Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 13:28   #21
to bi vam mozda i popravilo brojnost da se nosi.

jel zna netko kolko ovaj mali dinamo sa grbom zg ima gostovanja?
eurostar is offline  
Old 08.03.2013., 13:34   #22
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
da nam ih mocna torcida ne ukrade
Mislim da je pitanje na mjestu, a ti se pravi pametan.. Vjerojatno ti je veći doživljaj ostavit glupav post na ovom forumu i molit Boga da se neko nasmije na njega nego pojebat nešto.. Ali svaka budala ima svoje veselje
popit is offline  
Old 08.03.2013., 13:36   #23
Mislim da je bio dogovor nakon bojkota da se nosi samo Dinamo Svetinja i da se iza njega stoji, sad su taj transparent zamjenili za vise ovih malih. Ne vidim gdje je tu problem .

Nije da ih i vi nesto kacite kad igrate doma.
KundT is offline  
Old 08.03.2013., 13:39   #24
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Evo čisto za ove koje seru da nas je u nedjelju bilo 150 na utakmici, ovo je snimano sa sjevera i ovdje se lijepo vidi da nas je fini broj:

Rijeka:
http://www.youtube.com/watch?v=hloRFyQXJlU&sns=fb

Slaven:
http://www.youtube.com/watch?v=gAKjcxOoleg&sns=fb

Tribina je ogromna i glupo polegnuta, tako da slikano sa zapada ili tartana izgleda ko šačica. A tu je i stara gerilska BBB navika da su svi zbijeni jedan uz drugog, pa i to doprinosi izgledu.

Pogotovo ako znamo kako su druge grupe izgledale u krizi.


Dižete se jebeno nema što, vidi se to dobro, svako malo se zapita sigurno netko sa strane koji to kurac vas može ganjati na tekme protiv belupa, intera itd... A uz sva ta sranja, ljudi se vraćaju i sve vas je više i više, klub nije razlog, jedino može biti grupa u pitanju... Luđaci jebeni eto što ste.

Vidim da kad to sve sjedne na svoje, biti će to opet moćno, ako ne i moćnije i nije mi nimalo ugodno zbog toga
Heinz Guderian is offline  
Old 08.03.2013., 13:47   #25
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Nosi se, al ni na jednom nije ime neke ekipe, kvarta, grada.. Na te transparente sam ciljao i pitao zašto se ne nose
Oni nisu dovoljno dobri da ih uzmete?

Takav je dogovor, prvo se nosila Svetinja,glava i za Nikicu. Sad se njih zamijenilo sa par novih.
DZG is offline  
Old 08.03.2013., 13:49   #26
Quote:
KundT kaže: Pogledaj post
Nije da ih i vi nesto kacite kad igrate doma.
Mislin da je ipak prioritet da se na gostovanjima vidi otkud je sve ekipa dosla
__________________
dulce et decorum est pro patria mori
Brainfear is offline  
Old 08.03.2013., 13:51   #27
Quote:
KundT kaže: Pogledaj post
Mislim da je bio dogovor nakon bojkota da se nosi samo Dinamo Svetinja i da se iza njega stoji, sad su taj transparent zamjenili za vise ovih malih. Ne vidim gdje je tu problem .

Nije da ih i vi nesto kacite kad igrate doma.
Nema problema, ali mislim da je uz podršku klubu to jedan od važnijih segmenata navijaštva, jer to daje nekakvu draž i povećava adrenalin na gostovanjima.. A ovo zadnje sta si napisao ti je glupost, niko ne govori o domaćim utakmicama već o gostovanjima di se transparenti mogu izgubit..

Ali dao si mi odgovor na moje pitanje, makar i nije neki ali bolje išta nego ništa..
popit is offline  
Old 08.03.2013., 13:51   #28
Znam da je prioritet gostovanje. A bilo je situacija kod vas kad ih niste nosili na gostovanja, ako cemo se tak igrat.
KundT is offline  
Old 08.03.2013., 13:54   #29
Quote:
DZG kaže: Pogledaj post
Oni nisu dovoljno dobri da ih uzmete?

Takav je dogovor, prvo se nosila Svetinja,glava i za Nikicu. Sad se njih zamijenilo sa par novih.
Njih nek vam mamić uzme, nas se ne tiču

Ajd fala na odgovoru
popit is offline  
Old 08.03.2013., 13:56   #30
..i naš će sjever opet biti najjači....
south1986 is offline  
Old 08.03.2013., 14:01   #31
Quote:
KundT kaže: Pogledaj post
Znam da je prioritet gostovanje. A bilo je situacija kod vas kad ih niste nosili na gostovanja, ako cemo se tak igrat.
osim grčke neznam da se više igdi nije nosilo transparente.
eurostar is offline  
Old 08.03.2013., 14:04   #32
Mislim da se nije ni nosilo na jedan/par derbi/ja. Neda mi se trazit slike. Uglavnom nije ni bitno...
KundT is offline  
Old 08.03.2013., 14:06   #33
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Nema problema, ali mislim da je uz podršku klubu to jedan od važnijih segmenata navijaštva, jer to daje nekakvu draž i povećava adrenalin na gostovanjima.. A ovo zadnje sta si napisao ti je glupost, niko ne govori o domaćim utakmicama već o gostovanjima di se transparenti mogu izgubit..
sad ste se sjetili
-dogovor unutar grupe je takav,da će ić Svetinja i predstavljat sve nas koji stojimo iza njega,uz nikicu,prekriženog maminja,sad je dodano još par komada manjih....
-a druga stvar naši transparenti podgrupa,ekipa il kako oćeš su bili dugo godina po velikom broju gradova Hrvatske i Europe pa nije baš da ste se pretrgli vi il bilo ko drugi uzet koji ,ustvari možda ste se pretrgli ali nije vam baš išlo
__________________
DO POSLJEDNJEG ČOVJEKA!!!
glava86 is offline  
Old 08.03.2013., 14:10   #34
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ti je veći doživljaj ostavit glupav post na ovom forumu i molit Boga da se neko nasmije na njega nego pojebat nešto
Van- is offline  
Old 08.03.2013., 14:13   #35
Quote:
glava86 kaže: Pogledaj post
sad ste se sjetili
-dogovor unutar grupe je takav,da će ić Svetinja i predstavljat sve nas koji stojimo iza njega,uz nikicu,prekriženog maminja,sad je dodano još par komada manjih....
-a druga stvar naši transparenti podgrupa,ekipa il kako oćeš su bili dugo godina po velikom broju gradova Hrvatske i Europe pa nije baš da ste se pretrgli vi il bilo ko drugi uzet koji ,ustvari možda ste se pretrgli ali nije vam baš išlo
-

- e i? i naši su išli, pa i dalje idu i ići će.. kakve veze ima to šta mi pokušavamo ili ne? na vašu čast je da li ćete ih nosit ili ne a i istini na volju kad već prozivaš niste se ni vi proslavili u sakupljanju naših transparenata, tu ne mislim na one kućne izrade tako da ti priča ne drži vodu

ali to su neke druge teme i priče koje bi mogle potegnut još par stranica bespotrebnih rasprava, tako da bi te zamolio da ne nastavljaš jer ja neću.. sretan ti 8. ožujak !

Zadnje uređivanje popit : 08.03.2013. at 14:20.
popit is offline  
Old 08.03.2013., 14:23   #36
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
ali to su neke druge teme i priče koje bi mogle potegnut još par stranica bespotrebnih rasprava, tako da bi te zamolio da ne nastavljaš jer ja neću.. sretan ti 8. ožujak !


-ajde nećmo potezat imaš pravo samo će tomo imat posla s brisanjem
-imalo bi se previše pričat i sjedne i druge strane....
nego petak dan za metak
__________________
DO POSLJEDNJEG ČOVJEKA!!!
glava86 is offline  
Old 08.03.2013., 14:25   #37
dizemo se jebeno na domacim utakmicama,sve bolja i jača izdanja. Zato u Nedjelju u 18h svi na istok!!
south1986 is offline  
Old 08.03.2013., 15:26   #38
Možda da se ponova vrati megafon...
penaltik is offline  
Old 08.03.2013., 15:48   #39
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Zašto ne nosite transparente i kad ih mislite počet nosit? Da li zbog trenutne brojke ili zbog nekog međusobnog dogovora?
Zar nije malo licemjerno busat se u prsa da ste najjača grupa u svemiru, a ne dat priliku drugima da dokažu suprotno?
Najjači smo u svemiru jer mene - sredovječnog intelektualca neki dan murija doma hapsi u 6 ujutro, dok manje više sve ostale bitnije grupe s područja ex-Yu vode notorni krimosi koje nitko ne dira...

Zato smo najjači.

Jer smo u fajtu sa sistemom već 25 godina, ne s drugim grupama. Vi nas uglavnom uopće ne zanimate...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 15:53   #40
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Najjači smo u svemiru jer mene - sredovječnog intelektualca neki dan murija doma hapsi u 6 ujutro, dok manje više sve ostale bitnije grupe s područja ex-Yu vode notorni krimosi koje nitko ne dira...

Zato smo najjači.

Jer smo u fajtu sa sistemom već 25 godina, ne s drugim grupama. Vi nas uglavnom uopće ne zanimate...
Aha.. Dobro.. A zašto misliš da mene zanima zašto ste najjači u svemiru?
popit is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.