlaze iz sigurnosnih razloga.

A za ove što izađu na vlastitu odgovornost, prosvjednici formiraju ljudski lanac i ne daju im proći.

Vjekoslav Bevanda je navodno uspio pobjeći.
šišćevap is offline  
Old 07.06.2013., 02:55   #3639
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja shvatio, osiguranje parlamenta uopće ne dopušta da ovi izlaze iz sigurnosnih razloga.

A za ove što izađu na vlastitu odgovornost, prosvjednici formiraju ljudski lanac i ne daju im proći.

Vjekoslav Bevanda je navodno uspio pobjeći.
Da. To sam i ja skužio jer navodno stranci žele izaći van a osiguranje im neda. A što se tiče Bevande nije mi jasno kako je stigao do ovdje. Očito je bio neki podzemni tunel koji je sada otkriven
kikiriki2010 is offline  
Old 07.06.2013., 02:57   #3640
Dodik uputio specijalce u Sarajevo, moguća evakuacija srpskih poslanika!
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.